• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
nebo se zabaví sám v kolíbce,má tam pověšený 2 hračky a buší do nich a jakoby si kňourá....
3. lis 2009 v 16:36  • Odpověz
makka ty máš teda dlouhána :confused: :slight_smile:
danu se máš že už to máš za sebou ... já du teď ve čtvrtek a bojím se toho jak četr kříže, už se mi o tom i zdálo :confounded:
3. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
evi-já se právě nestihla ani bát,měla sem jít v pátek a najednou telefon,ať se stavim hned....no ale tebe by to ani nemělo bolet,když si byla na císaři...jedině čípek.....
3. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
danu to vím že to nebude jak u vás co ste rodili normálně, ale já už v sobě neměla zrcadla nějakej pátek a vždycky když mám takovou delší pauzu tak pak na koze syčím bolestí :confounded: tak proto už to chci mít za sebou
3. lis 2009 ve 23:38  • Odpověz
ahoj holky! my měli dnes parádní noc, malouš baštiů jen ve tři a pak až teď ráno, sice se tam nějak kroutil kolem půlnoci, ale já to zaspala a on nakonec taky :grinning: ....danu tak to ti taky závidím, já k doktorce ještě ani nevolala, strašně se mi tam nechce, mám z toho taky celkem fedry :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 v 07:25  • Odpověz
Dobré ránko, u nás také noc v pohodě. Jen já začínám mít docela problémy s křečákama. Po včerejší 2hodinové procházce mám bolení nohou až křeče. Nemohla jsem z toho spát. Myslím, že mám dost nekvalitní boty na takové vycházkování, takže budu muset nakráčet do obuvy.
4. lis 2009 v 07:32  • Odpověz
Holky, berete nějaké vitaminy? Říkám si, že mě asi ty nohy bolí z toho, že mi chybí vápník. Někde jsem to četla. Bývám i dost utahaná, protože kojím skoro každou hodin přes den. V noci po 3 hod. -Doktorka říkala, pokud budu mít nějaký problém, bude se malý přikrmovat.
4. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
ahooj..:slight_smile:

holky u nas noc vypadala ze bude krasna... mala hned usnula, ja jsem sla spat kolem 11h, v 1:30 se probudila, kojo a usnula, ale behem 5 minut prdiky...potom se posragorovala a myslela jsme ze bude klid a houby... takze od 1:30 do 4h zase rvoun...:-/ grrrrrrrr vzdy na 5 min usnula a zacala zase rvat.,..nechapu ji.ted ma taky trochu nerva.

makka, ja nic neberu, ale mam zuby totalne na nic!!! jeden se mi rozpadl(korunka) a mam tam nechutny kazy az nejak do drene:frowning2:
4. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

makka: já jím pořád ten Femibion 400, jí se od 2. trim do ukončení kojení... Teda ale to musí být masakr, kojit každou hodinu přes den! Já přes den každé 3 hodiny (od začátku kojení), přičemž zase to kojení trvá i 45-50 min, nějak se nám to teď natahuje, a to malej baští už jen z 1 prsa, ale jí hrozně pomalounku, a fakt polyká, to kontroluju, když ho odtrhnu dřív, tak za chvíli hroznej hladovej řev, tak nevím,co s ním, ráda bych to kojení zkrátila...
4. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
teddda pabli.... 45-50min:O ja kojim pres den tak po 2,5-3 hodinach a malou mam u prsa 5-10min:grinning: silene hlta a potom z toho ma ty prdiky:/ ty mas na prdiky ty probioticke kapicky??? nebo neco jineho?
4. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
my teda taky baštíme maximálně deset minut...pipiii zkoušela jsi ten baby calm, já ymslím, že nám pomáhá
4. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
pipiii: my máme ten SAB simplex, docela to po něm jde, až na výjimky, ale už nejsou ty hysteráky... Malej právě baští hrozně pomalounku, vždycky třeba třikrát polkne, pak má delší pauzu, do toho usíná, tak ho musím furt budit, on se prostě přisaje, zavře oči a spí... je to hrůza, pořád ho budit, únavné je to pro mě i pro něho určitě, musím ho od prsa kolikrát odtrhnout a zvednout do výšky, tím se probudí, ale někdy ani to ne, jen se začne dlouze protahovat, u toho zavřená očička, pak spí i takhle, když ho držím pod ručkami ve vzduchu :grinning: Ale jinak přes den nespí... Teď teda zabral ještě, jsem ho strčila zpět do jeho noční postýlky, jdu se obléct, nalíčit, zhltnout oběd a hurá s malým ven... Jsem ho teď asi oblbla, si myslí, že je noc, když je v postýlce, a spí a nepovykuje mi tu :grinning:
4. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
pabli SAB mam, ale nejak nam nepomaha

tegga, kolik stoji Baby calm???
4. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
pipiii, tegga: a vypijou vám prckové za těch 10 minut celé to prso? Já ho mám prázdné fakt až tak po těch 50 min, předtím je dost tvrdé, tak chvilku trvá, než to malej vycucne, ale někdy mu to nestačí, tak mu ještě dávám po lžičce to, co mezitím nasbírám do toho sběrače mléka z druhého prsa (ale to je tak na 3-7 lžiček). Já začala až tento týden kojit z 1 prsa, předtím stále z obou, furt jsem měla pocit, že na 1 kojení mám v 1 prsu málo mlíka, i malej se pak vrhal ještě po druhým, teď se mi nějak víc nalily, tak jedeme 1 kojení = 1 prs... Taky mi i doktorka říkala, ať kojím z obou na 1 kojení, že by mu třeba to 1 prso nestačilo, a že pokud mám dobrý bradavky, tak můžu prsa při 1 kojení prostřídat, ale už mě to nebavilo, tak teď zkoušíme to 1 prso, uvidíme, co navážíme
4. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
pipiii: Baby calm stojí podobně, nějakých 120,-
4. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
holky, slavíme narozeniny - VÍTEK MÁ PŘESNĚ 1 MĚSÍC :grinning:
4. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
Probioticky kapky stoji kolem 600KC:-X

pabli, tak vse nej!!! ja si myslim ze mi to prso nikdy cele zdaleka nevypije, nesracim ji prehodit ani k druhemu, to prave mam porad mnohem mene plne a mekke nez leve.
4. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
pipiii: myslela jsem, že Baby calm stojí podobně jako SAB simplex, probio těch 650, ale lékárnice mě od nich zrazovala...
4. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
já myslím, že vypije, mě přijde, že se ta tvorba mlíka přizpůsobila mrňouskovi.....jj babycalm kolem 120, tak zkus nejdřív ten a když nepomůže, tak pak až bych šla do probiotických....a ještě bych je objednala na slovensku, to pý vyjde levněji.....já se jdu nasnídat,pabli jak to děláš, že už budeš mít oběd:grinning:a taky razíme ven
4. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
baby calm stoji asi mene, tak je potom zkusim.....jezis venku je hnusne!!!!

holky pridala jsem fotecky sebe a amalky jak pase

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=489461&vReferer=
4. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
tegga: oběd mi nosí manžel z práce :grinning: Ale někdy si ho nestíhám ani ohřát :grinning:
4. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
pipiii: Amálka je taky šikulka :slight_smile:
4. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
pabli to mě taky:grinning:
4. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
pabli, jeee take mas nove fotecky... vitecek teda umi ksichticky:grinning:
4. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
pipiii: to jo, Vítek se ksichtí furt :grinning:
tegga: tak to bude tím, že já dnes nesnídala, ale rovnou obědvám :grinning:
4. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
mazete necim prckum oblicej???
4. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
já používám na obličejík krém nivea, zatím vyhovuje....jsme zpět z asi 20-ti minutové prochajdy, začalo opět chumelit....orckovi bylo fajn, ale já sem promočená :grinning:
4. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahoj holky teda s těma prckama to tak šíleně letí ten čas to je hrozný, já jdu teprve snídat :grinning: a to jsem vzhůru od sedmy

já používám od Hippu a pak jsem si koupila na zimní období od altermedu takovej modrej medvídek ve víčku jsou vločky je to přímo na zimní počasí

holky co vaříte mě už docházej nápady a už mi ty jídla pořád dokola lezou krkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
holky ty probiotický kapky se dají sehnat i za 300kč když si je zadáte do vyhledávače tak tam najdete levnější :wink:

pabli gratulujeme Vítečkovi k 1. měsíci života :dizzy_face:

já kojím přes den po těch taky 2,5-3hodinách těch 20min nejdřív dávám to slabší prso a pak to kde je víc mlíčka aby se dojedla

pipii pěkný fotečky Amálka je šikulka tak naše už taky pěkně udrží hlavičku jsou to šikulky, mám video z koupání tak pak hodím až bude časík

teda Gabča pěkně prdí do plínek to tam zase bude bahno, pěkně to tam bublá :grinning:
4. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
nam se ted udelala nejaka vyrazka na oblicejicku:frowning2:..:frowning2: vcera jsem ji namazala od hippu na zimni obdobi, tak si myslim ze to ma po tom... namazala jsem ji ty pupinky mym mlekem, pry to hodne pomaha.
4. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.