• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Ahoj maminky,
tak se hlásí poslední těhule. U nás teď byla hotová katastrofa sníh, popadané stromy, nešla elektřna tak stále musím domlouvat miminku ať ještě ten týden vydrží. Nedostala jsem se ani na kontrolu s mimim ani s nohou no hrůza.Ale už si taky přeju mít mimi u sebe a mít ty starosti co teď máte vy.
17. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
taky jsme dnes zajeli na nákup hadříků, mám z nich veeeelkouuuuuu radost, konečně normální rifle a trika a vůbec všechno:grinning:
17. říj 2009 v 15:32  • Odpověz
teg no malá když tak dlouho spí tak pak hltá div se neudusí :slight_smile:
tak na nákupy hader už se těším taky ale ještě si s malou netroufám, možná kdybych bydlela ve městě tak jo, ale od nás to do města chvíli trvá tak si ještě netroufám, kdyby někde dostala ten svůj záchvat neutišitelného pláče tak je stejně po nákupech raz dva :slight_smile:
adel tak mi zatím nevíme jak sníh vypadá, taky prší a prší :unamused:
17. říj 2009 v 16:41  • Odpověz
Tak u nás dnes proběhla první procházka. Malý jí skoro celou prořval. Velkou chybou moderních kočárků, že se nedají houpat, takže budu malého motivovat Sabíkem. Taky bych potřebovala něco koupit na sebe, ale ještě si do města netroufám a do velkých obchodních center jít ještě s malým nechci.
17. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
Even tak já vám pošlu aspoň půlku :slight_smile:
17. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
makka: to máš pravdu s těmi moderními kočárky... i proto jsem ráda, že ten náš tak moderní není, že je trochu houpací, ne tak, jak bývaly kočárky dřív, ale přecejen trochu je

tegga: já si chtěla ještě koupit podzimní boty, ale teď nevím, jestli to má cenu... už jsem vytáhla slabší zimní :slight_smile:... taky mám ještě 1000,-, co jsem dostala k narozkám, plus od manžela kreditku z CaA na 1000,-, tak se taky chystám na nákupy, ale mamka mi radila, ať ještě nějaký týden počkám, než se ta postava nějak ustálí...
17. říj 2009 v 19:00  • Odpověz
adel beru, ale až na štědrej den :slight_smile:
makka s tím houpáním je to fakt, ale malou naštěstí jízda uklidňuje, takže v pohodě, teda je fakt že jí uklidňuje když jezdíme po hrbolaté cestě a pěkně to s kočárek hází
ten co máme starej na zahradu a jezdíme s ním teď doma tak ten úžasně pruží :slight_smile:
17. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
ahojik holky:slight_smile:

tak od vcerejska do dneska tu byla tchyne a muzu rict ze mi pomahala, v noci si vzala i malou kdyz nehodlala spinkat a uspala ji.. takze jsem byla fakt rada:slight_smile: :dizzy_face: .

no a byli jsme vcera venku, dneska jsme s ni jeli na nakup:slight_smile: a vse snad ok:slight_smile:

hodila jsem fotecky do albicka, zitra tu uz budu vice, tak se na vas tesim:slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=489461&vReferer=
17. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
pipi-krásný fotečky,role maminky ti moc sluší :dizzy_face:
18. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
pabli-mě prcek prokakal plínku zádama :grinning: no je s nima sranda,hlavně to čůrání při přebalování :grinning: včera jsme byli v makru a máme megapack ubrousků papmers sensitive s huggies pure, 1 ks nás vyšel na 49,- bomba!!A plenky huggies newborn za 300,- (v obchodech je za 400,-),takže úspěšný nákupík :slight_smile:

Už máme tu digi váhu,prcek se rozjedl,konečně :slight_smile: a za 1 kojení máme dnes 90 g navrch :slight_smile: sice kojíme z obou prsou celkem hoďku a 100x ho budím,ale podle lakt.poradkyně se to ustálí.....máme holt trochu lemrouška :slight_smile:
18. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
autor
ahoj danusko, diky moc za chvalu:slight_smile: my bastime krasne:slight_smile: nevim kolik pribira nebo tak, ale myslim ze si taha dost. Uvidim u doktorky:slight_smile: vidim ze ma i nozicky silnejsi:grinning: musim rict nasim zda mi nekoupi neco v makru, ze b ych jim to zaplatila.
18. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
ahojte
danu a tys nechala prcka doma nebo do makra s takovýmto malým mimčem můžeš?
to je teda mazec kojit hoďku, to bych myslím usla dřív já :slight_smile:

pipii na fotkách vám to sluší :slight_smile:

ta naše vzteklina je dnes podezřele hodná, doufám že si to neschovává na večer :slight_smile:
18. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
my mame brecici amok :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
18. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
evena: do Makra můžou děti od 12 let, aspoň tady v ČB... proto jsme se tam vypravili týden před porodem :slight_smile:

chodíte už s prcky do obchoďáků? My zatím jen do samky, Alberta apod. Do Tesca nebo Globusu asi až po šestinedělí, nějak se mi tam nechce kvůli té klimatizaci...

danu: pěkný nákup :slight_smile: my dnes vyrazíme do Tesca, manžel bude vozit venku a já koupím malému ještě jednu kombinézku 0-3 měsíce :slight_smile:

pipiii: pěkný fotky :slight_smile:

my jsme dostali včera od tchýně plínky Pampers s aloe 4-9 kg, jumbo balení 82 ks :slight_smile:
18. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
Tak u nás byla dost zvláštní noc. Manžílek bych s mýma bráchama lehce zapíjet malého. Přišel v 1:30 h. a měl hrozně povídavou. Nakonec jsme spolu debatovali do 3:30 h. A jako by to malý vytušil, samozřejmě od té doby vůbec nechtěl spát a já taky tak vypadám. Půjdu si lehnout, když malý spí.
Jinak do obchoďáku nechodíme, počkám až po šestinedělí. Sice bych potřebovala něco nakoupit, ale mám šikovnou švagrovou a ta mi dnes nakoupila pár věciček na malého v Tescu.
18. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
pabli, my byli vcera v obchodaku, musela jsem do Chicca, ale potom jsem mela vyvitky:frowning2:
18. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
Já do obchodáků a do obchodů všeobecně malou neberu. Nákupy dělá manžel a nebo mi ji na hodinku, dvě někdo hlídá a já vyrážím sama. Je teď zas to blbé chřipkové období a tak se snažíme vyhnout všem rizikovým místům. Ale vím, že někdy to prostě jinak nejde. Kamarádka chodí s malou do obchodůku skoro od začátku, protože ji nemá kdo nakupovat ani kdo hlídat :unamused:
18. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
evena--ne ne,prcek byl s tchýní v autě,taky se snažim ho moc nikde nebrat...když není zbytí,tak třeba jedem večer do kaufu,to je tam malinko lidí....
18. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
jinak potraviny taky nakupuje manža sám....
18. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
danu já to právě myslela kvůli tomu že u nás se do makra s dětma nesmí, ne kvůli bacilům
nám nakupujou rodiče kteří jezdí často do glousu tak to máme v pohodě a hlady neumíráme, já sem aji ráda protože mě velké nákupy moc nebaví, nemám ráda davy a fronty před kasou a takový drobnosti jako pečino kupuje přítel když jde z práce
18. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
evena-to platí pro všechny makra---snad do 12 let tam děti nesmí, kvůli bezpečnosti....
18. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
naši by nám taky nakupovali,ale když jsou 120 km daleko....tchýně není z těch,co by nám něco kupovala...sranda je,že moje bývalá tchýně,se kterýma se stýkáme,tak ta mi na každé návštěvě něco dá, byť třeba jen domácí džemík, chlupaté ponožky, cuketu atd....prostě tak, jak by se měla chovat ta moje a nechová....ale já už na to s..u :grinning: :grinning: :grinning: od té doby,co projevila zklamání,že budem mí kluka a ne holku, u mě skončila...
18. říj 2009 v 16:04  • Odpověz
no jo holky, s tchýněma to jsou vůbec srandy......nám teda kočaárek houpat jde, dokonce tam jde nastavit, jak moc, jinak prdík spí v kočárku jak dudek, ale běda, jak se přestane jezdit, v tu ránu je vzhůru, já nevím, ty děti musí mít nějaký zvláštní senzory:grinning:......já byla včera v newyorkeru a na boty v humanicu a manža taky jezdili venku, prcka jsem tam zatím taky nebrala, potraviny taky zvládá manžel, takže pohoda....a pabli, úplně to stejný, chtěla jsem boty na teď, ale už na to kašlu, koupím rovnou na zimu....joooo a plín jsme od naší maminy dostali tolik balíků, že nevím nevím, kdy to spotřebujeme, nějak se na ně zaměřila a pokaždý nějaký doveze:slight_smile:
18. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
Ahoj holky,už jste byli vyřizovat věci na sociálce? Co se vlastně všechno vyřizuje? Porodné a ???? Co je potřeba za doklady a tak. Teď jsem koukala jak od nového roku chtějí skrouhnout mateřskou, docela razantně!!!
19. říj 2009 v 07:41  • Odpověz
Ahojky holky,co se týká té váhy tak mě zůstaly 4 kg...ale ještě mám těch 10 co jsem nabrala před těhu..takk mám do svatby co dělat... :wink:
19. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
jinak v TESCU jsme byli s malým a v pohodě..celej nákup prospal...
19. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
makka-vyřizuje se rodný list,zdr.pojišťovna, na sociálce porodné a přídavky-pokud máš na ně nárok...no tu mateřskou zkrouhnou hustě,já přijdu měsíčně o 4000,- :frowning2: (leden+únor,takže 8 tis.)dávala jsem sem odkaz,když zapátráš zpět...
19. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
tegga-plínek není nikdy dost :grinning: já bych chtěla nějaký sportovní sněhulo-kozačky,ale nevím,kdy se dostanu do obchodu...
19. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
uvažuju o procházce,sice je hnusně,ale vyjímečně neprší...už jsem nebyla 3 dny venku kvůli dešti...cestu do makra nepočítám...
19. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
dnu na pojištovnu musím tay zajít??mě říkali v porodce že malej je automaticky po mě 3 měsíce a pak se musí zajít bud do té stejné a prodloužit to nebo se může malej přeregistrovat k jiné-.
19. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.