• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Ahooooojky! Někdy vám sem takhle drze vlezu a čtu co u vás nového :wink: A na fotky ti čučím každou chvíli :grinning: :grinning: :grinning: Jsem jak úchyl :sweat_smile: :grinning:
1. lis 2009 v 15:23  • Odpověz
autor
maji...ty uchyle jeden!!:grinning::grinning:brala bych pani na hlidani abyh doma neco udelala:grinning:
1. lis 2009 v 15:29  • Odpověz
Kolik platíš??? Pokud to bude víc než mám v práci s těma mýma 19cti zlatíčkama tak to beru hned! :grinning:
1. lis 2009 v 15:30  • Odpověz
pipi-to je super,že se to Amálce zlepšilo....taky mám tu koupel od weledy a i krém na opruz.od weledy=prostě super a nebo dávám občas do koupele pár kapek levandulovýho oleje salus...má pak krásnou kůži a taky ho to sklidní a uvolní :slight_smile:
1. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
pipi-tvoje mamka vypadá sotva na 30 :slight_smile: :wink: krásný fota....ty vlásky se Amálce 3x změní :grinning: já byla do 2 let blond...
1. lis 2009 v 16:15  • Odpověz
pipii krásný :dizzy_face: dost mě zarazila fotka kde je psáno babička, musela sem se dívat znovu na fotku s tebou abych se ujistila že to nejsi ty :grinning: ste jak dvojčata a tak vypadat v letech bych chtěla jednou taky :grinning:
1. lis 2009 v 16:59  • Odpověz
Pippiii překrásné fotečky :slight_smile: holky mají pravdu tvoje mamča vypadá super, úplně bych Vás málem zaměnila.
Jinak jsme na tom podobně naši sice od nás bydlí o něco málo blíže cca 60km a tchánovci cca 30km, ale taky jsem se sem (do Třince) přistěhovala a zatím tady skoro nikoho neznám :frowning2:
Editah jo dneska jsme koupili tu odsávačku na vysavač, jak jsem prvně slyšela odsávačka na vysavač, tak jsem se zhrozila :grinning: , ale je fakt super. Máme doma takovou tu balónkovou a vůbec nám to s ní nešlo, ale ta na vysavač nemá chybu.
1. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
jé co já bych dala za to kdyby tchánovci bydleli aspoň těch 30 km daleko ... ale lepší by bylo ještě dál :grinning:

objednala sem si klokanku z bazárku tak se těším až dorazí, chci jí využívat jen na "procházky" po zahradě jako vynýst zbytky na kompost a taky budu muset přes zimu jak začne mrznout chodit častěji měnit vodu ptákům, tak Máju nebudu muset furt rvát do kočára :slight_smile:
1. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
Even :grinning: :grinning: :grinning: no jo hold si člověk nevybere.
To budeš mít super, taky máme klokánku půjčenou, zatím jsme jí sice ani nevytáhli ze skříně, ale časem se určitě bude hodit. Tak snad Ti brzy dorazí. Já taky vždycky něco koupím na netu a pak se nemůžu dočkat až to příjde.
1. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
even a jak chces nosit klokanku v zime???ty mas i ten fusak na bundu???
1. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
pipii narvu jí jen do kombinézy a šoupnu do klokanky, tak snad je to prostorný a vleze se mi tam, bude v ní bývat venku max. 10 min., není to na žádné velké procházky, a pak jí chci využívat taky na doma, už se ta potvora dost pronáší a neunesu jí, přes den je totiž jako klíště a chce být furt se mnou, je mi jasný že si na sebe pletu bič a už jí od sebe tuplem neodtrhnu :grinning: ale tak nějak se smiřuju s tím že bude rozmazlená až na půdu no :slight_smile:
1. lis 2009 ve 22:58  • Odpověz
autor
evev, tak nevim jakou mas klokanku ale myslim si ze do te nasi co mame s Danus by s enam mimi neveslo v kombineze:/..mame Babybjorn. a hlavne mi prijde ze by ji byla zima jen v kombineze bez perinky a fusaku...:-/ klokanku vyuziju hlavne doma a potom na nakupy do obchodaku:slight_smile:
1. lis 2009 ve 23:40  • Odpověz
ahojky holky...tak mi jsme hodníí..včera ani nebyl večerní křik..koupili jsme ty PROBIOTICKÉ kapky...a fakt asi zabraly..

Leee...používáte odsávačku??my jsme měli taky rýmu a odsávaly jsme to..malámu se pak líp dýchalo..a hlavně se najedl..s plným nosíkem nemohl sát..my máme tu na pusu a jsme taky spokojený...
2. lis 2009 v 07:20  • Odpověz
RENU - měli jste tu rýmu vodnatou? Malý taky pěkně funí, ale doktorka říkala, že to je ze suchého vzduchu. Jenže jsme zjistili, že spíš máme vlhký vzduch. Z nosíku mu nic neteče. TAky máme tu odsávačku na pusu. Jaké máte ty kapičky a kolik stály. Jsou ale asi až od měsíce, ne?
2. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
MAKKA-ne on měl ten soplík takový hustý...nic vodnatého..Marky ty kapky jsou od narození nám říkala doktorka a stály 649 kč..
2. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
tu máš odkaz...píšou tu od 1 měsíce ale nám dr řekla že jsou od narození ale náš malý už měsíc má...

http://lekarnaexpres.cz/eshop/produkt/probioticke-kapky-pro-kojence
2. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
renu-nám doktorka právě říkala,ať ty probiotické nekupujem,že jsou zbytečně předražené a moc nepomáhají....osvědčil se nám ten baby calm od 1 měs.Já beru probiotika-laktobacily, takže to má vlastně Ondík přes mlíko taky :slight_smile:
2. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
nám doktorka říkala že jsou super at je malému koupíme...A mamčina kamoška je zdravotní sestřička na dětském a taky říkala že se po nich maminky shání..prej jsou dobré..to je fuk tak je máme..otázku peněz neřeším..je mi to jedno..hlavně aby mylý tolik neplakal..
2. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
DANU - jaké probiotika používáš pro sebe? Mám doma GS Laktobacily forte, tak přemýšlím, že bych je začala brát.
RËNU - ten soplík mu tekl ven?
2. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
MAKKA-ne netekl...

holky naco berete ty probiotika??máte taky tak děsnou zácpu jako já??
2. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
holky nevíte náhodou kde se dá na netu koupit takové ty chlupaté věci??potřebuju čepicu a rukavice..
2. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
RENU .- takže jste mu to vysáli odsávačkou a šlo to?
2. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
ahojik hoolky:slight_smile:

tak dnesni noc kraaasna:slight_smile: kojo v pul jedny, potom kojo v pul ctvrty, tak chvili plakala kvuli prdikum, ale krasne zabraly pecky od tresni a usnula, potom kojo v pul osmy a potom jsme se spolu valely do pul desaty:slight_smile:

holky, nam ta nase strasne chrape, myslite ze to ma rymicku??? z nosika ji nic nejde.
2. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
MAKKA-jojo de to....musíš ale dojít na ten grif..Kubíkovi se pak hnedka líp dýchalo...
2. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
PIPII - tak to je super, že je hned lépe. Náš malý jakoby chrochtá a taky mu nic z nosíka nejde. Zkusím mu odsát nosí, to bude řev :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
Tak já ve středu v 6.30 opět nastupuji do nemocnice :frowning2: - plastika zadní poševní stěny a hráze :frowning2:
Jen doufám, že už je to naposled!Bude mě operovat primář,tak snad už se to povede!
Jinak Barča je pořád strašně hodná,doktorka je z ní taky nadšená,už nám i povídá,teda hlavně taťkovi a prasátku od medvídka Pú :grinning:
2. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
MAJA - Holka, ty sis musela dát při porodu. To víš, že se to povede. To jsou všechno následky z porodu, nebo si už dříve měla nějaké problémy. Jak to budeš mít s malou, bude s tebou v nemocnici? Náš si taky pořád něco brumlá.
2. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
ahojte
pipii tak tos mě nasadila brouka do hlavy, snad jí pak to toho narvu, kdyžtyk to bude teda jen na doma no :unamused:
makka to co máte vy skutečně není rýma, máme to taky a dr. nám řekla to co vám, prostě některé děti tak chrochtají :slight_smile:
nám taky ty probiotický kapky nebyli dr. dopodučovány, prý si hodně maminek ztěžuje že nepomáhají a navíc sou strašně drahý, prý je nejvíc účiný ten baby calm, co dr. to jiný názor, hlavně že vám to renu zabírá

mám totálně bolavý bradavky, Mája nedělá už asi 6. den nic jinýho než jí, přikládám jí snad každou hodinu, jediný kde vydrží s větší pauzou /3 h/ je kočárek, asi je to podle mě ten růstový spurt, protože tak hladový dítě není asi normální, u prsa se uplně dusí jak hltá, díky častýmu kojení se mi utváří i o dost víc mlíka a prsní vložky totálně nestíhají
2. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
maja držím palečky :dizzy_face:
2. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.