• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
ahojik..

makka, ja mam od Aventu pakovou, je uzasna!!!! odstrikavam luxusne a bezbolestne.

a nase noc???? uz dalsi po sobe, mala rve a rve, je az fialova a nic nezabira... uz to v noci vzdavam a necham ji i rvat, na dnesek jsem spala tak 4 hodiny, coz je jeste docela dost, manzel sel spat do obyvaku, no je to sila... ale jak ctu tak to mate take:-/
27. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
autor
ja ale mleko vzdy vyleju, mam jen jednu lahvicku v mrazaku, ale kdyz vim ze mi mala nechce dudlik, tak pochybuju ze by pila z lahve.
27. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
PIPII - jo, jo, máme taky takovou krizi. Malý má prostě otočené spaní, přes den je schopný spát vkuse 3 hod. a v noci sotva hodinku. Už mě z toho bolí celé tělo, jak jsem unavená.
27. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
autor
makka, mame uplne to same!!!! pres den celkem andilek, rika si po 3h o jidlo ale jinak je v klidu, v noci proste chce byt vzhuru a nejaky uspavani ji absolutne nezajima, spis ji to stve! a rev teda strasnej..musime to vydrzet, ja jsme alespon shodila vsechny kila tim nespanim:-/ ale jsem uplne vycucla. :confounded:
27. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
Já malé ani flašku dávat zatím nechci - rozmražené mlíčko ji budeme dávat střikačkou.

Já Editku ještě do obchodů nebere, dnes byla naše malá premiera, ale jen v nekuřácké kavárně. Bylo to super, malá mi tam celou dobu spinkala v kočárku :slight_smile:
27. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
winii malá je nááádherně okatá, andílek:slight_smile:.....já prcka přes den prostě budím, zaměstnávám tím, že mu cvičím s nohama a tak...on yb byl schopnej celý den prospat a pak v noci je vyspanej....takhle nám to funguje.....já dávala příkrm stříkajdou v porodce, než sem měla pořádný mlíko, a v pohodě, prdík to sosal, jen si pomlaskával:slight_smile:
27. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
TEGGA - a malý ti spí jak v noci? Jak často se budí? Teď budeme tak 2 hodiny malého udržovat v bělosti a pak ho nakojím a uvidíme.
27. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
čau holky,nějak nestíhám chodit na koně...byli jsme teď v Kaufu,prcek se uspal jízou v autě a spí i teď,tak mám klid....ale jinak dnešek peklíčko,spal vkuse maximálně 20 minut,řev,prdíky,kojení,řev,prdíky a pak z toho všeho mrzutost=další brečení....jinak trhli jsme rekord,během jednoho přebalování mě Ondrášek 3x počůral---to už je provokace neee :grinning: Kojili jsme dnes několikrát i po hodině,takže prsa auuu....popraskaný nee,ale zmordovaný :cry:

edit-stříkačkou dáváme fenyklový čajík,prvně mu dám cucat malíček,aby začal sát a polykat a pak mu stříkačkou
pouštím pomalu trochu čajíčku do pusinky...Dneska jsme koupili baby calm,tak ho prubnu...

pipi-když čtu tvoje a makky zážitky,tak jsme na tom s tím spaním dobře i přes to,jak nám v tom doktorka udělala guláš s tím buzením po 2 hod.....
27. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
Tak koukám, že noční krizi má většina z nás a to jsem si říkala, jestli je vše v pořádku.
27. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
ahojte
winii Gábinka je kočka :dizzy_face:
tak já se mezi noční krize neřadím, naštěstí :grinning:
ale dnešek byl krutej, vůbec jí to nebylo podobný, skoro celej den prořvala, takže sem furt kojila aby byla zticha, pak se mi několikrát poblila, protože se přežírala :confounded: až asi před hodinou se uklidnila a spí v postýlce, to je fakt zajímavý, příjde její doba a jako když utne, noce máme fakt úžasný, někdy mě akorát mrzí že jí musím budit na to kojení, těch 7 hodin spánku bylo super :slight_smile:
27. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz
evena-měli jsme asi včera podobnou krizi :wink: jinak my naštěstí neblinkáme....
jinak baby calm zabírá, kojila jsem v 9 večer a pak až ve 2 ráno,takže jsem se vyspala asi nejlíp za posledních 14 dní...teď taky spinká,takže se zatím včerejší krize neopakuje...ale ráno mi počůral noční košili,sebe,trochu i zeď...no už se tomu jen směju...ale v noci jsem z toho pěkně nervní :grinning:

winii-Gábinka je kus ženský,to bříško :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: kukadla má k sežrání
28. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
tegga-Lubošek je moc roztomilej,koukám,že má taky pěkný háro :slight_smile:
28. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahojte holky,
chtěla jsem se zeptat jestli by Vám nevadilo, kdybych se k Vám přidala :slight_smile: Máme všechny přibližně stějně "staré" dětičky, tak bych se od Vás i něco přiučila :wink:, ale koukám, že už si píšete dlouho tak pokud Vám to neva.
28. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
LEE - myslím, že to není vůbec problém. Čerstvé maminky jsme tu všechny, takže každé nové rady jsou tu vítány.
28. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahoj Leee - my se v tom všechny taky tak trochu plácáme. No prvorodičky, u dalšího dítka už to snad bude lepší. I když já si teda neumím představit jak to budu provadět - řvouci mimino+malé dítko k tomu. :grinning:
28. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
EDIT - taky jsem si říkala,ale myslím si, že se to u těch dalších dětí tak neřeší. Ještě mě napadlo, co kdybych měla dvojčata, myslím, že bych skončila na blázinci.Třeba dneska si malého od rána přehazujeme z ruky do ruky a až teď usnul. Pořád chce jíst, co půl hodinky. V noci už to bylo lepší, asi hodinku jsme cvičili s nožičkama a zaváděli rourku aby se vyprděl. Pak se budil po 3 hod.na kojení
28. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
ahoj holky..

makka, nebooj, nejsi v tom sama :wink: my jsme na tom dost podobne. vecer zacala rvat ve 22h a vydrzelo ji to o 2h bez ustani place, prso nechtela(byla najedena), mela Sabika, namazane brisko proti prdikum, prehazovali jsme si ji z ruky do ruky, no uplne na cvokarnu. Potom se vzbudila kolem 5h, potom kolem 8 a potom po 10 (spali jsme az do 11:15) pac jsme byli uplne vycucly. Pres den kojime co 2-3hodiny protoze u prsa nevydrzi dlouho, nebo se strasne nahlta vzduchu a potom se poblinka... uffff, je to sila.
28. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
vitam leee:slight_smile: mas krasneho prcka:slight_smile:
28. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
PIPII - kdyby se jednalo o prdíky, tak to cvičení opravdu funguje a nemusí se nic řešit. Jenže mě se zdá, že je malý takový ukňochtánek a prostě neusne jinak, než při chování. Nebo je to ten růstový spurt, který může trvat i týden.
28. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
makka, my mame to same, ja s ni cvicim, hladim brisko, ma toho Sabika i tu masticku PUPIK, ale niiic, proste se chce jenom nosit a nosit a houpat a houpat a jakmile si sednem tak je rev:-/ my tu rourku nemame. ale myslim ze je to jenom umanuti ze nechce spat vyzaduje si pozornost:-/
28. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
makka, vy jste meli v poradne take 3860g uplne stejne jako my:grinning:
28. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
jak je odpoledne brzy tma tak to je fakt silenost!!!! musime jit na prochajdu driv nez venku bude tma,. jinak budu mit nejaky splin:grinning:
28. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
PIPII - ano, měli jsme stejnou váhu. Dokonce jsem si říkala, jestli nemám málo mlíčka když pořád řve. Ale tím to asi určitě není, protože dnes se mi brutálně nalívají prsa, až mě v nich píchá. Takže jsem bez podprdy a často je omývám a natírám. Pipii, myslím si, že je to ten růstový spurt, protože máme větší dětičky, které potřebují častěji papat a na netu to taky píšou. Zkus se mrknout. Na nic jiného mi to nesedí
28. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
makka, ty muzes chodit bez podrpy? to ti zavidim:-/ ja jakmile odendam vlozky z podrpdy, enbo podrpu rozepnu tak mi mleko samo vyteka:-/ jinak mlicko se mi uz zacalo delat dle potreby maly, takze ty priserne tvrdy kozy uz nemam:grinning: a tak stridam prsa 1 kojeni prave prso a druhe kojeni 2 prso.
28. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
ahojte ... vítám leee :dizzy_face:
taky bych nemohla chodit bez podprdy, protože mě to mlíko z prsou doslova cáká :grinning:
dnešek je už klidnější, snad to vydrží, jenom tak pobrekává a vyžaduje pozornost, žádný prdíky a blinkání jak včera, takže ok :slight_smile:
28. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
even, mrkla jsme k tobe do albicka a oprav si tam ze neni zari ale rijen:slight_smile: :wink: koukala jsem jak pribirate a mas tam 12.9 a 26.9-kontrola ale on uz je rijen:grinning: jinak kraasne pribirate:slight_smile: ale silene to leti, ze?!:-O
28. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
no jo :grinning: letí to co?
28. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
even, siiiiilene!!!! nemuzu tomu vubec uverit!:-O
28. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
ahojky Leee-Tobiášek je krásňoučký :slight_smile:
Pipi-to mě naštěstí mlíko nestříká,jen při kojení,když kojim z jednoho,tak mi kape i z druhýho trochu... :slight_smile: Musím chválit ten baby calm...Sab nám teda vůbec nazabíral,to už byl účinnější anýzový a fenyklový čajík...
Ondrášek si už pár dní všímá hraček a i po nich šahá a taky si hodně prohlíží okolí a obličeje..... :dizzy_face:
28. říj 2009 v 15:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.