• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pabli-u nás bylo dneska -7 a svítilo sluníčko,tak jsme byli venku asi 45 minut,tlačit kočár sněhem byla docela fuška,jak posilovna :grinning:
21. pro 2009 v 16:56  • Odpověz
pipi-ty fotečky dělala stejná fotografka jako těhu fota?? Amálka je jako motýlek k sežrání :dizzy_face:
21. pro 2009 v 16:57  • Odpověz
Já vyrážím ven zítra dopoledne s manželem, ještě musím koupit balící papír :slight_smile: A taky dárek pro neteř, protože objednané loutkové divadlo prý bude skladem až v lednu a to mi to bylo oznámeno včera večer :angry: TAkže musím rychle něco sehnat :frowning2:
21. pro 2009 v 16:59  • Odpověz
autor
danus, jj zase ta pani v pribrami, kolik jste fotili za fotecky a kolik jste jich nakonec meli??
21. pro 2009 v 17:01  • Odpověz
máme jich 15 vyvolaných a 20 na cd a nafotil jich tak 30......platili jsme 750 a dostali jsme hrnek s fotečkama jako dárek
21. pro 2009 v 17:05  • Odpověz
pipi-ta vaše fotografka je moc šikovná,má i moc hezké rekvizity :slight_smile:
21. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
autor
danus, nj my take platili vice za mene fotecek:grinning: mohli jsme mit bud 10fotek vel A5 nebo 5 fotek A4 a stalo nas to 1200, ale meli jsme u ni slevu, ze jsme fotili uz podruhe a bylo to za 1000. a mame 15 na CD.
21. pro 2009 v 17:23  • Odpověz
Máte moc pěkné fotky. Já bych manžela (a vlastně ani sebe :slight_smile: ) do fotoatelieru nedostala. My nemáme ani svatební fotky od profíka :grinning: Jsme v tomhle oba přímo děsní. Ale Eduš natáčíme a fotíme co to dá :wink:
21. pro 2009 v 17:27  • Odpověz
pipii moc pěkné :dizzy_face:

edit aby sme se ale těch foteček Edušky dočkali i my tady :grinning:
21. pro 2009 v 17:30  • Odpověz
teg tak to co máš ty s bříškem to určitě nemám, mám ty svaly asi jen trochu ochablé a protože nijak necvičím tak se to nespraví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
pabli tak to je přesně to, co já dělat nemůžu:grinning:...evena buď ráda, je to otrava, já kdybych mohla, tak cvičím jak drak, jenom, aby zase bylo aspoň podobný tomu plochýmu, co bylo před těhu:grinning:...ahoj pipiii, kráááásný fotky
21. pro 2009 v 17:35  • Odpověz
autor
tegga, kde mas fotecky???
21. pro 2009 v 17:44  • Odpověz
Ahoj Pipii, AMálka je na fotečkách k nakousnutí a všem vám to sluší. Jak válčíte, je malá hodňoučká?
Holky, já mám zase problémy s nohama. Třeba po delší procházce mám hrozně namožený nohy a bolí mě podbřišek. Jakoby břišní svaly. Asi začnu cvičit cviky jako PABLI :slight_smile:
21. pro 2009 v 18:34  • Odpověz
pipiii....AHOOOOJ...no konečně jsi tu s náma.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. pro 2009 v 18:44  • Odpověz
evena - mě bolí břišní svaly jakoby spodní část břicha po stranách,třeba když se s prckem zvedám z gauče nebo když vstávám z postele atd. :unamused: zůstal mi mini špíček,ale jinak pohoda
21. pro 2009 v 19:10  • Odpověz
tegga-ty jsi smazala alba??
21. pro 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
ja kdyz se zvedam tak mi take prijde ze mam brisnaky tak zvlastne trochu od sebe. kdyz sedim tak mam ten spodni spek, ale ten ma i mamina, takze mi uz zustane, nastesti se ty strie stahuji.
21. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
holky tak na mě s tím špekem určině nemáte ... mám břicho víc než děsný :frowning2: když si obleču starý kalhoty (před těhu) tak mi prostě přepadává ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: a z postele nevstanu, musím si lehnout na bok a překulit se, ty svaly prostě jak bych je tam neměla :confounded:

tegga předláváš album od základů nebo co se děje? :confused:

Přítel mě dnes fakt naštval, chtěla sem jet do Globusu pro toho hracího pejska pro Máju a zárověň jeli i jeho rodiče do obchodu. Tak mě přemluvil že pojede s mamou sám aby tata nemusel jet (nákupy totiž nesnáší) a že ho doveze, taky ještě že pojede jejich autem tak že ušetříme za benzín ... Pejska nedovezl, prý v Globusu ani vedle v olomouc city ho neměli tak to odpískal, hlavně že pocoural s matkou potraviny a byli pryč 3,5 h, to sem fakt nepochopila a dost mě to nasr... tak sedl do auta a jel ho shánět a zase sme sami doma
21. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
evena-známý na toho pejska nadávají,že začne mluvit třeba o půlnoci :grinning: jediné řešení je vyndat z něj baterky,vypnutí nepomáhá....
21. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
ahojky holky...holky tak my už máme zabalené dárky...a asi večer budeme zdobit stromeček a zitra se vrhnu na úklid...jak jste na tom vy??
22. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
RENU - uklízím průběžně. Stejně musím vysávat každý den kvůli psovi,takže máme celkem uklizeno pořád. Okna jsem si umyla v srpnu a jelikož nemáme zas tak nábytku, není kde se usazovat prach, což je výhoda. Prach mám utřený hned. Vytírám 3xtýdně. Dárky mám zabalené a jelikož je nemám kam schovat, tak jsou položený na zemi v obýváku a přikryté dekou, fakt hodně nenápadné. Ještě, že z toho nemá malý rozum a neptá se co to je. Do příštího roku si musím sehnat nějakou skrýš. Stromeček budeme zdobit zítra večer, koupili jsme trošku větší, takže kvůli němu musíme přehodit přebalovák a posunout se stolečkem a televizí.
Tak jsme si mysleli, že když koupíme malému vibrační lehátko, tak z toho bude nadšený a on si nejraději hraje na zemi s hrazdičkou. I hodinu vydrží. Takže mu asi koupíme tu hrací deku, když teda ježíšek pošle nějaké penízky.
22. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
makka:tak to jsme na tom stejně taky mám dárky nachystané a zabalené v obýváku na zemi..příští rok to budeme muset někam schovat..no my nazdobíme dneska večer a pak zitro kolem toho vysaju a umyju zem...
22. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
ahojte
tak hudebního pejska nemáme :frowning2: je všude vyprodaný, ale možná žádná škoda, hraček má pod stromeček myslím dost tak sem akorát možná ušetřila, asi ho koupím pozdějc jen tak

Dárky mám zabalené už delší dobu, stromeček přítel donese večer a bude se rovnou i zdobit. Uklízím tak nějak průběžně, ale před vánoci prostě víc asi jako každý, takže na takový to tipťop to budu uklízet zítra, dnes musím stihnout nazdobit ještě perníky aby bylo co dát na stromeče. A taky sem na Vánoce trochu magor, takže pojedu pro větve aby měli i ptáci ve voliérách vánoce, sýkorkám sem vyrobila špalek z loje a semínek a našemu kocourovi koupila kytičku na hrobeček a na vánoce mu zapálíme svíčku, po něm se mi furt strašně stýská, takový naše první miminko to bylo :frowning2:
Problémy kam dát stromeček nemáme protože nemáme máme obývám tak 6x6 m a jen sedačku, žádnej nábytek, ani televizi :grinning:

Jak budete mít nastrojené děti na Štědrý den? A co si vezmete na sebe?
22. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
ahojky,tak to není možný,my taky měli dárky narovnaný v obýváku,ale včera tu byla kámoška s malým synem,tak jsem je schovala do šatny,aby nebyl překvapený,že už chodí Ježíšek nebo co :grinning:

evena- Ondrášek má tmavě červený sametový komplet-mikinku a polodupky, na mikině je sobík a dáreček a bude mít taky sobíkový ponožky a čepičku :grinning: já si vezmu slušňácký kalhoty a halenku a manža džíny a košili a kravatu se sněhulákama :grinning:
22. pro 2009 v 11:40  • Odpověz
balim,je to děs,co máme krámů a to beru jen nezbytný věci + dárky...
22. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
ahojik...

tak my jeste nemame zabaleny darky, stromek lezi na balkone, budeme ho zdobit asi az na stedry den. Moc darecku nemame, koupili jsme maly jen cestovni postylku misti ohradky a viceucelovou hrazdicku. potom ma neco od nasich, tchanovcu atd... ale to az dalsi dny. Uklid nejak nehrotim, mame tu jeste veci a nejaky krabice, pac nam chybi ulozny prostor, obyvak mame hodne veliky a je porad takovy prazdny, zvlast zdi. stromecek bude na dlazbe v kuchynske casti, je to tu opravdu velike. Musim koupit jeste neco nasim, tchanovci maji dost drahe darky vcetne mateje, nasi maji tak z jedne petiny drahe darky:frowning2:. snad uz brzy budeme mit nejakou adresu, abych si mohla neco objednat atd...
22. pro 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
a amalka bude oblecena v tom fialovym vcem se fotila:slight_smile: a dam ji pod to bodycko s dlouhym rukavem. Ja budu mit dziny a tricko a manzel dziny a kosili. Ja na sebe jeste nic moc nemam, pri stehovani jsem strasne moc veci vyradila a poslala do jablonce bud mamine na doma, nebo do sberu. a kosile mam doma pekny ale mam veliky kozy :grinning: a pres ne nic nezapnu:grinning:
22. pro 2009 v 11:57  • Odpověz
Tak pro malého mám sanťácký obleček, s čepičkou (kterou pochybuji, že si nechá nasadit na hlavu, nesnáší čepice) a dokonce i bryndáček a botičky. Určitě nafotím. Já slušňácké kalhoty a nebo ještě přemýšlím nad šatama, myslím, že se rozhodnu tak hoďku před tím, než půjdeme ke stromečku. Taťka asi manžestráky a triko, moc to nehrotí. Manžel má každoroční vánoční rituál, oholí si vousy (pokud se mrknete do alba, pochopíte, co si holí). Vypadám pak vedle něho jak jeho matka :angry:
22. pro 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
HOLKY TADY MATE OD NASI RODINY VANOCNI PRANI

http://elfyourself.jibjab.com/view/UrCqcj6anYulKcw7
22. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
No PIPII bomba!!!!! Moc se ti to povedlo.
22. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.