• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
even, amalka prave hodna vuubec neni:grinning::grinning::grinning: je to ted rvoun vsech rvounu a myslim si ze by ji ten dudel uklidnil, ale kdyz ho nechce, at ho nechce:grinning:
22. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
pipii já jen že píšeš že se jí ho snažíš dát a ona se pak rozbrečí, tak sem si myslela že jí ho cpeš když je hodná :slight_smile:

takto budou vypadat fotky které chceme nechat vyvolat a darovat rodičům, sourozencům a kamarádům
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3442981&vReferer=
22. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
Evena - super fotečka!!

My máme drahé dudlíky i ty obyč a nechce nic. Zas si říkám, že když s dudlem nezačne tak nebude mít časem problém jak ji ho sebrat :grinning:

Dnes je pěkně hnusné počasí, vůbec se mi nechce s malou ven, ale asi sama sebe ukecám a po obědě ji na chvilku vyvezu. Těším se na jaro a léto!!!! :wink:
23. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Edit - u nás je také hnusně. Dnes jdeme do poradny, takže jsem zvědavá kolik malý nabral. Je od rána nějaký mrzutý a až teď usnul. Za chvilku ho budu muset budit kvůli krmení a oblíkání. To bude řev. Zjistila jsem, že kdybych si měla s někým domluvit schůzku na 10 hod., tak vůbec nestíhám, protože lítám jen kolem malého a sama se nestihnu ani obléct.
23. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
Holky, co oblíkáte prckům v tomto počasí?
23. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
edit to je fakt :slight_smile: myslím si že dítě dudlík k životu nepotřebuje :dizzy_face: a dík za pochvalu :slight_smile:
my chodíme ikdyž je hnusně a deštivo, sem takobej malej blázen, takže asi před týdnem co u nás poprchávalo sem si nasadila kapuci abych nezmokla a vyjeli sme s kočárem stříhat stromy :grinning:
makka když je obstrojně a trochu svítí i sluníčko tak obleču na kabátek a dupačky jen takovou lehčí kombinézu a moc jí ani nezakrývám, jak kdy no, když je fakt hnusně tak oblíkám na kabátek svetr a na dupky navlíknbu ještě takový semišový zateplenější kalhoty a zakryju jí i třeba dekou ještě na fusak, a čepičku používám jen takovou lehčí a stejně má vždycky spocený vlásky když přijedeme domů, až hodně přituhne tak mám dost teplý kombinézy, tak pak budu používat ty
23. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
EVEN - ptám se proto, protože jsem ho asi minule dost oblíkla a celou cestu mi prořval. Usuzuji, že mu bylo asi teplo a dost nepříjemně
23. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
holky tak mi byly dnes v poradně a je to neskutečný, ten náš malý žroutík má 4280g :astonished: :grinning:
23. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
Já malé dávám o 1 vrstvu víc než sobě a ještě ji nacpu do fusaku, protože one je ráda v teple :slight_smile:
Koupila jsem si super fusak, sice byl dost drahej, ale měl by vydržet do 3 let dtěte, jsem z něho nadšená, protože krásně vypadá a navíc je opravdu teplej.

S čepičkou máme problém :frowning2: Všechny zimní ji jsou hrozně veliké, nejmenší kterou jsem sehnala má 40cm a malá má jen 36cm a tak ji davam netak teptlou a na to kapucku. Nejdřív ji musí dorůst hlavička :grinning:

Já už jsem schopná vypravit se z domu i kolem 8 ráno, ale dělám to nerada, protože se mi nechce z postele :grinning: Už jsem si uděla určitý systém v raním a oblíkacím režimu a funguje to.
23. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
tegga-tak to jste chlapáci :grinning: ,jo změň si nastavení,máš u sebe,že jsi ve 44.tt :grinning:
23. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
taky si někdy říkám,že když už teď máme fusak a jsme nabalený,tak co budem nosit v zimě.....v kočárku pokaždé krásně spinká a spocené měl maximálně trochu vlásky v zátylku....
23. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
taky dávám o jednu vrstvu víc a to teplounkou kombinézku, není ješte zimní, ale je huňatá...a na tenkou čepku taky ještě kapucku....a zakrývám ho peřinkou, fusak si necháváme na zimu....asi ho taky dost oblíkám, ale nestěžuje si a spocenej není nikdy....a zatím nikdy v kočárku nebrečel
23. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
no jo, přenáším:grinning:...to jsme, si říkám, aby jsme neměli tlusťocha....ale přitom on je nabaštěnej za osm minut:grinning:...ale je fakt, že hltá a asi má sílu, tak to rychle vytáhne :slight_smile:
23. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
Malá mi v kočáku taky nebrečí a spocená byla jen jednou a to při první procházece-to jsem byla trošku matka magor a málej jsem ji navlékla do péřového spacáku :grinning: :grinning: :grinning:

Editka ještě nemá ani 4kg a to je skoro nejstarší, začínám mít trauma :wink:
23. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
taky jsme poprvé jeli jak do hor, z toho si nic nedělej edit:slight_smile:......kluci musí být silnější, jsou to chlapi :wink: , oni mi ho dnes neměřili, ale já si myslím, že vyrostl hodně i do délky, tak je to i tím
23. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
holky, tak jsme asi cvok ale ja ji oblekam mnohem vice:grinning: dam normal dupacky, bodycko, strcim ji do kombinezky a do zimniho fusaku:grinning: na hlavicku bevlnenou cepicku a teplou:grinning: nikdy mi venku ale neplakala a spocena take nebyla...

my dneska mame 14dni:slight_smile: nejak to strasne leti, jinak dnesni noc byla super:slight_smile: vztekala se jenom od 5:11-7h jinak celou noc spinkala a vzbudila se jen na kojo a potom jsme spinkaly jeste do 10:15:slight_smile:
23. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
Pipiii - my máme už 5 týdnů!! Jsem z toho v šoku, za chvilku ji snad bud 18let :grinning: :grinning:

Začala jsem použivat plenky Pampers premium a jsem s nima moc spokojená, připadá mi, že nejsou tak umělé jak normální Pampersky.

Co máte za fusaky na zimu?
23. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
edith, ja mam od Emitexu kolekci 2008, je naprosto dokonaly! da se dat i do sportaku (muzes si tam protahnout pasy) a je prodluzovaci. Take si rikam jak moc to leti, ze za chvili mi tady bude behat:grinning: a nez stihnu vyprat jeji pradlo, tak ji uz je male:grinning:
23. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
Já ted peru každý druhý den a žehlím snad pořád :slight_smile: Hlavně furt peru pleny a to je dávám jen na přebalovací pult a na odbrknutí. Fakt nechápu, že jsem někdy chtěla jít do látkování :slight_smile:) Látkovky jsem ji dávla 2 dny a měla jsem toho plné zuby. Obdivuju matky které se dotoho pustí, já jsem asi líná. K látkovkám se vrátím jen v případě, že by neměla OK kyčle.
23. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
edit plíny máme stejný, taky jsem moc spokojená:slight_smile:...a taky si připadám jako pradlena, díky bohu za automatky:grinning:
23. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
holky, my mame ty klasicky pampersky 3-6kg a myslim ze nam vyhovuji:slight_smile: jooo a dneska nam amalka pri prebalovani opet vymalovala zed:grinning: takovej proud vseho co z ni vylitlo, zrovna kdyz jsem sahala po nove plene:grinning:
23. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
pipiii to se nám děje poměrně často:grinning:naposledy to dolítlo až na linku, jsem fakt hleděla:grinning:
23. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
My ještě furt použivame pleny 2-5kg :grinning: :wink:
S těma vodotryskama to znám, už jsem si parkrát musela prát noční košili, nevím jak to dělají maminky s chlapečkama
23. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
chytají do čeho se dá edit:grinning:
23. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
ahoj holky,

tak mi tu dnes měli sluníčko a na slunci i 15 stupňů, tak jsem dala malému bavlněný overal, ponožtičky, bavlněnou mikinu s kapucou a lehkou čepičku a šoupla do fusaku Emitex :wink:
23. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
taky teď máme pampersky 3-6 kg :wink:
23. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
Ahoj holky, máme po poradně. Malý má 3,86 kg, takže od návratu z porodnice prý dost slušný, přibral 160 g. Prý za týden je třeba přibrat 100 - 120 g. Ptala jsem se na tu rýmu, ale prý to rýma není, ale je to ze suchého vzduchu jak se doma topí. Je dobré mu vytírat noc převařenou vodou, aby se zvlhčil.Jinak malý 2 hod. spal v kočárku a určitě mi minule plakal proto, protože jsem ho blbě oblékla, asi moc a vůbec se v tom necítil. Pak mi říkala doktorka, ať malýmu dudlík zbytečně nedávám, že s ním nasává vzduch a pak jsou z toho prdíky. :confused: To jsem vůbec nevěděla.
23. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
Já spíš slyšela o tom, že dudlík při prdikách pomáhá, že se pak mimču líp tlači :grinning: No jo, co doktor to názor.
23. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
my pampers 2-5 a teď víc huggies 3-6 :grinning: vyhovuje mi,jak jsou vyšší,tak se tak snadno neprokaděj zádama :grinning:
edit-ty vodotrysky u kluků jsou hustý :grinning: máme i zážitek,kdy jsem malýho přenášela z vaničky na přebalovák a najednou prsk a vykadil se mi do dlaně a něco šlo i na zem....máme lino naštěstí... :grinning: zeď přežila jen zázrakem..
23. říj 2009 v 18:28  • Odpověz
teda z kolíbky se ozývá prdění a bublání,takže anýzový odvar boduje :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.