• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Jo a ještě jsem si teďka holky vzpomněla jak jsme byli včera na těch kyčlích tak malý počůral doktora :grinning: Vysvětloval mi proč musí nosit ty kalhotky, malý ležel proti němu na lehátku a najednou ho celého počůral, no pan doktor z nás měl velkou radost, no ale co se dá dělat :grinning:
19. lis 2009 v 17:16  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem zpátky z poradny

malá váží 4300g pěkně nám baští prďolka jedna a máme 53cm, prej sme moc pěkný ukázkový miminko a naušničky už máme píchnutý, doktorka nás vyhnala do čekárny a když jsem jí slyšela plakat tak mi bylo ouvej, pak nám jí přinesli tak jsem jí dala napít čajíčku a bylo po pláči, pak pěkně spinkala v kočárku, až jí sundám obvázky z oušek tak vám jí pak vyfotím

jo jinak prej schválily ten prevenar od ledna bude zadarmo a měli by do toho spadat děti narozené od srpna a prej už to bude ten vylepšenej prevenar, tak to jsem moc ráda

my taky budem vyvolávat fotečky určitě po zkušenosti, že jsem všechny fotky měla v noťasovi a on se nám kousl a už to z něj nešlo vytáhnou tak určitě vyvolávat

lee teda to je mi líto jak ste dopadli s těma kyčlema, snad se mu to co nejdřív dá dopořádku, určitě to chce dodržovat a nesundavat mu je výsledek se určitě brzy dostaví, my jdeme v úterý na kyčle tak jsem zvědavá
19. lis 2009 v 17:21  • Odpověz
lee o to de aby to dítě mělo ty kyčle fixovaný, ale věř že to co máte vy je ještě super oproti tomu co máme my, v těch kalhotkách může to dítě s těma nohama pohybovat aspoň trochu od kolínek dolů, my je máme fixovaný celý, asi to musí být pro tebe šok, to chápu, já už na to sem zvyklá :unamused: a pro Máju je to taky si myslím dobrý protože to zjistili hned nějak 3. den v porodce takže ona vlastně neví že je něco v nepořádku a bere to jako něco přirozeného, pro Tobiáška to bude asi šok a plakat ti možná bude, Mája brečí jen u toho nasazování protože jí musím někdy nožky dost rvát do takových nohaviček a někdy fakt musím násilím a modlím se ať jí ty nohy nezlomím, ty máš zase "výhodu" v tom že to jen nasadíš jak široký balení
zítra budeme koupat tak to bude mít zdělané celé tak to zkusím natočit jak to vypadá to nasazování
19. lis 2009 v 17:26  • Odpověz
jé winii vy se máte :dizzy_face: pak jí hned vyfoť :slight_smile:
19. lis 2009 v 17:28  • Odpověz
Even teda to jsem ani netušila, že je i něco takového, to je mi líto, ale určitě se to malé brzy zlepší. No a já myslela, jak to nemáme hrozné, to jsi mi otevřela oči a máš pravdu to jsme na tom ještě dobře.Tak snad se to brzy těm našim zlatíčkám zlepší.
Holky to by bylo super kdyby ten Prevenar byl zadarmo :wink:
Winii to bude malá prinzecnička už se těším na fotečky :slight_smile:
Holky nevím jestli to už tady třeba někdo nepsal, ale pokud jste u pojišťovny 205 tak nabízí celkem slušný balíček kde proplácejí celkem hodně věcí a je to za 4500Kč, tak když tak se na to koukněte.
19. lis 2009 v 17:44  • Odpověz
lee vy to zase máte o to horší že na to malej prostě není zvyklej a možná to díky tomu že to zjistili pozdějš bude nosit dlouho, a winii má pravdu, musíš to zdělávat jen na nutnbé věci jako přebalení a koupání, čím víc mu budeš ulevovat, tím dýl to budete nosit, nám už se to zdělání možná blíží, 9. jdem na ko, nechci se k tomu zase upínat ale doufám že na ty Vánoce už to mít nebude :slight_smile:
19. lis 2009 v 17:48  • Odpověz
Jo, a "strašná" nevýhoda je oblečení, musíš mít spíš široké dupačky atd... aby ho to nestahovalo, já měla nakoupený takový krásný kalhoty a lacláčky a neměla je ani jednou na sobě :confounded:
19. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
S tím oblečením máš pravdu, taky máme nakoupené takové pěkné věcičky a už teďka je mi jasné, že některé ani neoblečeneme jelikož ho to bude stahovat :frowning2:
Určitě se vám to zlepšilo a už vám to sundají, budu držet palečky.
19. lis 2009 v 18:06  • Odpověz
leee,evena-tak držim palce,ať se to zlepšuje a brzy máte od toho všeho pokoj!!!My máme dávat jen tu 1 látkovou plenku přes pampersku a to je v pohodě-v létě by to ale bylo za trest,pěkně by se mi zapařil :unamused: Musím zjistit,jaký další příspěvky má naše poj.211, už jsme dostali 1000,- na kojící pomůcky....
Prcek si hraje se spirálkou na kolíbce,dělá u toho srandovní zvuky,jakoby chtěl mluvit :grinning: v náručí zvedá hlavu jako o život,všechno si prohlíží,ale pást na bříšku se mu ještě nechce,to spíš řve
19. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
jé, holky, to je blbé s těmi kyčlemi, držím palce, ať je vše brzy ok!!!

danuš: náš prcek si hraje podobně :grinning: v náručí má taky pořád zvednutou hlavu a rozhlíží se :slight_smile:... na bříšku pase jen, když je hoooodně rozčílený, a u toho hodně řve, ale to pak taky pěkně zvedá hlavu zlostí :grinning:
19. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz
Ahoj holky! S těma kyčličkama vám to teda taky nezávidím, ale hlavně, když to bude všechno v pořádku, ono je to asi spíš hrozný pro mamky, ti prckové to asi ani nijak moc nevnímají. Nám na kyčlík doktor řekl, že jsme nějaký rychlokvašky, že je máme vyvinutý víc, než bysme museli:slight_smile:....včera jsme byli na kontrole a prdís má pět kilo takže rosteme taky dobře......na bříšku se snaží, jde mu to krásně....a včera nám přišla hrací deka, tak už nemusí povykovat jen na kolotoč nad postýlkou, ale zatím se z toho trošku paf:grinning:....já bych taky chtěla holku, abych jí mohla nechat dát naušničky:grinning:
20. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahoj maminy

danusko krásný fotky Ondrášek je krásnej moc se vám povedl a kolik má vlásků :dizzy_face:

já jdu dneska ke kadeřnici už se teším, mám ty vlasy fakt hrozný nechám se ostříhat a změním barvičku

holky co už ste byli na KO po 6-ti nedělí jakou máte antikoncepci, jestli teda nějakou máte, ono asi při kojení moc na výběr není co, já bych chtěla ty náplasti, ale ty se asi nemůžou při kojo co

dneska už u nás byl mrazík, ale odpoledne bude asi hezky sluníčko už tu vykukuje :dizzy_face:

co máte v plánu na víkend, já bych se chtěla jet podívat do Tábora a okouknout nějaký obchůdky a už taky koupit nějaké dárky, ještě vůbec nic nemám
20. lis 2009 v 08:42  • Odpověz
winii-děkuju :slight_smile: jsem z něj na měkko,když ho pozoruju,jak spinká,jak se usmívá atd... :dizzy_face: .....když má záchvaty řevu,tak už míň :grinning:
já už nějaké dárečky nakoupila v srpnu a září, pro moje rodiče a tchýni máme hrnečky s fotkou Ondráška :slight_smile: objednala jsem to na netu. Manža si přál gramofon,aby mohl poslouchat svoje starý desky,tak si ho vybral a dostane ho ode mě..Ondráškovi chci objednat mističky s víčkem na svačinky a aktivní panel na postýlku :slight_smile: ještě ségry a pár kámošek a budu to mít z krku...Jo jinak naši taky jezdí z Čerčan do Tábora na výlety a po obchodech... :slight_smile:
20. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
autor
ahojik holky.... fakt nechapu Amalku uz 2.noc spala 7hodin vkuse!!!:-O uplne se vzdy leknu kdyz se podivam na hodiny, ze 7hodin nejedla:-O joo a dneska kdyz jsem si s ni hrala tak se krasne smala:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: problem toho jejiho dlouheho spani je ten, ze me totalne proteka mleko:grinning: proteklo mi prsnimi vlozkami na tricko, takze jsem mela poradny mokry kola:grinning:
20. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
winii, moc se tesim na fotecky Gabiny s nausnickama!!!:slight_smile: :dizzy_face:

danus kraasne fotecky Ondika:slight_smile: :dizzy_face:
20. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
PIPII - kde bereš tolik mléka, víc třeba piješ?
U nás noc šílená, malý jí probrečel, díky rýmečce a tak jsme častěji vysávali nosík. Doufám, že bude brzy pryč.
20. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
DANU - malý je krásný, celý ty?
20. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
autor
makka ja nevim kde beru tolik mlika:grinning::grinning::grinning: ale pitim to nebude, flakam jidlo, piti a jsem ve stresu- super navod jak mit hodne mlika, ze?:grinning:nekdy mam prsa hodne mekke, ale kdyz ted mala spala 7hodin vkuse, tak jsou jak betony a strikaji do vsech stran:grinning: caj pro tehotne piji tak 1 za tyden:grinning:
20. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
PIPII - Tak u mě je mlíko opravdu bída a proto taky musí přikrmovat.
20. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
pipii my dvě sme na tom fakt stejně :grinning: včera jak se malá zbudila večer po tak dlouhé době tak sem si sotva došla na záchod, prsa sem měla jak šutry a při té chůzi to příšerně bolelo ... když se jí s bradavkou netrefím hned do pusinky tak je postříkaná :grinning: taky bych neřekla že je to pitím nebo stravou, kojící čaje už skoro nepiju a jídla jím příšerný, obědy beru z jídelny tak je to přesolený a kořeněný a pak jím třeba až večer to co dům dá, každej den večer se nacpu jedním až dvouma sáčkama slanýho popcorna :grinning: takže jídlo taky nic moc
20. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
makka nic si s toho nedělej já mám taky málo mlíka...nedá se nic dělat...

holky tak u nás mega kolaps...Můj je nemocný,malý taky a já už to taky chytám...v neděli máme křtiny..no hrůůza...dneska jsme byly s malým u dr.bylo to hrozné..poslechla ho a pak že mu odebere krev..bylo to fakt příšerné..malý strašně plakal..braly mu to s ručičky..moc mu to neteklo tak mu ji musela mačkat ale hrozným spůsobem...můj mě držel at se na to nedívám...málem jsem brečela..no kalamita... :frowning2: :frowning2:

museli jsme malému koupit bolestné..dostal lehačku od CHICCO...tak nám tu bolístku odpustí... :unamused: :unamused:
20. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
winni tak to je super zpráva že je to očkování zdarma...hnedka se na to poptám...díík za informaci...Jinak malá je frajerka...kráásná holčička...
20. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
jinak jsme za 7 dní přibraly 100g..nejni to nějak málo??? :unamused: :unamused:
20. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
koukala jsem do alb a všechny miminka jsou krásné...jsem mooc ráda že sem chodím a že si můžu s váma povídat..
20. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
renu chudák Kubík ale určitě už je ok když má to lehátko :dizzy_face: já už se teď děsím toho píchání uší, ale když to přežila winii tak musíme taky :slight_smile: a s přibíváním neporadím, my přibíráme víc než bysme museli takže bych tohle i občas uvítala ať nemáme otesánka, ale kdyby bylo něco v nepořádku tak to určitě dr. řekne
koukám že máte krtiny, to bude teda sláva už se těším na fotečky, sem nevěděla že ste věřící
20. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
renu deti maji pribirat 200g za 14dni, tudiz 100g za 7dni:slight_smile:+-20g ..:slight_smile: ..u plne kojenych
20. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
renu tak to je chudík malej, hlavně, ať se brzy uzdraví.....našemu myšákovi brali krev už v porodce, já jsem brečela, hormony no:slight_smile:a on spokojeně ležel a spal u toho:slight_smile:.....my chceme malouše taky nechat pokřtít a nijak zvlášť věřící nejsme....
20. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
holky děkuju za podporu... :slight_smile:
20. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
mě se křtiny hrozně líbí jak je to takové slavnostní, ale vzhledem k tomu že se zavazuješ že budeš dítě vychovávat ve víře tak do toho teda nejdu :grinning: Mariance taky brali krev v porodnici a každý den jí píchali do patičky a brali krev kvůli té mé těhu cukrovce, mě tuhla krev v žilách taky, ale řekla bych že nejhůř to fakt asi nesou ty maminky :slight_smile:
20. lis 2009 v 15:41  • Odpověz
dnes tak přemýšlím co koupím malé na Mikuláše :slight_smile:
20. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.