• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
makka-já ho pravdielně kolem půlnoci dokojim, nechám říhnout,pak ho zabalim,dám do postýlky,dudlík do pusiny a do těch 15 minut usne...nějak proti tomu balení neprotestuje,bývá spokojený po kojení a kdyžtak dám dudlík..
27. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
autor
danus, to vis, jsem z toho spatna noo:frowning2:
27. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
mě to ale taky pořád trochu bolí....ale při sexu byl manža šikovnej a nebouchnul mě ani jendou do těch stehů,teda spíš jizvy...
27. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
bobek už se hlásí,jdu kojit
27. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
pipiii nic si z toho nedělej, já hodila celý těhu do cvičení, i doma jsem to pánevní dno posilovala a prd z toho...těsně po porodu jsem občas taky neudržela moč, už jsem z toho měla hrůzu, že to zůstane, te´d je to teda v poho....ale výtok mám taky pořád jakýsi, i když na kontrole bylo všechno v pořádku.....a to jak mám spodek povolenej, no škoda mluvit, asi fakt nezbývá, než se každý den odhodlat a cvičit.....a na sex nemám vůbec náladu, pokaždý mě to trošku bolí a to už jsem dva měsíce od porodu....jenže já byla nastřižená od konečníku až nevím kam, mám prostě i psychickej blok nebo co...je to síla......nevěřím tomu, že to ještě někdy bude jako před porodem, ale lepší to snad trošku bude, tak nezoufej :wink:
27. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
autor
tegga..... jke to hnusny ode me....ale alespon v tom nejsem sama:grinning::grinning::grinning::grinning: ze me teklo uz jen neco zluteho ale ode dneska od rana krvacim:frowning2:
27. lis 2009 v 15:03  • Odpověz
já když šla na kontrolu, tak už jsem byla bez výtoku...po ní jsem asi 4 dny krvácela, nevím,jestli už to byla menstruace nebo následek vyšetření....no a od té doby mám pořád takový výtok, jako nic strašnýho, ale něco tam pořád je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 v 15:10  • Odpověz
já si koupila čípky gyntima,jsou jako prevence a k obnově rovnováhy v pochvě...na výtok super...
27. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
Danuš - od Farlinu by taky měla být dobrá. Já jsem šla do Medely, protože ji všichní chválí.

Pipiii - lituju tě, to určitě není nic příjemného. Já jsem naštěstí naprosto v pořádku, dokonce i milování je stejné jaké před otěhotněním jenom na něho už není tolik času :grinning:
27. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
edit-přesně,vždycky se s manželem tulíme a najednou se ozve vřískot z kolíbky nebo postýlky :grinning: taky sem četla dobré ohlasy na medelu,ale ta od farlinu je pro mě cenově dostupnější..
27. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
Zítra bude klidná intimní chvilka, švagrová chce vozit malou :grinning: :wink: Manžel mi od rána píše jak se modlí, aby nepršelo a ona to neodvolala :slight_smile:
27. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
jdem na chvíli ven než se sešeří
27. lis 2009 v 15:57  • Odpověz
edit :grinning: držim pěsti
27. lis 2009 v 15:58  • Odpověz
edit tak takovou švagrovou bych chtěla místo té protivné co mám :grinning: nám nikdo nevozí
pipii chudinko nezávidím teda :frowning2: shledávám opravdu výhody císaře
přítel už je doma tak je s malou, ale jen na chvíli, pak de makat do dílny a budu zase sama až do večera

Holky nevíte některá jak je to s tou mateřskou od ledna? Myslela sem že to je schválený že to krouhnou a prý ne a ještě se to projednává, tak že by nám to nakonec nechali?
Připadá mě strašně směšný jak se policajti brání těm 4% ale nikde není slyšet že těm matkám vezmou o dost víc, to je hrůza ...
27. lis 2009 v 16:43  • Odpověz
holky, tak já jak taky nejsem zahojená, tak mám taky pořád výtok... a pipiii: včera jsem začala zase krvácet a dneska krvácím taky, ale řekla bych, že MS to taky nebude... :unamused: sex jsme zatím taky ještě odložili, když nejsem pořádně zhojená...

jinak čokolády jím na kila a plně kojím, prcek si nestěžuje :grinning: Zjistila jsem, že už mi nedělají nic ty se stopovým množstvím ořechů, tak si jich užívám :grinning:

Kapky SAB ještě dáváme, bojím se je nedat, aby pak neměl malej zas koliku :confounded:

danuš: taky mi začalo nějaký svědění, i na bradavkách i dole, tak jsem nasadila laktobacily a je to ok :slight_smile:

evena: myslela jsem, že je to schváleno!

odsávačku na soplíky máme na vysavač a je super :slight_smile:
27. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
jaké cviky na to pánev. dno cvičíte???

A uvažuju o koupi větší tašky na kočárek, přišlo porodné, tak se rozmýšlím mezi těmito... normálně bych si ji tak drahou nekoupila, ale... za ten porod si ji zasloužím, ne? :grinning:
http://www.stylove-miminko.cz/katalog/taska-na-kocarek-mode-green-mod/
http://www.stylove-miminko.cz/katalog/taska-na-kocarek-system-graphite-green/
27. lis 2009 v 17:47  • Odpověz
pabli-u těch prsou si to hlídej,při kojení jsou sklony k mykózám na bradavkách a prckové pak mají v puse moučnivku-takže mu prohlížej pusinu, kdyby tam měl bílé flíčky,co nejdou setřít lžičkou,tak to je ono,ty co jdou setřít,tak to je jen sražené mlíčko....
27. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
pabli-na balonu a pak takový to stahování,jako když chceš zadržet moč
27. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
ty tašky jsou pěkné,ale přijdou mi přehnaně drahé....za to by bylo něco parádního pro prcka na hraní...
27. lis 2009 v 17:51  • Odpověz
27. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
my máme tu origo X-lander,jsem s ní spokojená,má plno kapes,zvenku 2 kapsy na pití.....
27. lis 2009 v 17:55  • Odpověz
Já mám taky origoš tašku ke kočárku a jsem s ní moc a moc spokojená. Má hromady kapsiček a kaps na peníze, doklady, přebalovací podložku, termo obal na flašku... Je úžasná.
27. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
manža přijde až za hodinu,už se nám stýská.....
27. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
pabli ta první je moc pěkná nebo odkaz od danu ta zelená :slight_smile: taky máme tu co sme dostali s kočárkem, ale nepoužívám ji, ven jezdím jen na zahradu a když jedeme do města tak mám baťůžek
já necvičím, nedokážu se k tomu zatím dokopat, tak snad to příjde doufám
27. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
Teda holky vy jste se dneska rozjely :astonished: , no než jsem vás dočetla.
Přiznám se, že jsem ani nevěděla, že se nemá při kojení čokoláda, tu jsem baštila už v porodce, jsem na ní trochu závislák :grinning:, ale naštěstí je malý v poho.
pippi: nic si z toho nedělej, nejsi v tom sama jsme na tom podobně, taky se mi nedaří pokaždé zadržet moč, je to sice lepší než hnedka po porodu, ale i tak to ještě není ono a taky mi doktor řekl, že mám celé to pánevné dno uvolněné a mám cvičit :unamused:
Jinak já mám taky odsávačku od Medely tu pákovou a je taky super.
Jo a malému taky někdy stojí pindík a potom většinou hnedka čůrá a někdy teda všude kolem sebe nedávno počůral manžovi i hlavu při přebalování :grinning:
27. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
no teda uf uf,inkontinence mě naštěstí nepotkala ani v těhu,ani po porodu...jen jak mě po porodu cévkovali,tak mě to tam pak asi 3 dny bolelo...Určitě se to spraví, musíte vydržet a cvičit takový to stahování,jako když chcete zadržet moč...zrovna včera to bylo téma v Sama doma......
27. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz
leee-koukala sem na poslední fota,Tobiášek je nádhernej!!!Nejvíc se mi líbí ta fotka "medvídek" a ta s taťkou :dizzy_face:
27. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz
autor
tak jsem jen nakoukla, amalku ma mamina u sebe a krasne spinka:slight_smile: :dizzy_face:

tegga, ja jsem zacala krvacet dneska rano jeste pred vysetrenim a krvacim stale:-/

pabli, ja stahuju ty svaly dneska hodne casto, cvicila jsme to i pred porodem atd, takze mi to celkem jde, ale kdyz mam jit na malou tak se kroutim a malo mi vzdycky unikne:frowning2:, je to peklo:-/ a potrebuji docela casto a nahle:-/

even, co se tyce toho povolenyho myho spodku a moci, takl to nesouvisi u me s porodem ale tim jak byla amalka silene nizko a povolila mi to uz vtehu(vzdyt vite ze jsme tu psala ze jsem se pocurala v noci v tehu:frowning2: ) me je jenom silene lito manzilka, chtela bych sex ale po tom dnesnim vysetreni ani nahodou a na nejake uspokojovani nemam vuubec naladu, on jde stejne do postele az kolem 1h a to ja na nic takoveho nemam chut:-/

holky a dnesni den vyvrcholil tim, ze jsem rozbila sprchu u nasich, praskla hadice a postrikala jsem celou koupelnu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
28. lis 2009 v 00:20  • Odpověz
holky, tak jsem objednala tu první tašku :slight_smile:
danuš: ty kabelky jsou pěkné, ale pro mě nepraktické, potřebuju větší... U kočárku mám totiž tašku, která má jen jednu postranní kapsičku, uvnitř pak mám vše poházené a špatně se v tom orientuju, když třeba hledám klíče,mobil apod., navíc vypadá větší, ale ve skutečnosti je hodně polstrovaná a uvnitř se mi vejdou tak 3 pampersky, ubrousky na prcka a to je tak všechno... A já toho potřebuju víc, potřebuju, aby se mi tam třeba vešla ještě látková plínka, když jdeme k doktorce, potřeby na kojení (ty kloboučky, chytače mléka, lžička, kapičky SAB), náhradní obleček, přebalovací podložka, když jedeme někam na návštěvu... Navíc aby ta taška byla trochu nepromokavá, hlavně teda se spoustou kapsiček a tak... Abych ji mohla nosit i normálně a nevypadala jsem, že jsem si někam vyrazila s taškou od kočárku :grinning: ... proto nelituju těch peněz, vím, že mi poslouží celou mateřskou (doufám!). Jinak sice bych za tu cenu koupila něco pro prcka, jenže si chci koupit i něco pro sebe, malej má peníze od babiček, prababičky, pradědy, ještě poukázku na 1500,- do Bejbycentra... Chci si prostě koupit taky něco já :slight_smile:

holky, kdy budete žádat o rodičák? po Novém roce nebo jak to vychází? Já nevím, kdy na tu sociálku jít.

JInak nám přišla pozvánka na vítání občánků, ale manžel už teď v prosinci nemůže, nedají mu už dovolenou, tak jsem volala na matriku a v pohodě nás dali na lednový termín, tak super :slight_smile:.
28. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
pipiii: s tou sprchou mě to docela pobavilo, já vím, jsem škodolibá poránu :grinning: Ale je vtipná, když píšeš o půlnoci takovou zprávu, ale zas chápu, že to muselo být pro tebe v tu chvíli blbý
28. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.