• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Hodila sem tam nějaký fotky,ta jedna je z dnešního rána :slight_smile: Časem přidám více - nestíhám,ten měsím bez PC mi fakt chyběl!
15. pro 2009 v 15:29  • Odpověz
Ahoj Terčo! No teď už je nám celkem fajn! Já už od minulýho týdne konečně i sedím.
15. pro 2009 v 15:39  • Odpověz
danuš: jo, ten Oral b jsem si právě s tou slevou koupila, ale ne whitening, ale vitality, whitening neměli, tak mi paní prodavačka nabídla jiný druh od stejné firmy :slight_smile: myslím, že sleva 300,- je super! :slight_smile:

renu: na Superstar koukám, ale Chodúr se mi nelíbí ani trochu, přijde mi dost arogantní. Zato fandím Šmajdovi, včera jsem mu i hlas poslala :grinning: no jaaaaak puberťačka :grinning:

maja: vítám tě opět mezi nás :slight_smile:

edit: gratuluju ke kontrole! Editka vám pěkně roste :wink:
15. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
Ahoj Pabli! :slight_smile:
15. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
Tak jsem tak nějak projela vaše albíčka - no radost pohledět - to nám ty mazlíčci krásně rostou :slight_smile:
15. pro 2009 v 15:56  • Odpověz
maja: Barunka je taky moc krásná okatice :slight_smile:
15. pro 2009 v 15:58  • Odpověz
maja no hurá kde ses flákala? :grinning: ty sis teda vytrpěla, hlavně že už si ok :slight_smile: a s PC to je MOC důležitý, bez něj se dnes obejít to je děs :grinning: teď tu nebude měsíc pipii - stěhovala se do novýho a než jim zařídí net tak to bude trvat ... a pěkný fotky :slight_smile:
tegga jj to je přesně ono, žlutá vrstva šupin ... tak to sem ráda že to není nic neobviklého, dnes sem to namazala mastným krémem a trochu vyčesala, ale moc to nešlo, na noc jí dám vrstvu krému a snad to změkne a povolí a vyčesat to půjde lépe
edit gratulace k úspěšné ko, koukám že ste šli nějak dřív ... my už na tříměsíční ko budeme mít určo 6,5 kg :grinning:
15. pro 2009 v 16:12  • Odpověz
no dřív ste asi nešli, je jen o 4 dny od té naší, takže dřív jen o chloupek ... tý jo to strašně letí :confused:
15. pro 2009 v 16:14  • Odpověz
Evena - přesně, Editka bude mít 3 měsíce za 3 dny :slight_smile: Hrozně to letí. Roste krásně, za 3 měsíce skoro zdvojnásobila porodní váhu (2,70kg) takže jsem spokojená.

Oilatum kupuju v lékárně (je i na předpis, ale k tomu u nás není důvod), je to olejové a hrozně příjemné.
15. pro 2009 v 16:29  • Odpověz
evena to musíš namazat něčím fakt hodně mastným, krém asi moc nepomůže, zkus spíš nějaký olejíček......ono to pak jde skoro samo, když to vyčesáváš...stačí to nechat tak půl hoďky, aby to malou nebolelo, ono to změkne a krásně to vyčešeš....maja Barunka je taky moc krásná:slight_smile:
15. pro 2009 v 17:02  • Odpověz
maja-ahojky,tak to je dobře,že po té operaci jsi už ok a nemáš bolesti :slight_smile: malá je krásná, máte pěknou váhu :slight_smile:
15. pro 2009 v 19:03  • Odpověz
edit-co nějaké nové fotečky :wink:
15. pro 2009 v 19:05  • Odpověz
holky, v chytré knížce mám, že děti by měly zdvojnásobit svoji váhu ve 4-5 měsících, pak v 1 roce ztrojnásobit :grinning: koukám, že některé budou mít ten trojnásobek už v půlroce, co? :grinning:
15. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
no jo pabli my s edit máme nejspíš smetánku místo mlíčka :grinning:
a jinak edit fotečky !! ať víme jak editka roste :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz
... ale dle mých výpočtů se do tabulek té tvé chytré knížky vlezeme ... to spíš vy máte takové žížalky co nechtějí moc přibírat :grinning:
15. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz
já si dávám 30% smetanu do melty,abych měla vydatnější mlíčko,ale ten můj pacholek má ten svůj lážo-plážo styl sání,takže z toho mám akorát sr... a prcek přibírá po svém...ale teda dáváme teď 100 g za 3 dny,takže jsem spokojená...Já sem byla jako mimi buclínek,ne extrémně,ale pěkně, jenže Ondrášek má ve stejném věku o 7 cm víc na délku než já ve 2-3 měsících :grinning:
15. pro 2009 ve 23:50  • Odpověz
editah:podívej já položím malého v 6 když je to později tak je protivný a pláče...prostě v půl 6 začínám koupat v 6 leží..dneska třeba vstal ve 2 ale tedka poslední 3 noci se mi probudil až ve 4 :astonished: Pak nějak kolem 6-7 taky dostane napapat a zase ho položím a vydrží tak do 8 půl 9...uvidíme...S tím uspáváním na mě tlačila mamka at si malého nenaučím uspávat že je to později peklo...tak jsem ji poslechla...položím ho zapnu chůmu a jdu pryč..on třeba chvilku brouká ale tak za 3 minutky je tuhý...
16. pro 2009 v 07:46  • Odpověz
no ahojky máji...už jsme si o tebe dělaly obavy... :wink: kde ses nám jen stratila...
16. pro 2009 v 07:48  • Odpověz
terčo ten váš poklad se tak strašně změnil..v té peřince je ještě takoví "nevybarvený "a tedka jaké krésné okaté mimi... :slight_smile: :slight_smile:
16. pro 2009 v 07:51  • Odpověz
editah:tak já si to Oilatum aky koupím..kubík má taky suchou pokožku...nemusím se radit s doktorkou že ne??
16. pro 2009 v 08:18  • Odpověz
Renu - oilatum určitě neuškodí, takže se nemusíš radit s doktorkou. Je to prostě olej do koupele.

Já jsem si taky původně říkala, že budu nechávat malou uspávat samotnou v postýlce, ale u nás to nefunguje. Přes den mi normálně usiná sama, ale večer ne. A taky ráda spí s nama v lůžku :slight_smile: Já vím, že jsem si na sebe upletla bič, ale naši mají 3 děti a všechny začaly usínat samotné v postýlce a pak stejně napochodovaly k nim do postele :grinning: My máme obrovksou manželskou takže se tam vyspíme i s Editkou.
Když mi náhodou neusne u kojení tak usne jen tak, že ležím vedle ni. Když ji dám do postýlky tak řve jak tur :frowning2: Na metodu 5-10-15 nemáme s manželem nervy. Chceme aby věděla, že jsme tu pořád pro ni a že je důležitější než film v telce :slight_smile: Ne že bych k ní letěla hned jak zamrčí, ale když pobrekávání přejde v řev tak jsem hned u ni.
16. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
Máme to stejně jako edit:grinning:...teda až na to spaní u nás v posteli, to praktikujeme jen vyjímečně, třeba o víkendu ráno, když si chceme ještě pospat.....ale jinak přes den malý usíná v pohodě sám v pelíšku....ale po večerním kojení chce chovat, až dokud není skoro tuhej, pak ho můžu teprve položit do postýlky:grinning:....taky na to nemám, nechat ho tam kníkat, někdy se potřebuje potulit:slight_smile:
16. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
Já se k ni taky ráda tulím takže mi to ani moc nevadí :slight_smile:
No a když se chci koukat na TV tak nastupuje manžel, ten je taky tulivej :grinning:
16. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
editah:tak to samozdřejmně když brečí tak jsem hnedka u něj ...ale on večer nebrečí..je už naučený...prostě se okoupe zabalí a jde spinkat...
16. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
sám už začne zavírat očka a je to hotovo..kdybych ho nechala býl vzhůru ak už je přetažený a brečí...
16. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
holky jak to děláte tedka když je zima???chodíte s prckama ven??tedka tu byla kamoška at jdu kočárkovat ale vykašlala jsem se na to...je tam fakt zima...
16. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
Ven chodím, ale tak na hodinku dopoledne a hodinku odpoledne. Víc mi příjde moc.
Já mám u nás na chodbě (před bytem) kočár po neteři, takže jak se vrátime z prochajdy tak ji tam jen přendám a ona spí klidně další hodinku :slight_smile:
Ven bohužel musím skoro každý den, protože chodím do práce. V autosedačce ji nechávat tak dlouho nechci, takže zůstava jen kočárek.
16. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
holky jak to bude dělat až budou mět děti 8-10 kg???to je budete taky chovat dokud neusnou?? :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
edi:a to ji tam nebudí třeba vítah nebo tak??
16. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
Já nechovám! On usíná vedle nás v leže. Chovala jsem ji jen 2x a to když měla mega prdíky. :grinning:
16. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.