• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
LEE - tak to je krásné, jsem zvědavá, kolik bude mít náš prďoch. Jí totiž snad každou hodinku. Manžel vymyslel, že bysme ho mohli dávat do toho spacího pytle. Sice může krásně kopat nožičkama a nikdy se z toho nevykope jako ze zavinovačky, ale přijde mi, že je takový divoký při kojení a pořád se pouští prsa. Hlavně je dost gumový, hodně se mi vrtí a špatně se mi drží. Vrátila jsem ho teď do zavinovačky a ještě raději počkáme. Krásně i usnul.
EVENA - tak to bych tchýni řekla, že je sama blbá, když jí nedojde, že se takhle před dětma nemluví. To zase moje tchýně zaperlila ještě v porodnici, prý jak povezeme malého v autě. Vůbec neznala nějaké vajíčko a prý snad ho povezeme v náruči. Takže jsem na ní s manželem vytřeštila oči a řekla jí, že si nenecháme zabít dítě. Prostě stará škola. A to se mě ptala, jestli malému dávám ty plátěný košilky s límečkem :unamused: Fakt nejsem sebevrah, kdo by to žehlil, Tak jí bylo vysvětleno, že je spoustu praktičtějších oblečků.
29. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
29. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
ahojky holky..vítám mezi náma Lee a jejího prcka :wink: :wink:

jinak holky my jsme taky přibraly teda ne tolik ale paní doktorka říkala že je to SUPER máme nahoru za 9 dní 300 g...
jinak u nás je večer řevu jako blázen tak jsem se poradila s doktorkou a doporučila mi PROBIOTICKÉ kapky tak pro ně dneska jdu tak snad už nebudeme tolik plakat... :pensive: :pensive:
30. říj 2009 v 07:10  • Odpověz
jinak holky já už mám vypadané stehy...a 16 jdu na kontrolu tak už se těším na antinu a SEX... :grinning:
30. říj 2009 v 07:10  • Odpověz
makka KRÁSNÝ CHLAPEČEK... :slight_smile:
30. říj 2009 v 07:20  • Odpověz
Ahoj holky všem krásný den, u nás je teda fakt nádherně krásně svítí sluníčko :dizzy_face:

makka malej Adámek je krásnej prdís :dizzy_face:

renu já už se taky těším až bude po 6-ti nedělí a budem si moc dopřát sexík, manža už otravuje teďka, ale já si to bez ochrany fakt nelajznu, stehy už mi vypadali hned ten tejden po porodu jsem jich měla jen 6 tak to bylo jak nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

lee no krásně jste přibrali :wink: , tak teďka už to půjde pěkně nahoru :dizzy_face:
30. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
ahojte
my sme dnes naštěstí hodní, takže buď kojím nebo spím, sem za ty dva dny co byla přes den uřvaná nějaká vyčerpaná
je vám taky doma smutno? mě už se chce fakt někdy brečet, přítel je furt v práci, když příjde z práce tak má práci na baráku, včera přišel jeho kamarád aby namontoval satelit dole rodičům a on samozřejmě že mu pomůže, Mája ta pořát brečela a on si odkráčel pryč, prostě mě připadá někdy že je to nefér, že sem pořát doma sama

renu jak máš v albu to oznamko, odkud si tu šablonu vzala?
30. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
EVENA - já jsem měla takové nutkání na brečení včera, protože manžílek šel na oslavu kámošových narozenin a malý mi také plakal. Nevěděla jsem co s ním. Takže jsem prosila manžela, aby z té oslavy přišel ¨brzy a nenechával mě s malým samotnou. Nakonec malý byl zlatý, krásně usnul. V sobotu jde manžel malého zapít, takže bude pryč od 18 h. Budu sama docela dlouho. Musím si zvykat, další víkend mi manžel odjíždí na služebku, jen sice na 5 dní, ale i tak to bude pro mě očistec. Už asi v té době začnu nakupovat vánoční dárky, takže se zabavím procházením v obchoďácích. Doma mě to dost utápí.
30. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

taky si připadám občas sama, manžel sice přijíždí před 16. h, ale když se to sejde a jde ještě do posilky, den předtím třeba večer na pivko, tak si pak taky připadám, že jsem na vše sama... Ale zas pak si ho jindy hned převezme, já si dám sprchu a hoďku pro sebe a je mi fajn :slight_smile:
30. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
Makka krásné fotečky :slight_smile:
Winii to máte super počasíčko u nás je hnusně škaredě pod mrakem a jen 5C, hrůza :frowning2:
Takže asi je to všude stejné :grinning: manžel taky loudí a snaží se přemlouvat, ale taky si raději sexík chci dopřád až po 6-ti nedělí, nevíte někdo jaká se předepisuje antikoncepce při kojení? A kolik se tak za ní doplácí?
Jinak smutno je mi doma taky :frowning2: ještě k tomu tady nebydlím dlouho tak tady moc lidí neznám takže jsem pořád doma a čekám až příjde manža z práce, naštěstí jak příjde tak se nám s prckem věnuje i v noci k němu vstává a přebaluje ho :slight_smile:
30. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
ahojky holky...

evena:tu šablonu jsme měli ve fotaku..

leee:cerazette je antikoncepce která se smí užívat při kojení..jinou neznám a stojí kolem 500 kč...

Jinak holky mě je taky někdy smutno přes den když jsme sami s Kubíkem doma...
hlavně když pláče tak je to na palici..naštěstí můj chodí domů ve 4 a melému se věnuje pak celý odpoledne až do večera a kolikrát vstane když brečí i v noci abych nemusela já..prostě je to moje štěstí..funguje na 1000 procent... :slight_smile: :slight_smile:
30. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
Díky Renulem, jen jsem tak chtěla orientačně vědět. Tak to máme doma poklady :slight_smile: , můj manžílek je stejný taky mi moc pomáhá a malému se věnuje. :wink:
30. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
leee no jo to jsou ale hodní tatínci... :slight_smile:
30. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
leee ta Vaše svatební fotka je LUXUSNÍÍÍ....
30. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
tak ten můj má "směnu" od večerního uložení někdy okolo +- 9 večer a až do rána než de do práce, vstává k ní, přebalí, a donese na kojení, pak zase uloží do postýlky, nemusím ani vstát, je to super, ale to že se mnou není přes den mi to nenahradí, navíc ona je v noci strašně hodná, na kojení se musí budit, vůbec nebrečí, po kojení spí jak špalek ... přes den je to pěkná zlounka a všechno si tím pádem vyžírám já :grinning: ale má ji strašně rád, někdy by jí láskou sněd :grinning:
30. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
renu tos mě překvapila, musím se teda taky optat jestli my v něm něco máme
30. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
evena tak to je ještě zlatější než ten můj chlap... :wink:
30. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
čauky holky :slight_smile: Dneska jsem měli 2 návštěvy,stihli jsme i procházku a celkově pohodový den...prdíky se po baby calmu moc zlepšily :slight_smile: Noc byla trochu horší, prcek se budil po 2-2,5 hod...
No taky mi bývá smutno,manža domů chodí většinou až v 8 večer...když chodí návštěvy,tak to líp utíká...manža vstává do práce ve 4 ráno,takže po něm ani moc nemůžu chtít,aby se malýmu večer věnoval a ženu je oba do postele..o víkendech se nám to snaží vynahradit...
evena-tvoje tchýně stále něčím překvapuje co... :angry:
leee-ta sv.fotka je fakt božííííí :dizzy_face:
30. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
renu-jéé,my máme stejnou sadu overalů z Tesca :grinning: ten zelený,pruhovaný a s autíčky :wink: Kubík je krááásnej,ty očka :dizzy_face:
30. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
přidala jsem aktuální fotečky :slight_smile: prcek ječí,mažu kojit...
30. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
AHoj holky, teď mi malý vypil skoro obě prsa. Přiložila jsem ho k oběma, tak snad dá pokoj. Je to maxijedlík, protože jíst vyžaduje skoro každou hodinu. V noci je to o dost lepší, jen po 2 - 2,5 h. Úplně mě vycucává. Když se přisaje, tak mě ještě pěkně zabolí bradavky, ale pak je to v pohodě.
30. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
makka-taky mě to pokaždý zabolí,když se prcek přisává,je to tah jako blázen,kde se to v nich bere viď :grinning: :confused:
30. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
Holky moc děkuji za pochvalu sv. fotečky :slight_smile:
Danuschko: fotečky jsou překrásné :slight_smile: malý je krásňoučké mimi, viděla jsem že máš v albíčku zavinovačku od Emitexu používáš jí? My jí máme taky a nějak se mi nedaří i s prckem jí dát do sedačky, je dost velká a nedaří se mi jí tam s prckem zapnout, tak nevím co dělám špatně :frowning2:
Jinak mě taky pořád bolí bradavky, hlavně ze začátku kojení, máš pravdu kde se v těch malých človíččích bere taková síla nachápu fakt :astonished: :grinning:
30. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
Ahoj holky
jak se tady máte? Jdu se nahlásit jako maminka, včera nás konečně pustili domů. Mám chlapečka Deniska protože nesestupoval, navíc jsem měla vyšší tlak a tu nohu tak jsem po dvanácti hodinách šla na císaře. Tak nějak pořát se vzpamatováváme, ale jsme rádi, že jsme doma.
30. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
Adell je nádherneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej :slight_smile:
31. říj 2009 v 07:34  • Odpověz
Adell velká gratulace k Denískovi, už jsme si s holkama říkaly co je s tebou, jestli už náhodou nemáš prcíka.
Holky, dnes jsme skoro celou noc měli Adámka v naší posteli, tak krásně jsme se snad ještě nevyspali. Vím, že by se to asi nemělo,ale už to bylo neúnosné. Hlavně jsme po ránu spokojeni všichni. Malý spokojeně kouká a já s manžílkem vypadáme konečně čerstvě. Vím, že se tu najde nějaké pro i proti spaní v posteli, ale nám to vyhovuje.
31. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
ahoj lee, ja pouzivam zyvinovacku od Emitexu do autosedacky a dari se nam ji tam dat, je to jen o cviku, musis ty pasy jim provlect a miminko tam dat az kdyz je ta zavinka pripevnena v autosedjde:slight_smile:
31. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
holky, jinak dnesni a vcerejsi noc mnohem lepsi, jen jednou v noci rvala asi 2h vkuse, ale jinak krasne spinkala:slight_smile:

zato mi ale zacalo stavkovat leve prso a prave take nic moc..tak odsavam a odsavam i tech par 20ml abych prso stimulovala, uvidim co bude dal...:-/ clovek jak na to jeste vice mysli takl se potom tuplem netvori:-/
31. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
adel velká gratulace !! :dizzy_face: malej je krásnej :slight_smile:

pipii jak poznáš že se ti netvoří, nebo tvoří málo, prso?
31. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
jéžiš, ne prso ale mlíko :sweat_smile:
31. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.