• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
na zelí,květák atd. jsem si ještě netroufla,ale už jím omáčky s cibulovým základem...čokoládu jím taky :slight_smile: nějakou tu drogu potřebuju,když nepiju kafe. Jinak pořád se nalejvám kojo čajem a meltou...
27. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
kámoška jedla od začátku všechno bez omezení...malá byla v pohodě...ale ona ta kámoška je takový nezmar,tak asi i její dítě je po ní :grinning:
27. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
čau holky...no zajímavé diskuze... :slight_smile: ještě že to u kluku nejni... :dizzy_face:

danu:jj Kubíkovi se taky staví pinda...když jsme byli u paní doktorky tak se mu akorát postavil a paní doktorka na to říkala "sestři přikrejte ho plínečkou je to nachystaný na čůrání...."takže si myslím že je to tím že bude brzo čůrat....teda s toho co řekla tak jsem to tak pohopila...
27. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
holky když mi sláblo to mlíko tak mi dr.řekla at jím hodně čokolády že pak budu mět sladoučký mlíčko a malému bude víc chutnat...tak tedka docela hledím když říkáte že je to hřích...já se čokoládou docela ládovala když jsem ještě kojila... :confused: :confused: tak tedka teda nevíím...
27. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
renu-já čokoládu nijak neomezovala,to evena jí považuje asi za hřích :slight_smile:
27. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás prdíky přestaly, takže pěkně prdíme a kakáme. Snad se ani nevrátí. Jím už všechno, zrovna dnes jsme měla květák. Stejně moc nekojím, protože skoro není co! :frowning2: Spíš máme jiný nezmar. Malý mi spí jen semnou v posteli, v postýlce jen chviličku. Takže já abych se vyspala, nechávám si ho v posteli. Tímpádem mu nedávám ani tak často papat, prostě až se vzbudí. Max. 2x za noc.
Jinak máme odsávačku z lékárny na vysavač, je výborná a ani moc nestojí 300 Kč
27. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
makka-no to je jasný,že když si zvykl být s maminkou v posteli,tak sám už být nechce....kámoška takhle spala s malou do 3 let!!!!
odsávačku jsem měla na mysli na mlíko,ne na nudlíky....edit myslím má elektrickou medelu
27. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
makka-jo jinak děláme to balení,jen na noc,ale díky tomu mi teď Ondík spal 2 noci po sobě 6 hodin v kuse.Zkoušela si ho na noc balit??
27. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
jé holky,našla jsem fotografa tady kousek od nás, psala sem mu maila o ceník a odepsal tohle:
Focení s miminkem-15ks foto 13x18 - 600,- data k dispozici za 150,- Kč a hrnek s potiskem v hodnotě 170kč zcela ZDARMA, jako poděkování....
viděla sem jeho práce na netu a je dobrej :slight_smile:
27. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
holky, čokoláda se prej u kojení nesmí sem slyšela, je to prý alergenm a může se po tom osypat, tak sem si netroufala, jenže já sem na toto taková posera něco si dát ... švagrová prý jedla co jí přišlo pod nos /taky podle toho vypadá/ a malýmu nic nikdy nebylo, ani prdíky prý neměl, takže opět asi moc stresuju :grinning:
neuvěřitelný, malá spí od půl 12 a já mám jedno prso tak nalitý že mě proteklo mlíko prsní vložkou ... nám malou snad někdo vyměnil za nějaký hodnější miminko :grinning:
27. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
DANU - aha, ale jinak doporučuji na soplíky na vysavač. Třeba by to mlíčko šlo vysát vysavačem :grinning: :wink: Jak ho balíš, podle té ukázky, co si dávala odkaz? Právě, že jsem ho balila i přes den a málem se zbláznil. Tak jsme toho nechala. Asi zase začneme. Ale teď mi vytuhl u hračky usínáček.
EVEN - tak si mlíčko odstříkej a buď ráda, že spí.
Holky, budete tento rok péct cukroví? Zrovna se chystám na perníčky. Ale zdobit je budu jen barevnýma kuličkama, protože nejsem výtvarně nadaná.
27. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz
my už jsme s bříškem taky v poho, oproti začátkům je to nádhera, baby calm dávám jen na noc........já piju kafe bez kofeinu, enní to ono, ale aspoň něco:slight_smile:a jím už taky skoro všechno, pomalu jsem přidávala a te´d už si netroufnu jen na květák, čočku a takový....ale měla jsem třeba holandskou omáčku, byla straaaaaaašně česneková, tak jsem měla strach...a malouš se krááásně vykakal a bylo:slight_smile:...makka já si někdy ráno taky beru prdíse do postele, já myslím, že někdy to tulení potřebujou, ale není na to teda zvyklý tak, že by to bylo pravidlo
27. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
evena-no já vim,že je to alergen,jsem alergik a jako malá jsem měla po větším množství čokolády zhoršení ekzému...ale teď přes mlíko to na malýho nijak nepůsobí,má jen sem tam potníčky...
úplně mě dostává kámoška,která cpe čokoládu a kakao do malýho snad od 8 měsíců...
27. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
makka-jo jo,podle té ukázky s panenkou.Přes den jsem to jen cvičně zkusila a byl vzteklej jak blázen,ani to není dobrý,musí vykopávat prďochy a rozvíjet motoriku....v noci to ale přijme bez problémů a do 5-15 minut je tuhoň
27. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
makka neodstříkávám, ručně mi to nejde a mám odsávačku na dvě věci a strašně to s ní trvá, navíc potřebuju jít ven dát nažrat zvířectvu takže jí du zbudit, přebalíme, nakojíme, narveme do kočárku, musím to zvládnout než se venku setmí, ale je mi líto jí budit ... to je nejhezčí když ty děti tak spinkají a drží pusenky :slight_smile: možná proto se mi to kojení tak líbí :grinning:
makka taky budeme kupovat odsávačku na soplíky na vysavač, prý sou nejlepší a navíc hygienické, když odsáváš normálně tak vdechuješ ty bacily :stuck_out_tongue_closed_eyes: my teď máme jenom tu balonkovou - ta je nanic a tu jak taháš pusou
27. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
teg mě zase bezkofeinová moc chutná je taková sladší, určitě u ní zůstanu ikdyž kojit nebudu, mňam :slight_smile:
danu některé maminy sou prostě blbé, švagrová cpala svýmu děcku už v 6ti měsících gumové bonbony, prý ať se naučí kousat :grinning: taky mám atop. eksem, u dětí se prý může projevit do 3. měs. tak snad nás to mine, je to prý hodně dědičné :unamused:
27. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
ona furt tak krásně spinká škoda jí budit, musím už letět nebo to nestihnu :slight_smile:
27. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
DANU - tak asi začneme balit, musím najít ten odkaz. Je fakt, že přes den by se nemohl hýbat a přišli by třeba prĎochy! A pláče ti při tom balení, nebo ho nějak pak uklidňuješ. Nebo ho snad šoupneš rovnou zavinutého do postýlky a je klid? Přes den mi moc malý nespí, max hoďku, ale dohání to v kočárku. Jinak ta cena focení je v pohodě, šla bych do toho, pokud ho máš ověřeného.
EVEN - fakt ta odsávačka na vysavač je boží. Měli jsme tu hadičkovou za 25 kč a pěkně jsme se s ní nadřeli a prd vysáli. Tohle je rychlovka, ani prcek nestačí zabrečet. Jen hlučnější.
27. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz
autor
ahojik, tak jsem u nasich, rozloucila jsem se s bytem a dopoledne jsem byla na kontrole po sestinedeli ..a nic moc:frowning2:. Kdyz jsme jeli z Prahy, tak si rikam ze mam nejaky mokry kalhotky(teda slipovku) no a teklo ze me nejaka krev, tak jsem si rikala, hmm super, mam kramy. Mrkla na me doktorka pry to menstruace neni, ale na UTZ nebylo nic videt-zadna srazenina nebo tak.no pak jsem sla na kozu, podivala se na siti, to mam stale nic mo zahojene, ptala se me zda byl sex a ja ze ne, ze jsem se bala no teda boli me to tam festovne:frowning2: :pensive: . Dal mrkla na cipek a na tom jednom miste (rekla na trojce) mi vyteka silny hlenivy vytok a je mozne ze mi uz zustane:frowning2: no a aby me dorazila tak mi rekla ze mam siléne povoleny svaly dole(jeste aby ne kdyz neudrzim moc:frowning2: ) musim porad stahovat posevni stenu, dala do me prsty at ji je stahnu a rekla ze na jak to mam silene povoleny to umim uzasne, takze cvicit a co se tyka sexu tak me to pry bude dost bolet a jsem tam pry dost teda vytahana:frowning2:...chjoooo. no a ted na ten sex uz vubec nemam naladu, navic ze me tece krev:frowning2:... joo a zapomnela jsem jeste, co se tyce antikoncepce tak tu pro kojici bohuzel nemuzu kvuli te pleti, mam to priserny a rekla mi ze by se mi to jeste zhirsilo(kdyz to uz snad ani nejde:-O), takze budeme min. 6mesicu na kondomu.
27. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
autor
makka,my uz take mame na vysavac a je super, mala je vzdy pro zvuku vysavace uplne ticho a vklidu:grinning: jo a tu jak se sala pusou nas s´tala kolem 200v kojeneckych potrebach:grinning:
27. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
Danuš - byla jsem se projít tak ti odpovídám až teď.

Mám Medelu mini electric a jsem s ním maximálně spokojená. Je úžasná a odsaju tak mnohem víc než obyč. pákovou. Ale je fakt, že byla docela drahá, jenomže ji využivám docela často a bude se mi hodit i u dalšího dítěte. Já ji můžu jen doporučit.
27. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
PIPII- já jdu na kontrolu tuto středu, tak jsem zvědavá. Taky mám pocit, že mám výtok, ale jiné problémy nepociťuji. Ohledně úniku moče, to jsem měla problém snad 14 dní po porodu, teď je to v poho. Nevím jak moc si byla šitá, ale u mě to nebylo nic velkého. Manžel se mi koukal mezi nohy :wink: a prý pohoda, jen jizvičky, tak snad jo. Pociťuješ na sobě nějaké problémy?
27. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz
autor
makka, no jelikoz nebyl sex tak jsem ti neresila, ale to siti me dost boli, ted ta krev źe me a moc nemuzu udrzet porad, amalka mi znicila cely spodek tim jak byla silene nizko:frowning2:

ja mam avent isis pakovóu a je vyborna!
27. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz
autor
a jak jsem byla sita nevim... pry nejaka klasika.
27. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
27. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
daaanuuus:frowning2::frowning2::frowning2:
27. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
mě šila primářka a fakt perfekt, na to,že to byly kleště,tak na první pohled nemám mezi nohama vidět žádnou změnu,jen při bližším ohledání jizvičku směrem k zadku :slight_smile: docela jsem v těhu dělala ty cviky na pánevní dno a i po porodu....podle manži jsem úzká jako dřív :slight_smile: ale zase jsem si ke konci 6nedělí prodělala mykózu-naposled jsem jí měla před 4 rokama po antibiotikách...takže jsme první sex museli o týden a půl posunout..
27. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
pipi-copak beru??
27. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz
autor
danus ja cvicila ty svaly cele tehu na cviceni:frowning2: a to siti nevim, mam tam 2 takovy oslivy svy zbytek je asi normos.nj hold byla moc dole :frowning2:no nic, jdu ven s prckem tady na vesnici
27. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.