• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pabli moje maminka dávala na podpěru hlavičky rozloženou knížku a hlavu mám dokonale souměrnou :grinning:
4. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
Holky, malý mi někdy pláče ze spaní, je to normální?
4. pro 2009 v 16:47  • Odpověz
makka?? :confused: tak se mu asi něco zlého zdá...Kubík se ve spaní většinou směje...je to prča ho pozorovat...
5. pro 2009 v 07:22  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám pocit, že se nám vrátila rýma. Dnes ráno jsme mu vysáli znovu pěknou várku. Hlavně v noci nespí a pláče, chce papat po 2 hod. Takže jsem ráno jak praštěná po palici, už druhý den.
5. pro 2009 v 08:05  • Odpověz
makka:jé to je mi líto...ta rýma u těch dětí je fakt dooost nepříjemná...náš Kubík už je naštěstí lepší...rýma odešla a kašlík už nás taky pouští tak jsem ráda...
5. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
pěknej víkend všem :dizzy_face:

Včera sem byla poprvé od Máji, sice jen na 2,5 h ale i tak sem si úžasně vydechla, koupila sem nějaké dárky a Máje suprovou teplou mikinku za ještě suprovější cenu :slight_smile: /v tescu mají slevy/. Tak ste mě inspirovali s vláskama tak sem se nechala i ošmikat /od profíka po 15cti letech :grinning: / tak to mám výrazně kratší a sestříhaný, maximální spokojenostl už to ty vlasy potřebovaly. Ještě teď dozdobuju dort a pojedem na oslavu narozek tak se těším že vypadnu z baráku

makka malá teda ze spaní nepláče, spíš se chláme nebo dělá grimasy jakože se protahuje, ale souhlas, asi se mu jen něco zdá
5. pro 2009 v 15:29  • Odpověz
budete dělat PF-ky s obrázkama dětiček?
5. pro 2009 v 15:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás byl také Mikuláš. Přišla babi s dědou a donesli malému vánoční bodýčko, ovoce a čokokalendář. Malému to moc sluší. Ještě jsme zrušili Adámkovi postýlku, která byla podobná jako v porodnici. Přišlo mi, že se v ní moc necítí. Má klasickou velkou dřevěnou a zrovna jsem mu tam navěsila spoustu hraček a je moc spokojený. Doufám, že i spinkat v ní bude líp. Jaké máte postýlky, vy?
EVEN - už jsem o těch PF přemýšlela a určitě se do nějaké pustím :slight_smile:
5. pro 2009 v 19:12  • Odpověz
makka: my máme dřevěnou postýlku Radek X... teď jsem dala malého do noh postele, takže má nohy tam, kde jinde hlavičku, aby si ji točil zas do místnosti a tím pádem na druhou stranu :grinning:

PFka s obrázky malýho dělat nebudu.

evena: taky jsem v tescu ulovila pár kousků :slight_smile:

renu: super, že se u vás ten zdrav. stav zlepšil!

makka: snad se ta rýma nerozjede!

Já zjistila, že má malý soplíky v nose, když topíme, jak je tu suchý vzduch v paneláku, tak jsme prostě přestali topit. Sice je tu přes den jen kolem 22 stupňů, ale stačí to
5. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
naše PFhttp://redir.netcentrum.cz/?noaudit&url=http%3A%2F%2Fwww%2Eloonapix%2Ecom%2Fcz%2Fimages%2F126007302310910967
5. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
5. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
platí 2 zpráva :slight_smile:
5. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
ahojky holky,tak my taky budeme dělat PFka...už se na to těším...v týdnu pujdu nakoupit matroš a pak to spáchám...snad se nám to povede???holky a jak budete ty fotečky fotit???máte už nějakej nápad???
6. pro 2009 v 08:04  • Odpověz
RENu - udělala jsem PF, kterou jsem rozeslala e-mailem. Koukni na odkaz v druhé zprávě.
6. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
Makka jo tak emailem by to šlo, to bych se i mohla přemoct, pěkný odkaz jsi sem dala :slight_smile:
6. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
ahojte

makka tam nic není :confused: já už PFku mám, dala sem fotku do takové vánoční šablony, chtěla sem jí původně vyfotit v takovým vánočním kožíšku ale tak mi v něm vřískala že to nešlo a fotka na PFce je normální a směje se na ní
6. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
http://www.loonapix.com/cz/framer EVEN zvětši si tu stránku na celý monitor.
6. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
makka: adámek je krásný, co to máte za plínky?
6. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
Kupujeme plínky v Penny, jsou tam nejlevnější a hlavně nám vyhovují. Sice jsou na 4 - 6 kg, ale on v tom je jak sumo. Hlavně, že se nepročurají.
6. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz
makka já tam fakt nic nemám, jen nějaká stránka z rámečkama ... zkus to hodit do alba na koníka

pabli tobě se to zobrazuje?
6. pro 2009 v 19:12  • Odpověz
even -Tak je to v albu
6. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
evena: já myslela, žes chtěla hodit jen ten odkaz, kde si můžeme dělat ta PFka... Tvoje PFko se mi tam nezobrazuje... :wink:
6. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
makka: pěkné PF :slight_smile:
6. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
pablí nee, nezobrazovalo se mi tam PFko od makky, my děláme šablony na jiných stránkách ....

makka pěkný :dizzy_face: budete dávat taky jen rodině? my jen rodičům, babičce a ségře ať maj památku a zbytku pošlu mailem
tady je naše ...
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3601566&vReferer=
6. pro 2009 ve 23:28  • Odpověz
Já jsem teda žádná PF dělat nechtěla, ani mě to vlastně nenapadlo, ale po tom o jsem je viděla ve vaších albech na tom asi zapracuju :wink: Jste šikovné!!

Makka - závidím, že můžete používat tyhle plenky. Naše malá se mi po všech oprudila, jediné které ji vyhovují jsou Pampers sensitive. :angry: Jsou dost drahé, ale nedá se svítit. Budu ji muset rychle naučit chodit na hrnec nebo nebudeme dělat nic jiného než vydělávat na plenky :unamused:
7. pro 2009 v 08:09  • Odpověz
ahojky holky,no super PFka...já se do nich taky co nevidět pustím...mám trochu jinou představu tak snad mi to mooc neskritizujete...asi zitra dopoledne to nafotím...

jinak my taky používáme pampers ale normální jsem s nima max spokojená..navíc jak tedka začali dělat ty nové vzory tak je mnohem jemnější ta plínka...a má srdíčko na zádech :slight_smile: taková rozkošná... :grinning:
7. pro 2009 v 09:01  • Odpověz
renu: jakou velikost pampersek používáte? Já mám doma balík 4-9 kg, tak jsem myslela, že je začnu dávat, ale v jejich reklamě v časopise jsem se dočetla, že jsou doporučovány od 5 měsíců, tak nevím...
7. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu! Tak malý vstával v 6 h., pak se napapal a v 7 h. se pěkně posr.., takže zbytečné otírání vlhkýma ubrouskama, prostě rovnou do umyvadla. Pak jsme spolu zalehli do postele a usnuly, kdyby nás teď nevzbudila švagrová telefonem, tak spíme jak růženky kdo ví do kolika:slight_smile: Malý v noci vstával krásně po 4 hod, usuzuji to tím, že jsme koupali a byli dlouho venku. Jenže problém je ten, že bohužel koupeme jen 2x týdně. Uvažuji, že budeme koupat častěji, když to má na něho takový krásný vliv a my se vyspíme. Tuto sobotu si jdeme s manželem trošku pobavit. Naši se nám nabídli, že nám malého pohlídají a to dokonce už odpoledne a dovezou nám ho v 10 h. večer.
7. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
makka: náš malej nekakal už 9. den, počkám do zítřka a volám doktorce :slight_smile: Ale kamarádky doktor říkal, že kojená mimča můžou kakat 10x denně i jednou za 10 dní a pořád je to normální :slight_smile:. Od kámošky teď holčička kakala až 12. den.... Hele, nebylo by lepší, aby hlídali vaši u vás? Já bych asi u malého mimča trvala na hlídání v jeho prostředí, zvlášť, když by se pak muselo ve 22 h převážet, myslím, že mu to naruší spánkový režim.. To bych ho tam radši nechala teda do rána a z té zábavy s manželem k vašim rodičům v noci zajela a spala u nich taky... Ale je to jen můj názor :wink:
7. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.