• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Já mám teď starosti s malým, přijde mi, že moc nepřibírá, uvidíme v PÁ u doktorky... Ale v noci spí krásně, od 20 h do 2-3 h, pak do 5-6 h, pak do 8-9 h. Ale zase asi vyrostl, prostě je jen oproti jiným mimčům hrozně hubený a dlouhý :grinning: Amatérsky jsme ho doma měřili a má asi 62 cm, tj. 12 cm za 2 měsíce vyrostl asi... Pil teď těch 6 dávek přes den, tak nevím, jestli to není málo, zkusím mu dát o dávku víc a uvidíme... Budu si ho průběžně doma vážit. Vypije tak 100-120 na jedno kojení.
7. pro 2009 v 09:38  • Odpověz
PABLI - malý stejně dřív jak v 22 h. spát nechodí. Prostě je tak nařízený a někdy až do 22,15 h si povídá v postýlce. Zkoušeli jsme ho dávat do postýlky dřív, ale tímpádem se budil dřív. Takhle nám to vyhovuje. U našich mu bude dobře. Uvažuji ještě o tom, že ho tam opravdu nechám přes celou noc. Náš také hrozně dlouho nekakal, prý je to u kojených dětí normální. Taky jsem dost plašila, ale doktorka ti řekne to samé a i když koukneš na odkazy na netu, tak to tam bude. Kolik malý váží? Náš měří 62 cm a bude už určitě mít 5,5 kg. Váš se prostě rychle vytáh a všechno mlíčko šlo na růst :slight_smile: Pokud nepláče, tak bych to neřešila. Možná pak pomýšlet nad dokrmování, ale když mu mlíčko od tebe stačí, buď ráda.
7. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
MAKKA:tak to jsi odvážná nechat malého s babičkou...já bych asi ještě nenechala..malý mě na to příjde ještě fakt moooc malý...Akdyby tyk bych taky asi byla pro to aby byl doma ve své postýlce a v domácím prostředí než někde kde to nezná...ale to je každého věc...
7. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
PABLI:máme pampers číslo 2...

jaïnak co se týká váhy tak jako taky nic mooc ...dlouzí jsme to jo máme 62 cm ale váha 4200g zitra jdem na kontrolu tak jsem zvědavá...my krmíme každé 2-3 hodinky a dávám mu 120 hody takže mi pije 133ml...a co se týká noci tak má 5 hodinovou pauzu..a jinak ty 2-3 h..
7. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
1/nebojím se, že by to naši nezvládli, protože mamka vychovala 4 děti a 2 vnoučata a opravdu jí už nic nového nepřekvapí
2/ většinu času budou s malým venku, což mu už vůbec neublíží. 3/ kdybyste ho viděli, jak se mu u našich líbí. Jak krásně spí, kdekoliv kam ho položím. Doma nespí skoro vůbec, prostě od narození je to živější dítě.
7. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
AHoj holky
jdu vás pozdravit jak se máte a jak se mají miminka?
U nás je vše v pořádku. Denisek je většinou hodné miminko teď poslední tři dny šel spinkat v osm hodin večer a na papání se vzbudil až o půl šesté takže nás nechá krásně vyspat. Je to šikulka.
7. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
ahojte
díky za pochvalu PFky ... koukám jaký máte miminka dlouhány, my máma takovou malou kuličku :slight_smile:
Tchýně ta pořát naráží na to jak vypadá malá, nikdo jiný to nedělá, jen ona ... včera se nás zeptala co prý řekli naši kamáradi na to že je tak VYPASENÁ !! To je tak příšerný slovo dost mě to se.e :angry: Tak sem řekla že co by asi mělli říkat, že je pěkná a jak povyrostla že nikdo tak debilní narážky neměl ... tohle fakt dělá jen ona, já neslyším od ní nic jinýho když jí vidí než to jak má velký škraně. Když sem jí jednou před ní přebalovala tak to zas bylo jak má silný nohy a ruce ... Tak že z ní budu mít nejspíš modelku až začne běhat a vyběhá to ... mě to pak akorát mrzí že se tak divně chová ... sem se zase rozvykládala, potřebovala sem to ... :unamused:
Jinak noc zase super řekla bych že už tak nepláče když jí nechám někde samotnou, natrénovali sme to že sem jí nechávala někdy samotnou u hrazdičky a teď mi leží na posteli a kouká 20 min. na plyšovou želvu a myslím že za chvíli bude tuhá :slight_smile:

pabli teda s tím nekakáním to pak bude asi stát za to :grinning: naše když nekakala 3 dny tak to byla pořádná nálož a nestíhala sem vytahovat ubrousky ...
7. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
adell ahoj :slight_smile: koukám že to taky pěkně spinká, to je fajn aspoň se vyspíš
7. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
renu: já teď vytáhla pampers č. 3, ty 2 mi hrozně pročůrával, teď mi pročůral 3x za sebou i ty 2 z tesca (3-6 kg), tak zkusíme pampers 4-9 kg a uvidíme... On má vždycky mokrá zádíčka nahoře, jak pořád zvedá nohy a je akční, tak to pročůrá

makka: při 62 cm váží asi 4400 g (na naší váze, takže přibral nějakých ani ne 300 g za 3 týdny)...
7. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
EVENA - mě se líbí víc ta "vypasená" miminka. Taky takové máme, když se mrkneš do mého alba. Myslím, že není vůbec důležité jestli je miminko hubené nebo vypasené, hlavně že je spokojené a vy ho moc milujete a může vypadat jak chce!! Tchýni bych poslala do prdele, když má takové kecy. Aspoň nebudeme mít starosti s jídlem. Když kouknu na neteř se synovcem, kteří jsou jak lunti a švagrová už neví co by jim vařila, tak jsem ráda za našeho pucíka :slight_smile: Vůbec se tím netrap
7. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
PABLi - myslím,že ta váha je v pohodě. Pokud ti malý nepláče hlady, tak buď v klidu. Určitě by se ozval, pokud by měl málo. Prostě budete mít štíhlého modela :wink:
7. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
makka: právě že nepláče, je hodňoučký, ozývá se až po těch 3-4 hodinách, v noci si dá tu 6-7hodinovou pauzu na spaní...

adel: ahojky :slight_smile:

evena: tchyni bych teda poslala někam!!
7. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
Even no jo vyspím se i když je fakt, že minulý týden to tak pěkné nebylo kojila jsem ve dvě ve čtyři a od těch čtyř byl vzhůru až do rána kdy šel přítel do práce a ne a ne zabrat.
7. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
renu,pabli-my to máme podobné, 60 cm a 4100 g....k doktorce jdem na začátku ledna,uvidíme,co řekne,ale Ondík je spokojený....v noci mi teď spí 4-6 hod. Někdy vypije 120 ml jindy 70 ml, kojíme po 1-3 hod.

evena-tvoje tchýně.... to už je bez komentáře....asi když je malá jen kojená,tak je vše ok
7. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
danuš: jé, tak to jsi mě uklidnila! Vítek taky někdy vypije 120, někdy třeba 80... :slight_smile:
7. pro 2009 v 15:47  • Odpověz
pabli-my taky nejíme pořád stejně, někdy si dáš 1 krajíc chleba,jindy 3,to jen doktoři se to snaží všechno napasovat do tabulek... :wink: Ondík začíná být víc hladový,tak zase začínám dávat obě prsa...
Holky,mám vztek na čd!!! Z technických důvodů vynechali manžův vlak,takže mi přijde domu až ve 21:30!!!! :frowning2: :angry: :rolling_eyes:
7. pro 2009 v 19:19  • Odpověz
danu:tak to ti nezávidím..chudinko celý den sama doma... :frowning2: ale tak snad ti to uteče...
7. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
renu-já sem docela zvyklá,normálně chodí dom před 8 a někdy v 17:30.....ale zrovna dneska se Ondík už asi 3 hodiny vzteká a já ani nemůžu pověsit prádlo,prostě nic...chce se chovat pacholek malej :grinning:
7. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
danu:my dneska taky plakali..jen by se choval..no děs...dneska jdu do poradny jsem zvědavá kolik nabral :wink:
8. pro 2009 v 07:30  • Odpověz
ČD jsou moloch:grinning:...my máme totálně chovací a plakací den vždycky po víkendu, kdy jsme u mamky a malouš si zvykne, že ho pořád někdo muchlí...ale jinak je to hodný zlatíčko, vydrží čím dál dýl v postýlce s kolotočem:slight_smile:, stíhám dokonce i cukroví....jo jinak ahoj holky, jsem zapomněla:slight_smile:
8. pro 2009 v 08:22  • Odpověz
dobré ránko, u mě nic moc, protože mě šíleně pálí v krku. Snad je to jen nosohltan a ne prasečí chřipka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hned se začnu kurýrovat. Já malého musím pochválit, krásně nám i v noci spinká, jen to usínání je horší. Přes den toho moc nenaspí, ale hodně si hraje a už i vydrží u hraček. Chovat se chce také, ale které miminko by nechtělo, máme se s prckama hodně mazlit a povídat si. Náš si krásně brouká a chce mi toho hrozně moc říct.
8. pro 2009 v 08:31  • Odpověz
Holky, nenakuknete někdy na diskuzi prosincovek, je to někdy zajímavé a dost často si vzpomenu, jak jsme řešili naše těhotenství a porody spolu. Teď už máme jiná témata, ale milejší :slight_smile:
8. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
ahojky holky,tak jsem došla s poradny..Kubík váží 4400g takže 200 nahoru za 7 dní..Holky tak jsme byli na kontrole skrz ten kašlík tak už je to OK prej je to uplně čisté takže jsem ráda..na druhou stranu nám řekla že nemůžem příjmat žádné návštěvy at malý něco nechytí protože kdyby zase onemocněl tak nás prej pošle do nemocnice :frowning2: :frowning2: prej už si léčení doma nelajzne.. :frowning2: A taky říkala že tedka řádí černý kašel a my proti němu nejsme naočkovaní tak kdyby ho dostal tak....radši ani nebudu psát co...No jsem s toho celá špatná..

A to jsme chtěly vyrazit na dárky..budeme muset asi bez Kubíka..bude hlídat babička..Ta doktorka mě hrozně vyděsila je mi s toho totálně úsko... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. pro 2009 v 11:43  • Odpověz
RENu - myslím, že tě zbytečně straší. Byla to hlavně ona, co malému zanedbala kašel a kdyby mu nasadila hned zkraje léky, tak nemusel mít takový kašlík. A, že nemáte přijímat žádné návštěvy? Tak přece k vám nechodí nemocní lidé, jsou snad rozumní. Teda aspoň já se vždycky zeptám, jestli jsou v pořádku. Dárky nakupuji já a manžel se stará o malého doma. Ale jak pozoruji, tak v obchoďácích není moc lidí, taky mají strach s chřipek. Nebo chodím do obchodu s malým dopoledne, kdy tam není ani noha.
8. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
makka:já radši ani s malým nepůjdu... :unamused: nechám ho mamce a pojedem s Honzou na rychlovku sami...
8. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
makka já vím že to posrala ona ale já se bojím že strávíme vánoce v nemocnici...
8. pro 2009 v 11:57  • Odpověz
RENU - myslím, že ten černý kašel řádí jen někde, snad v 1 městě, fakt nevím kde. To bych se spíš bála, že chytne chřipku. Koukám, že mi máme pěkně vypasenýho prcka, 5,5 kg.
8. pro 2009 v 11:59  • Odpověz
makka no snad joo...snad to bude v pohodě...děsně se o něj bojím...
8. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz
RENu neboj, to bude v pohodě. Myslím, že to bude pro tebe lepší, když půjdete sami nakupovat.
8. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
makka no to máte...5,5kg..ale bud ráda doktorka má furt nějaký problém že má malý málo...
8. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.