• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
edit-ne ne,jde to z těch štichů,co mám směrem od hráze do pravé půlky----hemeroidy jsem měla 2,už se zatáhly po mastičce faktu :wink:
15. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
taky jsem asi před 4 dny měla jasně červenou tu krev, ale málo a už je to zase dobrý, nějak jsem to neřešila
15. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
Jo - malá mi usínala u prsa v porodnici (kvůli té žloutence byla hrozně spavá) a tak mě sestřička naučila jak ji probudit. Je to dost drastické, ale pomáhalo to :slight_smile: Jak je přisátá k prsu a nesaje tak jsem ji dost drsně zatlačila dole na krku a nebo ji tahala za vlasy. Zní to hrozně, ale pomáhalo to a jen díky tomu malá nabrala pár deka a my mohly jít domů. 50ml je asi málo, mělo by to být spíš někde kolem 90ml na jedno nakojení, ale každé dítko je jiné.
Editka taky někdy vypije jen 60-70ml, ale to pak chce za hodinu a půl znovu. Většinou vypije tu 100.
Měla jsem půjčenou váhu a tak to vím tak přesně.
15. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
tegga-já mu před kojením někdy omyju obličej vlažnou žínkou a při kojení mu to prso taky jakoby beru a on zabere....pomáhá i dloubání pod bradou :sweat_smile: :confused:
15. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
Danu - tak to jo. S tím zkušenosti nemám :slight_smile:

A co se sexu týče, tak já se už nemůžu dočkat. Zahojená jsem už dlouho, ale raději opravdu počkáme na konec šestinedělí a na kontrolu u doktora. Nechci riskovat.
jako já se taky těšim,ale bojim zároveň :grinning:
Tak čtu, že dloubání pod bradou znáš. :slight_smile:
taky budu mít váhu,jestli mi jí kámoška půjčí...
15. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
Ne že bych se bála, ale je to takový zvláštní pocit. Co když to nebude stejné jako dřív? To jsou starosti :wink:

Ale pro jistotu jsem koupila lubrikační ge- voňavej, Piňa colada :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
edit-prý by za to 1 kojení měl nabrat těch aspoň 60-70 gramů...
15. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
edit myslí na všechno :grinning:
15. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
no přesně, já se těším:slight_smile:....ale nedovedu si to představit:grinning:.....gel na poprvé určitě koupím taky:grinning:
15. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
holky tak to náš Kubík dneska v noci stal jako dudek..V 10 jsem mu dala papap a tak se probudil až v půl 7...
15. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
renu no tak to je nádhera, to jsem nezažila:grinning:...my se budíme pravidelně, po těch třech hoďkách, když spal asi dvakrát 4, tak to byl rekord......tak co, jak se ti ho povedlo utišit?
15. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
terčo můj ho nosil a on zabral... :slight_smile:
nám se taky budí po těch 2 až 3 hodkách ale jen přez den..v noci nám krásně spinká...
15. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
holky já už se taky těším na sexík...u mě je to ještě horší v tom e mám jen pár stehů..už jen asi na 2 místech takže mě nic nebolí jen krvácím takže se cítím na sex ale nemůžu...to je snad horší než nemoct...
15. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
holky, co jste potřebovali k vyřízení rodného listu pro malého
15. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
já už krvácím jen tak mírně......ale když si to představím, že bysme něco měli dělat.....mám z toho divný pocit, nevím:grinning:......hlavně musím vyřešit antikoncepci, další těhotenství bych teď nerozchodila:grinning:
makka občanky a oddací list.....
já bych to ráda malého taky naučila, aby spal přes noc dýl....ale nevím jak:grinning:
15. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
danu fakt šikana :grinning: ale je to divný usuzovat to jen z jednoho kojení a jednoho zvážení ... a kolik ti přibral od odchodu z porodnice celkově že se jí to zdá málo?

renu po jídle se sabíkem teda nevím ... já to dělala tak že když hulákala a kroutila se po kojení, tak sem třeba dala SAB a nakojila znovu třeba po půlhodině, jen tak bez zapití mlíkem sem si jí ho netroufla dát, zkus se zeptat dr nebo to udělej tak teg jen málo na dudel, třeba zabere

mi přibírámě pěkně, takže když usne u kojení tak jí lehce pošimrám na bradě nebo pohladím po vláskách a když se nevzbudí, tak jí nechám a neřeším to
holky ona mi pořát spí, to je k neuvěření :grinning: :grinning: a pořát sem nepřišla na to co s volným časem, tak sem se najedla a tvrdnu u PC, páč uklízet se mi nechce :grinning: to je zááázrak :slight_smile: přes den bývá vzteklina a teď toto :slight_smile:

oproti vám mám teda výhodu se sexem :grinning: na císaři shledávám aspoň nějaké výhody :slight_smile:
15. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
evena - toho císaře Ti nakonec dooost závidím!!!
Jo jinak jsem vám sem popisovala porod,ale koukám,že se to nestalo jen mě :angry: asi jak to bylo dlouhé nebo nevím,ale teď se mi to rozhodně nechce psát znova.
Já bych se se svým miláčkem pomilovala hned,ale s tím mít seštupovaným spodkem to půjde bůhví kdy,snad do Vánoc :unamused:
Mám za sebou už dvě gynekologická vyšetření,jedno při propouštění,to sem nic necítila,druhý včera bylo horší - pálilo mě to a pak mi ještě zatahal za nějaký stehy a to sem myslela že ho kopnu!V pondělí jdu na gyndu znova a to mi chce nějaký ty stehy vyndat,aby jsme prej předešli infekci :cry:
15. říj 2009 v 15:50  • Odpověz
Taky mám strach o mlíko,protože se mi chce furt bulet ,včera sem se brutálně rozbulela a dneska už taky.A včera se mi malá večer dvakrát poblinkala po jídle a dnes jednou přímo při kojení :frowning2:
Malá mi taky u kojení usíná,na konci usne úplně a neodřihne si,ale prý si některé děti nepotřebují odřihnout?!?
15. říj 2009 v 15:57  • Odpověz
maji-odříhnout nepotřebují děti,které nehltají při kojení a nepolykají vzduch...to je náš případ,prcek ještě ani jednou neblinkal,maximálně ucintnul kapičku mlíčka po kojení....nech ji sát třaba jen 5-10 minut a pak dej odříhnout a pokračujte v kojení...po něm zase odříhnout.Bude to dobré,uvidíš....My jsme bez problémů a doktorka nám je uměle vytváří....sestřička z novorozeneckýho nám potvrdila,že vzhledem k tomu,jakej já sem drobek a manža taky žádnej baskeťák,tak Ondík bude drobnější a proto nemůže přibírat tolik,50 g za kojení je na něj přiměřený...k tomu ještě ta spavost...nemám se nervovat,hm jenže doktorka nás chce zase v úterý zvážit... :angry:
15. říj 2009 v 16:32  • Odpověz
maji-když budeš odpočívat a pít kojící čajík nebo přímo odvar z jestřabiny a přiměřeně baštit,tak o mlíko nepřijdeš....
15. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
maja ani nevíš jak já prvních asi 5 dní po císaři záviděla ženským co rodili normálně :grinning: já nemohla totiž chodit jinak než v předklonu a neutřela si pomalu ani zadek :grinning: teď už shledávám jen výhody :slight_smile:
15. říj 2009 v 16:45  • Odpověz
a to odříhnutí během kojení zkus :dizzy_face: taky to někdy děláme, malá hodně hltá, tak proto, ale mě teda nezvrací, stalo se to asi jen dvakrát a nebylo to nějak moc
15. říj 2009 v 16:46  • Odpověz
evi-ani jsem se neptala,co tchýně říká na Májinku??ta moje nám malýho ani nepochválila....ani ten náš mimi koutek ani kočárek....prostě nic
15. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
autor
makka, winii, maja...holky byly jste uz benku s prckem?? ja se s ni starsne bojim do toho mrazu:frowning2:
15. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
danu tak to je smutný, ale co naděláš ... tchýně je v normě, byla i v porodnici, sice se mi to nelíbilo, ale chtěl přijít i tchán a tomu bych to neudělala, takže proto sem svolila, tchán je z ní naprosto hotovej, už má dva vnuky a k nim se takto nechoval, ani se na ně nebyl mrknout v porodnici, z malé je uplně hotovej, pořát na ní chodí koukat když je v kočárku venku a pořát se nad ní rozplívá, tchýně ta je z ní taky nadšená, ale tak nějak zdravě nadšená ... nijak jí nekomentovala jako že je hezká nebo tak něco ale de vidět že ji má ráda, ta zase ty svoje dva vnuky naprosto žere, takže čekám že Mája bude na místě druhým :grinning: ale sem ráda, mohlo to být horší :grinning:

pipii ven chodím, ale chce to chránit proti větru, ten je teď dost hroznej, ven se může myslím do -5ti
15. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.