• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Ty chřipky a všechny ostatní debilní nemoci mi taky lezou krkem :angry: S Editkou si netroufnu nejen do obchodáků, ale nejdu s ni ani do cukrarny, protože když vidím ty chrchlající a smrkající lidi tak se mi dělá zle. Ona má trošičku rýmečku a byla bych nerada kdyby se ji to zhoršilo.
Tak s ni chodím jen po venku a nosím si termosku se svařeným juicem a nabízím ho kámoškám :grinning: Těšim se na příští zimu, to v ní budu mít svařený víno :wink: Teda jestli nebudu zase těhotná :grinning:
8. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
Já jdu na 3 měsíční kontrolu příští týden, jsem moc zvědavá co nám doktor řekne.

Renu - doufám, že Kubíček bude v pořádku a nebudete muset absolvovat žádné léčení v nemocnici. Já beru homeopatika a ty prý prochází i do mlíka a malá by měla mít taky posílenou imunitu, ale čert ví co je na tom pravdy :frowning2: Ale říkám si, že dělám všechno co můžu aby byla zdravá.
8. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
ahojte holky
renu 200 za týden je krásný, a neboj, když s ním nebudete chodit mezi nemoicný lidi tak to bude ok :dizzy_face:
zítra dem zas úpo měsíci kvůki kyčlím tak na to furt myslím jeslti nám to sdělají ... udělala sem asi chybu, nechala sem malou od soboty od večera až do včerejška večera bez toho postroje jen se širokým balením tak řádila jak tajfun /asi zjistila na co má nohy :grinning:/ a teď mi pořád řve, když jí přebaluju a oblíknu jí do toho nohy tak v tom nechce být a strašně kope a tím pádem si to zarývá do ramínek a asi jí to dost tlačí
8. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
holky děkuju za podporu... :slight_smile: snad to bude OK..

edit:no jo bud ráda že malé můžeš do tělííčka něco dát já bohužel z UM nic nevyčaruju :frowning2:

evena:chuděrka malá..je to statečná holčička...zvládne to...Snad vám to konečně sundají a budete v pohodě..
8. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
Normálně holky, malý mi nechtěl usnout, tak jsem mu pustila muziku a vytuhl jak špalek, pak se mi probouzel a kňučel, tak jsem dali další písničku a opět tuhý. A já blbka jsem ho vždycky tak uspávala a žádný výsledek. Ani se nedivím, když jsem mu zpívala ukolébavky :wink:
EVEN - jo, jo, děti si vždycky rádi zvykají na to lepší a samozřejmě je to pro malou lepší. Držíme palečky aŤ je vše v pořádku a malá může kopak nožkama jak ďáblík :slight_smile:
8. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
makka:no jo asi ho baví hodby...třeba z něj bude nějaký muzikant až bude velký... :grinning:
8. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
holky skouším tu vaši metodu stimulace procházky...dala jsem malého do vajíčka a dala na balkon...krásně spinká..tedka tam začlo poprchat tak jsem ho dala dovnitř před dveře a pořád chrní... :slight_smile: to je paráda...když bude venku pršet nebo ošklivo tak to budu řešit takhle...on totiž když je doma tak prostě nemuže usnout a pak pláče...
8. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
jo a skoušela jsem ho i stáhnout do zavinovajdy a taky to jde...jen ho do ní položím a stahnu jen strany páč ten spodek už neohrnu je nám to už malý...a Kubík chrupká jak miminko...Třeba večer už to máme trostě dané..v půl 6 jde kupkat a v 6 papá pak ho položím a odcházím...tak spinká až do těch 12 poslední 3 dny vstává až ve 3 tak jsem si říkala že to posunu nedám ho spát v 6 ale v 9 a pak bude spát celou noc...
8. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
trochu doufám, ale myslím že to ještě nesundají, nechci si dělat moc naděje abych nebyla zklamaná jak minule

dnes sem objevila doma plíseň pod všema 5-ti oknama co máme na dědinu :frowning2: tak snad s tím půjde něco dělat

malá usla u kojení tak du na linecký, snad mě nechá upíct aspoň jeden plech :slight_smile:
8. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
evena:já jsem taky měla plísen na oknech..koupila jsem savo s rozprašovačem..píšou tam že je to na okna...bylo to super hnedka to zmizlo...tak to vyskoušej... :wink:
8. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
makka-taky máme hudební mimi,pustím hudbu a je spokojený a za chvíli tuhne...

renu-tak zavinku využívám stejně,nohy už mu z ní lezou,ale ty boky mu zapnu ta :grinning:

včera byla mlha celej den-jak na blatech....dneska lilo....takže 2 dny bez prochajdy....no zítra už prostě půjdem,aspoň na poštu a zpět :unamused: Byli jsme u kámošky sousedky, pokecaly jsem,prcek usnul :slight_smile:
8. pro 2009 v 17:37  • Odpověz
Tak zdi sou nešplíchaný a nestačíme větrat jakej tu máme smrad ze sava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mája mě nechala upíct 3 dávky lineckýho a uklidit kuchyň takže spokojenost :slight_smile: Teď taky spinká, nějak je dnes hodná
8. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
danu přesně to si říkám, zítra jdu ven, i kdyby mělo chumelit. ale aspoň jsem stihla napéct tři druhy cukroví...holky pipiii už je přestěhovaná a bez netu?nebo jakto, že tady není?
8. pro 2009 v 18:39  • Odpověz
jé, holky, vy všechny pečete :slight_smile:

já nic :slight_smile:

Jinak Vítek se 10. den vykakal :grinning: Docela to šlo, nebyla to taková hrůza, akorát to šíleně smrdělo :grinning:

danuš, tegga: taky jsme včera nebyli na procházce, ale večer jsem měla nějakou práci, tak si vzal malého manžel a šli na procházku :slight_smile:
9. pro 2009 v 06:34  • Odpověz
terčo:ano pipiii už je na novém..nemají ten net...psala že už je jí po nás všech smutno...mám vás mooc pozdravovat...taky psala že je Amálka taky nachlazená tak dávají kapičky :frowning2:
9. pro 2009 v 07:42  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem si říkala, že mi nachlazení brzy ustoupí, ale je to horší. Ještě, že nemám horečky, to bych se asi o malého nepostarala. Je to jen pořádná rýma a bolení v krku. Bojím se, aby to odemně malý nechytil. Adámek krásně v noci spal, až mi to bylo divný a spí dál. Dnes taky musíme už ven, i když tam je pěkně hnusně. Zítra nám budou dělat k novému plotu bránu a branku, takže už se budeme konečně cítit bezpečně! Vlastně je to i pro nás dárek k Vánocům.
9. pro 2009 v 08:03  • Odpověz
Holky, kde jste!! Neříkejte, že jste šly ven.
9. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
makka: my dnes byli venku :slight_smile: Šli jsme až ke Globusu, to je u nás 4 km cesta, takže 8 km za 2 h :slight_smile: :grinning:
9. pro 2009 v 17:19  • Odpověz
Já jsem s malou byla taky venku. 4 hodiny dopoledne a 2 hodiny odpoledne. Teď jsem dopekla 4 plechy koleček pod vosí hnízda, ty budu dělat asi v sobotu. Snad se k tomu dostanu, protože naše dítě furt jen řve :frowning2:
9. pro 2009 v 17:40  • Odpověz
holky my byli taky dnesk venku..3 hodky.. :slight_smile:
9. pro 2009 v 17:53  • Odpověz
ahojte
sem tak šťastnáááááááááááááááááááááááá jedna kyčel je už ok :grinning: druhá sice ještě ne ale už to nebude trvat dlouho, měli sme jít původně na další ko až 6.1. ale nakonec protože známe sestřičku tak nás vecpali na 28. pros. :slight_smile: chtěli sme ať dá Máje ty kožený kšíry protože jak má v těch nohách sílu tak ten postroj strašně trhá a nestačíme zašívat urvaný knoflíky tak nám řekl ať klidně dáváme široký balení teda a pokud se to nezlepší do toho 28. že by nám ty kšíry dal ... ale nakonec sem se rozhodla to pár dní ještě vydržet s tím postrojem, přecejen se jí to bude hojit líp, tak třeba už to 28. sdělají, vypadá to tak že joooo :grinning: a pak bysme pokračovali s širokým balením

jinak dnes sme měli pěkně rozlítáno, byli sme celej den na nákupech dárků a u našich, dárky už máme komplet všechny co sem chtěla, my sme si koupili něco praktického lino do haly tak sem ráda :slight_smile:
a taky mě dorazili chůvičky :slight_smile:
9. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
evena:GRATULUJUUUU...MOOOOOC...TO JE SKVĚLÁ ZPRÁVA... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. pro 2009 v 00:44  • Odpověz
evena: moc gratuluju!!!!!!!! :slight_smile:

holky, u nás je dneska krásně, zatím teda, svítí sluníčko :slight_smile: Dnes půjdu s malým na procházku a cestou to vezmu do DMka, musím zas pro vložky do podprsenky, mám jich šílenou spotřebu!

Holky, dáváte si vzájemně s manželem dárky na Vánoce? Mám totiž jednu kamarádku, co si nic nedávají, dávají si dárky (a ne jako překvapení, ale kupují pak spolu) až po Vánocích ve výprodejích :grinning: My si teda s manželem dárky dáváme. Já mu koupila letos fitness hodinky, které měří spalování kalerií a další funkce mají, využije to v posilce :slight_smile:. Objednala jsem je z netu :slight_smile:. No a manžel mi koupil něco z toho, co jsem mu zakroužkovala ve vánočním letáku Globusu :slight_smile:)). Takže nějaké dárkové kosmetické kazety, které jsem si přála :slight_smile:.Většinou mu dávám více věcí na výběr a on si pak vybere :slight_smile:. A když neví co, tak mi koupí třeba v Yves Rocher dárkové poukázky, to je taky super pak :slight_smile:)
10. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
jinak s tím usínáním... Malého balím přes den, když vidím, že jde na něj spaní a nemůže zabrat, do klasické deky stylem jako do zavinovačky, je zachumlaný a do čtvrt hodinky většinou chrní :slight_smile:
10. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
pabli:my si dárečky taky dáváme...ale třeba tenhle rok jsme si řekli s Honzou že to nebudeme nějak hrotit páč po vánocích jdou na řadu prstýnky..vidím to na takových dobrých 15 000 tak žádné drahé dary si dávat nebudem...spíš jsem si říkala že zajdu do Time-outu a koupím mu nějaký pěkný svetřík a bude to vyřešené...
10. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
pabli u nás je taky kráásně..sluníčko nám svítí...Kubátko ale spinká v lehačce tak čekám až se probudí a vyrazíme ven..
10. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
EVEN - moc gratuluji, super zprávička. Držím palce, ať to dobře dopadne.
Co se týká dárků, tak si s manželem dárky kupujeme. Jen tento rok to je vyjímka, protože o všech dárcích víme. Já jsem si vybrala ruční vysavač a manžel výrobník párků v rohlíku. Náš hlavní dáreček je Adámek, nic víc nepotřebujeme. Samozřejmě máme dárek i pro malého, myslím, že z toho nemá zatím rozum. Malého také balím i přes den, přijde mi, že i pak déle a klidněji spí. Balím ho do tenoučké deky, ale je i tak dost spocený. Vidím na něm, že mi je za to vděčný, vždycky se na mě tak mile podívá stylem:"díky, že si na to přišla".
10. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
renu: malej taky spí - pustila jsem mu digestoř a usnul hned :grinning:, o půl 12 bude krmení, pak půjdeme ven :slight_smile:
makka taky super dárky - výrobník párků v rohlíku chci už řadu let, ale nikdo mi ho nechce koupit :grinning:, každý mi tvrdí, že je to zbytečnost, ale uznávám, že kupovat to do 2+0 je trošku moc přepych :wink:

My si s manžou dáme dárky letos každý za 700,- a ostatním jsme koupili za 300,- (mamce, taťkovi, manželovým rodičům, sourozencům, babičce, dědovi...) a Vítečkovi jsem zabalila bundu s kožíškem uvnitř 3-6 měsíců, mikinu a zateplený svetřík 3-6 měsíců a kačenku v kouli ve vodě od Fisher Price 3+.
10. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
ahojte
my si s přítelem kupujeme buď něco dohromady třeba jak teď to lino protože to stálo docela dost nebo si koupíme třeba až po vánocích, prostě to nehrotíme, od rodičů dostáváme peníze tak si taky za to koupíme něco po vánocích, ne tak kvůli tomu že by byli slevy ale před vánocama nechci nic moc vybírat je všude děsnýho lidu a sem ráda že vyberu dárky odstatním v co nejkratším čase, letos to byl teda děs chodit s malou protože sme byli omezení časem kojení a neměli na to tolik času, příští rok už seženem hlídání
10. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
PABLI - pro mě je výrobník párků v rohlíku hrozná kravina, ale když to manžel chtěl. Už vidím, co budou jíst naše děti :wink: Minulý rok si koupil "super"struhadlo a použil ho snad 2x. Prostě co naslibovali v reklamě to samozřejmě nedělá. Teď by to samé struhadlo koupil za 200 Kč. Ještě máme k těm vánocům tu bránu s brankou.
Manžel byl tento týden u zubařky a ona mu říká: " No, pane Sedmero, vy jste to těhotenství vzal moc vážně, máte 4 kazy, většinou mají kazy maminky :slight_smile: Já se zatím moc netlemím, zubař mě čeká v lednu a myslím že u jednoho kazu nezůstaneme.
10. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.