• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
jee holky diky za pochvalu fotecek:slight_smile: je to focene doma:slight_smile: jsem je jenom trochu ztmavila v Picasu:slight_smile: kdyby se chlap chtel fotit tak toho nafotim vic:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
20. říj 2009 v 15:59  • Odpověz
PIPII - vím o tom, taky mám na tuto kombinézku zálusk a dokonce i na tu zimní dámskou bundu. Snad budu úspěšná. Jen mě štve, že takovéhle věci mají jen v omezeném množství, což znamená třeba jen 3 kousky.
20. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
Holky, jak moc po porodu krvácíte? Mám 10 dní po porodu a už krvácím jen slabě.
20. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
ahojik makka, ja stale krvacim ale uz mnohem mene, vetsinou vice krvacim po kojeni, ale ted krvacim tak jakoby s vodou, cetla jsme ze se to meni...
20. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
ahojky :slight_smile:... já krvácím taky slaběji, ale někdy po kojení fakt hodně, jak kdy... někdy je to úplně "light" a někdy po kojení fakt dost...
21. říj 2009 v 07:57  • Odpověz
ahoj holky! my parádní noc, baštili jsme jen o půl jedné a pak v pět, jsem poprvé od porodu docela vyspaná :slight_smile: ....včera jsme byli na očním, prcek měl ucpaný slzný kanálky, od porodu mu hnisaly kukadla, takže mu to jaksi protahovali a proplachovali, bylo to docela hnusný, dneska jdeme na kontrolu, tak doufám, že už to bude bez nějakých zákroků :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....jinak já taky krvácím, už hodně slabě, ale pořád, už to teda není vůbec červená krev, tak čekám, že by to mohlo přestat každým dnem:slight_smile:....a přidám nějakou fotečku do alba, ať víte, jak nám rostou škraňule, tak mrkněte:slight_smile:.....jinak pipiii fotky krááásnýýýý
21. říj 2009 v 08:21  • Odpověz
ahojky holky,no já taky krvácím jen trocha..taky by to mohlo už skončit..ale na gindu jsem obědnaná až 27.11.dřív prej nemá volno :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže sexík u nás připadá až na konec listopadu..to je hustý.. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
holky taky jsem přidala pár foteček.. :slight_smile:
21. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
Holky, krásné fotečky a prďouškové. My jdeme na kontrolu teď v pátek a doufám, že už malý bude mít 4 kg, podle potěškání a častého dlabání bych tomu i věřila. Oblíkám mu oblečení na 3 - 6 měsíců, prostě ty maličké věci byly vyhozené peníze. Já také krvácím slabě, ale po kojení víc. Stehy pořád píchaní a štípají. Může to prý bolet i několik týdnů. Šestinedělí mi končí 21. 11.
21. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
renu krásný :dizzy_face:
při císaři tě částečně vyčistí, takže já nekrvácela nikdy nijak moc, po porodu bych si klidně vystačila s jednoiu vložkou, a teď už 14 dní používám jen intimku a každý den je to takový pidiflíček a už týden čekám kdy to přestane a ono furt nic :confused:
noc byla děsná :frowning2: malou sem začala večer budit a kojím abych nepřišla o mlíko a sme z toho hotový obě dvě, ta se kroutí, pak usíná a já usínám taky, když jí dám do postýlky tak huláká, prostě zoufalej stav, měla už zaběhnutej nějakej režim a teď toto :unamused:
21. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
tak já bych taky potřebovala aby mi malá rostla hodně, nemám skoro žádné oblečení té vel 56 který by bylo vhodný kvůli těm blbým kyčlím a na 3-6 už se tam dá něco dost vybrat tak snad mi taky tak poroste jak tobě makka a brzo ty větší oblečeme :slight_smile:
21. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
evena dík za pochvalu..já byla jčera v poradně ptala jsem se na to krmení páš já dám malému v 10 a pak až se probudí a to bívá tak v 5 -6 ráno a dr mi řekla že žádné mléko nestratím jak jsem na to prej přišla??a tobě to řekl kdo??
21. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
ahojky všem,přidala jsem pár fotek,jinak včera kontrola a jsme konečně pochválený, za 5 dní přírůstek 160 g :slight_smile:Máme za sebou rovnou i prohlídku v 1 měsíci a máme přijít až na prohlídku v 6ti týdnech :slight_smile:
renu-fotky nádherný,já v Kubíkovi vidím tebe :dizzy_face:
21. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
renu já to vyčetla někdy před dvouma dnama někde na nějakém foru, už ani nevim kde, hledala sem něco o tom širokým balení a narazila na to, psala to tam nějaká dr. takže to znělo věrohodně
tak sem založila tady na MK téma a názory sou tak půlnapůl, ale strach že příjdu o mlíko je silnější než instinkt nebudit, tak asi tak ...
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=115211&vGroupOffset=0
zkus si to přečíst
21. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
jinak taky už krvácím slabě,někdy by taky stačila intimka,ale po kojení se to zesílí,takže na intimky ještě počkám...26.10. nám bude měsíc :slight_smile: na gyndu se mám objednat týden před koncem 6nedělí...
21. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
evena dobrý nápad s tématem....já myslím že to je fakt hloupost...nebud malou v noci je to kravina..
21. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
mě se to jako hloupost nezdá....čím víc kojíš, tím víc máš mlíka....takže logicky, když kojíš míň, není ho taková spotřeba, takže ho může ubýt a být míň....
21. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
já teda mám vždy ráno mlíka plný prsa..

tegga:ty v noci budíš?
21. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
já nevím co si o tom myslet, cit radí nechat spát, rozum nakojit ... nám v porodnici říkali že tvorba mléka se ustální do 14-ti dní po porodu, takže teoreticky by to laktaci ohrozit nemělo když sem to takto s delšíma pauzama začala praktikovat po 14ti dnech, ale někdo mi tam psal že se tvoří měsíc, takže teoreticky už sem si to mohla posr.. Zase tam ale píšou holky které kojili s takovýma puzama a o mlíko nepřišli, tak je to asi individuální ... pořát nevím co dělat no, představa že kupuju mlíko mě děsí teda, takže asi budu zatím budit idyž je mi to i malé proti srsti, teď zas řve jak tur, nevím jak už jí utišit :frowning2:
21. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
já budit nemusím, prcek se budí sám:grinning:....a hlavně, já bych nevydržela třeba šest hodit nekojit, praskly by mi prsa:grinning:
21. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
Já taky rozhodně budit nemusím :grinning: Mě někdy připadá, že v noci kojím skoro pořád :wink: Malá někdy spí 4 hodiny, ale někdy se mi budí už po míň než 2 hodinách. Ale už jsem si zvykla a u kojení a odbrknutí si čtu :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
holka jak dáváte mimi odbrknout?
21. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
Na tygříka, nebo si ji dám na rameno a když ležím tak si ji položím na prsa a břicho :slight_smile:
21. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
evena-tak zkus kompromis,budit třeba po 4 hod. U nás je to spaní v noci 5 hod. minulost,růstový spurty a doktorka nám s tím trochu zamávali...takže přes den kojím po 1-3 hod,nejčastěji po 2,5 a v noci je to taky různé...když mě teď nechá v noci spát 4 hod.,tak se raduju...ale přibírá,takže tím se to maže :wink: Odkrknout necháváme taky různě, na rameni,na hrudi, na tygříka...někdy mi krkne při kojení kanec :grinning:
21. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
edit-taky se obklopim mobilem,ovladačem,časopisama...přece jen kojíme celkem 50 minut,takže mazec :grinning: v noci jen 20 :slight_smile: a oba usínáme
21. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
nechávám odříhnout na rameni a lehce s ní pohupuju nebo chodím, jinak grgá i prdí někdy jak starej chlap :slight_smile:
danu přibírá krásně, takže je podle mě blbost jí budit, to už je moje konečný rozhodnutí, snad teda, pořát to měním :sweat_smile: takže dnes jedeme kupovat odsávačku a budu si večer odsávat a ať si spinká jak chce :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
dnešek je zatím katastrofa a to ještě není konec dne :angry: to zbouzení večer s ní nějak zamávalo, konečně se mi jí podařilo uspat, jezdila sem s ní po bytě v kočárku :grinning:
21. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
evi-tak to nech,jak to je a kdyby si pak měla pocit,že mlíko ubývá,buď budeš víc odstříkávat nebo jí budit...já ho včera taky nemohla po obědě uspat,pořád řev,prdíky,škytavka,pak už jen z mrzutosti řval..usnul mi nakonec až v autosedačce!!!
21. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
když už nevím co, tak taky používám autosedajdu:grinning:, pěpně ho v ní pohoupu a je spokojenej:slight_smile:.....ale musím zaťukat, že teď už asi týden jsme hodní kluci, až je to s podivem:grinning:
21. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.