• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
renu-taky máme ještě pampers a huggies 2,sedí nám krásně.....
evena-no taky Mája je jinej kalibr než Kubík a Ondrášek :grinning: Ondík má 4400g :grinning:
23. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
Tak jsme ozdobili stromeček a on nám spadl. Hlavně, že jsme koupili nový stojánek. Konečně máme velký stromeček a problém. Takže zítra to musí manžel nějak vykoumat a asi tam přidat do stojánku nějaké kolíky, aby nám nepadal. Už jsem se těšila :frowning2:
23. pro 2009 v 19:40  • Odpověz
jé makka to je blbý a rozbilo se něco?
danuš ta vaše žížalka bude dvojky mít ještě pěkně dlouho :slight_smile: Mája má o dvě kila víc než Ondík :grinning:
ty body v dm sbírám taky ale to sem nevěděla že je sleva i na nákup
my používáme na noc pampers aktive baby, mají pružný pásky tak nám pěkně sedí monitor a přes den slep and play, to je podle mě to samé jak ty hugies
23. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
holky, tak my používáme pleny č. 3, protože ty 2 Vítek hrozně často pročůrával. 3 jsou mu výš na pupík a na zádíčka (super jsou ty z DM - 4-9 kg, které mají prodloužený zadní díl pro větší ochranu).

evena: když si pak za ty body vezmeš nějakou ze slevových knížek (např. za 100 bodů nebo za 150 bodů), tak v ní pak najdeš mimo slev na konkrétní výrobky i třeba slevu 10 % na příští nákup nebo slevu 25 % na konkrétní výrobek apod. Knížky bývají na prodejnách k nahlédnutí, tak zjistíš, co ti ta knížka nabízí, jestli se ti vyplatí si ji vyzvednout.

Já teda v DM utrácím nehorázně... bodů mám až na půdu :grinning:

danuš: Vítek už má 4650 g, jsem ho včera vážila :slight_smile:
23. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
Vánočky se mi povedly i bez špejlí a jsou fakt krásný. No jsou, byly, jedna už je totiž spapaná :grinning: :grinning:

My ještě máme taky pampersky 2, ale dnes jsem koupila už 3. Přece jen má přes 5kg :slight_smile:

Evena - vy máte ten monitor na plenu? Jak to funguje? My máme ten klasický, desku pod matrací.
23. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
danu:Kubík má taky 4400g :grinning: no jo jsou to fakt maloučké fazolky... :grinning: a já jsem ráda..je to naše drobátko...
23. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ahoj maminky :dizzy_face:

chtěli bysme vám s Gábinkou popřát krásné vánoce, bohatého ježíška a v novém roce hodně zdravíčka pro celou vaši rodinu, lásku, štěstí a taky trochu těch penízků

poslední dobou nějak nestíhám net máme toho moc na řešení, ale popřát jsem vám sem musela to by ani nešlo :wink:
23. pro 2009 ve 23:45  • Odpověz
ahojky holky,taky vám přeju krásné prožití vánočních svátků a hodně dárečků pod stromečkem i když si myslím že největším dárečkem jsou naše miminka :slight_smile:
24. pro 2009 v 07:36  • Odpověz
ahoj holky,

taky přeju poklidné Vánoce - pro všechny z nás to bude svým způsobem premiéra, tak ať to v pohodě zvládneme :wink: Samozřejmě bohatého ježíška a spoustu zdraví do nového roku :slight_smile:... Asi teď nebude o Vánocích moc čas sem kouknout - kromě dneška - zítra jedeme ke tchánovcům, další den k našim a budeme tam až do Nového roku :slight_smile:
24. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahoj holky, jdu jen na skok, musím dodělat malému k dnešnímu svátku dortík. Letošní Vánoce budou pro nás hodně dojemné, protože už nebudeme u stromečku jen dva. Ani bysme si minulé Vánoce nemysleli, že příští s námi oslaví už i Adámek.Holky, krásné Vánoční svátky a správný vstup do nového roku.
24. pro 2009 v 09:32  • Odpověz
24. pro 2009 v 09:53  • Odpověz
makka:adámkovi vše nej ke svátečku... :slight_smile:
24. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
24. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
Po dlouhé době Vás holky moc moc zdravím, v poslední době jsem vůbec neměla časík vás navštívit.
Všem Vám přeji šťastné a veselé vánoce, bohatého Ježíčka a krásné společné chvilky u vánočního stromečku :slight_smile:
Přáničko je v albíčku :slight_smile:
24. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
renu: jeeee, to je nádherný :slight_smile:
makka: Adámkovi vše nej k svátku! :slight_smile:
leee: ahojky :slight_smile: taky si užijte pěkně Vánoce :slight_smile:
24. pro 2009 v 15:10  • Odpověz
ahojky holky,tak jaký jste měly Štědrý den?? Musím se teda přiznat,že když jsem viděla stromeček a Ondráška,jak se culí ve vánočním oblečeníčku,tak jsem byla na měkko a bulela sem :dizzy_face: :cry: :dizzy_face: jinak to bylo úžasný,u našich jsme si to skvěle užili,odpočinuli si, Ondrášek byl u štědrovečerní večeře hodňučkej a vysmátej :slight_smile: seděl s námi v autosedačce :slight_smile:
25. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
Ahojky, u nás byl štědrý den hodně hektický. Už od rána byl malý protivný, vyžadoval pozornost. Prostě přípravy na večer začaly už ráno, kdy manžílek vzal malého a šli shánět baterky do foťáku. Pak jsme museli spravit stojánek na stromeček, dokonce to jednu chvíli vypadalo, že snad nebudeme mít ani stromeček :frowning2: Nakonec se povedlo a sice moc ukázkový stromeček nemáme, ale prostě je!!!! U večeře malý pořád pofňukával a já jsem se na něho také musela pořád koukat a nevěřila jsem vlastním očím, že je s námi. Minulé vánoce jsem si to neuměla vůbec představit a moc jsme po miminku toužili. Bohužel Adámek pořád neměl náladu a hodně plakal. Měl lehký průjem, strkal si ručičky do pusinky a slintal. Jednu chvíli jsme si mysleli, že mu rostou ruby. V 21 h. přijela záchrana, moji rodiče s bráchou. Takže mamka to zhodnotila, že má malý prdíky. Tak ho nosila a dolovala je. Nakonec malý usnul v 23:30h a spal dobře. Dnes je celý den kouzelný a hodně si povídá. Dávám mu pít fenyklový čají a cvičím s nožičkama. Byl tu i tchán a strávil u nás 5 hod. Už jsem z něho byla hotová, protože pořád mluvil o seriálech, na které vůbec nekoukáme VKV atd. Zítra jedeme za tchyní a ještě tam bude její přítel,švagrová, švagr, neteř se synovcem. V neděli nás čeká dopolední návštěva u mých rodičů a pak se hromadně jede k babičce a dědovi, kde bude cca 30 lidí. Řeknu vám, pro mě jsou vánoce čímdál náročnější, ale jsem ráda, že všechny vidím a jsou to moje nejoblíbenější svátky. Jo a ježíšek byl moc štědrý. Malý dostal hodně hraček i oblečení. Uvidíme co bude dál.
25. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
U nás byl štědrý den suprový - já jsem až do 12 zdobila stromeček a malá Eduš ležela vedle mě na podložce a normálně se koukala na TV :grinning: Byla stranšně hodňoučká.
Pak jsem začala se ségrama a mamkou chystat štědrovčerní véču a manžel s Edinkou ven. Večeřelo se kolem 17hod. a Editka nám k tomu krásně křičela :slight_smile: Uklidnila se až u stromečku, dostala podložku s hrazdičkou a tak si pěkně hrála, vydrželo ji to celou hodinu co se rozdávaly dárky.

U nás byl Ježíšek taky štědrý - Editka dostala spustu hrkátek, kousátek, pár plyšáků a hlavně na půl s tatkou to vozítko za kolo. Manžel dostla od našich (na půl se mnou, ale já k tomu netíhnu) digitální kameru, takže od té doby fut něco natáčí :grinning: Já jsem byla taky asi hodná, dostala jsem krásný šperky, kabelku, hodinky a pak ještě spoustu drobností.

Ale nejkrásnější dárek bylo to, že jsem měla u sebe milujícího a milovaného manžela a k tomu to nejkrásnější co nám loňský rok dal, naši krásnou Edinku!!
26. pro 2009 v 08:37  • Odpověz
ahojte
edit mám ten na plínu, ale už ho nepoužíváme nonstop ale jen na večer
winii, renu, lee díky za přání a Adámkovi dodatečně hlavně zdravíčko v tomto počasí ... já svůj svátek na Vánoce přímo nesnáším, jako dítě sem si myslela že to co dostanu k svátku sem měla dostat pod stromeček a že mě naši šidí a šetří na mě :grinning:
Vánoce se nám vyvedli akorát ta večeře byla taková rozpačitá, byli sme poprvé sami, neměla sem to ani nějaké nazdobené, jen na stole svícen vlastní výroba (docela děsný :sweat_smile:). Před večeří sme byli u našich kde sem se po dlouhé době viděla se ségrou tak to bylo super. Po večeři sme šli dolů pod stromeček, Mája ta byla nadšená hlavně z takové hrací kačeny a jinak opět synovci a stejné rozežrané moresy u stromečku, no jako rodiče by mě hanba fackovala a byla bych asi dost zklamaná ... dostali krásné dárky a ty jejich kecy toho mám milion, to sem nechtěl, ježiši co to je ... tchýně té mě bylo upřímně líto protože jim dala opravdu krásného Ježíška :frowning2: :frowning2: ... pak sme se zbalili a šli vedle ke švagrovi a tam se situace pod stromkem opakovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Fotky dám asi dnes večer
26. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
evena-tak to jsou pěkný smradi,kolik jim je let??Ale mezi námi-tvojí tchýni to patří :wink:
27. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
danu no asi možná zaslouží, všechno je jim dovoleno, dokonce ten starší nadává i svým rodičům a tchýni třeba pošle do prd..e, hrůza je slabé slovo ... ale v ten moment mi jí fakt líto bylo

fotečky z Vánoc
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3644871&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
27. pro 2009 ve 23:49  • Odpověz
a je jim 5,5 a 9 let ... ale ten starší se tak chová už tak 5 let, ale je to čím dál tím víc horší, sem přesvědčená o tom že svým rodičům jednou i naliská, ale ty si to zaslouží, když byl malej tak ho jeho matka furt mlátila (teď už ne protože se ho bojí) a pořád mu vyhrožovala že ho dá do děcáku atd, tak možná proto je tak zlej
27. pro 2009 ve 23:52  • Odpověz
evena-měli jste krásný stromek-to je živý??Malá vypadala spokojeně v tom košíčku :grinning:
28. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
ahojte dnes mám supéééééér náladu :grinning: nemáme postoj kyčle, už sou ok obě dvě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dnes sem ta nejšťastnější matka na světě :grinning:

danu je živej ... Mája tam byla fakt spokojená, pak začala řádit a čapla tu deku za kraj a chtěla jí žužlat :slight_smile: tam sou jen dárky co dostala od nás, od dvou babiček a dvou tet dostala tolik věcí, že to až bylo zbytečné, mj dostala krásnou dřevěnou ručně malovanou holčičku která se dá pověsit a na zástěrce má nápis MARIANA ta je perfektní a už jí visí na dveřích do pokojíku
28. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
teda ty rozbalený, ty zabelený její nejsou :slight_smile:
28. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
ahojik...

even, gratulujuuuuuuuuuuu k odebrani postroje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

holky, u nas stedry den super, byl top trosku zmatek:grinning: ale fajny:grinning: ty dalsi dny jsme byli v Pribrami, potom v Jablonci a toho jezdeni mam plny zuby:-X
28. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz
evena:STRAŠNĚ VÁM GRATULUJUUUU...to mám radost že máte dole ten blbý postroj... :grinning: :grinning:
28. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz
evena-tak to je asi nejlepší dárek viď,že už nemá postroj!!!!!gratulace :slight_smile:
28. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz
holky dík :dizzy_face: taky na to šel dr. pěknou oklikou ... ptal se Máji jak se jí líbil stromeček, jakýho měla ježíška atd. tak sem odpovídala a on na to že pro ni má ještě jednoho ježíška, tak mi to bylo jasný :grinning: další ko máme zač. února a dr. říkal že je možné že tak zhoršení nastane, ale tomu nevěřím ... máme pokračovat v širokým balením, ale to mě neva, protože sem teď koupila takový pěkný kalhotky do kterých se ani plínka dávat nemusí a krásně drží ... teď ta mrška buší do hraček pod hrazdičkou už půl hodiny a stále jí to baví, není divu když kope nohama :grinning:
28. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
Ahoj holky, konečně jeden den volný. V sobotu jsme byli u tchýně. Tam byl malý celkem hodný, usnul mi vždy zavinutý v dece a spal i 3 hod. Horší to bylo včera. Jeli jsme k mé babičce, kde bylo "¨jen" 10 lidí (bývá to i někdy 30) a malý byl úplně hotový. Hodně plakal, protože nebylo místo, kam bych ho mohla dát v klidu spinkat. Když jsem ho náhodou uspala, tak do ložnice vlítli děti a vzbudili ho. Takže chudinka nespal od 11 h. dopoledne do 19 h. večer. Šílenost, až jsem z toho měla děsný nervy. Úplně byl nadšený z toho, když jsem ho dnes ráno dávala na hrací deku a mohl si hrát. Prostě není na velké návštěvy. Na jednu stranu jsem ráda, že Vánoce skončili a na jednu stranu mi je smutno, že tak utekly. Ani jsme nestačili malého vyfotit u stromečku, i na štědrý den byl protivný.
EVENA - super, velká gratulace
28. pro 2009 v 17:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.