• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
leee-máme to podobné :slight_smile: já piju meltu s mlíkem,kojočaj a vanilkový gravimilk :slight_smile:
2. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jinak se taky snažím nemít přetopíno,jen na koupání zapínám takový elektrický topítko.Doplňuju odpařovače,aby byl zvlhčený vzduch a sem tam zapnem iontovou čističku vzduchu...v ložnici máme kolem 20 a v kuchyni kolem 23.
3. lis 2009 v 08:18  • Odpověz
ahoj holky! taky nestíhám:grinning:...my s topením to máme naprd, oni nám ho vdeset večer vypnou a pak se zapne až v pět ráno, takže večer musíme přetopit, aby jsme tam do rána neměli úplnou kosu, takže pěkně blbý....
3. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
ahoojik...tak noc opet silenost, sla jsem spat az po 3h!!!!:frowning2: a to jsme uz opet teda chytla mega nerva:-/ a potom jsem usnula a mala se vzbudila az po 8.h..takze nejedla 6h..ale ja byla tak mrtva ze mi to ani neprislo ze ta noc tak rychle utekla:-/

mrknete se na fotecky ze vcerejsi navstevy u kamosky:slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=489461&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
3. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
ahoj holky, malej je celkem hodný, akorát přes den vyžaduje pozornost, jinak brečí, taky se často kroutí, pak pobrekává, když tlačí, pořád ty prdíky... SAB sice zabral, ale od té doby kaká dost často a to kakání mu dává dost zabrat (má nakakáno skoro v každé plínce, máte to taky tak? A jakou barvu mají vaše děti stolici? Vítek měl často takovou nazelenalou, teď jsem zkusila dávat v noci jen z 1 prsa, ne z obou při jednom kojení, i když doktorka mi říkala dávat furt z obou... No a výsledek je, že měl malej klasic. žluto-hnědo-oranž stolici...)

pipiii: ty fotky jsou vtipné :grinning: super :dizzy_face:
3. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
pabli máme taky nakakané v každé plíně..
3. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
renu: a barva? :grinning:
3. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
pabli někdy má i zelenou...někdy takovou žluto vnědou... příjde mi že když si dám bilinkový čaj tak je vždy zelená..
3. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
Pabli - já jsem začala zmatkovat jakmile jsem viděla v pleně zeleno-žlutou stolici, protože jsem někde četla, že je to hladová stolice. Ale malá má pěknou váhu tak na to kašlu. Bůhví z čeho to je.
Jinak máme nakakáno taky skoro v každé pleně :wink:

Editak prdíkama netrpěla, začala až v pátek :frowning2: Nic ji nepomohlo a tak ji manžel zavedl rektální trubičku a do minuty byl klid. Včera jsem ji už uklidnila fenykl.čajem se SABíkem a masáží. Doutám, že to tak půjde dál, trubička mi přijde drastická a mám strach, aby si na ni nezvykla.

Pipiii - ty si teda fakt "uživaš"
3. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
Ahoj holky, tak náš prcek nekadil 3 dny. Jen pěkně prdí do plínek, což jsem ráda, že aspoň tak. Hodně na prdíky pomáhá cvičení s nožičkama a masáž pupíka. Dáváme také nahřáté pecky. Potom dost piju fenyklový čaj, na který nedám dopustit. Sice mi už leze krkem, ale co bych pro prcka neudělala. Jinak mívá žluto-hnědou stolici. Dnes jdeme do poradny,tak jsem zvědavá, kolik nabral.
3. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
3. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahojky olky,jakjste na tom s váhou miminka??já tedka došla z poradny a mám takové smíšené pocity...
máme nabráno od porodní váhy 600g za měsíc...nejni too málo??
3. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
Renu - řekla bych, že je to tak akorát. Některé miminko nabere víc, jiné míň, tabulkově jste v pořádku. Kdyby to bylo málo tak ti to doktorka řekne :slight_smile:
3. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
edi fakt??to jsi mě uklidnila...tedka měl 100g za 5 dní...uvidím...začala jsem vyšilovat s příkrmem...ale ještě vydržím...snad to bude příští týden lepší...
3. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
Editka taky nabere každý týden jinak, jeden týden hodně a další týden míň.
3. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
a holky meri vam mudra miminka???? ja jsem si ted amalku zmerila sama doma:grinning:
3. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jo, doktor malou vždycky i měrí. Ale občas ji vezme metrem i manžel :grinning:
3. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
pipiii měří ale taky si ho měříme samy
3. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
a o kolik vyrostli?? kolik meri??
3. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
Porodní míra 48cm a v pátek měla 56cm :slight_smile: Roste jak z vody, furt kupuju nová bodyčka.

A když jsem tak u těch bodyček, včera jsem koupila suprové body v Tescu-Disney s medvídkem Pú (krásně modrá barva), dnes jsem ho vyprala a z body je hadr!!
Ještě, že jsem si nechala paragon.
3. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
ahojte :slight_smile:

naše měřila minulý týden 55 cm, takže vyrostla za měsíc o 4 cm
na to že se nám narodila pomalu slonice tak sem vyřadila jen jeden kabátek vel. 50, jinak je nám zatím všechno oblečení, oblíkám pořád to samý jak když sem přišla z porodnice
a na bodyčka a dupky už sem uplně zanevřela, ještěže sem jich tolik nekoupila, mě se dobře oblíkají trika s dl. rukávem a různé tepláčky
3. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
autor
ja jsem te nasi namerila 53-54cm, merila 49cm.

even, amalce oblekam vse, jen jedny dupacky, co se nerozepinaji v rozkroku nepouzivam. Mam rada overalky, pod overalek dam body bez rukavku, nebo s rukavkem, polodupcky davam az kdyz nic jineho nemam:grinning: vadi mi ze je musim cele sundavat... a nevim co nahoru, vzdy bodycko a pres to jeste tricko asi.
3. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
autor
http://www.youtube.com/watch?v=CmO5ezgNZZA

tady je kratke vodeo amalky a jolanky
3. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz
jůůů pipii nevyměnili vám miminka?? :grinning:
já sem asi divná, ale já vyslíkám a oblíkám i ty dupky co mají mezi nožkama patentky na rozepínání :grinning: mě totiž nebaví rozepínat, radši to vysleču :grinning:
3. lis 2009 v 15:30  • Odpověz
autor
even, tak to by me trefilo:grinning: ja jsme z toho rozepinani mezi nozickama nadsena:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2009 v 15:33  • Odpověz
holky, to jste mě uklidnily s tou stolicí :slight_smile:

jinak já oblékám malému taky skoro všechno, ale museli jsme už vyřadit některá body a overaly 0-0 z tesca, malému je teď spíš ta velikost 0-3 měsíce, ale taky je to jak která značka, něco mu je ještě Newborn, něco ne...

Doma mu dávám nejčastěji body s dlouhým rukávem a dupačky a ponožtičky, nebo jen overal a ponožtičky, když jdeme ven, tak na to přihodím mikinu a nasadím čepičku a strčím malého do fusaku... Ten emitex je fakt extra teplý, úplně to takhle stačí. Když bylo kolem těch 3 stupňů, tak jsem jen místo mikiny dala teplejší chlupatý kabátek. a na čepičku ještě dala kapucu od toho chlupatého kabátku a pořádně zapla fusak kolem hlavy.
3. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
holky,tak jsem už byla na gyndě,doktorka mě vzala už dnes,tak to mám za sebou.....vyšetření rukou pohoda,ale zrcadla moc auu-jak se roztahují uvnitř a bere se stěr z čípku...rovnou jsem totiž byla i na prevenci....no a lízt na tu kozu taky super psychický zážitek...a závěr-když se bude manža krotit,tak to ani nebude bolet :wink:
3. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
jo renu v tabulkách je průměrný přírůstek za první měsíc 450 - 800 g,takže jsme v normě....my teda měli porodní váhu 3020,ale z porodky jsme odcházeli 2800 a teď máme 3500,takže vlastně 700 g za měsíc...
3. lis 2009 v 16:16  • Odpověz
TAk my máme ve 3 týdnech 4,20 kg a 58 cm. Takže docela macík. Holky jak zabavujete děti když nespí?
3. lis 2009 v 16:33  • Odpověz
makka-dávám malýho na chvilku na hrací deku s hrazdičkou....nebo chodíme po bytě a on si všechno prohlíží :wink:
3. lis 2009 v 16:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.