• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Afinko u vás neprší nebo chodíte ven i v lijáku?
Ja jdu i když prší, ale u nás dnes leje děsně, takže malá je v koši na balkoně a já sedím u ní s horkým čaje. Asi se ji to docela líbí.
11. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
tak máme za sebou 6ti týdenní prohlídku, 3780 g a 57 cm :slight_smile: Doktorka je spokojená, přibrali jsme 600 g za 3 týdny :slight_smile: a rosteme pěkně do délky :slight_smile: další prohlídka vychází na konec prosince,tak máme přijít začátkem ledna...
evi-to je peklo ty kyčle :frowning2: držim palce,ať to dobře dopadne
11. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
danu-gratuluju...jste na tom podobně jak my..my byli na 6 nedělce včera a máme 3900g a 55 cm... :slight_smile:
11. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
autor
ahojik holky..

tak prave je 13:25 a ja jsme pred 20-ti minutama vstavala....holky, jsem uplne mrtva:( myslim ze dneska jsme zazila nejhorsi noc, i kdyz jsem myslela ze uz zadna horsi nemuze existovat . Amalka krasne spinkala, takze usinanai bylo super(kolem pulnoci). ve 3h se vzbudila a zacal nekonecny kolotoc vseho do 9h!!!!!!!!!!!!!!!!!! malem me trefilo.... ja proste nevim co delam spatne, pres den ji nejde vzbudit absolutne nic...jsme uz beznadejna
11. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
PIPII- teď jsem nechala malého vyplakat,protože měl všechno, napapaný, přebalený, bříško nebolí. A ono to zabralo, do 5 min. usnul. Dokonce usnul i ve velké postýlce, kde nechce spát. Prostě rozkocánek. U tebe to bude trošku jiný problém. Nebolí jí bříško (užíváš na to něco?). Jak to máš s kojením. Zkus to probrat s doktorkou, jestli nemáš málo mlíčka?
11. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
makka, ja proste nevim co ji je.... davam na boleni briska Baby calm, tresnove pecky, nekdy mazu Pupikem...V noci jsme ji dala baby calm hned po kojeni, pac jsme ho zapomnela dat a silene se mi pozvracela:frowning2: tak je mozne ze ho proste nesnese. Ona nejdrive treba jen pofnukava, ootom rve, potom na 10min usne, potom hysterak, potom mensi plac, nakonci tohodle maratonu je videt ze ona uz chce silene spat ale nejde ji to, takze ji spadnou ocicka, kje vklidu ale otevrou se ji dokoran a ona zacne rvat... prso ji davam ale nechce ho, sice ted nemam prsa tvrdy ale mlicka mi tece porad dost, myslim ze tim to neni... Kolikrat ji polozim a nechavam ji vyrvat ale ten plac se stupnuje, az je uplne nesnesitelny a tak po 10min jdu k ni a utesuju ji, ale vetsinou rve dal...:frowning2: ja proste nevim co delam spatne..:frowning2: s manzelem se porad silene hadame, protoze at spi v obyvaku porad ji slysi a nevyspi se a zaspava do prace, ja jsme na nej protivna kvuli vsemu... je to ted fakt peklo:(
11. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
11. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
danus, take jsme na ne ted koukala...fakt bomba:slight_smile: :dizzy_face:
11. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
pipi-zkoušela si uvolnit prdíky teploměrem nebo tou trubičkou?? Taky bych se asi už obrátila na doktorku na tvém místě....možná by pomohl příkrm,víc zaplácne bříško a děti pak déle spí,ale to je zase škoda,když máš svého mlíčka dost.....
11. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
nechávat dlouho vyřvat taky prý není dobré,snadno se tím přetáhnou a jsou pak k neutišení,přetažený a nemůžou usnout a zase kvůli tomu řvou....já mám max. 5 minut pak k němu jdu.Když už je maxi krize,tak ho dám do autosedačky nebo klokanky.....dneska chci zkusit ten afinky nápad,dám mu kombinézu a otevřu ventilačku...
11. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
autor
danus, on je problem v tom ze ona mi spi krasne a dlouho ale jindy nez by mela..:frowning2: teplomer nepomahal:-/....no jdu si konecne dat neco k jidlu...
11. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
tam smůla, postroj růstává, nechápu proč nám minule dávali naději, prý se to nosí většinou do 3. měs. neli dýl a když je postroj malý tak se nosí ty šílené kožené kšandy ... a to sem si jí ještě "na památku" vyfotila v čekárně s tím postrojem, je mi nanic a akorát sem to obrečela
11. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
pipii a nejíš třeba něco co by malé vadilo? asi už bych to taky řešila přes dr. ale je otázka jestli pomůže
11. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz
autor
even, jezis to je mi lito..ja se tech kycli bojim jak cert krize:frowning2: u vas to bylo dedicne????
já myslela,že ti nespí vůbec....tak jí přes den nenech spát déle než 2 hodiny,ona si to naspí přes den a pak vám dělá v noci peklo...já Ondíka nechávám spát déle jen po obědě,což je teď,měl řvací náladu,tak jsem mu dala kombinézku,čepici a šoupla ho do přenosný tašky...otevřela jsem v ložnici okno a uvidíme...
autor
even, myslim ze uz prave nejim temer nic..:frowning2: mam takovy depky co mam a co nemam jist ze temer nejim:frowning2:... ale nic by ji vadit nemelo:frowning2:
11. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
danus, ja bych potom ale nic neudelala a ona stejne nehodla vstavat ani omylem:frowning2: nema cenu to resit....amalka je posahana:frowning2: a ja z ni jsme take posahana:frowning2: neumim si predtavit ze do te poradny jdeme v pondeli v 9h rano.. to mi zacina noc:frowning2:
11. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
even-to je smůla,tak snad v těch 3 m. to skončí!!! My máme jen dávat tu 1 látkovou plenku přes pampersku...

renu-díky,jsem moc ráda,že už se to srovnalo a doktorka nás nenervuje s příkrmem...
11. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
pipi-to je hodně častý,že to mají takhle převrácený,nic pošahanýho na tom není.....my jak kdy,ale spíš v noci spí a začne řádit kolem 5 ráno...Je to jediná možnost,jak jí ten režim změnit,že jí budeš budit,jinak se pak nemůžeš divit,že když spí třeba 4 hod,tak pak v noci řádí...já taky třeba kolikrát za den nic neudělám a jen kojim,jim a spim....nejsi přece žádná kandidátka na hospodyňku roku!!! Úklid je vedlejší, priorita je,abyste obě dobře jedly a spaly a tím pádem byly v pohodě.....
11. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
danu já bych dala vše za široké balení, ale to můžem dávat jen když ten postroj pereme, tak než uschne, ale říkala sem si že jí ho občas dám asi i jen takať má trochu s těma nožkama volnost, přecejen u toho šir. balení s nima může aspoň trochu hýbat
pipii zkus tu dr. přeba poradí jak jí ten režim obrátit aby spala v noci
11. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
až se Amálka srovná,tak můžeš pomalu začít plnit i Kubovy nároky na úklid atd....
11. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
evena,pipi-my si ten režim vytvořili tím,jak po nás doktorka chtěla to buzení přes den po 2,5 hod...sice jsem na to nadávala,ale nakonec jsem za to ráda a díky tomu v noci spím 4 hod. :slight_smile:
11. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
evena-nedovedu si to přestavit....já měla zkrácenou achilovku a nožku vytočenou dovnitř,když sem se narodila-měla jsem jí v bříšku u mamky nějak blbě ohnutou asi skoro celý konec těhu...takže mamka mi to musela vyvazovat a denně cvičit...taky to prý často obrečela....ale díky ní nemám žádné následky,srovnalo se to!!Bála sem se,co moje mimi,ale je to naštěsí nedědičná záležitost...Takže držim palce a bude líp,uvidíš!!!!!
11. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz
autor
danus, ja kdyz ji vzbudim po 2,5 hodinach tak nic, nic nic..jist nechce, je vztekla ze ji vubec budim, ze ji davam prso, ktere nechce, nic ji nezajima a jasne mi dava najevo at ji dam pokoj. ted jsme s ni ani nechodila ven jak byla dost nachcipana, dneska s ni zase pujdu ven a uvidim..vcera jsme ji drzela bez spanku od 20-24h, porad jsme ji budila, mluvila na ni i jakub abychom potom spali..ale spala 3h a jakokdyby mela budik v hlave a bylo ..... porad se s tim snazim neco delat, nenechavam to je tak:frowning2: no ted jsem ji vzbudila, prebalila, kouknu na ni a zase chrape:-/
11. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
even, kamaradka tady z konika nosila ty ksiry, chodila k jedne doktorce, ktera ji jeste schazovala jako matku atd, tak zmenila doktora, ten ji rekl ze se to karsne lepsi, ze to nosi poctive a na 3 mesicich to sundali, kdyby zustali tam u ty tak to snad maji do 6 mesicu a jeste by byla jako matka za kravu ze vubec premysli nad plavanim atd:-/...
11. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
pipi-Ondík byl na začátku taky vytočenej,přece jsem to tady i psala,že to je peklo,že ho 10x při kojení budim atd...srovnalo se to cca za 14 dní...Taky spíme v noci 3 hod,ty 4-5 jsou vzácně tak 1-2x týdně...Ono taky hraje roli,jak jsi z ní na nervy,tak ona to vycítí......
11. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
byla sem Ondíkovi sáhnout na nos,krásně teplej....takže simulace procházky zatím ok
11. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
pipii my máme dva dr., střídají se tam a oba sou naštěstí docela ok, jinak přítel má problémy s nohama, ale ne s kyčlema a u nás v rodině taky nikdo neměl, tak nevím kde se to vzalo :unamused: ale aspoň se to podchytilo včas už v porodnici, nedokážu si představit kdyby sme šli na ko třeba v měsíci tak se to prý nosí třeba až do půl roku, to už musí být teda otrava, když sem z toho hodně v prdeli tak si říkám že soui horší věco než špoatný kyčle, to se aspoň časem spraví
Mám dojem pipii žes v těhotenství psala že tě Amálka večer i zbouzela že? Ono se totiž říká že ten režim z bříška si dítě ponechá i jak se narodí. Naše Májak kopala pomalu nonstop před den když byla v bříšku a večer ne a problémy s tímto sme neměli a nemáme, takže možná na tom něco bude
11. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
danu ty ho teda šidíš :slight_smile:
11. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
evena-takhle si můžu jít zdřímnout i já :grinning: už spí 15 minut,předtím v kolíbce řev...Jo s tím režimem v břiše je to pravda...mě taky ondík kopal hodně v práci a pak mě taky budil brzo ráno....v noci vůbec.... :grinning:
11. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.