• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
evena..tak nad tím jsme taky přemýšlely...a máš už nějakej typ??? :wink:
20. lis 2009 v 16:43  • Odpověz
Já jsem dnes udělala poslední nákupy na vánoce a jsem maximálně spokojená. Už mám dárky pro všechny!! Ale byla makačka zvládnout to ve dvou dnech. Musím moc a moc pochválit mého manžela, který i dnes krásně Editku pohlídal (skoro 9 hodin :slight_smile: ).

Pro malou dárky nekupuju, myslím si, že jí to bude naprosto jedno. Takže to co koupím dostane hned. Ale jeden dárek dostane společný s tatínkem - takovej ten vozíček za kolo, aby s náma mohla jezdit :grinning:

Mlíka mám taky zatím spoustu. Eduš včera taky spala 7 hodin (poprvé a bojím se že naposledy) a prsa jsem měla tak plná, že jsem ji nakojila a ještě z toho samého prsa 60ml odstříkala. Apoň měl manža čerstvé mlíko na "kojení".

V pátek jsem si došla i na kosmetiku, jen na úpravu obočí a cítím se jak nový člověk, byla jsem tam s Editkou a ta byla zlatá, spala jak dudek :slight_smile: Ještě bych ráda ke kadeřnici, ale asi to nechám na období před vánocema, abych byla krásná na Ježíška.
20. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
renu ještě sem to nevymyslela, ale v úterý jedeme do jednoho obchůdku koupit nějaké hračky na vánoce malé a třem synovcům tak tam něco malého vyberu, ještě bych se chtěla stavit ve městě koupit něco rodičům tak snad to zvládneme v pohodě
edit seš dobrá žes to tak zvládla, já ji příteli nechávat nebudu, nějak se na to necítím jí tak opustit /sem prostě závislačka :grinning: / tak to budeme muset zvládnout s ní
malá určitě mít pod stromkem dárky bude ikdyž z toho rozum nemá, vánoce totiž dost prožívám tak proto
nezapomenu na jedny vánoce u švagrové a švagra, nejstarší jejich kluk měl 5 let, druhej skoro rok a pod stromkem měl dárky jen ten starší, tenkrát sme z toho v šoku i tchýně tak se jí na to ptala a prý ještě nemá rozum ... edit ty to editce dáš před vánoci, ale oni prostě nedali nic, to bylo smutný
20. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ahoj holky já včera byla u té kadeřnice a byl to fakt relax, manžílek hlídal Gábinku a zvládnul to skvěle :dizzy_face:

do alba jsem hodila fotky účesu tak můžete mrknout jestli to tam teda ještě bude

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=488510

dneska jsem se probudila s pěkným bolením v krku, doufám, že se to nerozjede v nic horšího ani nevím co se při koju může :confounded:

jinak všem přeju krásný víkend ničím nerušený :wink: u nás svítí sluníčko :dizzy_face:
21. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
Winii - účes je super. Už se taky těším ke kadeřnici :slight_smile: Při kojení se toho může docela dost, ale já bych začala homeopatikama, teda pokud na ně věříš.

Evena - já Editku neberu do žádnýho obchodů a do obchodního centra už vůbec ne, kvůli chřipce. Ale je fakt, že se mi po ni vždycky styska a děsně se na ni těším.
Dárků asi dostane spoustu od příbuzenstva takže úplně bez nebude. Já miluju vánoce a nákupy vánočních dárků, ale mám jeden velký problém - vydržet si nechat až do štědrého dne :grinning: Včera jsem pro manžela koupila suprovou teplou mikču z Pumy a dala jsem mu ji už dnes. :slight_smile:
21. lis 2009 v 18:24  • Odpověz
Ahojky holky,winii sekne ti to, já jdu ke kadeřnici v pondělí v 10 i s prckem,pojedem autem,busem bych se bála-plno chrchlajících ldií... :confounded: Ale nevim,jestli si mám dát i barvu nebo jen ostříhat...co když nebudu mít pak čas si nechat obarvit odrosty a bude mě to štvát....
21. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz
winii kočka :dizzy_face:
včera večer mi Mája usla u prsa těstě před 10. večer a já se ráno zbudila v 7.20 ... šok jak blázen tak letím k postýlce co se děje a ona spokojeně leží v postýlce a dudlá si ruku, neuvěřitelných 9,5 h vydržela :grinning: já měla prsa těsně před prasknutím ... a celý den pak byl stylu kojení a usnutí u prsa, žádnej brekot, jen jedla a chrápala :slight_smile:
my sme byli v obchodě s malou jen párkrát a jezdíme večer kdy nejsou v obchodech ty mačkanice tak myslím že je to ok, ono asi de i to abysme se nenakazili i my, nejen děti, protože by to od nás stejně chytli, horší to bude u nás za pár týdnů, potřebuju na burzu kde je hustota snad 10 lidí na m2 takže to bude semeniště bacilů, ale přemýšlela sem že si koupím tu roušku, sice budu za exota, ale aspoň budu zdravá :slight_smile:
21. lis 2009 ve 22:48  • Odpověz
evena-to si se musela božsky vyspat co :slight_smile: já budu kojit za 20 minut,prcek je vzhůru,vrní si a šťouchá hračky,když se zadaří,tak se pak vzbudí až v 6 ráno....Rouška je dobrý nápad,na lidi kašli :wink:
21. lis 2009 ve 23:10  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás přetrvává rýmička a zdá se mi, že i malý začal kašlat. Zítra mu dojdu pro lepší odsávačku soplíku,tu na vysavač. Pusou vysajeme minimum. Doufám, že to bude k něčemu.
22. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
Rouška je dobrá věc, já jsem ji dávala návštěvám když se Editka narodila :slight_smile:
Já už má sice vše na vánoce nakoupeno, ale kdybych ještě někam musela tak si ji dám taky. Lepší vypadat jak blbec než se trápit s miminkem s chřipkou.
22. lis 2009 v 15:35  • Odpověz
Ahojte holky,
Winii: super účes, moc Ti to sluší :slight_smile: No snad se Ti z toho bolení v krku nic horšího nevyklube, jinak jak psala i Edit zkus homeopatika, mi teda dost pomáhají a i při koju se můžou.
Even: teda to se malá krásně vyspinkala a ty určitě taky. Jinak kašli na lidi, my máme taky doma roušky a když je potřeba tak je taky nosíme.
Makka? tak co už aspoň trochu ta hrozná rýma polevila? A co odsávačka? Spokojenost
Jinak holky my pořád s malým bojujeme pořád si nemůže zvyknout na ty kalhotky na kyčle je takový mrzutý a pořád poplákává a ještě k tomu ho trápí bříško, naposledy kadil ve středu a od té doby né, jinak normalně to bylo ob den asi je to i tím, že v těch kalhotkách nemůže pořádně hýbat nožkami. No už nevím jak mu pomoci zkoušela jsem masírovat bříško s Pupíkem, cvičit z nožkami i rourku už jsem zkusila a nic tak už nevím. :frowning2:
22. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
ahojte
dnes sme se taky pěkně vyspali, je jak vyměněná :slight_smile: akorát v ten podvečer je to přímo děs, hrozně vždycky křičí a napíná se, je to divný že má ty prdíky takto každej den zhruba ve stejnej čas
včera sem měla den blbec, nejdřív se mi nepovedl dort s ovocem na kterým mi nechtělo ztuhnout želé a kompletně mi proteklo z dortu ven, pak bábovka se mi zdrcla ale tak že se nedala ani jíst, a přítel mě dnes uplně zahanbil :grinning: vyrobil mi ráno tvarohovej naprosto úžasnej dort k narozeninám :grinning: "slavím" je dnes, ale slavit už moc nechci, věk je k pláči :sweat_smile:
dnes tu byli nemocní tchánovci tak snad nebudem nemocní :confounded: tchýně už se chtěla sápat k malé :angry:
lee je dost možné že teď budete mít problémy i s prdíkama jak nemůže pořádně cvičit s těma nožkama, nás to trápí taky a věřím tomu že bez toho postroje by to bylo lepší
22. lis 2009 v 18:15  • Odpověz
Ahoj holky, řekla bych, že rýma ustupuje a to díky tomu, že neodsávám a jen kapu Libenar. Teda aspoň si to myslím. Jelikož máme vlhký vzduch, tak s dýcháním by malý neměl mít problém. Spíš si myslím, že mu ta odsávačka vysušuje nos. Fakt nevím. Já mám dny blbec poslední 3 dny. Prostě mě vytáčí manžel, který si myslí, že uklízení je automaticky na mě a já se z toho mám asi posr.. Dnes jsem fakt málem zkolabovala. Protože jsem v noci vstávala k malému a vzhůru byl od 7 h. Pak jsem lítala kolem úklidu, nádobí, vaření a malém. Manžílek si spinkal, protože byl včera na slučáku. Probral se v 10 h. a převalil se do obyváku. Za chvilku mi řekl, že má hrozný hlad. Tak jsem mu dala oběd a on usnul. Vůbec s ničím mi nepomohl a já jsem se na něj urazila a vůbec jsem s ním nemluvila. Strašně se divil, že jsem uražená. Prý ho zmohl spánek a já s tím nadělám. Tak jsem se sebrala a šla jsem spát. Ať se prostě o malého postará. Jenže on se o malého postará, ale třeba úklid a další věci už ne, což jsou taky potřeba. Řekla jsem si, že to s tím uklízením nebudu přehánět, ať si taky manžílek všimne, že je doma borde, a že se sám neuklidí. Hlavně, že mu bordel vadí u jeho ségry, ale neuvědomuje si, že kdybych neuklidila, tak ho má taky. Možná jsem moc přecitlivělá a všechno mě rozhází, ale fakt nám je s malým líp samotným doma. Uff, potřebovala jsem se vykecat.
22. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

winii: HA mám napsanou Cerazette, jsou, myslím, jen 2 druhy pro kojící, berou se vkuse, bez pauz, náplasti apod. mít nemůžeš... A pěkný účes, sluší ti to :slight_smile: Taky si pohrávám s myšlenkou, že půjdu ke kadeřnici :slight_smile:.

renu: tak hlavně, ať se brzy vykurýrujete :slight_smile:

evena: to teda koukám, takhle dlouho ti malá spí, jo? :slight_smile:. Vítek má nejdelší pauzu teď 5 a půl hodiny, už 3. den... Ale jinak si vždycky nařizuju budík po 6 hodinách, jako nejkrajnější možnost, to bych ho pak budila, protože s prsama prostě pak nevydržím :unamused: Taky chci dodržet to, aby měl malej 6-7 kojení denně, jak mi říkala doktorka :slight_smile:

leee: nám pomohly ty kapky SAB simplex na prdíky :wink:

O víkendu jsme byli u našich v Litomyšli :slight_smile: Malej zvládl cestu perfektně, v pátek ráno jsme jeli přes Hradec Králové, tam pobyli chvilku u ségry, cestou jsem ho v autě (zastaveném) nakojila :slight_smile:. Byl zlatíčko, všichni ho chválili, jak je hodný :slight_smile: Teď jsem ho uspala v postýlce, za hodinku bude další krmení, tak musím honem dovybalit zavazadla :slight_smile:
23. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
Makka - můj manžel na začátku s úklidem pomáhal, ale pak byl unavenej on takže nám chodí 1x týdně uklízet sousedka :slight_smile: Nechce za to moc peněz a mě to děsně pomůže. Ona udělá generální úklid a já to pak týden jen lehce udržuju a to se dá :slight_smile: .
S vařením to mám taky v pohodě, teplou večeři dělám tak 2x za týden, ve všední dny mám bud studený oběd nebo z jídelny (manžel jí v práci) a o víkendu většinou obědváme u našich nebo u tchýně. Od té doby co máme miminko je to skoro pravidlem :grinning: Tchýni mám zlatou a chodím k nim ráda, někdy tam zajdu na oběd i během týdne. Její pomoc si nemůžu vynachválit, když potřebuju pohlídat malou tak ono ráda příjde a když nemůže ona tak pošle tchána :wink:

No a díky tomu všemu můžu chodit i do práce. Což mě děsně baví!!
23. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahoj holky nějak poslední dobou nestíhám

hodila jsem do alba fotečku Gabči s naušničkou líp to nafotit nešlo, pořád protestovala

já dneska dělala generální úklid tak jsem ráda, že to mám za sebou

jo taky jsem se domluvila s kámoškou budem chodit na cvičení v úterý budem chodit na trampolínky a ve čtvrtek na power jogu, od zítra začínáme moc se teším a taky jsme si domluvila na každej měsíc kosmetičku, tak jsem ráda

musím si dneska dojít koupit nějaký oblečení na to cvičení a boty a taky hlavně nějakou pořádnou podprsenku, která mi bude držet prsa, abych si snima nenamlátila až budu skákat :grinning:

v sobotu jsem byla na chvilku v hospůdce posedět s kámoškama a bylo to bezva jsem se odreagovala, teďka v sobotu jdeme na věneček(taneční) neteři takže bude hlídat mamina, tak jsem zvědavá jak to zvládnu celou noc být bez Gabči, mamce věřím u ní se bude mít dobře a hlavně malá v noci spí krásně, takže to snad bude bez větších problémů

makka u nás manžel taky nic nedělá myslím jako úklid a tak, pač já to ani po něm nechci když to dělal tak to snad bylo ještě horší než to bylo před tím, máme malej byt tak zvládám sama, kdyby sme měli barák tak bych asi po něm chtěla třeba vysávání atak,

edit to máš super rodinku teda :dizzy_face: , ale já si taky nemůžu stěžovat když něco potřebuju můžu se spolehnout na mamču nebo švagrouvou, tchýně je taky v pohodě

já vařím v tejdenku jak se mi chce, není to pravidlem aby jsme měli každej den teplou večeři, ale o víkendu vždycky vařím nebo si zajdem na oběd, nebo k rodičům, tchánovcům takže taky pohoda
23. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
tak holky, jen na sok, mam nove vlasky-v albu a mizim ven:slight_smile:

winii, ty se teda mas ze muzes chodit na trampoliny, kosmetiky, jogu..ja nemam hlkidani, ted me strihala kamoska a bylo to peklo s malou...
23. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
ahojte

Gábince a pipii to moc sluší :dizzy_face:

byli sme na 2 měs. prohlídce /u nás se dělá místo té 6ti týdenní/ tak sme přibrali za posledních 14 dní 400 g a už máme 5,6 kg, 58 cm a obvod hlavičky 40 cm :slight_smile:

u nás je krásně tak sme byli delší dobu venku, pohrabala sem si zbytek listí a zahradu už mám konečně hotovou tak sem ráda
23. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz
evena-to je sranda, máme podobný míry,až na tu váhu - hlava 39 cm, délka 57 cm a váha 4 kg :grinning:
23. lis 2009 v 15:26  • Odpověz
pipi-ty vlasy super,ani mi nepřijdeš o moc mladší :grinning:
23. lis 2009 v 15:27  • Odpověz
Holčinky, musím vás moc pochválit. Gábince i Pipii to moc sluší, jste holky kočky. Jak to holky děláte, že vám tak krásně děti spí v noci. Náš se po 2 - 3 hod. budí na jídlo. Spí vám vůbec přes den? Prosím, poraďte?
23. lis 2009 v 17:21  • Odpověz
pipii moc ti to sluší fakt kočka :wink:

even teda tak to máš doma pěknou baštilku co, ale je to dobře :dizzy_face:

makka Gabča spí skoro pořád jen večer před koupačkou to je od šesti do sedmy už kouká a houká, takže vůbec nevím jak bych ti poradila :sweat_smile:
23. lis 2009 v 18:01  • Odpověz
23. lis 2009 v 18:43  • Odpověz
makka to mi přijde jako týrání..no je to hrozný do toho bych nešla... :astonished: :astonished: :confused: :confused:
23. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
makka přijde mi to ještě hroznější než to co děláme Máje s těma nožkama my, takže do toho bych já nešla ... ale děcko vypadá spokojeně, čert ví jestli jim to nějak moc vadí ...
pokud to klapne tak dneš pošlu odkaz na to naše týrání ...
winii no jo je to doslova žroutka, sem dřív řešila že bude tlustá atd a teď sem hrozně ráda, vím že jí ta má smetana chutná :grinning:

máme možnost nechat zpravit naušnice po mě /jedna je rozšláplá/ nebo nám nabízela tchýně takový krásný po ní když byla malá /jenže mám strach si je vzít že bysme je mohli ztratit/ nebo koupit /peníze sme dostali od babičky tak chcem něco na památku/ a nevím si rady ...
hrozně se mi líbí kroužky a tyhle sou naprosto úžasný
http://www.goldpoint.cz/detske-krouzky-zlate-3741 jakou variantu byste vybrali vy ?? přemýšlím týden a moc daleko sem nedošla :slight_smile:
23. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
evi-ty kroužky vypadají úžasně...myslíš,že by dobře drželo to zapínání??
makka-nemusí to být špatný,já dávám Ondíka pořád ještě do rychlozavin. ta pěkná zelenokostkatá mu je už 3 týdny malá,ale máme 2 starší,větší typ a ty mu tak měsíc ještě budou,je v nich klidnější a někdy,když má amoky,tak ho pořádně zabalim,utáhnu kolem těla a dám na bok,dudlík podložím plenkou a za chvíli je tuhoň...
23. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
23. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
danuš: taky pěkný účes!!!
23. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz
pabli pěknej pasáček s pěkným kukučem :grinning:
danu s tím zapínáním právě nevím, já měla jako dítě ty klasické naušnice /podobné třeba jak má Gábinka/ a pořád sem je někde ztrácela tak spíš sázím že tyhle budou SNAD mít zapínání lepší, ono to chce asi vidět naživo někde v krámě
dnes sem zase celej den sama, přítel přišel ve 4, do 8mi řezal dřevo, pak si jí vzal na 20 min, šel se vykoupat, tam vytuhl až do půl 10., zase si jí vzal na 20 min a stavoval se tu kamoš cosi po něm chce, tak je pryč ... :unamused:
23. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz
no jooo,. ses ani nepochlubila :dizzy_face: pěkná fotka s Ondráškem jak je tam vysmátej :slight_smile: ta naše s úsměvama dost šetří a takto se teda nechláme, spíš se culí a než vytáhnu foťák tak už se šklebí :slight_smile:
23. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.