• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
evena...ty jo vidím že tvé problémy jsou úplně stejné jako ty moje...malý mě pije pak se pustí,začne se vstekat,kopat nohama...tak jsem si myslela že mám málo mléka....zmáčkla jsem si bradavku a mlíko teklo..
Danuška psala že je to tím že si mimi vypije jednu tu mléčnou žlázu a pak musí více tahat a to se mu asi nechce...Skoušela jsem nasadit ten Nutrilon a malý je spokojený...prokládát to s kojením...když se mi zdá že mám mlíčka dost tak mu dávám prso a když málo tak mu dám Nutrilon..a zdá se spokojený...Vyskoušej a uvidíš...
16. lis 2009 v 08:39  • Odpověz
ahojte
včera večer sme byli po dlouhé době v obchodě a už sem se tam na tu BEBU dívala a nakonec si to rozmyslela, já vím že sem tu byla chytrá když ste psali jak dokrmujete a já vám psala že to bude ok že na tom nic není ... jenže u sebe to fakt beru jako selhání, asi bych se s tím nedokázala vyrovnat
i mě napadlo jestli se nechce jen u prsa uklidnit, celý dopoledne s ní totiž trávím v posteli a jen brekne už jí tam cpu prso, ona si jen třeba dundne a usne u něj a já sem spokojená že spí tak jí nechám, zkusím ještě vydržet jestli se to nezlepší a pak asi té laktační poradkyni zavolám, taky mi dali v porodce číslo, ale mluvila sem o tom z dětskou dr. a ta mi řekla prostě vydržet ... kdyby už ty děti uměli mluvit a řekli co chtějí a trápí je :slight_smile:
16. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
pipii možná to bude znít blbě, ale to tak psycholog? mě to před lety pomohlo, aspoň si se mnou někdo povídal :dizzy_face:
16. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
ahojik holky

u pani doktorky....Amalka meri 54cm, vazi 4210g, obvod hlavicky je 36cm, pry je to krasny miminko, ktere uzasne prospiva, nozicka se krasne hoji, prdelka krasna, konicky pase krasne..no proste bez jakehokoliv nalezu:slight_smile: a potom jsem ji rekla o tech mych stavech, uplne se mi roztrasl hlas a malem jsme se rozbulela, rekla mi ze to chce psychiatra, ze si mam zavolat k moji obvodni a at me posle pod ktereho psychouse patrim, kazdy tu patri nekam jinam podle bydliste.jenom je problem ze mi asi nema kdo pohlidat malou:frowning2: musim tam jit sama a to je asi nerealne:frowning2:

no a dneska jdeme jeste na ty kycle ve 14:30 a pojedeme poprve 3 stanice metrem, snad mi nekdo pomuze s prckem do schodu, nejsou tam jezdici schody ani vytah na chodove.
16. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
ty deš uplně poprvé na kyčle?
předpokládám že všude je to stejné ... na obvodní se vyprdni, najdi si sama dr. kterého chceš, třeba nejblíž k bydlišti
16. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
eveb, ano jdu poprve a kycle, kontrolovali nas jenom v porodnici, to bylo ok. Mel ajsme tam jit ve ctvrtek 12.11....ale trapne jsem na to zapomnela, nebo jsme si proste myslela ze je o tyden mene:-/ :confounded: :confounded: :confounded:
16. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

makka dodatečně všechno nejlepší k narozeninám :dizzy_face:

edit my máme tu od MAM a je skvělá fakt malá z ní krásně pije a když jí dávám pak z prsu tak se krásně přisaje, takže nám to vůbec ta flaška nerozhodila, určitě vám to půjde dobře, já jsem si pořídila jednu flašku od Aventu a ten kulatej dudlík mi vůbec nechtěla brát pořád se u toho rozčilovala a ten od MAM placatej si vzala krásně

even já už se stím smířila, že dokrmuju a zase na tom vidím pozitiva můžu si klidně na pár hodin odsokočit a nechat malou pohlídat mamce ona jí připraví papu a sme všichni spokojeni, určitě to ale neber jako selhání, určitě si proto udělala nebo děláš všechno možný :dizzy_face:

holky v pátek jdu ke kadeřnici už se moc těším už to mám fakt hrozný ty vlasy, nechám se obarvit a ostříhat jo a včera sme s manžílkem měli sexík a bylo to fakt užasný, měla jsem strach, ale nebyl potřeba, po takový době to bylo jak poprvý :sweat_smile: :grinning:

pipii chuděrko ty sis to fakt vybíráš za nás všechny viď, teda za mě určitě :frowning2: , jak tu píšou holky určo navšitv toho psychologa, vypovídáš se a fakt se ti uleví, snad to budeš moct nějak udělat s hlídáním, určitě to , ale nepodceňuj
16. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
pipii tak to Amálka krásně přibívá, tak hlavně, že je u ní všechno v pořádku, myslím jako, že dobře prospívá a roste :wink: já jsem zvědavá kolik budeme mít mi už sme tam nebyli 3týdny jdeme až příští týden rovnou na kyčle a pak budem i dávat naušničky
16. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
winii, ja ty moje stavy nedokazu popsat, malou zvladam, to je v pohode, ale potom jenom sedim a nedokazu byt na nekoho prijemna, vsechny posilam nekam a brecim ze nic nezvladam, nestiham a pritom sedim a mala spi a mohla bych neco udelat..:-/ chjo... alespon se ted amalce obraci ten rezim, i kdyz ted spi:-/ tak jsem zvedava.
16. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
winii, my nausnicky dame az po 1. HEXE po 3.mesici.jsem zvedava jak ji budou sluset jak ma ty odstate usi:grinning:
16. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
taky už bych chtěla dát naušničky, prý čím dřív tím líp skrz to že na to dřív zapomene, ale tak nějak to furt odkládám protože z toho budu mít snad větší trauma než malá
pipii naušničky sluší všem holčičkám :slight_smile:
16. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
PIPII - určitě bych zašla za psychologem, nebo zkusila svou obvoďačku. Chtělo by to se jít nějak odreagovat. I třeba s malou, protože to zatím jinak nejde.
16. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

pipiii: Amálka krásně prospívá :slight_smile:

Jinak my jedeme o víkendu k našim, těším se strašně, protože jsem tam kvůli rizikovému těhu nebyla od Vánoc. Jsem zvědavá na tu cestu, normálně to trvá 3 a půl hodiny, tak budeme určitě někde stavět na kojení... Navíc pojedeme až do Hr. Králové, kde bydlí ségra, pak až k našim do Litomyšle, takže to vyjde asi o hodinku déle...
16. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
autor
holky, na kyclich super:slight_smile: mame vse ok, jdeme tam jeste ve ctvrtek,..nevim proc.:grinning: asi na to sono, dneska ji jenom prohlidnul, pan doktor je peknej proutnik:grinning: pry ma rad mlade maminky:grinning:
16. lis 2009 v 17:34  • Odpověz
holky dala jsem do alba fotečky jak paseme koníky a taky konečně zachycený úsměv na foťák nebo spíš napuclý tvářičky a pak naušničky co máme pro Gábi dneska jsem je koupila

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=488510

pipii to je super, že na kyčličkách jste dopadly dobře :dizzy_face:

even tak nějak jsem dočítala, vůbec jsem nevěděla, že máte takové trápení s nožičkama :frowning2: je mi to moc líto, chůdě Májinka ani se nemůže pořádně protáhnou nožičky, se ti nedivím že si to obrečela já bych řvala jak želva, snad se jí to co nejdřív spraví a budete jí to moc sundat :wink:
16. lis 2009 v 17:40  • Odpověz
winii-náušničky krásňoučkýýý :slight_smile:
16. lis 2009 v 18:26  • Odpověz
Tak jsme dnes byli na zvážení. V pátek malý vážil 4260 g a dnes 4670 g :astonished: takže měl opravdu chudáček hlad. Takže budeme v příkrmu pokračovat, nenecháme malého trápit hlady a hlavně je o dost spokojenější a lépe i spí. Dokonce i přes den. Včera jsem byla celý den u našich a většinu času malý prospal a v noci bych dost často vzhůru. Něco na tom probouzení přes den bude. Snad si to zapamatuje.
16. lis 2009 v 18:33  • Odpověz
jdu vařit kuřecí polívku,potřebuju pořádnej nářez k véče :slight_smile: Mám poslední dobou problémy s nízkým tlakem,motá se mi hlava a je mi někdy i na zvracení...
16. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
Ahojky holky,tak my dneska byli na kyčlích a SUPER...udělal nám UTZ těch kloubů a jsme zdravoučcíí...mám hroznou radost... :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
autor
makka, ty brdo, to je ale chlapak, nase prdola ma ,,jen,, 4210g:grinning:
16. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
winii super fotečky, malá je okatá modelka :dizzy_face: no jo, blbý kyčle, ale už je to dobrý, chyba byla se upnout na to že nám je zdělají, tak proto mě to nějak vzalo :unamused: příští ko je 9. pros. tak snad už je pod stromečkem mít nebude
makka ten přírůstek teda je ... pěkně baští, to je dobře :slight_smile: nemohla se dr. při vážení seknout? :grinning:
pipii, renu gratulace ke kyčlím :slight_smile: se máte ...
16. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
pipii náš otesánek suveréně vede, před týdnem 5,2 kg :grinning: počítám že teď už má pět a půl
16. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
DANu - není nad pravidelnou stravou, taky to trošku nezvládám a je i úspěch, když nemám studený oběď. Někdy mě musí manžílek i krmit :slight_smile: , protože se zrovna malý v tu dobu rozhodne papat. Dávej na sebe pozor!!!! Zdraví máš jen jedno.
EVENA - taky jsme s manželem počítali tak 100 g, ale že takhle :slight_smile: Podle doktorky teď váží tolik, kolik má. Je spokojená a prostě se nedá nic dělat a budeme muset dokrmovat.Májinku máš taky šikulku, to jí musíš mít na prsku asi furt, co. Hlavně, že je vše v pořádku.
16. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz
WINII - kolik váží tvoje princezna? Je krásná.
16. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
makka-ten Adámkův přírůstek je neuvěřitelný :grinning: super,že je teď spokojený. My pořád jen kojíme,Ondrášek neřibírá tak rekordně,ale po kojení mi nebrečí, v noci spinká 3- 5 hod, kromě prdíků spokojené mimi...Začal si ale víc vyžadovat pozornost,chování atd...takže má občas hysteráky,stačí přijít ke kolíbce a hned se směje....
17. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
Ahoj holky

makka teda tak to Adámek pěkně dohnal co to je dobře :dizzy_face: , jinak minulý týden co jsem jí jen naoko vážila se sebou tak měla oblečená 3800 tak vůbec nevím kolik tak může mít, jdeme až v úterý do poradny tak budu vědět, myslím, že ty 4kg už asi bude mít

dneska se mi malá vzbudila na první kojo v noci až v 2:30 to jsem čuměla :confused: nějak se jí to furt prodlužuje ta doba
17. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
Tak nám malý onemocněl rýmou, musíme odsávat a v noci hodně plakal. Špatně se mu dýchalo, tak to teď dohání. Je to pech, zrovna jsme toho chtěli tento týden plno oběhat.
18. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahojte holky, všechny Vás moc zdravím, nějak vůbec s malým nestíhám chodit na PC a to je moc hodné miminko. :slight_smile: Chtěla jsem se zeptat jak často se vám budí mimča v noci? Malý večer usnul kolem 21hodiny a vzbudil se až 4:30hod, ale to bývá výjimečně, ale od rána na to myslím jestli bych ho neměla vzbudit dříve, mám s tzoho nějaký špatný pocit, tak nevím.
Dneska jdeme na kyčle tak snad to bude vše ok, potom pisnu.
Makka super přírustek, to je dobře :slight_smile: , ale moc mě mrzí, že bobek má rýmu, je to hrůza my se jí zbavili teprve nedávno a fakt to stálo za to.Nejhorší jsou ty noci, když ho slyšíš jak chrčí a ani odsávání mu moc nepomáhalo :frowning2: Držím palečky ať se jí brzy zbavíte.
18. lis 2009 v 08:59  • Odpověz
ahojte
lee naše malá usne mezi 9-10 večer a zbouzí se po 6ti hodinách +- půl hodina a pak se zbudí po asi 3 h., dnes třeba usla v 10 večer a zbudila se ve 3.45 a pak v 7.15
už sme takový režim měli když sme přišli z porodnice a někdy se večer vzbudila dokonce po 7mi hodinách, jenže pak sem se dočetla že můžu takto přijít o mlíko tak sme jí začali zbouzet i večer po 3 h a z hodnýho mimča sma měli vzteklouna, naštěstí teď po 6ti nedělí můžou být ty pauzy na kojení delší tak se jí to postupně vrátilo do starých kolejí tak sem spokojená :slight_smile: ale moc se stejně nevyspím, mám teď problémy se spánkem a když zaberu kolem půlnoci až jedné ráno tak sem ráda
18. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
Even tak to jsem ráda, to jsi mě uklidnila, děkuji, přiznám se, že mi osobně to vyhovovalo :wink: , ale kvůli malému jsem nevěděla jestli to není dlouho co nepapá. No snad se Ti brzy spánek urovná a bude to lepší. To asi bude tím nočním buzením, člověk na to není zvyklý a teďka je celý režim rozhozený :frowning2:
18. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.