• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
danus, ja bych porad vsechno menila:grinning: jemno atd...manzel me uz za to posila do haje:grinning:
26. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
pipiii v praze musíte mít zahrádek:grinning:
26. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
tegga. noo jooo ale u restauraci a pekne drahy:( ja bych si sedla na zhradu, na travicku:(:(:( a lezela nekde:(
26. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz
jo taaaak :slight_smile: ....tak tu možnost taky moc nemám :grinning: ....ale posedět někde na zahrádce u restaurace s něčím studeným je taky pohoda :wink:
26. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
to joooo, ale sama :pensive: :pensive: :pensive:
26. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
pipiii jakto, že jsi vlastně tak brzy vzhůru:slight_smile:?....tak sama to je na pytel, musíš splašit nějakou kamošku....
26. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
já jedu po práci k extchýni posedět pod pergolou :slight_smile:
pipi-ten kočárek je fakt hustej...už jsi 100% rozhodnutá?? Mě ale přišel pro holku hezčí ten šedý se srdíčkem..tenhle je univerzál :wink:
26. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
autor
tegga, ja tu nemam kamosky v Praze:( tak 1-2:frowning2: jinak vsechno jenom pres net:(

manzel me vzbudil a je tu teplo, tak uz jsem nemohla spinkat
26. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
makka-jo jo,favorit byl i Matěj,ale to teď dává každá třetí mamina....
26. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
danus, oni nam prepsali celou objednavku na ten kocarek, ja jsem z nej byla uplne mimo, strasne se mi libil, ze je proste uplne jiny, nez jiny kocarky a ze ma tu protikorozni upravu....ale potom co mi tady 90% holek reklo ze byl tamten hezci tak jsme plakala a mrzelo me to:( ted uz s tim nic neudelam:(
26. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
danus a asi me ovlivnil i kubuv nazor, ten byl z nej uplne mimo, nikdy se mu zadnej kocarek jeste nelibil , jak tenhle
26. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
pipi-ne že byl hezčí,ale víc holčičí, tenhle je univerzální a aspoň nebude tvůj manža dělat scény,že s holčičím kočárkem jezdit nebude,jako když si chtěla růžový :wink:
26. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
pipiii přece nedáš na to, co ti tady kdo napíše na koníkovi...pokud se ti líbí, tak je to tvoje věc a neměň názor podle toho, co řeknou ostatní.....ty s ním budeš jezdit, takže je důležitý, že se líbí tobě.....
26. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz
pipi-kdy ti přijde???
26. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
autor
tegga, ja vim, jenze me to ted asi take mrzi:( nevim no..:( jsme se kvuli tomu v noci i pohadali:( ale necham to uz byt:( chjo:(
26. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
autor
nakonci cervna
26. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
pipi-budeš originální,nesmutni...přijde mi,že se zbytečně často hádáte......mimi všechno slyší...
26. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
danus, jsem dost podrazdena a nad vsim strasne moc premyslim, ale do toho kocarku pujdou ty ruzove perinky, zkouseli jsme to v tom obchode:slight_smile:

ja vzdycky nad necim zcnu premyslet a potom nad tim premyslim a tak
26. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
pipi-ten můj kočárek se ti přece taky nelíbil, ale já se nenechala ovlivnit a koupila ho :wink: :grinning: co člověk,to jiný názor,to by ses z toho zbláznila....
26. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
zase kdyz to tak vezmu tak k tomu kocarku nebudu muset vymenovat muj cely satnik:grinning: ja jsme vzdy chodila v teniskach a tak, mam rada conversky a takovy styl, takze jsme si rikala ze to bude super, ze nebudu tady po praze muset ze sebe delat panicku nebo tak:grinning:
26. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahojky holky... :slight_smile:

Dančo..s těma jménama je to děs taky to furt řešíme dokola...Matesa jsme chtěli taky ale pak teda že Matyas ale ted muj přemýšlí o jiném jméně...tak už jsem s toho zblblá...na holčičku by jsme měli jasno..

Pipiii...ten kočík je ale dooost hrubý... :slight_smile:
26. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
danus, to joo ten tvuj je ale ted vylozene klucici:grinning: a ty cekas chlapecka:grinning: takze to mas fajn:slight_smile: ja bych dneska asi znovu chtela ten s tim srdickem, jsem jak blazen, neumim si proste stat za svym!!:-O:-O:grinning:
26. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
pipi-já na to právě nemám čas,nad něčím moc přemýšlet a hrotit to...ale podrážděná jsem taky, jakmile mě začne bolet břicho,tak jsem hnusná na manžu :confused:
autor
renu, hruby???? :confused: :confused: :confused: takovy nazor jsme jeste neslysela:grinning:
dančo tak to já jsem taky hnusná na tatina... :slight_smile: když mě není ok tak to chudák odnese..
26. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
pipiii jako že ne prostě mazec...ale potom bych malou hodně navlíkala do červené...tam ten byl takovej...prostě se mi pro holčičku líbil víc...ale to je tvá věc..
26. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
dani to je ale štěstí že takové věci už nemusíme řešit že??naše kočíky jsou uz doma a čekají na naše zlatíčka.. :slight_smile:
26. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
pipi- já taky nejradši nosím kecky a podpatky vytáhnu tak na ples.....a dřív i lehce punkový styl,takže můj kořčárek je pro mě ok :grinning: Nosila jsem hodně Steely,ale už jsou hodně jetý,tak je tahám na zahradě v zimě :grinning:
26. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
pipii takový náhlý rozhodnutí sou nejlepší, jestli tě v té prodejně tak nadchl tak na tom asi něco bude a líbí se ti o dost víc než ten původní, navíc se líbí i tvému a to je taky velký + určitě ses nerozhodna blbě :slight_smile:
26. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
ale teď do práce chodim i elegantně,ale podpatky ani náhodou-žabky nebo baleríny,to zkousnu :grinning: Dneska má být u nás 30, tak mám lehounké saténové šaty zavazovací na zádech-hnědo-tyrkysové,krásně chladí,pupek se v nich dobře vyjímá :wink:
26. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.