• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
danus, jenze my budeme do 30-ti tak zadluzeni, a s penezma vyjde z mesice na mesic, ze stejne nic nenasetrime:/ a budeme na tom jeste hur nez ted:(
25. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
pipi-no my když si vemem hypotéku na dům,tak bude zadlužený až do důchodu...ale to neřeším,teď zadlužený skoro nejsme a vlastní byt nebo barák se prostě jinak pořídit nedá....
25. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
danus ja to vidim tak kdzy manzel nebude chtit z prahy odejit kvuli praci, tak nam nas vztah tak za 10 let totalne zkrachuje:grinning::grinning::grinning: pac ja chci mit svoje bydleni nekde daleko od prahy:grinning: a on chce pracovat v praze:grinning:
25. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
holky pa jde mi sem ta slecna na strihani, az odejde tak to vidim ze si hoodne poplakam:grinning:
25. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
pipiii: my jdeme taky od výplaty k výplatě a půjeme i dál :slight_smile: hypo máme ještě na 21 let, do toho bude ještě druhá hypo na větší byt... hlavně že je kde bydlet a jak se živit..
25. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
pabli, me dnesni svet prijde jako raj pro zazobany prasata:grinning: my se v tom placame a nase deti budou take:grinning: treba na meho brachu je napsana hypoteku baraku rodicu kdyby se jim neco stalo:-X to je husty no:/
25. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
Taky mám pojišťovnu Ministerstva vnitra, gynekolog mě požádal jestli bych k ní nepřešla. Měla jsem VZP a ta mu prý nechce všechny moje vyšetření zaplatit. Jinak jsem se koukala na stránky MV a nabízí 1000 Kč pro matky. Takže si pořídím kojeneckou poprdu, která jak jsem se dívala je snad levnější jak normální poprda. Tak snad si jich můžu koupit i víc.
25. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
makka-těch 1000,- můžeš čerpat na pomůcky na kojení, takže kojící polštář,podrda, odsávačka,kojící kloboučky, vložky do podprdy atd. :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
makka-a penízky ti proplatí,až doneseš rodný list prcka....účtenka nesmí být starší 3 měsíců myslím...zajdi se tam přeptat...
25. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
makka-hlavně ta kojící podprda se má kupovat až v 9 m,protože ještě nakynem a zvětší se nám objem i obvod...
25. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
ježiš mě to v práci nebaví,venku pařák,my máme naštěstí v kanclu stín a příjemný chládek....radši bych doma třídila věcičky :grinning:
25. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
u nás taky pařák neskutečný :stuck_out_tongue_closed_eyes: chvíli sem seděla na kávě venku pod slunečníkem a mám dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vrhla sem se k mražáku že se schladím nanukam a došli :angry: a do obchodu se mi nechce
asi se pudu natáhnout k telce, vyhodím kopýtka a budu odpočívat :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
DANUSCH - to už nevím, co budu kupovat za velikost podprdy. Už teď je gigantická. Ještě přemýšlím o tom kojícím polštáři. Takže koupit to klidně můžeš hned,ale proplatí ti to až po porodu,kdy budeš mít rodný list prcka, jestli to dobře chápu.
25. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
makka-já si právě nejsem jistá, jestli ten účet může být starší než 3 měsíce,loni to tak nějak měli. Koupíš si to třeba v srpnu a proplatí to po narození prcka...ten polštář je dobrá věc,využiješ ho i pro sebe na vypodložení pří spaní s velkým bříškem...na kojení, na relax miminka atd... :wink:
25. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
makka-cca 2 dny po porodu se prsa ještě o 1-2 velikosti zvětší,takže kupovat tu podprdu teď je nesmysl...takže si jí kup v 9 m. a aby ti nebyla fest.....na spaní jsou dobré ty bezešvé,ty si pořídím 2 a pak 2 klasický-černou a bílou...1 mám v albu :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
autor
holky tak holcina je hotova:slight_smile:
25. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
autor
a me tresti hlava jako blazen
25. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz
Tak mi dnes mamka koupila kolotoč nad postýlku z toho Lidlu, bohužel jim peřinky vůbec nedošli. :unamused: To fakt nechápu, když to mají v letáku, že to už nemají. Takže se ještě má zeptat ve čtvrtek.
25. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz
makka já byla tady taky v jednom lidlu a oni tam neměli ani ten kolotoč:grinning:.....tady je jich ještě dost, ale mě se nechce lítat a shánět to, takže na to kašlu a koupím to někde jinde....
25. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz
autor
tegga, me tam v lidlu mamca koupime hajanka a ponozticky:slight_smile:
25. kvě 2009 v 18:22  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

tak mi volala paní, přes kterou máme objednanou tu autosedajdu, že nějak zdražily ceny, takže by ta naše byla mnohem dražší, nebo nabízí stejnou, ale v červené, že mají v akci, to se nám zase nechce, chceme tu zelenou. Objednali jsme Romer Baby Safe Plus 2009, u té jde dodatečně napojit ten isofix (to teda napojovat nebudeme), taky má 7polohovou opěrku hlavy a výškově nastavitelné pásy... paní nabízí v objednané barvě Romer Baby Safe 2009, ta akorát nemá výše zmíněné 3 výhody... jinak je taky 5bodová, bezpečná, pratelný potah apod. ... tak teď nevím, probereme to s přítelem, až přijde :slight_smile:
25. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz
jinak jsem vytvořila naše svatební listy :slight_smile: kdo budete mít zájem, pošlu vám je do e-mailu, když mi ho v IP napíšete :grinning: abyste viděly, jak jsem šikovnáááááá :grinning: bude to takové překvápko pro účastníky svateb. večeře :slight_smile:
25. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz
pabli tak to mě tao zajímá, ráda mrknu :slight_smile:
s tou sedačkou je to teda blbý... to oni můžou když si to objednáš ti pak říct bohužel?? to je docela sprostý, ale do červené bych teda nešla :slight_smile: pokud by se mi něco líbilo fakt dot tak bych asi vyšší cenu dala, než zase něco shánět :confounded:
25. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz
evena: když tady u té sedačky to bohužel znamená dát o 500 - 1000,- víc ještě... :frowning2:
25. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz
Ahoj holky, pardon že vám sem lezu, ale zbavuji se věciček po synátorovi, kdyby měla nekterá zájem mužu zaslat fota :wink: , malej nám rychle vyrostl a roste dál, tak nabízím vel 56-62/68 :wink:
jinak přeju hezké prožití těhu období a bezkomplikované porody
25. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz
autor
ahojky holky:slight_smile:

tak nam volala pani od kocarku, ze dostali unikatni kolekci Jumprer Ferrari nooo a samozrejme to mame objednane:grinning: takze nase amalka bude jezdit ve ferrari kocarku:grinning::grinning::grinning:dodam fotecky:grinning:
25. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
25. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
pipiii: no pěknýýýýýýý :grinning:
25. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
pabli, me rekli holky na jine diskuzi, ze se jim moc tedy neilibi:( tak me to mrzi, ze se alepson tobe libi?? :pensive:
25. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
jooo, je super, přemýšlím, jestli ho ukázat příteli, bude ho mrzet, že máme jiný kočárek už :grinning:
25. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.