• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Tak manžel do Ikeii poslal ségru :slight_smile: Mám super rudé povlečení. Ale slevy jsou prý hlavně jen na dekorace a kytky. A lidí tam bylo moc až kolem oběda, do té doby to bylo OK.

Plavání u nás stojí 400.kč/lekce u nás doma. A kolem 2000/10 lekcí ve vanách u nich. Já jsem teď v zimě dala přednost koupání u nás a na jaře budeme chodit normálka do bazénu.
30. pro 2009 v 15:01  • Odpověz
autor
amalka na hraci dece(dneska)

http://www.youtube.com/watch?v=ug-n06pd8ys

amalka a silne trapna maminka predevcirem

http://www.youtube.com/watch?v=O4awItZmLgY

heh:grinning:

amalka je v nove cervene cestovni postylce a vypada jak zrzoun :grinning:
30. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
pipi-úplně vidím nás,jak Ondíkovi zpíváme :grinning: :grinning: :grinning: a on se tlemí
30. pro 2009 v 16:51  • Odpověz
ahojte
tak já raději ještě ceny za plavání nezjišťovala ať nemám šok, ale chci chodit nejdřív tak od dubna tak snad na to tatínek vydělá :grinning:
pipii jestli chceš vidět trapnou matku tak se přindi podívat k nám domů, tvoje zpívání je teda v normě :grinning:
30. pro 2009 v 18:02  • Odpověz
PIPII - uděluji ti první místo ve zpěvu :slight_smile: U nás to lepší není a taky takhle blbneme i hůř.
Dnes jsem byla od rána u rodičů a naši se mi o malého krásně staraly. Taťka si malého vzal na vycházku a já šla s mamkou trošku utrácet, protože nám Ježíšek nadělil i penízky.
Včera jsme byli na besídce u mého bráchy. Bylo nás tam cca 20 dospěláku a 8 dětí, z toho 2 kojenci (náš Adámek a kámošky Honzík 1 měsíc). Oba kluci byli úžasní. Adámek si to užíval a vůbec neplakal. Dokonce tam i usnul, no prostě jednička. Byla jsem na něho moc hrdá, jak máme hodné mimčo. Zjistila jsem, že si Adámek hrozně rád hraje s plyšovýma maňáskama.
Co budete dělat o Silvestru? My zůstáváme doma, přijde k nám můj nejmladší brácha, protože naši jedou k tetě a on by byl sám a s nimi jet nechce. Ještě přijde můj další brácha s rodinou, jen na chviličku, takže nuda nebude. Myslím, že já do půlnoci nevydržím. To už budu tuhá :wink: Budu se muset trošičku povzbudit alkoholem. Koukala jsem na program v telce a žádná sláva, asi si pustíme nějaký film na DVD.
LUCA - co kakání? Už?
30. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
Do nového roku vám holky přeji hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka a hodňoučká miminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Užijte si pěkně Silvestr :dizzy_face:
31. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
I já vám, za celou naši rodinku, přeju všehno nej do nového roku 2010!! Hlavně ať jsou dětička zdravá a hodná a ať nám všem pěkně rostou.
31. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
holky tak jsem byla na šaty a zamluvila jsem jedny nevím zda to bylo ale dobré řešení...holky poradte šaty na fotce číslo 10 nebo 16??
31. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz
oboje sou krásný a vypadáš v nich dobře, já mám ráda jednodušší věci tak se mi líbí trošku víc 10 ale to může dělat i ta fotka, vyber ve kterých se cítíš lepší :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
Mě se také víc líbí 10, jsou krásné a hlavně v jednoduchosti je krása. Hlavně jak se v nich cítíš, ty je budeš mít na sobě. Přemýšlej o praktičnosti, třeba je budeš mít na sobě celý den, což není sranda je tahat - jestli se dá vlečka sepnout.
31. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz
holky já myslím že jsou lepší taky ty 10 jsem chtěla být taková romantická a ne jak dort...myslím že ty 16 jsou mooc složité...je to tak??já jsem s toho na prášky nevím jak to mám rozlousknout...
31. pro 2009 v 16:41  • Odpověz
ahojky holky,dneska jsme absolvovali 3 měsíční prohlídku, doktorka je spokojená s přírůstkem uff, takže máme 61 cm a 4700 g. A dostali jsme první dávku hexa vakcíny,teď k večeru mu to trochu oteklo a má amoky,tak dostal nurofen jahůdka,chudinka malinkej :cry:

takže holky moje, přeji vám všem i vašim zlatíčkách a rodinám,aby vám v roce 2010 všechno klapalo, hodně radostí a málo starostí a samozřejmě moře zdraví a kapku štěstí a lásky :slight_smile:
31. pro 2009 v 18:00  • Odpověz
31. pro 2009 v 18:02  • Odpověz
ty druhé mají takový masivní výrazný korzet,těžko se k tomu bude vybírat šperk.......v těch 10 působíš hezky jemně
31. pro 2009 v 18:04  • Odpověz
danu...děkuju...podpora velká..MOOC DĚKUJU...taky si to myslím jen jsem to chtěla potvrdit...

holky taky přeju všem maminkám,dětičkám a tatínkům do nového roku hodně zdraví,štěstí lásky...
31. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
renu-hlavní je tvůj pocit, ale mě se prostě u nevěst líbí míň zdobené šaty.... :wink: a pak si můžeš vybrat nějaký výrazný doplňky
31. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
Přeji v novém roce hodně štěstí, zdraví, lásky a vše nej. Chtěla bych vám poděkovat za velikou podporu, rady během těhu a i v tomto období. Prostě za to že jste. Krásně jsme ten rok 2009 završily našima miminkama.
RENU - jdi do 10, moc ti sluší, budeš krásná nevěstinka. Klidně bych si svatbu zopákla, svatbu jsem si moc užila a dokonce jsem v šatech vydržela celý den!
31. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

taky Vám přeju vše NEJ do nového roku!!! Hlavně ať je stejně "plodný" jako ten předchozí - i když v jiném smyslu než ve výrobě dětí asi :slight_smile:

renu: taky se mi líbí ty, co danuš :slight_smile:
31. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz
Ahoj, u nás byl super Silvestr. Jdu zpátky do postele, musím dospávat, protože včera jsem šla spát až ve 3 ráno. Tak dlouho jsem neponocovala od té doby co se Edinečka narodila :grinning:
Malou jsem v noci raději krmila odstřikaným mlíkem, protože jsem si dala 3 sklenky šampusu a nechtěla jsem, aby měla kocovinu :slight_smile: :slight_smile:

Renu - šaty jsou krásný všechny a konečné rozhodnutí je na tobě. Moc ti to sluší!!
1. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
ahojky holky,tak první příspěvek v novém roce... :slight_smile:
jen jsem se s Váma chtěla podělit o radost kterou mi udělal včera Honza...byla jsem požádána o ruku.. :slight_smile:
můj prstýnek:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3653655&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
1. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
tak mě edita předběhla... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
Pabli - my doufám, že tento rok bude úspěšný i co se plození dětí týče a že příští rok touto dobou uvidím na testíku // :grinning: :grinning: Ráda bych měla děti po 2 letech :wink:
1. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
Edit-tak to držím palce :grinning: my vloni touhle dobou zadělali úspěšně na Ondráška (1.1. a 3.1. :grinning: )
1. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
RENU - velká gratulace!!! Takže ti také začnou předsvatební přípravy, ale užívej si to, bývá to většinou jen jednou.
EDIT - ty si troufáš, já si to ještě neumím představit, že bych byla zase těhotná
1. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
MAKKA:díky...budu si to užívat... :slight_smile:
1. led 2010 v 15:10  • Odpověz
holky mám dotaz zapomněla jsem koupit kojo vodu myslíte že můžu převařit matonku neperlivou a dát mu ji nebo nee??
1. led 2010 v 15:33  • Odpověz
ahojte
na Silvestra sme nikde nebyli ani sem nechtěla, ale trochu sem se bála abych toho nelitovala, ale v pohodě, příští rok si to vynahradím

renu gratuluju :dizzy_face: a s matonkou ti neporadím, nevím ...
edit to bych si asi netroufla, bude to hodně práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

dnes mája "slaví" jeden rok :grinning: :grinning:
1. led 2010 v 15:42  • Odpověz
Renu - jako kojeneckou můžeš použít bez starostí jen vodu, která má na obalu obrázek maminky s mimčem. Všechny ostatní mají moc minerálů a to není vhodné. Tak jsem tě asi moc nepotěšila. Myslím si, že taková je Toma natura a Dobrá voda.
1. led 2010 v 16:48  • Odpověz
Co se týče toho miminka, tak mi začneme vyrábět tak v září a budeme doufat, že se nám do půl roku zadaří. :slight_smile: Myslím si, že věkový rozdíl 2 roky je ideální. Práce to asi bude dost, ale přece jen mi bude 30 let a tak není na co čekat :wink:

A gratuluju k prstýnku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. led 2010 v 17:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.