• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pipii krááááásný :grinning: :grinning: a díky za přání :slight_smile:

pošleš mi odkud to máš?
22. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
pipiii SUPÉÉR....
22. pro 2009 v 16:28  • Odpověz
tak už sem to vykoumala, ale placený :stuck_out_tongue_closed_eyes: to nedám :grinning:
22. pro 2009 v 16:53  • Odpověz
autor
even, tak jsi to asi vykoumala nejak spatne:-O je to uplne zadarmo:grinning: na tech strankach :wink: za penize si muzes objednat hrnicky a nebo to video do tveho pocitace, ale jinak si to muzes udelat zadaco:slight_smile:
22. pro 2009 v 17:01  • Odpověz
tohle je pro vás od nás :dizzy_face:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3637039#navigator

pipii chtěla sem to poslat kamarádům tak snad se mi zadaří ...
22. pro 2009 v 17:50  • Odpověz
pipiii: moc pěkný :slight_smile:

evena: super ksichtík :slight_smile:
makka: taky pěkný :slight_smile:

Vítek a stromeček: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3637402&vReferer=
22. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
PABLI jak malý reagoval na stromeček? My budeme zdobit zítra večer, děláme to tak každý rok.
22. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
makka: Vítkovi se moc líbil, upřeně ho sledoval, když jsem s ním kolem stromku chodila... Ono jak vidí něco třpytivého, tak je z toho vždycky paf :slight_smile: Tak se těším, jak bude koukat na Štědrý večer na svíčky :slight_smile:
22. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
Já jsem také zvědavá jak bude malý reagovat na stromeček, myslím že bude mít o zábavu postaráno. Holky, jsem krkavčí matka :wink: malej se mi v noci dost často budil, přisuzovala jsem to k tomu, že není zavinutý. Samozřejmě ho vůbec v noci nepřebaluji, no a ráno jsem viděla jaký byl důvod pláče. Malej byl pěkně posra... Fakt mě to vůbec nenapadlo, že by se mohl vykadil,ten den kakal už po 3 :astonished:
23. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
makka: :grinning: to je něco s tím kakáním :slight_smile: Ale mě teda taky nikdy nenapadne kontrolovat plínku, když malej brečí - ale je fakt, že když kaká ve dne (a zatím tak kakal vždycky), tak je to slyšet i ve vedlejší místnosti :grinning: Jinak já přebaluju po každém kojení, i v noci, malej dost čůrá, pokud nepřebalím, je plínka plná a záda má malej mokrá :slight_smile:
23. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahojky holky,včera večer jsme dorazili k našim,v Praze byla docela zácpa,takže místo 2hod. cesty jsme jeli 3hod.,prcek trochu kňoural,ale pomohl dudlík....v noci spal poprvé v cestovní postýlce,vzbudil se teda po 3,5 hodinách na kojení,což je nezvyk-spí normálně kolem 5 hod.No a teď má mrzutou náladu, kojim po 1,5 hod.,prostě krizový den :sunglasses:
pabli-přebaluju taky po kojení,ale v noci ne,až pak ráno,mám totiž vypozorovaný,že v noci skoro nečůrá a zato k ránu je plínka skrz naskrz :grinning:
23. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
danuš: tak hlavně že už máte tu cestu za sebou :slight_smile: prcek se určitě brzy aklimatizuje a bude pohoda :slight_smile:... mně Vítek čůrá i v noci... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Máte v cestovní postýlce matraci? My tam měli takovou uzounkou, tak jsme koupili ještě normální molitanovou a malej tam je jak v klasic. postýlce :slight_smile:
23. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
pabli-já tu molitanovou musím koupit,je tam jen ta skládací,úzká není,ale docela tenká.....
23. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
no konečně usnul,venku prší,tak ven zatim nejdem,když se zase probudí,tak ho zkusíme dát spinkat na lodžii v kočárku
23. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
ahojte holky

pabli jak na něj Vítek kouká zálibně, počkej na příští rok, to už vám ho strhne :dizzy_face:

Mája na stromek spíš nereaguje, jen když jí dám ručenku třeba na větvičku tak jí osahává, ale jinak jí nebere, zato prskavky sem jí musela zapálit hned tři po sobě, z nich je nadšená ... včera sme zdobili stromek okolo 1 ráno , trochu mazec ale prostě sem si umanula že bude nazdobenej tak musel být :slight_smile:

pipii tak sme na to video s přítelem společnýma silama přišli, ale byl to záhul teda, stále to po nás chtělo prašule a pak se nedařilo uložit, ani odeslat, no hrůza :grinning: problém je ta angličtina no, nikdo z nás nerozumí :grinning:
23. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
Nazdárek! tak to já teda taky přebaluju i v noci, malej čůrá, někdy i kaká, každej den to má jiak, tak se neodvážím ho nechat celou noc v jedný plíně, to bych pak prala všechno:slight_smile:.....malej včera hypnotizoval stromek asi půl hodiny, koukal na baňky, ale že by z něho byl nějak paf, to taky ne:grinning:..
23. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz
23. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz
pabli hezké přáníčko :slight_smile:
23. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz
Krásná přánička!

Já tak přebaluju i v noci, teda pokud je pokakaná a to bývá spíš jen k ránu, ale někdy se ji zadaří i přes noc (no, očuchávám :grinning: )

Stromeček se u nás zdobí až na štědrý den takže terpv uvidíme jak bude Editka reagovat, ale myslím si, že ji to bude spíš naprosto šumák :wink:

Dnes jsem udělal velký nákup plen v DM drogerii - koupila jsem hned 4 balky, protože jsem měla slevu 25%+15%, což z 369kč udělalo výslednou 235kč za balík. No super, jen mě mrzelo, že tam byly poslední 4 balíky, koupila bych jich víc :grinning:

Jdu péct vánočku, taky mi drže palce, loni se mi totiž rozjela :frowning2:
23. pro 2009 v 15:18  • Odpověz
pabli hezký :dizzy_face:

edit já do ní zapíchám špejle a ona se tak nerozjede
23. pro 2009 v 16:37  • Odpověz
edit-taky jsem využila tu slevu v dm 25% a koupila jsem za to pampers 3-6 kg megapack :grinning: taky prcka očuchávám a nebo pohmatem zjistím,jak hodně nebo málo je plínka nacucaná :slight_smile: prcek spí v průměru ty 4-5 hod.v kuse,takže první přebalování je brzy ráno...
23. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
my jsme v po večer pekli 4 štoly s marcipánem a povedly se :slight_smile: mňam!!!
23. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
u našich taky zdobíme stromeček 24.12.,většinou po obědě
23. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
ahojik holky, tak u nas je to s prebalenim takhle. Nakojim kolem 23h prebalim a mala spi treba do 7h do rana v kuse tak ji prebalim v 7h. Nekdy se ale probudi treba ve 4h rano na kojo a to neprebaluju(kdyz teda necitim ze je pokadena:slight_smile: ). tak ji potom prebalim az kolem 8h pri duhem kojo. Pouzivame pleny c. 3 a od Pampers a jsme spokojeny, maji pekne obrazky :dizzy_face:
23. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
ahojky holky,tak já už mám hotovo...naklizený,stromeček je nastrojený a dárky zabalený a naskládaný pod stromečkem..zitra mě čekají jen pohádky... :slight_smile:

jinak jsme měly včera rekord Kubíka jsme položily ped 6 večer a vstával na papání 5.15. takže skoro 12 hodin spinkal.. :astonished: :astonished: koukala jsem jako blázen když jsem viděla ten čas... :slight_smile:
23. pro 2009 v 18:27  • Odpověz
pipiii vy už používáte 3 pleny?? :astonished: my ještě 2..
holky kde berety ty pleny z DM??já cu taky...
23. pro 2009 v 18:28  • Odpověz
renu taky používáme už 3, 2 už byli takové těsnější ale pořád se dali, akorát nám došli tak sme načali zásobu trojek kterou máme tak na 3 měsíce
já teda přebaluju vždycky před kojením, a po kojení jen vyjímečně když třeba slyším že prdí tak jí dám novou pokud je pokaděná ... a večer přebaluji naposledy před kojením a pak až ráno, tz po 6-9 h, bývá strašně moc počůraná a opravdu jen zřídkakdy pokaděná a to se ještě nestalo že by se prokadila až ven z plíny, na to je expertka přes den
23. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
taky vám z toho uklízení hrabe? já chci mít vše tipťop tak leštím i to co sem dělala třeba min. týden, prostě mi to nedá ... mám štěstí že malá je dnes extrémně hodná, ani o ní nevím
23. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
renu-mám tu dm kartu,na kterou sbíráš body při každém nákupu a za určitý počet bodů jsou ty slevy víš :slight_smile:
23. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.