• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
ahojte

pabli já nemyslím takový to klasický chodítko jak v tom to dítě sedí, myslím něco takovýho ...
http://www.eshopbaby.cz/katalog/choditko-activity-chicco-p2824/

taky to s dárkama nechci přehánět, jenže takových těch miminkovských hraček má už teď dost /matka byla s nákupama dost aktivní ještě v těhotenství/ :grinning: takže já určo budu kupovat 6+, tak mě napadali aji nějaké hračky do vany a takové to sedátko jak se přicucne na vanu a dítě v něm sedí a hraje si

pipii mi máme tu vakcínu slíbenou od rodičů, platí ji všem vnoučatům, může se očkovat od 2 m., ale teď sem četla že prý je ideální dítě naočkovat až po všech vakcínách co sou standartní, takže až někdy kolem 2 let, jenže to dítě se může nakazit dřív že ...
5. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
Holky, mám ruční odsávačku mléka a potřebovala bych poradit. Přiložím si to k prsu a kolikrát musím zmáčknout odsávačku aby se něco odsálo. Přijde mi, že v ní není vůbec žádný tlak, aby mohla něco vytáhnout z prsu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
makka, ja mam Avent pakovou a zase ji musim porad odlepovat od prsu pri kazdem ztlaceni, jinak se tam vytvori divny podtlak, jakou mas ty??? treba jsi ji spatne smontovala, me nejdrive vubec nevytvarela podltak, tak jsem ji slozila celou znovu a najednou to fungovalo.
5. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
mám Baby Farlin pákovou. Znova jsem jí rozebrala a nic. Dojdu asi ke švagrové a zeptám se jí, mohla by mi třeba pomoct
5. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
makka, tak to nevim :confused: :confused: :confused: nejde ti tam nekudy vzduch? musi byt uplne pritiskla pres celou bradavku.
5. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
makka takly mám takovou jak ty, nic moc ... nadřu se jak blbec abych vytáhla aspoň 50ku
5. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
ale zkusím jí taky znovu rozdělat a složit, třeba se to zlepší
5. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
autor
holky a jeste z te doktorky, doktorka si myslela ze ma ten hnis vedle nehytku v boulicce, ze by ji to vysala jehlou, ale takhle se k tomu nedostane, tak mame mast, ktera to ma vytahnout, strasne me uklidnila, ze se ty nehytky nestrhavaji!!!ufffff:slight_smile: a tchyne mi rekla ze to mel Jakub take, takze ona po nem proste podedila fakt vsechno :grinning: :grinning: :grinning: na ty pupinky na obliceji... mam si pry vzit ten ctverecek jak jsme s nim vytirala pupik a lihem ten pupinek klidne odtrhnout a vydezinfikovat. kdyby se amalce nalila hnisem i ta boulicka vedle prstu tak mame zitra prijit a ona ji to vytahne jehlou ven. :confounded:
5. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
PIPII - tak to je dobrá zpráva, držím palce, ať mastička pomůže.
EVENA - tak to mě pěkně se.., koupila jsem si jí z mimibazaru. Takže je to šumt. Jak jí používáš, přitlačíš jí vždycky hodně na prso?
5. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
autor
makka, ja ji pritlacim hodne naprso a jsem v mirnym predklonu.
5. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
makka přitlačím co to de a stejně je to naprd, štve mě že sem za to vyhodila prachy. Máš taky pákovou jakojá? Mě totiž prodavačka dala na výběr, buď balonkovou, nebo pákovou, chtěla sem balonkovou ale ona mě ukecala že pákový sou šetrnější k prsům ... až doma mě došlo že šetrná určitě znamená i méně účinná, věřím že ta balonková by mě vytáhla víc. Kolik si za ní dala? Já skoro 5 kil :angry:
5. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
Jo, a taky mě ta prodavačka říkala že kadá ženská to má jinak, každé vyhovuje něco jiného, prý sou i ženský který třeba s odsavačkou nevytáhnou nic :confused:
5. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
Já jí mám z mimibazaru, stála 400 Kč. Ta paní mi poslala i doklady a jí i s příslušenstvím stála skoro 1000 Kč.
Jinak malý je posledních pár dní hrozně neklidný. Vůbec mi nekadí, prý je to ale normální. Pořád chce být na prsu, což už mě šíleně unavuje. Zajdu zítra k obvoďačce, aby mi poradila co s ním. Myslím, že stálým ládováním mu spíš ubližuji a pak ho bolí bříško. Nebo mám málo mléka, když chce pořád jíst.
5. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
ahojky holky,tak je to v háji...mám málo mlíčka..když malej plakal tak kvůli tomu..začala jsem dokrmovat..vždy dám třeba jedno krmení odemne a další musím dát NUTRILON páč za ty 3 hodky mám ty prsa pořát ještě prázdné...takže malý dostává tak 3 dávky deně nutrilonu.. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
na druhou starnu je malý fakt spokojený a vůbec nepláče... :wink:

holky budte rádi že máte co odsávat..já mám doma jen tu pístovou z lékárny za 150 kč a je na 2 věci...neodsaju ani 10ml
6. lis 2009 v 08:59  • Odpověz
6. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
nazdárek! renu tak my se k tomu taky asi blížíme, včera jsme byli na kontrole a malý málo přibral....míň se mi nalívají prsa, ale myslela jsem, že mu to stačí, minule přibral krásně......tak se snažím ho častěji krmit, odstříkávat, že se třeba ještě víc rozkojím......a jdeme na převážení a pak e uvidí.....a já nedám dopustit na ruční odsávání, to jediný mi funguje, odsávačka je úplně na pytel
6. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
terčo já když si zmáčknu prso tak jen kap kap kap...bych to mačkala tejden aby zněj něco teklo...No já myslím jestli ti nepláče hlady tak skoušej..malý už mi plakal hlady..musela jsem zakročit... :unamused:
6. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
renu: ta fotky na Pampers.cz je super :grinning: Jak mu mám poslat hlas, já nějak nevidím, na co kliknout... :confused:

holky, však to není žádná trága, dneska je umělá výživa hodně kvalitní, aspoň můžou s flaškou taky krmit tatínci :slight_smile: Mně je toho našeho docela líto, že je kojení výlučně ženská věc, že se nemůže jako taťka taky podílet v tu chvíli :slight_smile:
6. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
pabli díík..ty jo ono to s tama nějak zmizlo..
6. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
RENU - já si taky zmáčknu prso a jsou to jen kapky. Malý přibírá dobře, ale mám pocit, že v levém prsu moc toho nemám. Jelikož má malý přes 4 kg, tak mám pocit, že mu to nestačí. Právě, že si vyžaduje krmení po hodině, tak si to umíte představit, jaká je to fuška. Ještě mi malý 5 dní nekadil, tak raději zaběhnu k doktorce, ať se na něj mrkne.
6. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
není to trága, ale točí mě, že se možná prdís kdoví jak dlouho trápí hlady......mě tatínka není líto, spíš mě štve, že má výmluvu, proč v noci nevstávat, prý stejně kojit můžu jen já.....makka, náš má 4220...jsem ymslela, jak krásně roste a prd, za 14 dní nabral 140g a to je prý málo
6. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
teda holky, tak to já si radši našeho dneska před a po jídle zase zvážím, ať vidím, jak to vypadá :slight_smile: Ale zatím to podle váhy vypadá, že nabral na 14 dní 400 - 500 g, tak snad dobrý :slight_smile: Jen mě teď znervózňuje, že se začal najednou budit po 3 hodinách i v noci, dřív si dělal v noci delší pauzu a teď ne :confused:
6. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
pabli t může být ten spurt, jak už to tady několikrát někdo psal...je nějaká doba, kdy rychlej rostou, tak může i víc baštit......
6. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
TEGGA - nám doktorka řekla, že je to krásné. Náš nabral za 10 dní 400 g. Jen mě trápí jak malý málo spí, právě jestli není hladový. Snad když zajdu k jeho obvoďačce, tak mi poradí. Při minulé kontrole mi řekla, že ještě počkáme do šestinedělí a pak bysme dali příkrm. Můj manža už ani malého plakání nevnímá a tak ani nevstává. Nijak to po něm nechci, stejně kojím já.
6. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
ahojte
ty jo, tak snad mám mlíka dost ... Mája chce už týden a půl jíst po 1-2 h., je jak nenažraná a u prsa mi chytá záchvaty pláče a pak najednou usne ... jen večer má asi 3,5 - 4 h pauzy, ale vzhledem k tomu že dřív vydržela přes noc 6 h a přes den 3 h tak už je mi to divný, přikládala sem to tomu růstovému spurtu, tak nevím, a to ještě dřív byla najezená za 10 min. nanejvíš, teď je u prsa třeba půl hodiny i více
6. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
PABLI - co bych za to dala, kdyby mi dítě spalo 3 hod.
6. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
EVENA - mám to samé a zajdu dnes k obvoďačce, ať mi poradí, co a jak.
6. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
Našla sem pěknej článek o růstovém spurtu, a na nás to teda sedí no, akorát proč u nás to trvá už tak dlouho
http://www.moje-rodina.cz/miminka/rustovy-spurt
6. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
makka já du k peditrovi v PO, tak sem zvědavá ... když se ale nad tím tak zamyslím tak si myslím že asi přibírá, je taková oplácanější v pusence než byla
včera sem byla na KO po 6ti nedělí a vše je ok :slight_smile:
6. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.