• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
even, jj mas pravdu amalka byla nejaktivnejsi kolem 22h a v noci... pres den na monitorech atd vzdy chrapala jak zabita, kdyz jsem rodila (od 8h-12h) tak ji nikdo nemohl nijak vzbudit a proto jsem byla porad napojena na monitory:-/.. a ted spi take cele dopolednem krasne to sedi-bohuzel..

danus kdyz je ted ondik u okna, to jsi v byte v bunde? nebo jak to provizujes v byte 2kk???
11. lis 2009 v 15:03  • Odpověz
on je v ložnici a já v kuchyni...mám mikinu a stačí to...mám z práce z jídleny vařené brambory,tak si dělám šišky :slight_smile: při vaření se zahřeju
11. lis 2009 v 15:09  • Odpověz
Danus, Pipi...holky, jaký celebrity...přijdtě se podívat na manžela až přijede z práce. Ten zarostlej chlap v montérkách snad někdy nemůže být ani můj a já...přenašečka, čekající jestli vůbec porodí, sedící od rána v pyžamu u PC...Díky za komentář k albíčku, ale není vše tak růžové jak se zdá, takže ať vám dětičky hezky rostou a mají se čile k světu. S pozdravem Ivanka a Karel Gottovi :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 15:25  • Odpověz
autor
davlu... ty konce znam..je to peklo, peklo peklo!!!! ale az ti bude prtous (neprala bych ti to) rvat jako me od 3h-9h a nevyspis se tak budes vzpominat sice na ty bolesti a konce tehu, ale alespon to bylo bez revu a totalni hysterie... jste oba starsne mooc krasny!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2009 v 15:30  • Odpověz
Pipiii, teď koukám k tobě do alba...není ti blbý takhle krásná ženská, chválit...vždyť snad tady na koňovi není nikdo hezčí a o tvém chlapovi ani nemluvě...No reklama na krásu a štěstí a korunu tomu nasazuje to vaše úžasný dítko...Fakt!!!!

Jo, díky za podporu. Já vím...krásný konce těhu, ale ...přenáším, k porodu to není, čekáme 4,5 kilového drobečka, v pondělí nástup na vyvolávání, kterému nedávají moc šancí, protože kvůli pevným břišním svalům malý nesestupuje do porodních cest, takže to nejspíš skončí CŘ...ale díky za podporu. :slight_smile:
11. lis 2009 v 15:41  • Odpověz
autor
davlu... ja si o sobe nemyslim ze jsem nejaka krasavice... rada pochvalim pekne pary... ja mam depky s prisernych bolaku co mam na zadech, beru antibiotika a zda se mi ze se to akorat zhorsilo... rikam si ze snad to bylo tim ze jsme cekala holcicku:-X jeee ty bydlis v Beroune?:slight_smile: tam mam kamaradky a ted se stehuji do Reporyji, tak to Beroun bude celkem kousek:slight_smile: bych se na toho tveho ,,drobecka,, mohla nekdy mrknout :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: preji ti at je to CR nebo ne at to mas rychle za sebou a at jste zdravi!!!
11. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
davlu-o pipi to víme,že je kočka,to jen ona na sobě hledá mouchy.... :wink:
jste fakt krásný pár,super bříško!!!
Držím palce,já na vyvolání byla a teda nic moc zážitek... :frowning2:
11. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
ja byla na vyvolani a bylo u me vse rychle a krasne, ale ty mas velikeho chlapaka v sobe... uvidis, mozna rovnou pujdes na CR....

danus.. neechhh toohoo se cervenam...
11. lis 2009 v 16:09  • Odpověz
pipi-ale joooo, beďary jsou dočasný :wink: přežrala jsem se šišek,dala sem si na ně takovou tu praženou strouhanku s cukrem a máslo...ufff, ještě zbyl kotel pro manžu,půjdu ukončit program "simulace procházky" máme čas kojení :grinning:
davlu-do Berouna jezdim nakupovat do krámku u Bílé paní.... :slight_smile: a na hrnčířské trhy
11. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
Pipiii, jestli jsou boláky na zádech jediný nedostatek a jako že nejspíš jo, tak na mém názoru to nic nemění... :slight_smile: Jo a bratranec na to taky trpěl. Po atb se to zhoršilo a pak se to najednou zlepšilo a to o dost...neházej flintu do žita...bude to zase dobrý :slight_smile:

Danus, no jo, tam to znám. v Pivovarské ul. Já tam mám květinářství v České ul. Takové malé a zapadlé (ale moje) :slight_smile: A na hrnčáky z takové dálky ju? :wink:
11. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
davlu, take jezdim na ty hrncirske trhy:slight_smile: ale neee, ja toho na sobe nemam rada hodne, ale to kazda, ne?!:grinning: me se u tebe lbily silene ty vase fotecky:slight_smile: a ty saty na svatbe byly dokonale...
11. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
jen na skok :slight_smile: Víteček je dnes moc hodný, ale taky myslím, že bude mít rýmu, zkusila jsem odsát odsávačkou na vysavač, od té doby je ještě spokojenější :slight_smile:. Jen častěji kýchá...

davlu: koukám, že ses taky vdávala v těhu a taky v červenci, o týden déle, než já :wink: A máš fakt moooc pěkné fotečky :slight_smile:
11. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz
11. lis 2009 ve 23:16  • Odpověz
Pipiii, tak za fotky může Zuzana Scharf...skvělá fotografka a úžasný člověk...Ráno jí říkám, Zuzko, podívej, vždyť pořád leje a ona, neboj, ještě jsem nefotila svatbu při níž by fakt celý den lilo, ono přestane a někde něco vyfotíme...tak se fotilo, samozřejmě v dešti, protože pršet prostě nepřestalo... :wink: Manžel mi ještě ráno koupil ze srandy gumáčky a já je v náš svatební den fakt užila... :grinning:

Pabli, no jo, taky nevěsta těhulka. A taky mě náš mrňous při obřadu okopával (si říkal ,,mami, tak už řekni to ano,, ať se jdeme nadlábnout)....
12. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
Ahojky,vítám tě mezi náma...Krásný fotečky...
Koukám že píšeš že vás fotila Zuzana Schrf takyjsem nad ní přemýšlela...budeme mít svatbu 3.července...
12. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
jinak holky jsem měla dneska šok..malý uplně horký...celý..pusinku,hlavičku,ručičky...začala jsem měřit tetlotu ale máme ten teploměr na cucek a Jakub ho vyplouval tak jsem vyhnala maminu s práce páč můj měl auto a uvolnit se nemohl...takže musela mamka jejich autem pro mě přijet a letěla jsem k doktorce...no doletím tam a víte co mi řekla??že je zdravej...jsem si připadala jako blb... :frowning2: ale aspon že je v pohodě...teda...když mi to tvrdila...
12. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
renu: určo je vše ok!... my máme teploměr do zadečku, digi rychloběžku, je fajn... je fakt, že ten dudlík děti v puse moc dlouho neudrží - často...
12. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
Renu, Zuzku Ti můžu jen doporučit. nejen, že je fakt dobrá, ale pokud porovnáš cenově s ostatníma profifotografama, tak ti zase vyjde nejlíp Zuzka. Nehledě na to, že nám nabídla, že pokud z fotek v dešti nebudeme nějak nadšený, tak že přijede zadarmo kdykoliv jindy nám nafotit provizorní album (protože nepršelo, ale fakt lilo). Ale kapičky , co nám tekly po obličeji vymazala a nakonec je fakt, že fotky jsou alespoň v dešti zajímavé...Koukni k ní na stránky jestli by měla volné datum...a hezké svatební plánování...
Jinak...strach je hroznej, a o to víc, když jde o vlastní dítě. Ještě ho nemám a už se bojím, co mě čeká. Ale hlavně, že je to dobrý...
12. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
davlu:já jsem k ní už koukala do alba...oni jsou všichni stejně dobří bych řekla ale nakonec jsme vybraly Pavla Bigoše jestli ti to jméno něco říká...
12. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
holky jj je to hrozné mít starch o své dítě..hlavně že je v pořádku... :slight_smile:
ten teploměr musím koupit ten dudlík je na nic..
12. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
ahooj, holky...hlasi se mega ostudy:grinning: opet jsme vstavali po 13h:grinning: fakt nechapu..mala se opet probudila ve 3h rano, tak jsme ji vzala do obyvaku, cucely jsme na telkua docela to utikalo, rvala jen obcas, jinak vse pozorovala, po 2h usnula ale bohuzel jen na 1h a potom teda vice vriskala ale s pauzama a vydrzela do pul desaty a potom jsem zalomila do 13h:grinning:Museli jsme vysadit Baby Calm, silene po nem zvracela:frowning2:
12. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
holky, loucim se, odjizdim na 3 dny do jablonce, tak se tu asi neukazu papa...
12. lis 2009 v 18:01  • Odpověz
Pipiii podle mě je to tím, že moc spíte přes den, zkusila bych jí ten režim obrátit.....
12. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
pipiii: užij si to u vašich :slight_smile: My jedeme k našim příští víkend, moc se těším, byla jsem tam naposledy na Vánoce :unamused:
12. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
tegga, nejde to obratit, at clovek dela cokoliv nevzbudi se, musi se ji to nejak samo prehodit:frowning2:

holky a ja jsme debil!!!! zapomnela jsem jit na kycle..teda tak nezapomnela myslela jsem si ze 12.11 je za tyden!!!:frowning2: takze tam zitra volam a jsem zvedava co mi reknou:frowning2:
12. lis 2009 ve 22:36  • Odpověz
ahojky holky... :slight_smile: :slight_smile: já jen tak na skok...
13. lis 2009 v 07:37  • Odpověz
já to malýmu taky obracela, musela sem pak vyydržet, že mi fňukal přes den, vždycky jsem ho nechala spát jen chvilku, tak byl pak protiva, tak od čtyř jsem s ním cvičila, mluvila na něho, chovala, no prostě vymýšlela všechnop možný, odpoledne probrečel....ale otočil si to a v noci chrní:slight_smile:, stojí to za to jeden den vydržet
13. lis 2009 v 07:56  • Odpověz
ahojky holky jdu si pro radu...jsem už zoufalá..něco je prostě špatně a já nevím coo...Když malý začne chtít papat tak ho začnu krmit a po 4 minutách začne strašně křičet...uplně hysterický pláč...musím ho chovat a utěšovat..když mu dám dudlík tak si ho veme ale prso nechce...dělá to tak od večera pokaždé když jde papat...nevím co dál...takhle mi přece bude zhazovat...jsem s toho neštastná..myslela jsme že to bylo jen v noci že ho třeba bolelo bříško a že přes den to bude dobré ale ne..je to pořád stejné.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Holky..co máám dělat????
13. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
ahojte
renu přesně tak tohle mi začalka dělat malá tak u každého druhého kojneí a trvá to už asi 3. den, na ní naprosto neobviklý stav, když jí vezmu do náruče tak si hned brkne a utiší se, takže je to u nás asi tohle, pak už k prsu taky většinou nechce, jen někdy se dá přemluvit, taky se mi zdá že toho vypiije málo než dřív
měla sem uplně brutální noc, malá spinkala, ale s přítelem sme se dohádali a protože se hádáme fakt jednou za uherskej rok tak sem vždycky tak nasratá že nemůžu usnout, takže sem šla spát ve 3 h a ve 4 se vzbudila malá /spala od 10 od večera/ :frowning2: takže sem nevyspaláý a unavená :unamused:
13. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
Renu málá mi to taky dělala a nepomohlo nic. :frowning2: Ale za pár dní to přešlo, podle laktační poradkyně to mohl být tzv. bojkot prsů, někdy se to prý stává a musí se to jen vydržet. Vydržela jsem, Editka nezhubla a teď už je to zase OK:

Evena-vidím, že malá ti taky usíná až kolem 22hod, ta moje taky. Já bych byla raději kdyby usnula už kolem 20, ale nějak se nám to nedaří. Teda 1-2 týdně to jde, ale pak usiná mezi 22-23 :angry:
13. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.