• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
holky tak to já dávám do 2 fusaků malý má na sobě doby tričkos dlouhým mikču a ještě jednu teplejší a dole má punčochy kalhoty a hunaté botky...čepku a rukavičky...pak fusak do vajíčka a ještě normální fusak... :slight_smile: :slight_smile: aby mu nebyla zima :wink: :wink: :wink: :wink:
16. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz
danu když ho nepohoupu tak se nehoupe takže tak a já ho moc nehoupu...jen když vidím že se kroutí...on v ní krááásně spinká...
16. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz
renu je tam ale napsaný, že ty mimča v tom nemají být moc dlouho, já ho tam spávat nenechám
16. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
Kubík tam spinkává..myslím že tu 1 hodku nebo hodku a půl...se mu nic nestane...
16. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz
editah:ten fusak je naprosto dokanalý...jakto že jsi nenapsala že ho obědnáváš taky bych do něj šla... :frowning2: :frowning2: myslela jsem že nic lepšího jak emitex nejni... :frowning2: :frowning2: Ale vypadá podobně jak fusak do vajíčka... :slight_smile:
16. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz
tega:a proč je tam teda napsané že vidračka stimuluje dítě k odpočinku když tam to dítě spát nesmí??to nějak nechápu...
16. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
16. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz
16. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
zatim máme přenosnou tašku,která má i jakoby stříšku a má výplň duté vlákno,takže hezky hřeje,ale do sporťáku nepůjde...
16. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz
Kaiser je taky dost dobrý fusak.
Já jsem z toho Bunkru naprosto nadšená, mám hned 2 :slight_smile: :slight_smile: Jeden růžový (folkrol framboise) a druhý šedivý (fairytale), v jednom mám ještě tu teplou vložku a ve druhém ne. Já se totiž nemohla rozhodnout který je hezčí a tak jsem vzala oba :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
Editka mi v lehátku taky už parkrát usnula, ale ja ji vždycky hned přenesu do postýlky. Přece jen tam páteř asi dost trpí.
16. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz
to nevím renu:grinning:já to tam každopádně psané nemám....mám tam, že v tom spát nemá a myslím, že kvůli páteři by tam opravdu neměly trávit hodně času
16. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz
lehátko používáme tak na půl hodinky až hodinku denně, někdy v něm taky usne, ale spí v něm tak tu půlhodinku, tak snad OK, ptala jsem se na to doktorky, prý jsou lehátka v pohodě, jen tu vibračku by mu moc nepouštěla, že je to na malá miminka moc silné, ty vibrace... Do lehátka ho dávám, když potřebuju něco dělat a brečí v postýlce, nebo když máme návštěvu, tak ho přišoupnu s lehátkem ke stolu, aby mohl taky koukat na lidi kolem :slight_smile:. Když zapnu vibračku, tak jen, když hodně brečí a zlobí, tak se sklidní, pak ji zas vypnu :wink:
16. pro 2009 v 16:38  • Odpověz
ahoj holky, naučila jsem se dělat ty koláže v Picasu... tady jedna s novým kapsářem, který jsem tento týden pořídila za 660,- (cena mi přijde dobrá, vzhledem k tomu, že na netu jsem viděla maličké kapsáře za 900,-...) http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3627215&vReferer=
17. pro 2009 v 06:56  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme malému koupili k ježíškovi vibrační lehátko a zatím je z něj nadšený. Ale také v něm nějak dlouho nevydrží, chce změnu. Potřebovala jsem doma taky něco udělat a hlavně uvařit. Dnes budu mít na hlídání na 2 hod. svého 6letého synovce, který si s malým moc rád hraje a malý na něho hrozně hezky reaguje. Směje se a něco mu povídá.
PABLI - super kup, kapsář je moc hezký a hlavně ho hodně využiješ. Prosím tě, jaké jsou e-mail stránky na Picaso?
17. pro 2009 v 07:59  • Odpověz
pabli...SUPER koláž :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
17. pro 2009 v 08:05  • Odpověz
makka:a jaké to léhátko jste koupili???
17. pro 2009 v 08:07  • Odpověz
RENU - tohle jsme koupilihttp://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=172001&e=detail&site=cz&selcat=bgb&pid=38361
17. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
pabli-krásný kapsářek,ale dosáhneš do těch horních kapes?? :slight_smile:
17. pro 2009 v 11:45  • Odpověz
makka-kolik jste za něj dali??
17. pro 2009 v 11:45  • Odpověz
danuš: jojo, v pohodě :grinning: neboj, na to jsme mysleli při jeho věšení :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz
makka: taky ho máme :slight_smile: my za 1100,-
17. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz
ahojte ... pabli šikulka moc pěkné :dizzy_face:
Já myslela že když je malá v tom postoji dost nepohyblivá že bude trochu i možná opožděná a včera mě dost překvapila. Když ležím tak si jí dávám jen bříškem otočenou ke mě, protože na zádech to nemá ráda, včera sem udělala vyjímku, protože měla široký balení (pokadila mi postroj) tak ať si zakope nohama a ona se pořád dokola zvedala a dost vysoko a pěkně hlavičku i záda držela ve vzduchu, Koukala sem jak blázen. Už tak 10 dní sem u přebalování pozorovala že se tak jinak kroutí, zvedá nohy a tak se prohýbá takže to asi trénovala ... já sem tak ráda že se hýbe to je bomba :grinning:
17. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
Dnes byl přítel naposledy v práci a to ještě chvíli tak sem ráda že tu nebudu sama a taky dodělá nějaké práce co má rozdělané ať je to hotové do Vánoc. Taky už máme stromeček a těch vánoc se nemůžu dočkat :slight_smile:
17. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
MAKKA:super křesílko... :slight_smile: :slight_smile:
17. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz
evena:no to je parda...Mája je šikulka :wink: :wink: :wink:
17. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
PABLI - bylo za 1700 Kč, jé kde jste ho kupovali? Máte to samé, protože i na internetu stojí 1300 Kč. Holky, mám pocit, že má malý růstový spurt, mluvila o tom i má švagrová a zdá se jí, že ho malý má. Prý i můžou bolet klouby. Malý je pořád takový nespokojený a ukňouraný. Jestli to teda není jen ta rýma. :frowning2:
17. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz
PABLI - tak to je teda rozdíl!
Holky, normálně malý spal od 21,30 h. do 7 h. bez jídla. :astonished: Zato přes den je hrozný, dost pláče a bolí ho bříško. Nevím jestli spíš není protivný z té rýmy, ale má i problém se vykakat. Zeptám se dr, jestli by neměl mít jiné mlíčko
18. pro 2009 v 07:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.