• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tak sem si to dočetla a edit napadlo tě to samý :grinning: ale lepší ať je závislačka na prsu než mít málo mlíka /teda aspoň pro mě/ :grinning: zkusím to nějak odbourat, edit taky se chtěla pořád chovat i přes den a nechtěla mi spát v postýlce a nechala sem ji párkrát vybrečet pát minut a nakonec usla ... ale teď mi samozřejmě chrápe v posteli :slight_smile:
25. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
even, tak to je zavislost jak blazen!:grinning: jinak mas mlika hafo:slight_smile: !!!!
25. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
já prostě furt něco řeším, když se kroutí u kojení už mám strach že nemám mlíko atd.. Neumím jí nijak zabavit a nějak si s ní hrát tak ji u prsa uspím a sem ráda že nebrečí a je hodná ... budu se snažit to odbourat a nebudu jí dávat tak často, ale nevím jak jí zabavit jinak, nesmím jí položit jinam než na přebalovák /to je ráda že se sdělá postroj tak je spokojená/ nebo k prsu, všude jinde nevydrží ani sekundu a už spustí řev, hraček se vesměs pořád trochu bojí, jen vyjímečně jí chytne hrazdička když jí dám na přebalovák, ale to se zabaví na pár minut, kolotoč jí zajímá, ale taky jen na chvíli a když u něj neusne tak spustí
když jí nechám brečet v postýlce tak buď usne nebo pak hledí jako by doblba a to se zase cítím provinile že jí tam nechám tak netečně ležet ... jak zabavíte spoje děti, hrají si už nebo jen spěj, řvou a krmí se :slight_smile:
25. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
holky, jake mate ted bricho??? ja ho mam porad jako ve 4.mesici minimalne:frowning2: kila uz mam vsechny dole a udelaly se mi bohuzel poporodni strie na brise, takze mam popraskany kolem ppupiku a na spodu bricha:frowning2:
25. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
autor
even, ta nase se take boji hracek :-/ :rolling_eyes: :rolling_eyes: .kolotoc ji take zajima, ale jakomile ji ukazu nejakou hracku a pisknu na ni nebo tak tak da pusu dolu a place:-/
25. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
pipii já mám břicho děsný :unamused: mám ho povyslý a taky jako bych byla tak ve 4. měs., holt už proto budu muset něco udělat samo se to nezpraví ale nemůžu se k tomu nějak dokopat, páč sem nějaká zlenivělá, a strie mám taky hrozný
25. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
malá řve jak tur a žužlá si ručenku, takže jí narvu do kočára a valíme ven, prso nebude :grinning:
25. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

evena: teda, to je závisláček :slight_smile:

pipiii: moc krásný vlasy máš! :slight_smile:

břicho mám taky povislý, ale na KO v šestinedělí mi řekla, že ještě nemám ani úplně zavinutou dělohu, mám psát nohama ve vzduchu číslice 1-5 každý večer před spaním, když ležím na zádech, no a snažit se spát na břichu s polštářkem pod břichem, tak uvidíme... Ještě ani stehy nemám úplně zahojený :unamused:

leee: prasklinu na bradavce mám taky, ale neteče z toho krev, udělala se mi, když jsem zkoušela malého přikládat bez kloboučku, jenže nechtěl, tak jsme se trochu přetahovali... tak kojím dál s kloboučkem, pomohlo mi Vítka přiložit tak, aby jeho rtíky směřovaly k té prasklině, aby ji prostě při sání nezmáčkl napříč, ale pěkně podélně, to pak nebolí tolik... a mažu bepanthenem... zkoušela jsem calcium panthotenikum, ale to bylo ještě horší...
25. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz
danuš: gratuluju k 2 měsícům! :slight_smile:
25. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz
ahojík holky!taky nemám prsa nijak zvlášť nalitý, připadají mi prázdný skoro pořád:slight_smile: a přitom včera jsme byli na kontrole a malouš má 5240g, takže oki...začal si taky cucat ruku, ale je to prý i tím, že si sami sebe začínají uvědomovat, tak se zkoumá pusinou asi nebo nevím:slight_smile:....břicho mám docela dobrý, jako špek tam trochu je, ale nijak hroznej, ale už nevěřím, že to ještě někdy bude jako dřív:slight_smile:hlavně se mi v těhotenství rozestoupily bříšní svaly, mám na to cvičit a nosit ortézu, nepomáhá zatím nic, tak je to na prd
25. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz
jo a všechny jste kočeny....já se chtěla dneska taky objednat ke kadeřnici, ale je nemocná, tak musím vydržet, pokud se neošmikám sama, protože jak si něco usmyslím, tak to musí být hned:slight_smile:.....
edit jaký znáš homeopatika na padání vlasů, poraď, chci taky něco vyzkoušet, raděj preventivně:slight_smile:
25. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
tegga: taky chodím nejradši ke kadeřnici hned, jak mě napadne, že se chci dát ostříhat :grinning: Prsa taky nemám nijak zvlášť nalitý, leda v noci, pokud je pauza 5 h třeba. Malej si taky cucá ruku - buď jen paleček nebo 4 prsty a paleček má venku... zkoušeli jsme mu dát do ruky kousátko a nasměrovat k pusince, tak pak chvilku cucal kousátko :grinning: ale pak se rozmáchnul a praštil se s ním do obličeje a nastal hysterák :grinning: Malej je teda šikovný - už přes 5 kg! - teda ty jsi taky šikovná :grinning:
25. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
jinak já mám vlasů tak 1x tolik, co jsem kdy měla... takhle husté jsem je fakt nikdy neměla... ale prý začnou padat tak 4 měs. po porodu, zvlášť, pokud se kojí, tak čekám... Beru vitamíny - teď už ne ten Femibion, ale zkusila jsem levnější Mamavit :slight_smile:
25. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
pabli-děkujem :slight_smile:
pipi-přidala sem koláž z Ondráškových ksichtíků :slight_smile:
Teď jsme byli 2,5 hodiny venku,potkala jsem spolužačku ze základky,má 4 měsíční holčičku,tak spolu budem občas kočárkovat a ještě jsem si včera psala s jednou známou z koníka,bydlí kousek od nás,takže další parťačka na ježdění :slight_smile:
25. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
pabli-mě začly vlasy padat v půlce 6nedělí,ted už se to umírňuje...
25. lis 2009 v 15:09  • Odpověz
danuš: hahaa, to je super koláž :grinning: Malej je hrozně podobný tvému muži :wink:
25. lis 2009 v 15:10  • Odpověz
pabli-no vidíš a všichni,co ho vidí,tak říjkají,že prcek je celej já :grinning:
25. lis 2009 v 16:09  • Odpověz
já myslím, že z každýho z vás, má něco....je super:slight_smile:
25. lis 2009 v 16:25  • Odpověz
danu řekla bych že je doslova kopie vás obou, když koukám na fotku s tím tvým tak je strašně podobnmej na něj, když s tebou tak je hrozně na tebe :slight_smile: vy ste z manžou takový stejný rysy jak sourozenci :grinning: úsměvy Ondráška sou super, snad se taky takových někdy dočkám u té naší prďoly
25. lis 2009 v 16:51  • Odpověz
pabli Vítek je zvyklý mlíko sát jen přes kloboučky :confused: ta naše to vůbec nechtěla a odmítka sát, měla sem bolavý bradavky tak sem to musela vydržet bez kloboučků
teg a kolik malej měří? to ste byli na 2měs. prohlídce?
mě vlasy nepadají a snad ani nezačnou, mám je hrouzně řidký tak by mě tam snad nic nezůstalo, taky se musím dokopat ostříhat, mám to jak čarodějnice
25. lis 2009 v 16:57  • Odpověz
ahojky, je tu někdo z Prahy nebo blízkého okolí a chtěl by se k nám přidat na kočárkování? :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=118970&vGroupOffset=0

:wink:
25. lis 2009 v 16:57  • Odpověz
autor
ahojik holky

byla jsme s kamoskou venku-naposledy a stehuju se od ni daaaleko :frowning2: . V lekarne jsem koupila male odsavacku na vysavac a k mikulasovi 2 krasne dudliky Avent :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

danus, ty ksichtiky jsou kraaasne! ja nemuzu vyfotit amalky usmev:grinning: nejak mi to nejde:grinning:

tegga a mas take popraskane brisko?? ja mam ten spek fakt velikej:frowning2: chjo:frowning2: a nijak se mi uz nezmensuje, kdyz zapnu kalhoty, tak mam bricho prepadly pred kalhoty:frowning2:.

danus a tezko rict komu je ondik podobny, je opravdu na vas na oba:slight_smile:. U nas je to jasny, Amalka je 100% ted podobna pouze Jakubovi..holky ze me amalka ma jenom chlupaty zadicka dole a dlouhy prstiky:grinning:
25. lis 2009 v 16:58  • Odpověz
Tak po dnešní poradně má malý 5270 g a 61 cm. Byli jsme pochválený. Kyčle také v pořádku.
25. lis 2009 v 17:23  • Odpověz
pipii naše je taky "chlupatka" má chlupatý ouška a na zádíčkách dole taky :grinning:
vy už se budete stěhovat do novýho pipii?
25. lis 2009 v 17:23  • Odpověz
týjo makka ty máš dlouhánka :confused: a gratulace ke kyčlím :dizzy_face:
25. lis 2009 v 17:25  • Odpověz
EVEN - on už pomalu nevypadá jako miminko. Už na něj kupuji věci 3 - 6 měsíců, protože všechna bodýčka mu jsou malá, lezou mu z toho ramena.
Jak často se vám holky prckové budí. Malého dáme spát v 22 h. a budí se po 2 - 3 hod. a dost pravidelně. Myslela jsem si, že když budu dávat umělku, tak bude spát déle.
25. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
ne strie naštěstí nemám pipiii....ale já myslím, že ještě zhubneme, neboj :wink: .....ouška máme taky chlupatý a zádička taky, ale na ramínkách spíš, jsou to malý opičáčci:grinning:...makka asi to tak má naučený, já mám pocit, že náš malouš se budí skoro pokaždý jinak:slight_smile:
25. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
makka já mám to štěstí že malá večer fakt spí, když si zapomenu nařídit budíka nebo ho zaspím tak spí třeba i 7, 8 h., dokonce máme rekord 9,5 kdy sem se zbudila, mrkla na hodinky a zděsila se jakto že nepláče a nemá hlad, doběhnu k postýlce a ona si žužlala ruku jako by nic ... zato přes den je to děs běs a krmím skoro nonstop :grinning:
autor
even, jj uz se stehujeme, silene to uteklo, ted pojedu a tyden k nasim, tam budu mit net, ale potom az se nastehujem edo noveho tak asi mesic nebudeme mit internet-to me trefi:frowning2:

makka, tyy brdo to je chlapak! my ted mame asi tak necelych 4350-4400(muj tip) a minuly tyden merila 54cm. davam ji velikosti 56 a neco 62, nebo 0-3, ted jsem vyradila definitivne 0-0 a 50.
jo a naposledy jsme měli 57 centimetrů, to bylo v šestinedělí, te´d nás jen vážila a na další kontrolu jdeme až ve třech měsících
25. lis 2009 v 17:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.