• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
EVENA - taky spíš kupujeme věci po vánocích, většinou od babiček dostáváme penízky. Hlavně jsou všude výprodeje :slight_smile:
10. pro 2009 v 11:43  • Odpověz
evena: já letos kupovala dárky sama - v tescu a v dmku - tam můžu dojet i s Vítkem, máme to kousek od baráku :slight_smile: Jinak ale dávám manželovi dárky ráda, hrozně se vždycky těším, co na to bude říkat, jak se mu to bude líbit a tak... :slight_smile: Taky letos budeme prvně sami na štědrý večer doma. Jinak jsme to v předešlých letech střídali, jednou u našich, jednou u tchánovců... Tak jsme měli štědré večery vždycky 3 - 23.12. sami dva doma, 24.12. třeba u tchánovců a 25.12. u našich :slight_smile: letos budeme tedy 24. doma, pak 25. pojedeme k tchánovcům, tam přespíme a vydáme se 26. k našim, kde pobudeme až do Silvestra. Na Silvestra pak budeme s malým asi taky doma.
10. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
Holky, chováte hned prťátka když zabrečí? Náš malý leží pod hrazdičkou, přebalený, napapaný a přijde mi, že pobrekává semtam, ale manžel říkal, že si spíš povídá. Slzičky mu netečou. Právě ho nechci zbytečně vyndavat s postýlky, když si hraje.
10. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz
makka: rozhodně nevyndávám, až když ten řev je hodně velký :grinning: malej si totiž hraje tak, že nejprv na hračky kouká, pak do nich šťouchá, pak povídá, pak natahuje, pobrekává... to mu strčím dudlík, pokud brečí víc, tak většinou ho hračky už štvou a chce spát - to mu pak dám dudl taky, zabalím do deky a snažím se ho uspat... ale z postýlky rozhodně nevyndávám, když brečí, jedině, když se něčeho lekne a spustí hysterák - pak vím, že se polekal, že potřebuje ukonejšit
10. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
PABLiTak to dělám dobře, má ty samé stavy. To bysme zachvilku byly otroci dětí, co, kdybysme je pořád jen nosili. Výhoda těch hraček je, že ho častěji uspí a přijde mi, že spí víc, jak když byl opravdu maličký. Naši známí říkali, že malý vypadá jak půlroční mimčo.
Co se týká Vánoc, tak už i minulý rok jsme byli na štědrý den sami doma, ale bylo to docela o ničem. Pak ostatní svátky objíždíme babičky a dědečky, samozřejmě i prarodiče. Tento rok budeme aspoň tři, ale těšíme se na příští vánoce, to už si malý bude uvědomovat vánoce a bude mít něco i s dárků.
10. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
pabli já to mám do města daleko a než někde dojedu, zaparkuju a dojdu do obchodu tak čas letí, to je výhoda města ... ale neměnila bych :slight_smile: zas mám výhodu v tom že naši bydlí v Olmiku, takže když plakala tak sme zajeli k nim, nakojila sem, dali sme si kafčo, zase nakojila a vyrazili sma v nákupech pokračovat ... ale super že sme to zvládli, protože sem tomu nevěřila že toho polítáme tolik
s dárkama se spíš s přítelem vyřádíme na narozeniny, já mám měsíc před vánocama narozky, na vánoce svátek, on má pár dní po vánocích narozky ... takže proto asi tak vánoce nehrotíme ... jinak já dárky dostávám ráda, ale jen když vím co rozbaluju :grinning: ještěže v poslední době dostávám spíš peníze a vyberu si něco sama, protože vkus rodičů někdy stojí za to, hlavně když dostanu něco do kuchyně co už má, nebo mi neladí, nebo je prostě na nic a nepoužíváme to ... :grinning: nezapomenu jak sme od aktivní tchýně dostali výbavu - ručníky do koupelny modrý a bílíma pruhama a koupelnu máme hnědobílou :grinning:
makka já malou nechovám hned když zabrečí ... ale často jí nosím jen tak, pořád se s ní muchluju a tulím se k ní, takže ta potvora je na nošení trochu závislá, ale říkám si že za pár let se za mě před kamarádama bude stydět a mazlit se nebudeme tak si jí užívám :grinning: s přítelem sme se domluvili že její závislosti na prsu a na nošení odbourávat nebudeme tak snad se to nevystupňuje v neúnosnou mez :slight_smile:
10. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
čauky holky,
moc teď nechodim na net,je to zabiják času a já pak doma nic nestíhám :grinning: mám zatím jen upečený a nazdobený perníky :slight_smile: chtěla sem ještě udělat linecký a nepečený kuličky....další cukroví mi upeče mamka a něco i babička expřítele :grinning: od tchýně mi chutná jen 1 druh...
jinak taky si dáváme dárky s manžou,on si letos vybral dárek sám-gramofon za 1000,- ten má jako ode mě...měl u mámy plno desek i s pohádkama a neměl si je na čem přehrát...ale jako překvapení jsem mu na netu sehnala 4 gramodesky-o nich neví :slight_smile: já od něj dostanu tričko z Newyorkeru-ale nevim jaký a ještě nejaký překvápko-jsem pěkně napnutá,jindy si dárek vyberu sama...ale taky vyrazíme v lednu na slevy. Přihlásila jsem se s Ondíkem na plavčo pro mimi,je u nás nové Aquacentrum Ledňáček, slaná voda,desinfekce UV lampou,žádný chlór,komornější prostředí narozdíl od plavecký haly,kde je docela zima,blbě vyřešený přebalování a hlavně chlorovaná voda...
jo jinak pipi už bydlí v novém,psala mi dneska,že Amálka má pořád kašel,z kapek na kašel pro změnu dostala děsný průjem a zlobí jí bolení bříška.....
10. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
taky neběžím k malému hned,jak zakňourá, jeho brečení někdy hned přejde v broukání a naopak,klasika je vytlačovaný brečení/skřeky bez slz :grinning: někdy sem třeba na wc a slyším ho řvát....pak k němu jdu a vidím ty obří slzy a nešťastný výraz,tak bych se z něj pomalu rozbrečela a hned ho muchluju..
5.12.jsme měli vítání občánků,bylo to celkem rychlý....časem snad dodám fotky a máme už i profi fota,jak jsme se fotili v ateliéru
10. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
danu tak pipii pozdravuj :slight_smile: ... na fotky se těším :dizzy_face:
ta slaná voda neštípe do očiček? :confused: to slyším poprvý že se chodí i do slané vody ... taky bysme chtěli na plavání, ale až tak od května ... slyšela sem že se chpodí až od půl roku, vy už budete chodit teďka? ono je to asi všude jiný že?
10. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz
evena-je to jen mírně slané a do očí by to štípat nemělo...je to od 4 měsíců, chci počkat po těch očkováních
10. pro 2009 ve 22:36  • Odpověz
danuš: krásné fotky!!! :slight_smile:

evena: u nás mají třeba koupání už od 2 měsíců
11. pro 2009 v 07:00  • Odpověz
ahojky holky,my jsme taky přihlášený na plavání do vaniček..pro každé miminko se napustí zvlášt voda..je to od 2 měsíců...my ale budeme jezdit až po vánocích...páč tedka jak ty nemoci pořád.. :frowning2: :frowning2:

je to tady to::

http://www.volny.cz/babyclub_uh/vana.htm
11. pro 2009 v 08:15  • Odpověz
oni říkají že čím dřív se s tím miminkem začne tím je to lepší...

my jsme taky chtěli na profi fotky ale jak je Kubík furt chcíplí tak to tedka kašlu...až po očkování...
11. pro 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahoj holky! danu parádní fotky:slight_smile:.....renu to vypadá dobře, to by se mi taky líbilo, v Brně nemůžu nic takovýho najít
11. pro 2009 v 08:29  • Odpověz
Ahoj holky, tak malý to samozřejmě chytil odemně. Má pěknou rýmu a manžel prý říkal, že se snad i v noci dusil. Mě to ale vůbec nevzbudilo, vím že mě kdyžtak upozorní chůvička. Malý je dost mrzutý, tak budeme muset vysávat nosík, jen ať to nepřejde k něčemu jinému.Volala jsem manželovi a ten začal také pofrkávat. to je pech!
DANU - fotečky moc pěkné, všem vám to tam moc sluší. Jak to malý při focení zvládnul? Našeho bysme museli přikurtovat, jak je mrštný :wink:
11. pro 2009 v 08:30  • Odpověz
makka:tak to je mi líto... :frowning2: znám to mooc dobře...začal můj pak jsem to chytla já a pak Kubča...nejhorší je to že ty děti se léčí fakt špatně...
11. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
Já se picnu, toto ráno krásně začíná. Rozbila jsem si vůni od Kelvina Cleina,kterou mi dal manžel před měsícem k narozkám :frowning2:
11. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
ahojky holky,díky za pochvaly foteček :slight_smile:
makka-bylo to v 17 hod. odpoledne,prcek byl nakojený a spokojený,takže dobře spolupracoval,ale taky si zařval :grinning: a musím zaklepat,stále jsme zdravý jako rybky
11. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
renu-to vypadá skvěle,já zatim nevim,jak to vypadá v tom našem,je to úplně nové,v lednu otvírají a zatim dělají jen to plavání ve vaně v domácnostech=rehab.pracovnice přijde k tobě domů....o to ale zájem nemám...
11. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
jj holky vypadá to právě dobře..už se těším..hnedka po novým roce jak bude Kubík zaočkovaný tak tam pujdem...teda spíše až bude volná vana...jsem tam volala před měsícem a paní říkala že musím počkat až bude volná vana...a co se týká seny tak si myslím že dost levný..550 za 5 lekcí a oni doporučujiu 10 lekcí takže 1000 kaček...ož je pohoda...už se děsně těším...
11. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
ahoj holky,

dneska mi přišla ta taška na kočárek, je super! Pak nafotím :slight_smile: Teď jdu do ní naskládat věci :grinning:

Jinak mě napadlo, když se s manželem/přítelem milujete, jste ve stejné místnosti, kde spí prcek, nebo jdete jinam? :grinning:
renu: Kubík je takový krásný okatý mimčo :dizzy_face:
danu tak to je Ondrášek šikulka že tak pěkně pozoval...fotečky jsou mooc pěkné...

já přidala do alba taky jednu koláž...
11. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
pabli děkuju...je to okáč noo... :slight_smile: hlavně když ty očka tak vykulí...tak jsou jak korálky... :slight_smile:
11. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
makka:tak to je pech... :frowning2:
11. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
pabli:my se teda s mojím milujeme v ložnici... :grinning:takže je tam snáma Kubík...ale on spinká nebudí ho to..se zakrejváme peřinou... :slight_smile:
11. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
ahojte
holky pěkný fotečky :dizzy_face:
to plavání ve vaničce vypadá dobře, snažím se teď něco u nás najít, můžu si vybrat ze tří zařízení, ale nikde nemají fotky ani bližší informace, jen takové strohé ...
jak mi přišli ty chovičky tak je to bomba ... byla sem i u sousedů nebo na zahradu 150 m daleko a přes střechu garáže ... prostě bomba, tomu sem ani neměřila :confused: takže se teď cítím taková svobodnější když můžu z baráku pryč :slight_smile:
11. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
renu-Kubík je úžasný,ty jeho očka jsou k sežrání :dizzy_face: je okatý po tobě :wink: Koukám,že taky není faldíkatý,my máme taky jen to bříško velký a začínají nám trochu faldíkatět stehýnka...jinak ručičky má hubený-podle manžela prej jak roztřepený pastelky :grinning: vtipálek..... a tváře taky nemá naducaný,takže mi známý říkaj,že vypadá jako už starší mimi,tak 6 měsíců i díky vláskům
11. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
holky s tím sexem, to mě rozesmála kámoška: prej jsou 3 fáze, 1. při sexu si říkáte jestli prcek nebrečí,
2. později jestli nekouká
3. hlavně,aby nepřišel :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.