• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pabli..Víteček je šikulka... :slight_smile: jak Vám to pěkně jde...de vidět že se mu ve vodě líbí...bude to vodní živel...
27. lis 2009 v 08:14  • Odpověz
danuško:Ondrášek je celej tatka... :wink:
27. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
evena to video je fakt strašný, chudák malá, ještěe si to nebude pamatovat :wink: .....my máme noci taky docela dobrý, hned po kojení vždycky vytuhne, akorát ráno straší už od půl šesté, protože tlačí:slight_smile:.....a te´d asi už třetí den, když ho dám na bříško, tak se jakoby rozhoupe hlavičkou a překulí se na záda, je to sranda:grinning:
27. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
ahojte
to ste mě trochu překvapili jak vás to video vzalo, já to tak nevnímám, nemyslím že by jí to vadilo to nošení, jen to oblíkání někdy je děs, ale ona to prostě bere jako něco přirozeného, spíš mě to mrzí že není taková pohyblivá jako jiný mimča, já si sice nesmím, ale nechávám jí se vyřádit vždycky po přebalení třeba i půl hodiny, to řádí s nohama jak divá a sme spokojený obě :dizzy_face: taky to prý sundávají většinou ve 3 měs. takže se nám to blíží do finiše :slight_smile:
pabli jj ty zvuky přírody sou bomba, to kvákání žab mě tam fakt dostalo :grinning:
danu o hudebním panelu taky stále přemýšlím, našla sem jeden pěknej, může do něj buď dítě kopat když je malý a jak vyroste tak si ho mačká, na tento mám zálusk, ale stále váhám ...
http://www.babyshopdino.cz/fisher-price-hudebni-piano-na-postylku-h9741/d-71412/
27. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
renu ta fotka malý jak tam chrápe a culí se je bomba :grinning:
pabli jak se koupe v tom kyblíku? myslíš že je to lepší jak vanička? mám totiž ve vaničce strašně řve a vůbec se jí to nelíbí
27. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
evena mě by vadilo i to, že se to dává na holý tělíčko, dávala bych jí pod to nějaký bodyčko, ale to by se asi zase potila...
27. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
tegga dřív sem jí to dávala na bodyčko, ale takto se mi to zdá lepší, protože na těch ramínkách ji je to takový menší a když měla postroj až na oblečení tak se mi zdálo že se jí to víc zařezává a může jí to tlačit, navíc když si třeba ublinkne tak se to z trička utře a postor je suchý a nemusí se tak často prát, oni nám totiž odmítli dát náhradní abysme mohlis třídat
27. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
Májince se nelíbí koupání? Naše Eduš vodu miluju (asi po mě) a tak ji koupeme nebo sprchujeme skoro každý den. Jenom nesnáší když ji napustím do vaničky málo vody a ona nemá v čem kopat, taky nepoužíváme žádný lehátko (zatím) jen ji držíme pod hlavičkou a ona krásně "plave".
I to sprchování je sranda, manžel vleze do sprchy a já mu ji dám do náruče. Ona krásně kouká a vydržela by tam asi týden. Podle doktorů není sprchování příliš vhodné, protože se prý střídá teplá a studená voda a miminka řvou, ale to naše ne.

Evena - lepší když se nožičky vyřeší teď. Dřív to bylo horší. Sestřenice moji mamky měla už rok! když se přišlo na to, že nemá kyčle OK (dělal se jen rentgen) a to byl teprv horor. Malá to bere statečně a ty taky. Za chvilku vám to určitě sundaj a Mája bude mít nožičky jak modelka.
27. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
Jj, náš malouš taky vaničku miluje, spokojeně leží, pokopává, kouká a culí se:slight_smile:...lehátko jsme už taky zrušili, na tom se mu moc nelíbilo, nebyl celej ve vodě:slight_smile:
27. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
evena-přesně na to piánko jsem koukala :grinning: a pak ještě na ty menší,jak se dají na bok postýlky....
27. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
pabli-foto v kyblíku je super :grinning: Víteček tam vypadá tak důležitě-jako už větší dítě :slight_smile:
27. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
Mája nebrečela snad u koupání 3x, jinak hysterka jak hrom, ale možná na tom ponoření do vody něco bude, když sme jí koupali v umyvadle tak měla vody víc protože neležela na lehátku a byla taková klidnější, teď co je ve vaničce na lehátku se jí to prostě nelíbí, zkusím teda napustit dnes vody víc aby byla potopená, snad to bude lepší, už sem se bála že bude po mě, já vodu moc nemusím, přítel ten je zase vodomil :slight_smile:
edit máš pravdu že je to lepší když to zjistili hned, to sem si říkala taky ... pamatuju si z dětství na klučíka který už chodil a nosil ten postroj a měl nohy od sebe, to musí být teprve příšerný když to dítě nemůže ani chodit
danu taky sem kokala na ty menší, ale ty prostě nejsou tak super jak to velké :slight_smile:
27. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahojte holky,
teda koukám, že už pěkně nakupujete dárky, já zatím moc nevím co malému koupíme, hraček má celkem hodně, ale určitě nějakou ještě vybereme :wink:, teda co nevidět je Mikuláš tak si musíme pohnout.
Evena: no malý si už celkem na tu peřinku zvyká, ale i tak někdy jak mu jí po koupání či přebalení nasadím tak to obrečí. Chtěla jsem se zeptat jestli i nějak cvičíte s nožičkami? Teďka jsem se dočetla, že při nošení těch různých pomůcek se musí i cvičit ať se nezkrátí svaly. Nám nikdo o cvičení nic neřekla ani žádné cviky neukázal. :angry:
Jinak my taky máme ten kyblík na koupání a malému se v něm moc líbí, máme i vaničku, ale v tom kyblíku je spokojenější.
27. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
pokud nebude malá spokojená ve vaničce s více vody tak ten kyblík zkusím taky koupit
lee necvičíme a slyším taky poprvé že by se mělo :confused: nám bylo jen řečeno že postoj sdělávat jen na dobu nezbytně nutnou, tj přebalení a koupání, takže třeba to jak jí nechávám pod hrazdičkou nožky navolno aby mohla kopat se vlastně nesmí, ale necvičit s nima se mi zdá logičtější už kvůli tomu že ty klouby se musí jaksi dovyvinout nebo co a tím že se s nima bude hýbat u cvičení je podle mě špatně, sem z toho jelen teda :astonished:
27. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz
pro ty co mají holčičky:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=118035&vGroupOffset=0
myslela sem že jen s klukama sou problémy "s tamtím", na toto mě ani dr. neupozornila
27. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
Nás na to upozornil doktor. Po koupání ji "pipinku" vytíráme vatou namočenou v oliv. oleji. Někdy vatovou tyčinkou, to když tam má moc toho mázku.
Ale jestli to děláme správně a dostatečně netuším.
27. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
no teda,to slyším poprvé a to jsme 3 sestry...u nás problém nebyl...
No a mytí-přetahování pindíka se řeší od 3 měsíce-máte to stejně,maminy,co máte kluky??Jo a už se vám někdy stalo,že se prckovi při přebalování postavil??Nám dost často :sweat_smile:
27. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
evena-já u nás dřív vídala kluka,tomu bylo tak 7 let a ten měl mezi nohama upevněný takový jakoby železný áčko,neumím to pořádně popsat, chodil pomocí toho,vypadalo to hrozně :frowning2:
27. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
jj, o těch holčičkách vím, má se to čistit, jak to dělá edit...a danu, nám se to stává po koupání, pak nevím, jak ho navlíknout do plíny:grinning:
27. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
edit-ty máš elektrickou odsávačku viď?? Jsi s ní spokojená??Já si jí objednala,mám totiž tu úplně obyčejnou pístovou(vypadá jako odměrný válec) a nejde mi to s ní skoro vůbec a rukou mě to dost zmáhá...
27. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
tegga-jo přesně,jak mu jí dát,aby ho měl dolu a nepročůral se....to musíme počkat,až to opadne :grinning:
27. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
Danuš - já jsem taky ze 3 holek a mamka nás prostě vždycky jen umyla, nic o nějáké speciální péči nikdy neslyšela a všechny jsme v pohodě. Ale podle mého doktora se to teď stává častěji díky látkovým plenám. Nevím, děláme to a malé se to líbí :grinning:
27. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
edit-a ta odsávačka??
27. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
prcek usnul,tak jdu konečně uvařit polívku...
27. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
to sou věci :confused: :confused:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=60178&vGroupOffset=240

přítel mě dovezl na oběd buchty a oni sou uvnitř syrový :confounded: a polívce je zelí tak to nemůžu, tak sem bez oběda :frowning2:
27. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
jo to už jsem taky četla tuhle diskuzi:slight_smile:
27. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
to jsou témátka :slight_smile: určitě je to normální...taky jsem už někdy dřív četla,že to dělají úplně malinký prckové :grinning: kamarádky holka je dost hustá, v 1,5 roce si jí drandila tak,že vylezla na kryté plastové pískoviště a jezdila po něm...pěkně ve výšce,aby byla vidět :grinning: nebo to dělá na zemi....
27. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz
evena-já už pomalu v jídle hřešim,prcka trápí prdy míň a míň,jak už zběsile kope nohama...baby calm dávám 1x denně,to je oproti dřívějšku mega pokrok....Marianka to má horší,jak je fixovaná viď
27. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
danu vzhledem k tomu že když kopou děti nohama tak se vyprdí snáž tak si myslím že nebýt toho postroje je to lepší, ale už to není tak hrozné jako dřív, prdíky má už jen večer, ale čím to je to je mi záhada, má je jen večer a nejím nic co by jí mělo vadit, prý je to nejčastěji do 3 měs. tak snad nás to přejde protože večer je to fakt otrava to jen řve, napíná se, řve ... ale večer jak usne taktaky občas zhřeším třeba trochou čokolády, i malinko zelí už sem měla, ale fakt jen když vím že kojit budu až za x hodin
27. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
ale kdesi sem četla /psala to nějaká dr./ že po malinkých kouskách se ty "zakázané" věci můžou
27. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.