• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
ahojky holky,tak u nás je taky klídek...žádnej večerní řev přes noc nakrmit a spát...a tedka bůcká na dece vedle mě a je hodnouckej...Holky a to jsme všechno zvládli bez kapek... :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
10. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahoj holky, včera jsem si šla lehnout v 21 h., protože jsem byla vyšťavená. No a malý od té doby do 1 h. ječel. Hladem, bolením bříška atd. Zjistila jsem, že to bolení bříška mu způsobuji já, protože ho moc často kojím a on si vezme jen to přední mlíčko, z kterého bolí bříško. :frowning2: ZA chvilku jdeme na urologii, kvůli jeho varlátkům. Zrovna usnul, tak uvidíme.
10. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
makka ahojky...proč kvůli varlátkům??tu musí všichni??
10. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

evena: teda, to ti závidím, že si kojení tak užíváš :wink:

renu: třeba teď bude vše lepší a lepší :slight_smile: Vítek se taky zlepšil před pár dny, až jsme mu měřili teplotu, jestli je OK, když se neozýval žádný křik :grinning:
10. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
ahojik holky

tak ja mam uz uplne obracenej rezim diky Amalce:-/ takze ne ze ona by si ho menila ale ja jsem k tomu byla donucena... Vstavala jsme az ted ve 12h protoze mala se vzbudila pred 3h a rozhodla nespat a rvat do 6:30h, me zase malem trefilo, ale byl to hysterak ktery stridal fnukani a koukani, takze byly i horsi noci....
10. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
holky ahooj..jdu jen oznámit e jsme doma z poradny ...máme 3900 g a 55cm... :grinning:
10. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
renu když měla Mája 55 cm tak vážila už 4.700 g /před 14-ti dny/ :grinning:
Dnes bude zas blbej den, přítel příjde až v 6, bude hoďku doma jen aby s náma trochu pobyl a valí na fušku do Olmika, doma bude okolo půlnoci :frowning2:
Noc u nás byla super, zdá se že noční intervaly mezi kojením se jí zase prodlužují tak se vyspím líp abych mohla nabírat sílu na uřvané dny
10. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
RENU - s varlátkama mě poslala obvoďačka, ale je to v pohodě. Musela by tě poslat, takže to jinak neřeš. Pak jsem zašla se zprávou z urologie za obvoďačkou a tam jsme řešili malýho. Takže mi zvážili před kojení a pak po kojení. Vypije dost,ale je lenoch a nevypije to zadní mlíčko. Musím mu ještě zbyteček dostříkat a dám stříkačkou. Pak mi dala na prdíky Leflax, tak snad.
10. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
evena no jo ale vaše malá měla 3800g a náš prcek jen 3000g...to je trocha rozdíl...
10. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
makka aha já že jsem zase něco zazdila..tak ok..my jdeme v pondělí na kyčle...
10. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ahoj holky, konečně jsem se dostala na net. Začala jsem totiž chodit každý den na 2 hodinky do práce a tak nevím co dřív :slight_smile:

Editka je docela hodná, teda když to porvnám s Amálkou od Pipiii :wink: Jinak si taky usíná kdy chce, včera ve 21 hod a to bylo úžasné, jenomže se pak budila co 2-3 hodinky. Předevčírem usnula až ve 23hod, ale vzbudila se až za 5 hodin. Furt se nemůžu rozhodnout co je mi milejší :slight_smile:

Dnes jsem s ní byla na 2 měsíční prohlídce a malá už má 4200g a 56cm (porodní váha 2700g) takže je v normě a já jsem spokojená.

Co se týče kojení tak zatím docela OK - piju litry kojícího čaje plus navíc občas fenyklový a dětský fenyklový dávám občas po lžičkách i malá. Prdíkama zatím netrpí nebo teda spíš prdí jak o život :wink:
10. lis 2009 v 15:19  • Odpověz
Ahoj holky! Mám dotaz, zítra jdu na kontrolu ke své doktorce a nevím, jak s antikoncepcí....jak to řešíte vy?
10. lis 2009 v 15:26  • Odpověz
My to řešíme prezervativem :slight_smile: Ale je i spec antikoncepce pro kojící. Já už totiž prášky brát nechci, budeme se snažit o chlapečka tak za rok a nechci do sebe cpat hormony. :wink:
10. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
autor
tegga, ja take nevim jak s antiko..:frowning2: prasky nevim zda chci, kondom nesnasim:grinning: tak jedine zbyva telisko... no nevim... jsou asi 2-3 atoko pro kojici, ale dost se po nich zhorsuje plet a v mem pripade kdyz ted beru antibiotika na ty sileny zada tak nechci... dalsi miminko planujeme az za 6 let. danuska mi psala ze bere ty prasky...
10. lis 2009 v 16:06  • Odpověz
EDIT - tak to se máš, já si neumím představit, že bych chodila ještě do práce. Já se skoro ani nenajím. Smekám před tebou. Malý na prdíky trpí hodně a zkoušíme co se dá.
TEGGA - my to budeme riskovat bez ochrany. Nechci do sebe rvát hormony, nedělali mi vůbec dobře.
10. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
renu já vím, jen sem si tak říkala že ta naše je fakt slonice :grinning:
edit to tě teda obdivuju, mě by asi zabilo chodit do práce, možná tak na noční protože jediná noc je u nás ok, jinak děs běs ... ale na Amálku asi nemáme :grinning:
my antikoncepci nepotřebujem, ikdyž haluze se stávají ... ale já bych se asi za další nezlobila kdyby bylo neplánovaně dřív :slight_smile:
10. lis 2009 v 16:16  • Odpověz
makka jak víš že malý to zadní mlíko nepije? jak to poznám? a nepomáhá ti ani když ho u kojení probouzíš, já malou hladím a když se neprobouzí tak hladím trochu drsněji :slight_smile:
10. lis 2009 v 16:18  • Odpověz
autor
http://www.youtube.com/watch?v=HXcK67QqSGo

holky vcerejsi koupani..konecne bez place..ty kecy jsou sice sileny...ale amalka nebuli:grinning::grinning::grinning: jinak by brecela:grinning: a je tam velice trapny konec, kdyz jsme ji vzala z vanicky a nemela jsem pripravenou osusku, jeste ze to jakub vypnul:grinning:
10. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
EVENA - protože je málo najedený a chce pořád jíst a to zadní mléko je na jídlo a přední na pití. Mě malý u kojení usíná, i když se mi to někdy hodí, že ho uspím, ale nenají se a je problém. Taky musím malého teď hodně zabavovat, ať nemyslí jen na jídlo. Zkusila jsem hrazdičku, tak uvidíme
10. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
Holky, jak moc vám spí prckové. Náš usnul po procházce až za 3 hod.
10. lis 2009 v 17:06  • Odpověz
autor
makka, ta nase spi po kojeni nekdy hned, nekdy usne az za hodinu... vecer je tak 2h uplne vzhuru a v noci min. 3 hodiny vzhuru a rve:grinning: hruza:grinning:
10. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
PIPII - tak to máme asi tak nastejno. Přemýšlím, že si snad do baráku vezmu kočárek a budu drndat. Doufám, že se nebude opakovat včerejší noc, to bych už skolabovala. :frowning2:
10. lis 2009 v 18:43  • Odpověz
Jo jo antikoncepce je spešl pro kojící maminky, brala jsem jí po synovi a těžko říct, zda mi nějak uškodila - pleť mám stále špatnou a kila nahoře taky :frowning2: :frowning2: :frowning2:
My třetí mimčo neplánujeme, tedy prcek by prý chtěl ještě Kubíka, ale to už by mi asi dočista hráblo.

Dnes to přes den šlo v poho, ale od 15hod malá řvala a řvala, no před chvílí jsem nevydržela a vykoupala jí a už chrupe. Ale fakt síla, už jsme tu na nervy všichni, prcek tu pořád lítal a křičel, malá bulela a já a manža na prášky. Kdyby bylo alespoň hezky a mohli by jsme být venku, tohle je trest boží :unamused:
10. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
ahojky holky,
dneska byl malej celkem hodnej,ve 3:30 ráno jsem kojila,před 5 zase začínal ty svoje vřískoty,tak jsem ho zkusila přebalit,změřila sem mu teplotu a vylítl na mě průjem,že sem ho jen tak tak chytla do plínky...no a byl klid...spal pak do 8 :slight_smile: v 11 jsme jeli do nemocnice na kyčle,šlo to tam rychle,máme dál dávat 1 látkovou plenku přes pampersku a 29.12. kontrola...nemocnice je kousek od mojí práce,tak jsem tam rovnou zajela, v zasedačce jsem v klídku nakojila :slight_smile: ......všichni obdivovali prcka,jaký má vlásky a jak je hezkej a celej na mě :grinning: V práci sem si dala v jídelně polívku,pokecala s lidma.... Pak jsme frčeli domu,nakojili jsme a po chvilce vřískotu jsme oba spinkali 2 hodinky :slight_smile: Víc takových dnů!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zítra jedem k dětské MUDr.
10. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
beru antiko AZALIA pro kojící....taky bych byla raději bez hormonů,ale předtím mi nějak nevadily......a teď by byla u nás katastrofa otěhotnět,musím se vrátit za 3 roky do práce,abysme si mohli vzít hypotéku na domeček..v bytě 2+kk bysme se se dvěma dětma zbláznili...
10. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
pipii tak vidíš, už ti u koupání neřve :dizzy_face: video pěkný a ty kecy neomlouvej, ty máme stejně všechny :grinning:

makka mě malá přes den už moc spát nechce tak jak dřív, asi s přibívajícím věkem chce trochu pozornosti, teď spinká jak zabitá už hodinu a čekám že tak za 3-4 h. se probudí, bože ty noci sou super :slight_smile: a kočárek máme taky doma a jezdíme s ním po baráku, ale už nezabírá a nechce v něm spát, asi jak není na čerstvím vzduchu tak už jí neoblbnu

holky držte mi palce, zítra nám SNAD zdělají ten debilní postroj na kyčle, a jestli ne tak to snad ořvu, sem z toho už naprosto zničená, jak vyrostla do délky i do šířky tak se jí to už zařezává do nožiček, když jí to nasazuju tak brečí, protože jí to musím rvát dost násilím, navíc je příšerný na ní koukat jak má ty nohy pořád u těla a nehýbe se, jednou sme jí měli bez postroje v postýlce a ona se posunula na druhý konec postýlky jak kopala nohama, normálně sem to ořvala :frowning2: už se modlím ať to sdělají
10. lis 2009 ve 22:46  • Odpověz
evena-to je hrozné..to jsem nevěděla že máte strojek na nožičkách...hudinka..budu na Vás myslet..
11. lis 2009 v 07:00  • Odpověz
EVENA - držíme palečky, ať je vše v pořádku. Náš přes den nespí skoro vůbec. Celkově má to spaní divný. Dnes v noci spal semnou v posteli, abych se vůbec vyspala. V náruči mi usne a když ho položím do postýlky hrozný řev. Teď si hraje s hrazdičkou a už ho dost zajímá, tak aspoň je na nějakou dobu zabavený.
11. lis 2009 v 08:18  • Odpověz
Evena - taky držím palce!!!!!
Já zase obdivuju tebe, že jsi tak pozdě online, to já už dávno chrním :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
Evene, taky drzím palečky, aby kyčle už byly ok :wink: :wink: :wink:
U nás opět krásná noc, malá se vzbudila dvakrát a pak hned šupky zase spát. Teď si dáchla ještě dopo tak mám vytřeno a až se vzbudí budu luxovat.
Odpo si uděláme nějaký výlet.
11. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.