• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
evena-mě to taky nějak nevadí ani na veřejsnosti :slight_smile: asi jsem exhibouš :grinning: Ale taky jak od koho,cizí lidi by mi samozřejmě vadili...vadí mi i tchýně :wink: člověk,se kterým si nedám na uvítanou pusu ani nepodám ruku mi na břicho sahat nebude :wink: a mezi ně tchýně patří
25. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
když se k tomu někdo nevyvolený chystá,tak prostě udělám krok dozadu nebo uhnu :grinning:
25. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
jo k tomu 3D,už ani v 18 tt tam mimi nebylo celé :wink: Takže to nechce čekat moc dlouho,abyste tam něco viděli...
25. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
Danu taky nechávám sahat na břicho jen lidi, od kterých mi to není nepříjemný, od tchána bych si na břicho taky sáhnout nenechala :angry:
25. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
ivi-tak nějak...od manži je to samozřejmě nejhezčí :slight_smile: se tchýní si na uvítanou řeknem jen ahoj, já teda dobrý den a to je vše....moje extchýně,se kterou ještě furt udržuju kontakt, mě vždycky obejme a dáme si pusu...byla to taková moje druhá mamka...
25. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
jenže on by mi třeba ani tchán na břicho nešáhl:grinning:...styděl by se......je to asi tak, že od koho by mi to bylo nepříjemný, tak ten to ani nezkouší:grinning:
25. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
danu tak to mi taky vadí...nesnáším ani když kamošky mi sahají na břicho..napožtak tchýně... :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
zrovna se k ní chystám,to bude radosti....za celé těhu mě ještě neviděla :grinning:
25. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
danu a jí neva, že jsi nechala jejího syna:grinning:?
25. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
renu-kámošky se krotí, od některých mi to ani nevadí....spíš to dělají ty bezdětné,jako jsou z toho paf :wink:
25. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
danu no jo kamoška u úchylná...pořát mě po něm hladí jako kráva..pořád jí říkám at toho nechá a ona si nedá pokoj a nedá...
25. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
tegga-ona se mi sama půl roku po rozchodu ozvala,že mě chce dál vídat....že nemůže za syna blbce :wink:
25. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
renu-musíš být asi drsnější :grinning:
25. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
renu-mě to třeba vadilo trochu od ségry,protože to přeháněla....ale dá se to pochopit,vidíme se 1x za 2 měsíce,tak mě předtím viděla s mikrobřichem a najednou přijedu s pěkným bachůrkem :grinning: druhá ségra to samý :grinning:
25. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
DANUSCH - taky mi to trhalo srdce, když jsem se rozcházela s expřítelem a musela jsem se rozloučit s jeho příbuzenstvem. Cítila jsem se u nich moc dobře.
25. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
makka-to jsme na tom stejně,já měla ráda i jeho babičky a dědu....jeho babička mi ještě vloni posílala džemy a to už jsme s expřítelem byli 4 roky od sebe....rodiče měl super,ale sám se nějak povahově vymyká....Teď mám úžasnýho chlapa, se kterým se po 5 letech cítím jako po 3 měsících :dizzy_face: rodinu má sice naprd,ale s tou nežiju a ani mě nenutí se s nimi často stýkat...Za extchýní můžu přijet kdykoliv, vidí nás ráda oba,manžu nazývá náš Tom,přitom je to pro ni cizí chlap :grinning: Jejich syn žije v Praze,takže nehorzí,že ho potkáme..
25. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
danu tak to máš super...no jo ono si člověk vybrat nemůže...mojeho chlapa zbožnuju...jeho rodinu mám taky ráda krom jeho matky...a to asi víš... :slight_smile:
25. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
DANU - nevím jestli by můj manžel zkousnut, že se stýkám s rodinou expřítele, určitě by žárlil. Taky jsem v nynějším vztahu moc spokojená. S mým ex jsme byli 3 roky,ale byly jsme moc mladí.Moc jsme se milovali, ale asi se mu nelíbilo, že jsem na něho začala tlačit a on si vlastně nic pořádně neužil. Vím, že bych se s ním moc dobře neměla, o práci moc nezavadí. Mám už taky jiné myšlení a vím, co je v životě důležité. I ty peníze tam patří, bez nich to prostě nejde! Určitě bych manžílka nevyměnila, jsme skvělí parťáci a moc se oba těšíme na mimčo.
25. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
makka to je moc hezké...já vám moooc fandím... :slight_smile:
25. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
makka-my s ex 6let a bylo to podobné,já už měla plány a on furt nevybouřenej...pracovitej byl,to jo i hodně chytrej,ale nebyli jsme nějak naladění na stejnou vlnu....Manža nežárlí,protože je zná a ví,že mi to vynahrazuje jeho nepovedenou familii....
25. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

byla jsem se projít a na menším nákupu :slight_smile:

průjem - zácpa - mám kombinaci obojího - většinou tak 2 dny nejdu (i když se mi chce, ale nejde to), a když už to jde, tak je to skoro průjem :grinning: ... ale řekla bych, že to bude tou Magnesií :slight_smile:... Jinak doktorka mi říkala, že ji můžu klidně vypít flašku denně, ale hlavně bez bublinek. No, stejně se to snažím redukovat a pít tak půl flašky denně, ale ke konci měsíce, když mě bolí bříško, tak jí piju víc... myslím, že mi celkem pomáhá

danuš: vítám tě zpět:slight_smile: tak to je super, že máš tolik věciček :slight_smile:

evena: nevadí mi, když mi sahá na bříško přítel na veřejnosti, spíš mi vadí, že přijde třeba kolegyně a rovnou si sáhne... skoro-tchýně se nejdřív zeptala, jestli si sáhnout může... no, ale já celkově nemám ráda, když na mě někdo sahá, kromě přítele, tak mi to je taky spíš nepříjemný...
25. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
ahoj pavlí :slight_smile:
25. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
jinak já byla s klukem vždycky nejdýl tak 3 měsíce, takže se skoro-manžou je to můj nejdelší vztah, 15. 6. budeme mít 6 let :slight_smile:
25. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
jeeee, a to koukám, že bude mít zrovna svátek Vít - tak teď nevím, jestli nemáme dát Vítečkovi spíš Vít než Vítězslav :slight_smile:)) ale asi ne :slight_smile:
25. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
pablinko ahojky... :slight_smile:
25. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
jo a u Vietnamců jsem koukala, že tam mají spoustu krásných věciček na mimi... oblečení se teda vyrovná KIKu, ale ostatní věci super levné - třeba látkové capáčky, jak má tegga v albu, ty zelené, tam mají za 19 Kč :slight_smile:... akorát ne zelené :cry:
25. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
kolega mi dovezl z města balík magnesie neperlivé :slight_smile: tak můžu začít nasávat :slight_smile: já víc piju čistou vodu a ředěné džusíky....chodím tak obden, dříve jsem ale chodila denně,takže si teď připadám někdy dost nafouklá...
25. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
holky jedu do Uherského Hradiště...pojedu kolem tesca že by tam něco našla na našeho malého chlapečka... :slight_smile:
25. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
V DM jsem si koupila těhotenské kalhotky, po slevě z toho baby clubu mi vyšly na 44,- ze 69,- :slight_smile: Jsou super lehoučké a nikde mě netlačí, vzala jsem ty pod pupek, na svatbu si pak koupím ty bílé nad pupek a je vyřešeno :grinning:
25. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
renu: jojo, v tescu se určo zastav :grinning:
25. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.