• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
makka: to jste měli pěknou noc! U nás teda už druhá noc děs - malej se budí po 3 h, i 2,5 h... asi růstový spurt ve 3 měsících už... :unamused:
18. pro 2009 v 07:32  • Odpověz
PABLi - je to možné. Náš přes den dost pláče a bolí ho bříško.
18. pro 2009 v 08:05  • Odpověz
holky jak vypadá očkování na ramínku u vašich dětí???Kubík tam má takovou nalitou grčku..nějak se mi to nelíbí :frowning2:
18. pro 2009 v 08:10  • Odpověz
RENU - to je správná reakce na očkování. Malý to taky tak měl a teď to má už lepší.
18. pro 2009 v 08:16  • Odpověz
makka to jsi mě teda uklidnila :slight_smile: uff...už jsem se lekla že je něco v nepořádku...
18. pro 2009 v 08:22  • Odpověz
PABLINKO:mám dotaz...Neslyšela jsii náhodou o knížce:MILOSTNÉ DOPISY VELIKÁNŮ??Scháním ji..nevím jestli je to přeložené do češtiny...ale v jednom filmu té knížce tak říká...neznáš ji náhodou??
18. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
renu: to mi nic neříká... :confused: ani na netu o tom není ani zmínka, leda že by to bylo pod jiným názvem...
18. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
pabli kamoš mi tedka psal že se mu zdá že se to jmenuje milostné dopisy slavných....ale ani tohle mi nic neukazuje...
18. pro 2009 v 11:13  • Odpověz
pabli je s tama jeden verš třeba ho znáš mám to napsané uplně nahoře žlutě...je to od Bethovena

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=456466&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
18. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
Takže kyčle má Editka naprosto v pořádku!! Jupí, takže na ortopedii už nemusíme.

Ale teď tak máchala rukou, že mi zlomila moje nejoblíbenější brýle veljpů. Fakt se mi chce brečet, navíc byly docela dost drahý a druhý takový už u nás neseženu. Ach jo, co se dá dělat.
18. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz
editah:tak to je SUPER!!Gratulace VELKÁÁ... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jej tak to je nemilé... :unamused: :unamused: aale koupíš jiné..
18. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
Díky za gratuluaci :slight_smile:

Já mám brejliček doma dost, ale tyhle byly suprové a navíc jsem si do nich nechala pře měsicem udělat nová skla (za 3tis), takže vyhozené peníze. :frowning2:
18. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
renu: fakt neznám... a je mi divné, že Beethoven, hudební skladatel, psal verše... no ale možné to je :wink:

edit: gratulace ke kyčlím a upřímná soustrast k brýlím!!! Teda nestraš mě, já mám brýle jen jedny, dlouho mi vždycky trvá, než si na nějaké zvyknu, tak nemám nikdy ani žádné náhradní! Včera malej strhnul brýle manželovi, ale vzal je pěkně za nožku a položil si je na hlavu :grinning:

holky, je tu 0,2 stupňů na slunci, tak jdeme ven :slight_smile:
18. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
U nás je -6 a kolik je na slunci netuším, protože tady žádný není :grinning:
S malou jsem byla 1,5 hodiny venku dopoledne a teď je na hodinové procházce se švagrovou.
18. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz
edi:ty chodíš s malou ven když je taková zima?? :astonished:
18. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
No jasně. Podle doktora můžu do -10 ven, teda když ji dobře obleču a není ji zima. Můžu garantovat, že zima ji není, protože po vytažení z kočárku mu teplé ruky, nohy i nosánek (diky fusaku ze kterého ji snad ani ten nos neleze :slight_smile: ).
Editce se venku líbí, krásně tam spinká. Po návratu ji nechavám v druhém kočárku na chodbě a ona se ještě dospává :slight_smile:
Vy ven nechodíte?
18. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz
edi já jsem právě měla strach...když je tak zima...My máme tedka krušné dny protože Kubík taky chodí rád ven..spinká venku úžasně když tedka nechodíme tak je protivný a trvá mu asi hodinu než doma usne... :frowning2:
18. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
Vím, že někteří doktoři nedoporučují chodit ven když je pod -5, ten můj tvrdí, že do -10 je to na chvilku (cca hodinku) OK. Přece nebudu sedět doma, mrznout může až března :sweat_smile:
Ale ani miminku ani mamce nesmí být zima :slight_smile: Mě je občas zima jen na stehna, ale jinak ne. Na ruky mám Muffa takže je to pohoda.
18. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz
no jo no...máš pravdu...zutra třeba vyrazím... :wink:
18. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz
Naštěstí se má za pár dní zase trochu oteplit. Musím říct, že mi ty dlouhé procházky začínají chybět. Doma je nuda a navíc se tím udržuju v "kondici" :slight_smile:
18. pro 2009 v 15:01  • Odpověz
ahoj holky,u nás je celý den -10,takže ven dneska nejdem,včera bylo -5,tak jsme byli ani ne hodinku a stejně jsem měla omrzlý obličej :unamused:
18. pro 2009 v 15:01  • Odpověz
edit-ten rukávník je vychytávka :slight_smile: ale co takhle současné foto Editky??
18. pro 2009 v 15:02  • Odpověz
Danuš dodám, ale nejdřív musí můj "pořádku milovný" manžel najít kabel k fotáku. Nechce se mi kupovat další, protože už doma máme 2!! Někde v jeho pracovně kam se bojím vstoupit natož tam něco hledat :slight_smile:
18. pro 2009 v 15:09  • Odpověz
edi:no jo ty prochajdy jsou k něčemu dobrý :wink: i když já stejně po vánocích nastupuju do tělocvičny...musím se dát do svatby do pucu...
18. pro 2009 v 15:11  • Odpověz
Reni - tělocvična na mě taky čeká, ale mám prý raději počkat až do půl roku malé až budu míň kojit. Protože do mléka pak přechází nežádoucí látky, které se při cvičení vyplavují. Já jsem chodila jen na aerobic nebo spinning, pomalé cvičení typu kalanetika nebo yoga mě nebaví. Takže teď jen chodím s kočárem a mírně běhám na běžícím pásu.

Ty budeš určo krásná nevěsta. Omlouvám se, už jsi to tu psala, ale kdy máte termín? Už máš šaty?
18. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
renu taky máme takový tvrdý flek po očkování a dr říkala že je to normální
edit gratulace ke kyčlím :slight_smile:

Nevím co se s malou děje, už týden se s ní pořádně nemůžu domluvit. Dřív byla přes den tak hodná a řádila jen večer a teď je to i přes den, pořád si vynucuje pozornost a nechce spát, dokonce ani u kojení už neusíná, nax. jednou za den, i to kojení stojí za houby, nechce mi moc sát, když jí položím na postel tak než si k ní stihnu lehnout spustí řev, ale takovej že se odmítne přisát, tak jí vezmu, uklidním, položím, ... a je to nanovo. Když je přítel doma tak mi jí musí k prsu přikládat on a je to rychlovka, když jí pokládá tak už jí tam tu bravku musím narvat ... přitom mlíka mám strašnýho, ani mi to nestíhá odsávat a já mám pořád tvrdý prsa. Čekala sem spíš další růstový spurt a ne toto. Už sem z ní byla dnes tak zoufalá že sem jí normálně nechala hodinu brečet až z toho usla, už nevím jak na ní, pořád dokola jen nošení a řvaní, rve mi to uši, sem akorát z ní na nervy :frowning2:
18. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
evena-máme to samé!!!!
18. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
aby mi neřval při tom přikládání,tak mu dám dudlík,protože než si rozepnu podprdu,tak je schopnej spustit hysterák a neví,kdy přestat.Bude to asi spurt+nějaká puberta či co :wink:
18. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
včera sem kojila po 1,5 hodině a ideálně ještě napůl spícího přiložit,aby nestihl ječet
18. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
teď sem jí několikrát zkoušela přikládat a marně, stále řve, přitom jedla někdy okolo poledne a to ještě tak sála minutu, sem fakt hotová a vzteklá :frowning2: když mi dřív řvala z hladu tak v momentě co měla prso po něm skočila jak divá a bylo po řevu, takže hlady to asi nebude, ani se nějak moc nenapíná že by to byli prdíky :frowning2: nejradši bych jí šoupla někam hodně daleko a šla si lehnout :grinning:
18. pro 2009 v 15:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.