• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
danuš: my právě koupat budeme, protože druhý den budeme u tchánovců, tam se mi koupat nechce, budeme tam přespávat a další den pojedeme k našim do Litomyšle - teda teď asi podle manželo va stavu :confounded:
21. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
Pabli - chudák manžel. Držím palce, aby to nebylo nic vážného a už vůbec aby to nebyla salmonela
21. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
My loni byli u manželových rodičů, takže letos by byli teoreticky na řadě naši....takže mě manžel dostal, když chtěl jet zase k nim, tak proto budeme doma:grinning:.....jinak my si asi uděláme nejdřív štědrý den s malouškem a teprve až ho dáme spát,tak se navečeříme, i když to asi padnem hlady do té doby, tak já nevím:grinning:....pabli to naštve, taky přeju, ať je co nejdřív oki....jo a nechci strašit, ale s tím očičkem jsme to měli taky, hned po porodu, vystřídali u nás troje kapky, dvě z toho antibiotika, z čehož jsem teda radost neměla a nakonec jsme stejně skončili na čištění slzných kanálků.....je to nepřijemný hlavně pro rodiče, malouši u toho řvou a prý je to nebolí a hlavně od té doby je klid
21. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
Danu krásný přání:slight_smile:
21. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
Jo edit chtěla jsems e zeptat...koupila jsem to oilatum, ale je tam napsaný až od šesti měsíců....kolik toho dáváš ty do koupele?
21. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
já mám doma něco podobného,jmenuje se to Balneum Hermal,měla jsem to pro sebe,když jsem měla hodně suchou pokožku,volala jsem naší Dr. a řekla mi,že to můžu používat i pro prcka :slight_smile:
21. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
DANUSCH - moc hezké přáníčko, i Vám krásné Vánoce a úspěšný Nový rok a hlavně radost z Ondráška
21. pro 2009 v 11:59  • Odpověz
ahojte

pabli to máte blbý a ještě tak přes vánoce, snad bude brzo ok že se z toho brzo vylíže :dizzy_face:

danu jé krásný :dizzy_face: ten Ondík je takový neviňátko malinký roztomilý :slight_smile:

holky teda tolik druhů cukroví, čas by byl, ale nějak na to nemám náladu ani chuť, mám jen jeden druh a to ještě nemám ani ty perníčky co sem chtěla na stromeček a za chvíli sou vánoce :grinning: jinak peču ráda, loni sme měli 28 druhů, tchýně tak je ještě větší blázen okolo 35 :grinning:

frčíme do poradny tak sem zvědavá na kilča ... :slight_smile:
21. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz
tegga:terčo já jsem to oilatum taky koupila a dávám jednu a půl odměrky...je to super...malý je pak krásně jemnounký... :wink:
21. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz
danu:super přání... :slight_smile: děkujem...
21. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
evena-malinký a roztomilý,to by souhlasilo :dizzy_face: neviňátko už moc ne,je to náš ďáblík a tyránek :grinning:
21. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
Danuš - krásný přání. Díky.

Terčo - já dávám tak 2 vršky do vaničky. Doktor mi říkal, že to můžu dávat hned, je to prý lepší než všechno ostatní co je do koupele.
21. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz
danu tak na fotce to vypadá :slight_smile: té naší taky přítel říká malá tyranka

do poradny sme jeli ze zpěvem, v čekárně jen kňourala a u dr. to prořvala, oblíkání byl taky děs a až v autě se uklidnila a doma pak spala v sedačce ještě hodinku
výsledek poradny ... za měsíc přírůstek 600 g a 4 cm, takže máme 6200 g/62 cm ...plánovanou HEXU sme nedostali protože nemá zahojené min. očkování z porodnice, máme přijít 4. ledna tak snad to mít zahojený bude

přišel mi dnes bazének kterej bude mít od Ježíška a vypadá ještě líp jak na obrázku takže mám radost
21. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz
tegga: jo, taky jsme to měli s očkem i po porodu, zabraly na to takové zelené kapičky, teď je dostal zas. Jinak jsem se ptala doktorky, jak s těmi mrazy a chozením ven, tak prý, pokud je do -10, tak v pohodě ven chodit.

No holky, tak už nemusíme řešit, který bramborový salát udělám a jestli ho mají lepší naši nebo manželovi rodiče - manžel bude na dietě, teď může jen piškoty, později rohlíky... no a pije čistou vodu...
21. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz
tegga co máš s tím břichem, jak to vypadá nebo jak se to projevuje? já mám to břicho jakýsi divný a nemůžu se třeba zvednout z postele jako bych tam neměla svaly nebo co :confused: tak jestli to není taky co máš ty
21. pro 2009 v 15:00  • Odpověz
pabli chudák, a zrovna přes svátky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
21. pro 2009 v 15:01  • Odpověz
To je fajn, ale my nemáme doma teploměr:grinning:.....evena rozestoupil se mi přímý břišní sval, asi by ti to ale řekly rehabky v porodnici.....poznáš to tak, že když jakoby děláš sedy lehy, tak zůstaneš zvednutá asi v půli a šáhneš si na břicho, tak mezi svalem tam cítíš díru.....taky mám občas pocit, jakobych ani neměla břišní svaly, hlavně mám cvičit na šikmý břišní a nosit ortézu, ani jedno zatím nepomáhá, nemůžu cvičit na přímý břišní, tím by se to zhoršilo, ale tím pádem, i když už jsem an své váze, tak mi pořád na břiše zůstává mírnej špek, žádná hrůza, ale vytáčí mě to a máms trach, že se ho snad nikdy nezbavím
21. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
tegga: mně řekla gynekoložka, ať si lehnu na záda a ve vzduchu napíšu oběma nohama čísla 1-5, že to v poho jako cvičení stačí (ale ty to budeš mít asi horší), nicméně teď cvičím už 1-10 před spaním, pak se otočím, lehnu na břicho, pod něj dám polštář a spím :grinning:
21. pro 2009 v 15:39  • Odpověz
Teda nemít doma teploměr, tak nevím, co malýmu oblíct ven, já se striktně řídím podle stupňů, např. do 7 stupňů fusak, od 8 stupňů (nad nulou!) podzimní zavinovačka do autosedačky apod :grinning:
21. pro 2009 v 15:40  • Odpověz
21. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
Já jsem si napsala Ježíškovi o metoestanici :slight_smile:
21. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
Víteček je krásnej! A naše Eduš je proti němu pěkný cvalík, má faldy i naručičkách :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 15:53  • Odpověz
autor
ahojik holky konencne mame net:slight_smile: hodila jsem do alba nejaky fotecky
21. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
Ahoj Pipiii - jak je v novém bytečku?
21. pro 2009 v 15:55  • Odpověz
autor
ahojik edith, je tu nezvykly klid a ticho:grinning: ale super, mame tu spoustry nedodelanych veci ale casem dodelame:slight_smile:
21. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
holky pěkný fotky
pipii vítám tě zpět :grinning: tak to myslím ani nebyl měsíc cos tu nebyla že?
jak malá roste, kolik už má?
21. pro 2009 v 16:39  • Odpověz
autor
tak holky, ja jsem zjistila ze jsem tehu 29.1. prijde mi to jako vcera....silene to uteklo... na tehu vzpominam dobre do te doby kdy jsem uz nemohla bolesti chodit cca 36tt. porod byl ten nejuzasnejsi zazitek z meho zivota, nic hezciho jsme nikdy nezazila. Urcite chci 2. dite tak za cca 6 let, samozrejme chlapecka :wink: ale je to silene o penezich, takze drive si to dovolit nemuzeme a chceme uz byt ve svem a ne v podnajmu. Kdyz tak premyslim ze bys clovek mel jedno dite. A nedejboze by se treba ve 20-ti letech nestastne zabil, tak by mi nic nezustalo... pro co zit atd, i pro to si rikam ze mit víice deti je radost a vlastne tu na svete zustanes i kdyz ses v nebi a porad tvoje geny se rozmnozuji :dizzy_face: :grinning: .

jooo a tady mate take fotecky ze svatby, myslim ale ze jste je uz mozna videly :wink:

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=175091&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
21. pro 2009 v 16:50  • Odpověz
ahoj pipi-j koukám na fotečky,takže nakonec jste je přece jen nafotili :wink: To je super,že už máte net,nebudeš odřízlá :slight_smile: Dala jsem k sobě do alba přání pro vás všechny tady z podzimních
21. pro 2009 v 16:52  • Odpověz
autor
ahojik even, nevim kolik vazi ted, ale presne pred 14ti dny mela 4610g, takze muze mit necelych 5kg. Pribira tak 130g tydne.
21. pro 2009 v 16:54  • Odpověz
autor
krasne danus:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: dekujemeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2009 v 16:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.