• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Naše Editka taky prdí jak starej chlap :grinning: :grinning: :grinning: Ještě že tak :wink:
23. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
holky, tak my byli dnes v poradně a malej má 3500 g, tj. přibral za 14 dnů celkem 500 g :grinning:
23. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
a dneska jsme koupali prvně v kyblíku a naprosto super, malýmu se to moc líbilo, což se o vaničce opravdu říct nedá :slight_smile: Později dodám fotky, ale teď mám samé "moc nahaté", ty sem dávat nechci :slight_smile:
23. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
danu kde se ten anýz kupuje? to taky zkusím
23. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
Já zase piji fenyklový čaj a taky pohoda. Celkem mi i chutná. Dnes mě malý pokadil. Přebaloval manžílek a jelikož on hovínka nemusí, přišla jsem mu na pomoc a malý se mi odvděčil bobkovou sprškou.
23. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
pabli pěknej přírůstek :slight_smile: naše taky přibrala za 14 dní tolik ... v po jdem do poradny zase po 14-ti dnesch a sem zvědavá na váhu, protože baští jak nenažraná a řekla bych že o dost vyrostla, je už to taková žížala dlouhá

makka příteli hovínka problémy nedělají, ale máme jinej problém ... když přebaluje a je pokaděná i na fifince tak volá mě a nechce jí tam tím ukrouskem zajet, prý si připadá divně, jak úchyl :sweat_smile: tak sem zvědavá kdy ho to přejde, no chlapi no :grinning:
23. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
even, tak to je vtipny s tim prebalovanim, ten muj prebaloval asi jen 1, vzdy se strasne vzteka pri oblekani:grinning: ale stala se nam vesela historka:grinning::grinning:... kdyz jsme ho fotila s malou tak si ji polozil na nohy (on sedel) a byl nahy a mala ho totalne pocurala a pokadila primo mezi nohy, kde s emu vytvoril rybnicek toho vseho a kricel na me..pomoooooc!!!! ono to vytece na guc!:grinning::grinning::grinning: no ja malem chcipla smichy, jinak nam mala ohodila asi 4 krat zed u prebalovaku:grinning:

tak ja jdu nakojit, prebalit a doufam ze obe zalomime:slight_smile: papa
23. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz
ahojky holky...do alba jsem přidala oznámení o narození našeho šprčka a nějaké fotečky tak kukněte...
24. říj 2009 v 07:56  • Odpověz
holky co se týká přebalování tak můj chlap přebaluje docela často ale pořát se u toho vsteká..hlavně u toho natírání..malý je vždicky zamazaný fakt všude...a co se týká tech kosírů tak to je taky prča..malý si načural chudák do ucha..měl hlavičku na bok a tak se blbě trefil...málem jsem se u toho počurala smíchy.. :grinning:

joo pipiii nepropadej panice..u nás je taky řevu víc než když jsme si ho dovezli z porodnice...p tátek jsem myslela že se zblázním..od 8 od rána jsem ho nosila na rukách do půl 3 odpoledne..bud se kroutil nebo brečel ne to nejni dobré slovo on spíš ječel..nebo řval jak pavián...bylo to hrozné..když jsem ho položila tak začal křičet tak jsem ho musela nosit..ruky mě bolí ještě ted...
24. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
renu-u nás dnes podobné ječení jako u vás,spali jsme snad 5 h. :unamused:
24. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
ahojik, tak jsem mela dalsi prorvanou noc, kdy male dochazel dech...hrruuuza..:-/

ten muj malou vubec neprebaluje...:-/ nosi ji a zpiva ji a uklidnuje, to jooo, ale nejak na to prebaleni neni, protoze ta nase cacora se vzdy totalne pocura a pokaka pri prebalovani:grinning:
24. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
ahojte pěknej víkend :slight_smile:
renu pěkný :dizzy_face:
u nás se to se řevem lepší a lepší, piju větší dávky fenyklovýho čaje a nejím pečivo takže asi tím
ten můj se stará večer, vždycky přebalí a donese mi jí na kojení, pak jí uspí :slight_smile:
24. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
My máme doma zlatíčko největší :slight_smile: Naposledy kojím kolem půlnoci,max.kolem jedné a spinká až do osmi do rána!Přes den taky pěkně spinká,někdy to i přetáhne a i přes den schrupne 4,5-5,5hod. :grinning: V kočárku se jí taky moooc líbí a taky spinká.Večer s taťkou dělá kravinky,no prostě je to náš miláček :slight_smile:
Za to já sem na tom podstatně hůř :frowning2: Od úterý za týden jdu pod kudlu - budou mě zas znova šít - doufám,že už naposled!Teď tam mám otevřenou živou ránu a musím se o ni spolu s přítelem starat!Umýt,vyplachnout a oplachnout jódem,dokonale vysušit a každý večer mi musí do té otevřené rány přítel nanášet mast - má můj největší obdiv a všech kterým sem to řekla,každej chlap by na to neměl!
24. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
teeda maji , to je sila!!!! tak to toho tvyho fakt obdivuju, je uzasnej a Barunka je take zlata!!! Dyztak si zmen v nastaveni ze uz nejsi tehule, mas tam 45tt:grinning: a drzim ti palecky, aby se to siti povedlo!
24. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
ahojky holky-včera jsme byli poprvé venku s naším novým dvojkočárem-Ondík vepředu-Vojta vzadu...a pohodička. Jo jinak-jak jste rodily? taky pohoda?já jsem teď v zápřahu 24 hodin denně...malej je řvousenka obecná...takže jestli spím 3-4 hodiny denně tak je to hodně...a Ondrášek má teď období, kdy chce toho poznat co nejvíc...takže jak usne jeden---hned se věnuju druhýmu....a naopak...jinak dnes Ondrášek poprvé kreslil kolečka....tak mě tím udělal velkou radost-drží tu tužku pěkně v ruce jak normální člověk...a soustředí se přítom...a pak prohlásí: BALÓN...je to legrace mít takový kulichy
24. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
jinak jsme ostudy-Vojta od porodnice přibral za 3 týdny jen 100 g....takže v úterý jdeme na převážení...a zkusím Sunar...
24. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
maja s tím krmením večer sem to měla taky tak, malá si udělala svůj režim a já skoro 7 h. nekojila a vyspala se, pak sem ale zjistila že je to špatně a koleduju si o zastavení laktace
posílám ti diskusi co sem založila ať to nemusím nějak dlouze vysvětlovat
teď už malou budím večer a kojím častěji i přes den

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=115211&vGroupOffset=40

přeji ať seš brzo ok :dizzy_face: :dizzy_face:

misa akoj, tys tu nebyla snad půl roku :grinning: to musí být mazec mít mimčo a starat se ještě o tak malýho klučinu :slight_smile: a to ti malej nekřičí hlady? :confused:
24. říj 2009 v 16:06  • Odpověz
Maja - tvůj manžel je opravdu machr. Lituju tě, že máš takové problémy. Bohužel každý má něco :frowning2:

Malá ti fakt spí božsky, ale jak píše Evena, nemusí to být vždy dobře - jenom nevím jestli o zastavení laktace nepíšou jen závistivé matky kterým se děti budí po hodině (jako ta moje) :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
edit i to je možný :sweat_smile:
24. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
danus, preji vsechno nej nej nej nej NEJ k narozkam, at se ti splni vsechna prani- i kdyz to nejvetsi se ti asi uz splnilo :wink: at jste vsichni zdravi a statni... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
Dnes mám super den - manžel je už podruhé na procházce s Editkou a tak já si v klidu žehlím, peru a uklízím :grinning: Jeden by nevěřil jak se to všechno dělá jednoduše když se co chvile neozve křik miminka :wink:
Je krásné počasí a tak se jim oboum trajdání venku moc líbí :slight_smile:
25. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
Holky nevíte, jestli už adellaide porodila? Má termín dneska :dizzy_face: a nikde se neobjevuje.
25. říj 2009 v 16:36  • Odpověz
EVI - taky jsem na ní myslela, že se tu tak dlouho neukázala. Bohužel na ní kontakt nemám.
25. říj 2009 v 17:21  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

přidala jsem nějaké fotky malého v kyblíku :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=484854&vReferer=
25. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj holky, tak už jsme bez manžílka. Malý se v noci budil po 2 - 3 hod., což mě vůbec nepřekvapuje. Od 6:30 h., ale nechce vůbec zabrat. Teď jsem ho vybalila ze zavinovačky a leží přikrytý peřinkou v posteli a je hrozně spokojený a jako si brouká. Je i možné, že snad usne. Dnes se chystáme do Lidlu, líbí se mi tam ta zimní bunda pro mě. Mají tam mít i kombinézky na prcíky, ale mi jich máme dost a ani je neunosíme.
26. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
ahojky holky,chtěla bych se zeptat jestli vás bolí břicho??mě teda začalo bolet děsně břicho po kojení..jako bych měla dostat silné měsíčky..je to čím dál častější...dostala jsem tak trochu strach jestli mi tam něco nenechaly... :frowning2: :frowning2:
26. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
renu-to je pořád zavinování dělohy. mívám to také,až se někdy uleknu. Už skoro nekrvácím,jen špiním. čekala jsem,že budu krvácet celé šestinedělí
26. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
ahojik holky, tak jsem zpet z poradny:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pani doktorka je uuuzasna!!!! skoda ze se stehujeme... doufam ze bychom za ni mohli dojizdet i kdyz tady nebudeme bydlet..:frowning2: (vzala nas pac patrime pod ni s ulici)

tak Amalka je velika holka:slight_smile:... za 14dni jsme pribraly 500g(byla nakojena) a po zvazeni se cela pocurala, vahu pocurala, no predvedla jak to krasne umi:D pry pribyvame krasne, trosicku vice, ale uplne ukazkove, takze mam kojit dal stejne jak kojim:slight_smile: :dizzy_face: ukazala jsem ji tu opruzeninku:frowning2: a dala nam nejakou masticku, ale nebyla jsme si ji vyzvednout, pac v lekarne byla nekonecna fronta duchodcu s receptama a amalka chytla hysterak, ale skocim proto odpolende a kdyz se to zhorsi tak se mame prijit ukazat, jinak dalsi KO az za 3 tydny:slight_smile: ..jsem spokojena matka:slight_smile: :dizzy_face:
26. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
renu, take mam to boleni delohy po kojeni, zacnu i krvacet, ted ze me jinak tece neco do zluta ale po kojeni me vzdy boli podbrisek a zacnu krvacet, je to normalni stahovani delohy :wink:
26. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.