• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
nesnědla jsi spíš něco pipiii? nebo malej se osypal, když jsem ho moc navlíkla do kočárku a zapotil se
4. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
tegga, nevim..ma takovy cerveny fleky na obliceji a par jakoby bedarku
4. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
ahojte holky :dizzy_face:
pipii Máje se udělalo přesně to co popisuješ, nejdřív se mě zeptala jestli jí prej moc neoblíkám že by se zpotila a pak řekla že to sou možná potničky /prý je to normální/, dala mě na to mastičku LIPOBASE a nemůžu si jí vynachválit, protože je to i pro atopiky /což sem já/ tak jí používám taky, Máje to skoro hned začalo ztrácet a nemá tak suchou kůži jak měla /a já taky ne :slight_smile: /, jinka mám ještě mastičku SEBA MED a ta je taky dobrá
4. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
pabli měsíc, tak to gratuluju :grinning: taky sme dost prožívali první měsíc, jak to letí co? zachvíli budem "slavit" měsíc druhej :slight_smile:
dneska mi Mája udělala radost, ona se totiž skoro vůbec neusmívala, házela po mě jen vesměs samý škleby, a dnes je nějaká rozpičouřená, samej úsměv, něco na mě furt brblá a vypadá to že mi chce něco říct :grinning: a taky už se koukala na hračku s trochu větším zájmem, ona se jich totiž dřív bála, když sem jí nějakou ukázala, tak se rozeřvala :grinning:
4. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
autor
even, amalka se ted jakoby boji tech hracek a zacne taky plakat:grinning: ale na vzdalene veci kouka:grinning: a na kolotoc jak se toci:slight_smile: evcen, tak to ja asi budu muset zase za detskou:-/ aby mi neco napsala...:-/
4. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
pipii zkus lékárnu, třeba tu mast prodávají i bez předpisu
4. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
holky silene jsem si poplakala u tohodle uzasneho videa!!!!! proste to je neco tak strasne uzasneho co dnesni doktori dokazi!!!

http://www.youtube.com/watch?v=oeVg0mytbfw

even, je pouze na lekarsky predpis.
4. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
autor
:-O u nas se udelalo jasno!
4. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
pipii to je mazec, ale to je asi spíš haluz když si to tak malý prďola vybojuje
u nás dnes poprvé sněží a teď do toho začalo ještě lejt, prostě humus počasí, nehodí se jít ani ven :unamused:
4. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jé PIPII , to je krásné video. STejně je to zázrak, jak dokáží tak malinké mimčo vypiplat. Já jsem byla s malým v mé bývalé práci a pěkně jsme zmokli. Jinak ohledně vaření, absolutně nestíhám vařit a natož se najíst. Vždycky se pěkně odbydu. Teď malý usnul, tak jsem uvařila gulášovku a mám v troubě masíčko. Takže na 2 dny navařeno.
4. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
makka-taky beru vitamíny-calibrum mami,někdy mě večer bolí celej člověk....Ondík si začal hustě vynucovat pozornost,kde je to zlatý miminko,co spalo 3 hodiny jako zabitý???

pabli-my kojíme po 1-3 hod.je to hrozně proměnlivé...většinou 20 min. z jednoho a 20 min z druhýho prsa...ale už i jen z jednoho,po převážení jsem zjistila,že už dokáže vypít 80 z 1 prsa :slight_smile: taky jsme měli problémy s pomalým sáním,ale postupně se to zlepšuje,čas se zkracuje a vypije i víc....
4. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz
danu my máme doma takovýho vyčůránka...přes den spí v kuse maximálně hodinu, jedině v kočárku vydrží dýl.....a pokud je vzhůru, tak vyžaduje komunikaci, hraní, chování, běda, jak ho položím do postýlky, to je hned řev...no síla prostě:slight_smile:....s kolotočem se zabaví tak na pět minut, s ostatníma hračkama zatím vůbec.....se těším, že snad až bude starší, tak se nějak zabaví:grinning:...pipiii já jsem ty jakoby beďárky mazala i bapanthenem a druhý den zmizely
4. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
pipiii, to fakt budou ty potníčky, jak píše evena, nám dala doktorka tu mast, co eveně, ale ne na potníčky, ale na suchou olupující se kůži po narození... Možná malou hodně oblíčkáš, jak jsi psala, že jí dáváš teplou čepičku a taky bodyčko z krátkým jako spodní prádlo... myslím, že to není nutné, teď ještě stačí slabá čepička a bodyčka bych pod overal už nedávala... ale jak myslíš :confused:

danu, tegga: přihlašuju Vítka do skupiny vyčůránků :grinning: Máme to naprosto stejně.
4. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
pabli spíš bych se divila kdybysme některá vyčůránka doma neměli :grinning: ta naše to je přesně jak píše teg :slight_smile:
zítra by mě měla přijít ta klokanka tak už jí od sebe neodtrhnu vůbec :grinning:
4. lis 2009 v 15:31  • Odpověz
holky, krvácíte ještě? Já mám většinou jen takový hnědožlutý výtok, ale občas, po kojení, po procházce, po nějaké námaze ještě i trochu krvácím... co vy?
4. lis 2009 v 15:50  • Odpověz
já nekrvácím, ale výtok mám taky pořád....krvácet jsem přestala dávno a od té doby čekám, že to přestane všechno a ono se tomu nějak nechce.......si ani neužiju toho, že nebudu menstruovat, když budu mít kdoví jak dlouho očistky:grinning:.....příští týden jdu na gyndu, tak jsem zvědavá
4. lis 2009 v 15:59  • Odpověz
autor
pabli, me by ani nenapadlo dat overal jenom na telicko:-O... treba kdyz davam dupacky tak taky davam natelnicek a na to body s dlouhym a polodupacky..:D je to jako spodni pradlo ten natelnicek... tohle co me ale trapi tak nejsou prave jakoby ty potnicky, ma takovy cerveny licek(asi 2cm) pod levym okem:-/

pabli, ze me tace cosi....nevim co to je:grinning: nekdy trosku s krvi, ale spise takova blee zluta voda, nahnedla a nekdy trosicku krev.(a ta zluta voda hnusne zapacha:-/)
4. lis 2009 v 16:47  • Odpověz
autor
tegga, zkusim ji to namazat tim bepanthenem..diky
4. lis 2009 v 17:45  • Odpověz
autor
ahojik mar....uz se zase trapim s tim prsem:-/ naposledy jsem z nej kojila kolem pul druhe(prave prso-to je to malo plne) a ted jsme kojila z leveho ktere uz bylo total jak beton. a tak jsme si rekla ze zkusim kolik mam mleka v tom pravem ze s emi zda ze se nenaplnuje a odsavackou jsem z nej sotva vytahla 30ml.. kdyz uz mala spinkala tak jsem zkusila odsavacku na to ze ktereho pred chvili pila a z nej jsem dala behem miniaturni chvilicky 100ml!!!! ona snad nic neji!!!! a v tom jednom se mi nic nedela.. jsem z toho jelen:(
4. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
TEGGA - dnes máme také takový problém. Malý snad spal jen v kočárku a hoďku doma. Teď měl řvacího nerva, jak byl unavený. Konečně zabral, tak snad bude dobře spát v noci. Objednala jsem si na nošení manducu, protože mě bolí ruce a záda a malý opravdu není nejlehčí.
4. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
autor
hoolky, chce se mi plakat!!moooccccc!!!!amalce se rozjel zanet na nozicce!!!! ma zluty hnis pod nehytkem!!!mela to porad cerveny kolem toho nehytku zitra hned letim k doktorce!! chjo si ani nechci predstavovat ze ji ztrhavaji nehet!
4. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
pipii to má asi zarostlý nehtík, neboj, to bude dobrý, nehtíky nestrhávají pokaždé, mám dojem že tu téma ohledně zarůstání je, zkus se mrknout

holky možná předčasný, ale co budete kupovat prdísům k vánocům? před vánocema je všude plno lidu tak sme si říkali že bysme už koupili dárky teď, tak mě napadá jen malej bazének na zahradu a nějaké nafukovací blbinky do velkýho, možná chodítko a dál nic, chtěla sem spíš nějaké hračky 6+, tak potřebuju inspiraci, aby se hlavně Mája nějak "rozvíjela" :grinning:
4. lis 2009 ve 23:39  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=100962&vGroupOffset=40

máš to tu, řeší se to i mazáním mastičkama :slight_smile:
4. lis 2009 ve 23:42  • Odpověz
autor
even, kdyz amalka ma ten hnis pod nehtem... ne vedle nehtu:frowning2:
4. lis 2009 ve 23:51  • Odpověz
pipiii: teda vy máte problémy, tak ať to dobře dopadne!!

evena: my koupíme asi spíš nějaké hračky 3+... ale nebudeme to letos přehánět, prcek z toho stejně nebude mít rozum, a jak mi řekla mamka, tak ani příští Vánoce ještě moc ne (já jsem byla stejně stará jako on, tak s tím má zkušenosti, v 1 roce mě zajímaly akorát tak balicí papíry :slight_smile: ). Před chodítky hodně varují, že jsou nebezpečná a taky zdravotně nevhodná...
5. lis 2009 v 06:59  • Odpověz
Tak manžel včera přišel s tím, že malému koupil dárek k vánocům. Byl u nich v práci takový ten dealer s knihama a donesl puzzle po 6 ks. Všichni v práci se divili, jestli už se chystá malý to puzzle skládat už teď a manžel jim říkal, že to do Vánoc zvládne :wink: Pak tam měli staré pověsti české, ale ty prý koupí až příští rok v květnu :wink:
5. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
PIPII - já si myslím, že se to dá také i jinak řešit. Určitě nějakou mastičkou, neboj bude to dobré
5. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
ahoojky, tak ve 12:15 mame byt u pani doktorky, tak uz ted jsem z toho nervozni co nam na to rekne:frowning2:..chudinka ma to moc osklivy:frowning2:

holky, ja jsem si rikala ze bych k Vanocum mozna dala male oskovani ten Prevenar, vcera jsem tak nad tim premyslela, pry to mozna bude i zdarma od ledna, ale myslim si ze se to nejak neodhlasovalo.
5. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.