• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
někdy na to usnutí přes den pomůže plína přes obličej a vytuhne....ale někdy ho to ještě víc vytočí :confused:
18. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
jo přesně,třeba 3x zatáhne a pak se začne vztekat...dneska zabrala změna polohy při kojení-kojíme teď fobalový držení
18. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
edi:tak to by jsme si rozuměli...já tyky chodila na aerobic a spining..a po vánocích zase začnu..No to máš blbé že nemůžeš tedka když kojíš..já mám teda víhodu že nekojím tak můžu do toho skočit po hlavě...už se strašně těšíím...

edi chtěla bych šaty s kolekce od MAGIE SOTTERO můžeš se kuknout do alba co mám na beremku..tam je tak zhruba co bude...

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=456466&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
18. pro 2009 v 16:01  • Odpověz
18. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
dík danu...ty tvoje sou taky překrásné... :wink:
18. pro 2009 v 16:17  • Odpověz
renu-hned bych se vdávala znova :grinning:
18. pro 2009 v 16:28  • Odpověz
změna polohy, dudel ani plína a nic nezabírá, stále řve, prso odmítá, když to tak shrnu tak snad jedla jen hned ráno ale pak se příšerně poblila, dnes prostě vůbec nechce jíst :frowning2:
18. pro 2009 v 16:52  • Odpověz
evena-ono jí to přejde,ale je to pakárna co :frowning2: mě zase zlobil,napil se jen trochu,ale teď si brouká v kojícím polštáři...fakt jako aprílové počasí
18. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
zkus jí uspat a přiložit jí k prsu v polospánku....rozhodně nemá cenu jí do toho nutit,když už chytla amok :wink:
18. pro 2009 v 17:23  • Odpověz
dala jsem do alba naší PF :slight_smile:
18. pro 2009 v 17:24  • Odpověz
danu:PFka náádherné moc vám to všem sluší...Ondrášek je krásná malá fazolka... :slight_smile: :slight_smile:

ani nevíš jak se na ten svatební den těším... :slight_smile: doufám že to víde tak jak má...ještě nchůzka z quartetem co nám bude hrát u obřadu a kostel mám v cajku a pokračuju v obědnávání balonků,létajících přání a takovích těch kravinek bez kterých by to nebylo ono... :wink:
18. pro 2009 v 18:18  • Odpověz
evena:to je mi líto..Májinka má asi špatný den..bude to určo dobrý...jen se s toho vyspinká.. :slight_smile:
18. pro 2009 v 18:19  • Odpověz
danu a svatební album nemáš??že by jsem nakoukla... :wink:
18. pro 2009 v 18:33  • Odpověz
Taky nemáme nějak prímové dny, musíme se malému dost věnovat. U nás hlavně převládá bolest bříška, ale dnes jsem volala doktorce a říkala jí o tom. Tak mu máme ještě dávat čajík z fenyklem, ten teď mají od Teekanee dětský. Chutná mu, což je hlavní a prdí!!! A zatím klid. Prostě ho UM zabetonuje a brečí. Dokonce se mu začalo líbit i v lehátku, ale po nějaké době musíme udělat změnu a věnovat se mu. Dnes mi došel dárek od manžílka. Jelikož jsem byla velice šikovná a rozbila jsem si parfém od CK, který jsem měla měsíc, tak mi manžílek koupil nový. Objednali jsme ho z netu. V obchodě 30 ml 1 060 Kč na na netu 100 ml 860 Kč, no nekupto.
18. pro 2009 v 18:38  • Odpověz
Renu - moc krásné šaty. Už se těším až nám posleš fotky ze svatby. Jak já ti závidím. Hned bych se vdávala znovu :slight_smile:
I nekojení má své velké výhody. Na hodinu stepu bych si zašla hned, to mi moc chybí :frowning2:

Evena - to nebude spurt, to bude normální vývoj :slight_smile: Myslím si, že doba kdy prospaly skoro celé dny nám pomalu, ale jistě končí a budou teď chtít naši pozornost mnohem víc než dřív.
S tím kojením je to teda opruz, ale nejspíš to brzo přejde. Fakt by to mohl být ten "bojkot kojení" a to trvá jen pár dní.
18. pro 2009 v 18:38  • Odpověz
Když mluvíte o svatebních albech, tady je to naše http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=75659
18. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
renu-taky budeš tvořit PF ?? :slight_smile:
18. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
danu jasné budu...ale jen samotného Kubíka...tedka o víkendu to nafotím a pak vložím... :slight_smile:
18. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
makka-škoda,že tamty fotky jsou malinké.....
18. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
danu:fotečky náádherné..byla jsi jak princezna... :wink: :wink: :wink:
18. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
renu-dík :slight_smile: ty jo,už je to 2 roky.....
18. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
danu no jo letí to...pamatuju jsi jak jsem 4.února zjistila že jsem těhotná... :slight_smile: a už máme 3 měsíčního prcka...
18. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
mě přijde,že jsem si včera dělala těhu test :grinning: a přitom to bylo 20.ledna :grinning:
18. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz
danu v polospánku to nejde, ona přes den už skoro nespí, ale pomáhá trochu když si lehnu a přítel jí v náručí uklidní a přiloží, to jí pak prso rychle vrazím do pusy než se stihne rozkoukat někdy to vyjde že se napije aspoň malinko než se rozbulí
ale nakonec se nám to povedlo a kojili sme skoro bez problémů v podvečer a teď zase a dokonce usla, takže snad už se nevzbudí ... a ráno snad vykročí z postele tou správnou nohou :grinning:
edit nestraš s normálním vývojem ... já si přála hodné nenáročné dítě :grinning:
renu jak se vdáš tak už snad budu jediná svobodná tady :slight_smile: :unamused:
danu PFky supéér :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz
evena-v leže nám to taky jde asi nejlíp, před hodinou byly záchvaty,ale už přišel manžel a blbne s prckem a ten se směje a brouká :dizzy_face: Doufám,že tyhle bojkoty a vzdory rychle odezní,už mě z toho vřískotu zaléhaly uši a odmítání prsa na sebevědomí nepřidává... :angry:
18. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz
danu já dnes i brečela, nechápala sem prostě co se děje, bylo to krutý když u přítele byla hodná v náručí a jen co jí přiložil tak řev a tak několikrát dokola a pomalu celej den, taková slabá chvilka no, teď už to beru sportovně :slight_smile:
teď sem dokoukala holky vaše fotečky ze svatby a krásný ... že bych do toho šla taky? :grinning: přítel mě furt přemlouvá a zatím odolávám, po narození Máji se prozměnu vymlouvám na to že je malá tak až bude chodit :grinning:
18. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz
makka-no paráda,moc hezký :slight_smile:
evena: jo to znám,já mám spíš teda záchvaty vzteku z něj a pak taky brečim...ted už je klidnější,usnul v lehátku...buď v klidu,Májince nic není,jen jsou to malý vyděrači a chování v náruči je přece nejlepší :wink: tak si to vynucují....
18. pro 2009 ve 23:29  • Odpověz
evena: teda vy máte trápení :frowning2: :frowning2: :frowning2: snad se malá brzy umoudří
danuš: máte doma vzteklouna, jo? :slight_smile: na toho našeho pomáhá, když na něj houknu jakoby nazlobeně (jako mluvím na děti ve škole :grinning: ) - nebo i manžel, když začne vážným hlasem: "Hele mladej, takhle by to teda nešlo, nemůžeš mamku tak zlobit!"... a je klid - kouká, co se děje a asi si myslí, že to fakt už přehnal :grinning: :grinning: ale ne vždy to vyjde...
Teď má asi ten spurt či co, už třetí noc kojím po 2,5 h, je to děs!

Holky, hezký fotky ze svateb :slight_smile:

danuš: renu: nojo, 19.1. jsem si dělala první těhu test já - a přesně před rokem jsem měla taky těhu test pozitivní, ale těhu se neujalo a čárka rychle slábla, až se ztratila... to až za měsíc to pak bylo naostro :grinning:
19. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.