• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
makka, amalka byla take strasne spatna z nasvtev. bylo nas asi 10, vsichni se prekrikovali, mala byla uplne vykulena, brecela, neni zvykla na takovy hluk. Dneska v Praze na byte mame uzasny klidecek, byla tak spokojena, ze tu je ticho a smala se a hrala si na dece :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. pro 2009 v 17:19  • Odpověz
Ahoj holky doufám, že ste si všechny krásně užily štědrý den se svýma zlatíčkama, pro mě to byly nádherné vánoce už se těším na další to už bude hezčí :dizzy_face:

even strašně moc gratuluju to je skvělá zpráva, konečně si bude moc Mariánka zakopat pořádně viď, musíš bejt moc šťastná :dizzy_face:

makka dodatečně gratuluju Adámkovi k svátku přeji mu hodně zdravíčka a ať je šťastný na tom světě

my dneska byli na převážení a máme 5,3kg a 60cm a taky mi dr. říkala že ten prevenar je schválený a je zadarmo, takže 13. ledna jdeme na první dávku :dizzy_face:

nějaké nové fotečky naší prďolky

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=488510

pipii naše malá taky nemá moc ráda, když je kolem moc lidí no je z toho pak nervozní a protivná
28. pro 2009 v 18:55  • Odpověz
winii-Gábinka roste jako z vody :grinning: ,my máme 4500g :grinning: pořád teda jen kojím,v pátek jdem na 3.m prohlídku,tak se zeptám taky na ten prevenar. Prcek byl taky z víc lidí nesvůj a špatně mi pil,je zvyklý maximálně na hudbu a televizi,ale ne na tolik hlasů a obličejů :slight_smile:
28. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
ahojky holky...já včera byla v salonu na první skoušku šatů..kukněte...ale jsem rozhodlá sundat dolů tak 10 kg...ale ty poslední byla OK...

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=550418&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
29. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
Mě se na tobě líbí tyhle http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=3645987&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F Ale ty vybrané od tebe jsou také krásné.
29. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoj holky! tak mi měli štědrý den úplně parádní, malej s náma byl u večeře v lehátku, úplně v pohodě a stromeček se mu moc líbil, koukal na žárovky a ozdoby asi půl hoďky........renu taky si myslím, že ty poslední šaty ti sedí nejvíc......a myslím, že kdybys zhubla deset kilo, tak jsi anorektička:slight_smile:
29. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
ahojik....

renu, kraaasne saticky a take nevim proc chces hubnout 10kilo?! a mas v tech satickach krasnou postavu!!! me se libi vsechny saticky!!! tyyy jooo take bych se znovu vdavala!!!

holky me se uz podruhe zdalo o tom herci... ktery hraje v serialu Mentalista:grinning::grinning::grinning: jsem blazen:grinning:
29. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
Renu - ty poslední šaty jsou nádherný. Taky si myslím, že máš krásnou postavu a hubnout netřeba!!

My máme celá rodina šílenou rýmu, ale chudák Editka trpí nejvíc, nesnáší odsávání soplíků a kapání do nosa. Ale zase se díky tomu (jak mi uhýbá a utíká před kapkama) naučila přetáčet ze zad na břicho :grinning: :grinning:

Pipii - vždyť je to pěknej chlap. Já zas ujížídím na Alexovi za McLeodových dcer :grinning: :grinning:

Co plánujete na Silvestra? My budeme samozřejmě doma, ale budou se u nás střídat přátelé, kteří budou v okolních hospodách a barech. Všichni se totiž těší na manželův populární silvestrovský punč :wink:
29. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ahoj maminky,potřebovala bych poradit.Všichni tady máte kojené dětičky a jen my jsme na UM
Začali jsme asi před měsícem Nutrilonem a to kakal po každém jídle jak průtokáč, vodu a v tom bílý kousky, vypil tři krabice a Mudr nám řekla ať zkusíme HA, no ale to se nějak nezměnilo, a navíc bych se nedoplatila.Vyzkoušeli jsme dvě piksly a teď asi týden máme Hami.Vím že se to nemá měnit tak často ale doktorka mi řekla, tak to zkuste..............přijde mě že by všechno jen zkoušela a nic z toho.Malý naposledy kakal ze soboty na neděli v noci a od té doby nic.Pláče už po dvou hodinách, je nevrlý a už si tolik nehraje, jak bez nálady
Dnes jsem mu pomáhala krožením teploměru v zadečku a něco vylezlo a dokonce to bylo řídké, ani nějak netlačil.Tak já už si nevím rady.Jo a barva je zluta jak vajička
29. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
Lucajdak - ne všechny tady kojí. Pokud vím (doufám že se nepletu) tak Renulem a Makka jsou taky na UM, třeba ti budou umět pomoct.
Já vím, že u kojených dětí je normální když pár dní nekakají, ale mimča na UM by měly mít stolici relativně pravidelnou. Volala jsi doktorce? Třeba zabere jiný umělý mlíko, na trhu je jich hromada. Já jsem chutnala Hami a Sunar (u kámošky), Hami mi teda vůbec nejelo, bylo strašně umělý, sunar byl mnohem chutnější. Ale Peříček ti asi papa pěkně, máte problém jen s tím kakaním, že?
Na tohle jsem málo zkušená matka :wink:
29. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ahojky holky,máme za sebou kontrolu kyčlí, utz je ok, další kontrola až v 8 měsících :slight_smile: Ondík byl hodnej,nebrečel ani když ho doktorka přetočila na bříško a přejela mu po páteři - a přitom ležení na břiše nesnáší a jindy vříská :grinning: 7.1. máme první plavčo,byla jsem si objednat plínky na plavání vel. XS,v krámě byly nejmenší na 7-15 kg,takže nic,ale v lékárně mi vyšli vstříc a objednali je :slight_smile:

Lucajda-možná bych zkusila ty dětské lactobacily, dělá je např.značka Swiss a jsou od 1m.Obsah kapsle rozpustíš v čajíku nebo sunaru...Jinak ale dítě na UM by mělo kakat denně,takže bych zašla k Dr.
29. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
Vy máte jit na kyčle ještě jednou? Nám orotoped říkal, že je škoda, že už se neuvidíme :grinning:
29. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
renu-krásný šaty :dizzy_face: a s tím hubnutím, kolem Kubíka do léta pár kil vylítáš a nějaká dieta není potřeba!!!!
29. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
edit-prej mu tam chybí jádra či co,což je otázka vývinu a ne vada...a ségra měla problémy s kyčlema,takže ai jako prevence...plenku navíc už nosit nemáme...
29. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
Aha, já se vždycky bojím abych něco nezanedbala :slight_smile:
29. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
Edith,Danu, naše mudr je spíš jak veterinářka, všechno by zkoušela :unamused: jinak tam mezi svátky není tak proto píšu sem na různé diskuze :frowning2:
Máme už třetí mlíko, nechci ho trápit další várkou něčeho nového.Jinak Hami je stejné jak Nutrilon, akorad sladsí.
Edit, jo jen to kakání, už jsme zkoušeli i probiotické kapky a zbytečně vyhozené peníze :unamused:
29. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
Co se týče probiotický kapek tak jsem slyšela (a můj doktor mi to potvrdil), že ve většině z nich jsou ty látky naprosto neúčinné - mrtvé. Takže to jsou opravdu vyhozené peníze.
A vaše doktorka nemá zástup? Třeba by ti jiný dokto poradil lépe.
29. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz
LUCA - co bych ti mohla poradit a opravdu to mám zjištěné od mudry, tak je, že dát mimču ještě napít trošku čajíku nebo jen převařené vody. UM hrozně zabetonuje a taky jsme s tím měly problémy. Pokud by ti nechtěl čajík z flaštičky, tak jen lžičkou. Opravdu stačí jen pár lžiček cca 4. Jinak používáme BEBU premium cca 300 Kč - 800 g- a jsme spokojeni. Kakáme každý den i 3x a prdíme o stošest.
29. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz
LUCA - myslím, že pokud mu mlíčko chutná, tak není co řešit. Zkus mu dát ještě napít toho čajíka, máme s tím dobré zkušenosti. Děti na UM nedostávají tolik tekutin jako děti kojené.
29. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz
Makka díky, čajík pije od narození a vypije tak 30 až 40ml denně, máme od Hippu nějaký bylinkový a chutná mu vše, i čaj i mlíčko :slight_smile:
29. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz
LUCA - myslím, že to není problém, že nekaká. Může to být také změnou mlíčka a trošku mu to rozhodilo bříško. Zkus ještě mu to bříško masírovat po směru hodinových ručiček, aby se mu to travení rozpohybovalo. Taky jsme s tím kakáním bojovali, ale bez rektární trubičky se nevykakal. TeĎ je to OK
29. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
díky trošku jsi mě uklidnila :slight_smile:
29. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
lucajdak:tak my taky papáme UM my jsme nasadily Nutrilon Extra a jsem max spokojená..mléčko je takové napěněné takže nejni tak "těšké"za pvní se mu líp pije a za druhé jde líp z něj...Kakáme taky málo někdy i jednouza 5 dní..ale Kubík nejni nějak protivný..nebo se mi nezdá...pak se vykadí a to je fakt plná plínka..jinak je trocha dražší 800g za 379kč...a čajík dáváme taky od HIPPu Nápoj s bylinkami...
29. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz
jo a co se týká těch šatů tak vážně potřebuju něco dostat dolů..mám tedka nahoru od své původní váhy 18 kg a nějak se v té váze necítím...musím se vrátit do svého standartu...už to pociťuje i kůže...začínají mi praskat stehna :astonished: a jsem pořát jak ve 4 měsíci... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz
joooo..holky já zapomněla...dneska jsme byli v poradně a máme 5150 g :grinning: :grinning: :grinning: no už je to velkej chlapeček...jinak očkovací dávku jsme nedostaly páč ještě nejni zahojený předchozí očkování...a máme dohodnuté přkovování prevenarem prej hnedka jak dají pojiťovny jasný signál která ta vakcína je zdarma...
29. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz
ahoj holky,

jdu jen na skok :slight_smile: Jsme teď od soboty v Litomyšli, předtím jsme byli přes noc u tchánovců, to bylo taky fajn :slight_smile:. V Litomyšli jsme u mých rodičů, společně se ségrou, ke které pojedeme ve ČT na Silvestra :slight_smile:. Je to tu super, malý snáší všechno dobře, Štědrý den se taky vydařil, dopol. jsme koukali na pohádky, pak jsme šli s malým ven, navečer jsem udělala kuřecí plátky v alobalu (manžel měl podezř. na tu salmonelu, to se nakonec z výtěrů nepotvrdilo, takže asi žlučník, nevíme, ale už je mu líp), nejprve rozbaloval dárky malej, to bylo super, byl u stromečku v lehátku a všechno chtěl osahat a strčit do pusy :slight_smile:. Pak jsme ho vykoupali, uložili a rozbalili jsme si dárky já s manželem :slight_smile:. Domů se vracíme na Nový rok :slight_smile:. Ale pak nás čekají další návštěvy, plus v úterý vítání občánků a ve středu kyčle a v pátek očkování (3. dávka proti rotaviru), další týden pak očkování Synflorixem (něco jako Prevenar, ale prý lepší). Mějte se moc pěkně, až bude víc času, tak se ozvu :slight_smile:

lucajdak: s tou UM ti bohužel neporadím. Náš Vítek kaká tak po 10-12 dnech, ale je to pak dost nálož!!! Podle doktorky je to OK - ale je jen kojený
renu: šaty se mi líbí ty, co makka :slight_smile: a taky bych být tebou nehubla... ale jde o to, jak ty to cítíš! Malej je fakt velkej! Jsem zvědavá na našeho po svátkách, jestli se na něm to sladké mlíčko po cukroví nějak podepíše :slight_smile:. Už ale nosí oblečení 3-6 měsíců (62-68), protože je hrozně dlouhý!
evena, danuš: gratulace ke kyčlím!!! :slight_smile: :slight_smile:
29. pro 2009 v 17:33  • Odpověz
jo holky tak v pondělí jdeme poprvé do těch vaniček... :slight_smile: dneska volala paní že si nás píše tak se už moooc těším... :grinning: :grinning:
29. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
Renu - nám bude chodit zdravotní sestra učit Eduš do naší vany. Teda jestli se někdy domluvme, protože už nám to slibuje asi 3 týdny :angry: :angry:

Manžela jsem dnes vyhnala do Ikea a už tam je nějak dlouho, doufám, že tam nejsou fronty jak blázen, to by mi asi uděla čoro moro :wink:
30. pro 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
ahojik, my jsme take chteli chodit do vanicek, ale bohuzel je to silene drahe a na to opravdu nemame:-/. U nas stoji jedna lekce 700KC:frowning2:

edith, v Ikee maji mega slevy, je tak miliarda lidi:grinning:
30. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: u nás stojí to plavčo 1500,- /10 lekcí a máme 20% slevu,když jsme se zapsali do 20.12. :slight_smile:
30. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.