• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
PABLI - pokud malý nepláče a je spokojený,tak má určitě dost. Dej na doktorku, ta to musí vědět, kolik mají děti přibírat. Taky nám Adámek nekakal a je to také normální. PRostě někdy ty kecy od druhých opravdu nepovzbudí. Většinou je dobré se řídit svou intuicí
14. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
makka: já si navíc přečetla, že plně kojené děti přibírají skokově... jednou hodně, pak třeba nic, pak málo, pak zase hodně... důležité je, aby nehubly... tak jsem v klidu, navíc vidím, jak nám Vítek roste před očima, i ty nožky a ručičky se mu už obalují tukem a bříško taky roste :slight_smile:
14. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
ahojte :dizzy_face:
makka to mě mrzí, já už ti psala jak bych to řešila, rozdělit práce a nepolevovat, ono by mu to mělo za čas docvaknout, ale jak píše pablinka, před vánoci je to těžký, něco takovýho sem taky řešila, přítel doma nehl prstem, dala sem jasný ultimáta a bylo to ... ale on aspoň není ten typ co mě pošle do pr.. ale nafoukne se a udělá to, a teď ty práce opravdu dělá automaticky, někdy mě připadá že pracuje doma víc než já
edit ani nevíš jak ti rozumím, když sem přišla z porodky tak to bylo od tchýně samý co jí je že tak řve ... má hlad ... pak sem musela poslouchat narážky jako že je malá zlostná, vzteklá atd. kdykoli zabrečela, neustálý vysvětlování jako že má prdíky nebrala, prostě pro ní byla ZLÁ ... divný slovo pro malý miminko :angry: zkončilo to tím že sem jí řekla že jako rodiče poznáme co jí je tak si ty rady nechá ... teď prozměnu je to furt jak je vypasená, jak má tlustý nohy a veliký škraně, ona neřekne to jak všeci že je pěkná, jak roste atd, ne pro ní je prostě tlustá, už se s ní moc nevidívám tak si pak stěžuje že malou nevidí ale jen co příjde ke kočáru tak řekne jak má veliký škraně :angry:

a fotky máte holky krásný, taky večer přidám nějaké šablony a černobílé co sme včera dělali
taky sme včera posílali fotky na vyvolání takže dostanou rodiče pod stromek takové netradiční do alba
14. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
jé holky, to jsem si taky říkala, že nebudu uklízet a manža pochopí...jenže já to nevydržím v borčusu, tak to neklaplo:grinning:....já stíhám péct i s prdísem, většinou je hrozně hodný, akorát po víkendu je to vždycky náročný, protože manža se mu hooodně věnuje, tak pak musím být celý den u něho:slight_smile:...jinak já stihla perníky, linecký, rohlíčky, marokánky dokonce už taky a ještě takový hnědý klečka a ořechový...ale nic nemám dodělaný, jen upečený:slight_smile:
14. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
jo a když malý začne brečet a každý hned hlýásí, že má hlad, tak to mě vytáčí do vrtule :grinning: ...dělá to jak manža, moje mamka, tchyně, manžova babička....všichniiiiii...je to o nervy
14. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
TEGGA - to mi taky dělá manžel, leží na sedačce a kouká na telku, já mezitím krmím prcka třeba vedle v místnosti. No a když náhodou po tom ho dostane manžel na pohlídání, tak mi asi po 10 min. po krmení hlásí, že má malý hlad. Na odstřel!!! A jak říkáš ohledně toho uklízení, také nemám ráda bordel, ale teď na to kašlu, ať vidí, že se to samo neuklidí.
14. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz
ale můj manža je jinak zlatej, malýmu se věnuje maximálně...akorát ten úklid je slabší stránka, jenže jak říká edit, každý má něco:slight_smile:
14. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
holky tak jsem konečně taky přidala nějakou fotku, tak můžete mrknout, jak nám prdís roste:slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=478198
14. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
teg jé ten vyrostl oproti těm prvním fotkám a takovej pěknej psí kukuč má :slight_smile:
edit by si z tebě mohla vzít příklad ať vidíme jak roste editka :grinning: :slight_smile:
14. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
pabli-přesně tak,jednou mi Ondík nabere 600 g za 4 týdny a pak zas jen 400 g za měsíc a teď zase 100 g za 3 dny :confused: jsou to skoky.....naštěstí tchýně ani nikdo jiný zatim neměl příležitost se mi montovat do kojení,prcek pokaždé zrovna spinkal nebo byl nakojený a spokojený...ale nenechala bych si to líbit, 15-35 let staré zkušenosti mě fakt nezajímají!!!A hlavně jejich a můj životní styl jsou nebe a dudy.....Můžou to zkusit... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 v 17:03  • Odpověz
prcek měl dneska totální záchvat amoku,asi se mu něco zdálo nebo co,probudil se prdelkou napřed, řval,přímo ječel, přebalený,bez prdů bez teploty a ječel,nechtěl prso, trochu pomáhalo chování a špacírování po bytě a pak i dudlík chvilku....trvalo to necelou hodinu,pak se konečně sklidnil a dudlík jsem mu vyměnila za prso....ale teda ječel tak,až mi zaléhaly uši :frowning2:
14. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
ahojky holky..tak koláže skládám v programu PICASA..jde svatnout zdarma na netu...

No jo je to s těma chlapama těšký ale můj pomáhá i s úklidem :grinning: je to fakt poklad... :slight_smile:
14. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
tega koukám že se taky malý škrábe na pusince..náš Kubík je taky pořát poškrabaný..a to má nehty ostříhané..

jo a malý teda krááááásný.. :wink:
14. pro 2009 v 19:40  • Odpověz
evena:jak jste na tom s těma kyčlema??kdy jdete na kontrolu???
14. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
my děláme koláže ve fotoshopu, nejsou to nějaké šablony, jen to přítel naskládá na sebe jak chci

renu: pravá kyčel už je ok a druhá se k tomu blíží, na ko jdem 28. prosince a vipadá to že už nám to sdělají a pak budeme pokračovat v širokým balení :slight_smile: :slight_smile:

Holky jak často koupete? Já pořád tak jak mi řekli v porodce jednou za 3 dny, ale nevím jestli bych už neměla častěji ... teda malá nějak upocená nebo tak něco nebývá ale i tak nevím jestli to není málo.

Dělají se vašim prckům taky vzádu na hlavě lysinky? Máje se udělala během asi dvou dní docela solidní pleška asi jak s tou hlavičkou moc háže :grinning:
14. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
nevíte něco o maje?
14. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
vypadá :grinning:
14. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
jj renu, já můžu stříhat nehty třeba třikrát týdně a stejně se vždycky nějaký škrábanec objeví:slight_smile:...my koupeme každý den, vím že se to nemá, ale malý si to vyloženě užívá, je ve vaně blahem bez sebe, dokonce už se koupal i s ta´tuldou ve velké:slight_smile:......a hlavně, na krčku jak má dvě brady, tak se vždycky spotí:slight_smile:......co maja, nad tím už jsem taky přemýšlela
15. pro 2009 v 07:45  • Odpověz
holky tak my koupeme taky každý den...máme po trostě každý den stejné...v půl 6 koupání v 6 papat položit do postýlky a odcházíme...zdá se mi že kdyý je okoupaný tak i líp spinká...
15. pro 2009 v 08:25  • Odpověz
evena to jsem ráda že se ty kyčle lepší...pořát na vás musím myslet...
15. pro 2009 v 08:26  • Odpověz
taky si to myslím, že našeho malouška ta teplá voda krásně unaví....možná je to jen můj pocit, ale vyhovuje mu to, tak to tak dělám pořád:slight_smile:
15. pro 2009 v 08:29  • Odpověz
ono se to nemá denně kvůli exémům.....my ale s manžou nic takovýho nemáme a ani prdís nemá nijak suchou kůži, takže si myslím, že je to v pohodě...i když občas mě zahlodá, jestli děláme dobře.....ale když on je v té vančce tak strašně spokojenej:slight_smile:
15. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahoj holky, tak malý má rýmu stále a opravdu se moc necítí. Dost často pláče. Noci jsou úděsný a moc nemá chuť k jídlu. Budeme se s ní muset poprat. Jinak náš prcek má zavedený svůj režim spaní, v 19 h. usne a pak v 22 h. někdy i dříve. Když není rýma, tak spí už krásně. Co vám holky pomohlo na rýmu u prcků? My vysáváme a teď ho potírám tymiánovou mastí. Nevím proč jsem MAJA nechodí, psala jsem jí asi před měsíce SMS a už se neukázala.
15. pro 2009 v 08:37  • Odpověz
makka:my měli LIBENAR a docela to pomohlo....
15. pro 2009 v 08:41  • Odpověz
terčo malý je taky po koupání spokojený..navíc už ho baví i natírání..koupila jsem olej od HIPPu a drží teda od začátku do konce...jsem si říkala že koupím nějaký ještě masážní ten oleja vyskouším masáž..

taky nemáme žádný exém... :slight_smile:
15. pro 2009 v 08:44  • Odpověz
holky jak jste na tom s dárečkama pro prcky??my už máme vše co jsem chtěla dostane hrací deku,takové to pěnové puzzle na zem..bude nám to sloužit jako podložka pod tu deku at nejni na tvrdém..Koupila jsem mu celou řadu kosmetiky HIPP a oblečení z NEXT potom flašku cucky nějakou hračku osušku...a asi 4 bodýčka...snad toho nejni málo..nechci ho nějak šidit...

co jste koupili vy??
15. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
jo a ještě dostane knížku...ŘÍKANKOVÍ KOLOTOČ je super je tam mooc známích říkanek co bych si ani nepovspovínala...
15. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
RENu - :astonished: Tak mi malému koupili jen jednu hračku a hračku co měl dostat k svátku už používá. Tento rok z toho nemá rozum a za rok mu to určitě vynahradíme. Všem příbuzným jsme řekli, že ať raději koupí dárek malému než nám. Budeme mít z toho také radost
15. pro 2009 v 09:13  • Odpověz
A masážní olej máme SABA MED normálně z drogérky. Hodně ho využívám a malému se masáž moc líbí. K olejíčku je přiložen letáček s ukázkama masáže.
15. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
my zatím rýmu neměli, musím zaklepat, protože se toho úplně děsím, chřipky a i z rýmy bych neměla radost....my máme hrací deku už asi dva týdny, chci taky koupit to pěnový puzzle a ještě nějakou blbůstku,ale vzhledem k tomu, že mu je to úplně jedno, tak to nějak moc neřeším....v podstatě od toho, co se narodil, mu pořád něco kupujeme, šizení určitě nejsou renu:grinning:
15. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.