• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pipiii: tak přítel prohlásil, že ženský tomu nerozumí, když jsem mu řekla, že ti ten kočárek některý pohaněly :grinning:

půjdu se už natáhnout :slight_smile:

Jak se ti líbily noviny? :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
pabli, noviny jsou uzasne"!!!!!!! my jsme nic takoveho nemeli:slight_smile: meli jsme svatebni vinecka:slight_smile: takovy ty maly vinecka a na to jsm esi vyrobili vlastni etiketky me a manzilka kdzy nam byl 1 rok:slight_smile: :sunglasses:
25. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz
pabli konečně sem měla čas na listy :slight_smile: kdyby tu byl smajlík s palcem nahoru tak ho dám, fakt super nápad :grinning:
pipii kočár si kup hlavně jakej se líbí tobě, abych byla upřímná mě se moc nelíbí, ale jen kvůli té barvě, nelíbí se mi zářivbé červené kočáry :sweat_smile: tak snad tě moc nenaštvu :unamused: ale konstrukce dobrá :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
pipii že tys měla vybranej takovej ten s tím srdíčkem?
ten byl naprosto úžasnej :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
even, me se take ta cervena zas tak nezda:grinning::grinning::grinning: ale zase mi to prijde takovy punkovy:grinning: ten s tim srdickem je horsi v tom ze nema proti korozni upravu a nema tu sklopenou strisku a nema slunecnik zadaco:slight_smile:tenhle je o 1000 drazsi ale ten podvozek je mnohem lepsi!
25. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz
dobré ráno, holky :slight_smile: dneska jsem tu první :slight_smile: nějak nemůžu dospat :slight_smile:
26. kvě 2009 v 06:38  • Odpověz
pipiii, evena: děkuju za pochvalu novin :slight_smile: Hlavně je to téměř zadara a lidi to potěší :grinning:

pipiii: jojo, to vínko bych taky chtěla, kdybychom dělali větší svatbu :slight_smile: a do kočárku si nenech mluvit :slight_smile:
26. kvě 2009 v 06:41  • Odpověz
Dobré ránko všem!!!!!
Pabli - svatební noviny jsou dobrý nápada. Hlavně když máte menší svatbu tak si je každý přečte, na velké by to možná prošlo bez povšimnutí. Svatebčané určitě ocení tvou snahu.

Pipii - s kočárkem budeš jezdit ty, takže nedej na okolí a vyber citem. Nebudu ti ho ani chválit ani pomlouvat, protože o něm nic nevím a s žádným jsem ještě ani nejezdila :grinning: Když se ti líbí tak jdi do toho!!!
26. kvě 2009 v 07:19  • Odpověz
dneska půjdu nakoupit zas část věciček ze seznamu - dudlík a příslušenství, hřebínek, nůžky apod. věci :slight_smile:
26. kvě 2009 v 07:25  • Odpověz
edita: ahojky :slight_smile:
však jo, v těch novinách máme i různé vtipy o manželství a tak, tak se každý pobaví, když bude váznout zábava :grinning:
jinak na sobě pozoruju, že jsem čím dál línější... fakt dobře, že jsem začala tu výbavičku nakupovat dřív :slight_smile: vůbec už se mi nechce chodit po krámech a taaak... včera jsem měla za ty 2 h dost, v takovém vedru... a bude hůř :wink:
26. kvě 2009 v 07:31  • Odpověz
Ta lenost je děs, taky s tím mám problém :wink: Vůbec nic se mi nechce, dokonce i nákupy mě nudí, což je co říct :grinning: Ani nevím jestli fakt vyrazím do Prahy jak jsem chtěla, představa jak se motám po Václaváku není zrovna lákavá. Ale pokud bude hnusné počasí jak předpovídají tak asi vyjedu, co sedět doma :wink:

Dnes jsem přišla do práce, mrkla na teploměr a máme tady normálně 28stupnů!!! Jak tady bude až budou 30 venku fak netuším :unamused:
26. kvě 2009 v 07:35  • Odpověz
Ahojík holky! Pabli kde se mám na ty noviny podívat, když ti je tady každý tak chválí:slight_smile:?
26. kvě 2009 v 07:39  • Odpověz
edit: dneska má být venku právě až k 30 stupňům...

tegga: pošli e-mail do IP
26. kvě 2009 v 07:43  • Odpověz
jdu na ten nákup, za hoďku jsem zpět :slight_smile:
26. kvě 2009 v 07:57  • Odpověz
Dobré ránko holky, dnes teda bude pařák. Hned po ránu jsem si připadala jak praštěná po palici. Ještě k tomu mě semtam píchne v podbřišku. Že by se prckovi zachtělo růst. Včera večer jsem měla megabřicho, až se manžílek vyděsil, že snad prcek vyskočí z břicha.
26. kvě 2009 v 08:01  • Odpověz
pabli moc pěkný:slight_smile:
26. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz
ahoj kočky :slight_smile:
26. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz
makka-mě někdy pomáhá si to bříško masírovat.....a lehni si,sezení to zhoršuje....
26. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz
lenost mě opustila před 2 měsíci,teď jsem nějak akční :grinning: Ale taky mám dny,kdy nevytáhnu paty z domu a válím se :sunglasses:
26. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz
malej včera večer pěkně kopal a vrtěl se,manža mi pusinkoval bříško a říká mu-maminka chce už spinkat a byl klid :slight_smile:
26. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz
kde jste kdo???
26. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
DANUSCh - jsem bohužel v práci a dost na očích, takže by vypadalo dost humorně se někde lehnout. Už je to v pohodě. Zjistila jsem, že na mě dost působí počasí, jak se mění, tak se mi motá hlava a jsem nějaká poblblá a hlavně lenivá. Je pravda, že té energie je v poslední době víc. Asi nám to chce tělo vynahradit za ten první trimestr, kdy ta únava byla určitě obrovská. Ten 3. trimestr to bude chuťovka, protože zase energie dost ubyde.
26. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz
Přijde mi, že sem chodím čímdál méně maminek, čím to asi je?
26. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
makka-je hezký počasí,tak ty, co jsou na PN, jdou radši ven :slight_smile:
26. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
jsem taky v práci,tak si nemůžu lehnout,ale mě to naštěstí bolívá spíš doma k večeru.....
26. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz
mám nějak nejasnosti kvůli jménu...nevím,jestli chci dát Ondřej....líbí se mi,ale nemám to 100% nebo co...manžovi se líbí moc,sranda je,že jsem to jméno vybrala já a teď si nejsem jistá :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz
autor
ahoj danusko:slight_smile: a vsichni ostatni:slight_smile:

kez bych mohla jit posedet na nejakou zahradu:( ale tady vylezu pred barak a jsem na krizovatce se semaforama:grinning:

danus, tys videla ten nas kocarek?:grinning:
26. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
DANUSCH - a máš vybrané i jiné jméno, určitě bylo více návrhů.
26. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.