• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Ahoj holky! Přeju všem krásný nový rok:slight_smile:....renu gratuluju k prstýnku :wink: a matonku bych určitě nepoužívala....jo a šatky se mi nejvíc líbí ty jemnější, jak píše danuschka
1. led 2010 v 17:27  • Odpověz
holky děkuju za gratulace...jsem šťastná jak blecha... :slight_smile: :slight_smile:
no já budu doufat že to víjde a ráno hnedka pojedu pro vodu...
1. led 2010 v 18:19  • Odpověz
renu-to je romantický,na nový rok :dizzy_face: gratuluju
1. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
Do Nového roku 2010 vám všem přejeme hlavně zdraví (to je opravdu to nejdůležitější na světě!!!),samozřejmě lásku,štěstí a taky trochu těch penízků,protože bez nich by to nešlo! :slight_smile:
1. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
autor
takhle si ted amalka hraje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

http://www.youtube.com/watch?v=n06LbdvHc4E

a hodne zdravicka vam i vasem detem do Noveho roku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
U nás je krásně zasněženo a tak to láká na procházky.
Já mám svoje tradiční relaxační odpoledne a manža je s Edinkou venku. Za to děkuju geocachingu, chodí po okolí a hledá poklady :grinning: :grinning:

Zítra chceme vyrazit na delší procházku a tak doufám, že nebude mrznout. Ty tuhý mrazy jsou děsný v tom, že nemůžem ven, to nás obě nudí. Eduš asi víc než mě :wink:
2. led 2010 v 15:18  • Odpověz
my máme dnes řvací den, Ondíkovi trochu oteklo očkování a do toho ještě prdy...smozřejmě jako na potvoru je manža v práci.Taky máme sníh,ale venku jsme nebyli......
2. led 2010 v 17:00  • Odpověz
upekla jsem slaný mřížkový koláč z listového těsta,sice teda na etapy-prvně náplň a až za 2hodiny jsem ho dodělala-když Ondíka přešel amok, ale je dobrý :slight_smile: špenát,slanina,vejce,riccota,parmezán a navrch posypaný slunečnicí a sezamem
2. led 2010 v 17:11  • Odpověz
edita: ptala jsem se doktorky na ty mrazy a že můžu s malým bez obav ven do -10

danuš: taky máme řvací den, včera jsme se vrátili z Litomyšle, tak asi než malej najede na svůj režim..... koláč vypadá dobře :slight_smile:
2. led 2010 v 17:19  • Odpověz
My máme řvací den skoro furt, Editka je bohůžel dost uplakaný dítě, ale už jsem zvyklá :slight_smile:
Já s malou chodím ven do těch -10 bez problémů, ale jde to jen na chvilku, tak na půl hodiny, max hodinu. A to mi připadá málo, normálně s ní chodím i na 4 hodiny.

Danuš - ten koláč vypadá fakt dobře. Hned jsem si zašla pro listové těsto :slight_smile:
2. led 2010 v 17:41  • Odpověz
edit: tak to se nedivím, že jsi s Editkou tolik venku, jestli ti často brečí :slight_smile:... já chodím s malým denně na 1-2 h max, ale někdy jdu 2x denně, právě když Víťa hodně řve :slight_smile:
2. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
Pavli - přesně tak, protože tolik brečí tak jsem s ní furt venku :grinning: :grinning: Já vycházím většinou kolem 9 na první část procházky a vracím se mezi 12 a 13hod. (přinesu si oběd), a pak jdu ven zase kolem 15hod. na 1 nebo 2 hodiny. :slight_smile: Naštěstí nejsem sama kdo má takové dítě takže skoro nikdy nechodím sama :wink:

Ale já si na její řvaní moc nestěžuju, protože na druhou stranu krásně (většinou) spinká v noci. Kámoška má holčičku která vůbec nebrečí, ale taky ji vůbec nespí. Usiná ji nejdřív kolem půlnoci a to je fakt blbákov.
2. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
ahojte pěknej víkend :slight_smile:
Trápí vás ještě prdíky? Jak se říká že ve 3 měs. přestanou tak u nás je to pravda, ale zato z malé se stal ještě větší vyčůránek co si vynucuje pláčem až hrůza. Naučila se takovej vynucovací pláč že prostě musíš jít a vzít jí, má u toho takový psí očička že jí neodoláš a pak má pláč vyčítavej jak tomu říkáme, když jí třeba nechám plakat v postýlce tak ho nasadí a to je pomalu do breku mě že sem jí tam nechala tak dlouho, protože ten pláš střídá s takovým roztomilím pofňukáváním že bych jí snesla modrý z nebe. Pěkně s náma ta mrška cvičí, to už byly lepší asi ty prdíky :grinning: A taky máme děsnej problém jí někdy přebalit, pořád se hejbe, prohýbá, kope, mít nohy tak snad i uteče.
3. led 2010 v 09:02  • Odpověz
evena: prdíky už taky Víťu asi netrápí, ale pro jistotu dávám ještě na noc ten SAB. A vyčůránek je to taky pěknej :slight_smile:. Naučil se takový hysterický pláč, kdy myslím, že vyburcuje celý panelák, jak je to nahlas :grinning: Přebalování je taky někdy horší, Vítek má v oblibě se opřít o patičky a nadzvednout zadek, čímž mi zase vysune pod něj pracně vsunutou plínu :grinning:
3. led 2010 v 10:18  • Odpověz
pabli přesně, udělá most, ale zas je dobrý když jí dávám punčocháče a ona je tak prohlá že jí nemusím tu prdel zvedat abych jí je oblíkla :grinning: Já si myslela že takový malý mimča toho moc nedělají tak mě dost překvapuje čeho sou schopný ... a bude hůř :grinning:
3. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
holky čtu vaše příspěvky a žasnu jak jsou ty děti stejný...Kubík je kopije vašich dětí...dělá totálně stejné věci...
3. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
Holky, mluvíte mi z duše. Malý je taky hrozný ukňochtánek. U žádné hračky nevydrží. Začala jsem ho dávat spát ven, spí mi tam i 3 hod., aspoň mám čas něco udělat a nevěnovat se jen jemu. Od zítřka jsem s ním sama, manžel jde do práce, to bude dílo!! Budu muset chodit víc ven. Doufám, že ho to přejde. Už se mi zase v noci budí po 4 hod. Jak jsem byla nadšená, že mi spí celou noc. Ale k ránu si ho beru do postele a spíme do 9 h., což není tak špatný a něco aspoň dospím. Co se týká prdíků, semtam je máme, ale dají se rychle odstranit. Už to není jako v 1 měsíci, kdy řval furt.
3. led 2010 v 19:55  • Odpověz
makka myslím že si užijeme zítra všechny až odejdou naši chlapi do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mája měla nehoráznou péči a neučila se nový donucovací prostředky jak si nás omotat kolem prstu tak teď na to budu sama a nevím nevím jestli na to budu mít nervy :rolling_eyes:

holky mám nechutný břicho, pořád na to musím myslet už od včera, byla sem si zkoušet gatě a v zrcadle sem si všimla té kůže na břiše na tom mým špeku povislým, je to jak kůže baseta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak v tom břiše shazuju tak mi ten špek klesá a mám z té kůže takový vrásky, sem fakt nešťastná tohle už mi nezmizne :pensive: fakt hnus :pensive: :pensive:
3. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

jojo, naše miminka si jsou podobná :slight_smile:

evena: špekem se netrap, to se časem poddá... důvod k tomu, aby sis koupila novou "zakrývací" garderóbu :grinning:
makka: malej se budil co 2-3 h, dnes prvně spal klasicky - od 20 h do 1:30, pak do 4:30 a do 8 h :slight_smile:

Dneska má Vítek 3 měsíce :slight_smile: Zítra jdeme na vítání občánků, další den na kyčle a asi na oční a v PÁ na 3měsíční prohlídku :slight_smile:
4. led 2010 v 08:21  • Odpověz
pabli vše nej k Vítečkovím 3 měsícům... :slight_smile:

tak já mám ještě dneska taťku doma dneska máme taky rozlítáno..nejdřív na kyčle pak jedem zarezervovat šaty a pak s malým na plavání..už se děsně těším...
4. led 2010 v 09:27  • Odpověz
ahojte holky
vy teda máte rozlítáno :slight_smile: ... my dem jen do poradny, minule na 3 měs. nám nedala HEXU protože min. očkování nebylo zhojený, ale zhojený to nemáme stále a navíc je nemocná, má rýmu a občas mi kašle, nejhorší je když kojíme ona se odpojí a začle lapat po dechu, celá zrudne a vydý to jako že už se mnad ani nerozdýchá :frowning2: ... jak to zvládáte bez manželů? já děsně ráno sem chytala nerva a přitom brečela jen asi 10 min prostě nezvyk no :sweat_smile:
4. led 2010 v 10:17  • Odpověz
vydý = vypadá :sweat_smile: píšu jak tatar
4. led 2010 v 10:19  • Odpověz
ahojky holky, Ondík je po tom očkování celý rozhozený,byli jsme 31.12. k večeru mu to oteklo a bolelo to,zabral nurofen pro děti a dobrý,pak se mu to vrátilo 2.1. celý den byl protivný a v noci se budil po 2-3 hod.Včera se mu spustila vodnatá rýma a měl lehce zvýšenou teplotu...takže se v noci budil a plakal...takže jsem se už 2 noci nevyspala......ach jo a to jsme byli tak dlouho bez veškerých neduhů...
4. led 2010 v 10:32  • Odpověz
evena-pro mě bude tento týden šílený,manža bude chodit dom z práce až v 8 každý den....jindy aspoň 2x týdně přijde v 5-6 :cry:
4. led 2010 v 10:37  • Odpověz
Ahoj holky! tak my zatím zvládáme v pohodě, prdís je moc hodný, od rána si hoví v postýlce, musím to zaklepat....rýmu máme taky, už asi šest dní, odsáváme vysavačem,a korát to mi bez manžela moc nejde....navíc jsem pak vysávala v bytě a malej z toho byl celej vyplašenej, asi si chudák myslel, že jdu na něho.....ale jinak už se taky těším, až přijde manžel domů z práce:slight_smile:
4. led 2010 v 10:59  • Odpověz
4. led 2010 v 11:01  • Odpověz
všude je jen takovýhle obrázek a ne fotka.....v A3 sportu byly v akci za 680,- :slight_smile:
4. led 2010 v 11:02  • Odpověz
tegga-já mám hadičkovou odsávačku a jde to s ní dobře.....zatim...a dáváme physiomer sprej
4. led 2010 v 11:03  • Odpověz
danu ty jdeš plavat když je malý nemocný???
4. led 2010 v 11:33  • Odpověz
já občas stříknu malému Stérimar Bébé (taky mořská voda), ale problém je, že pak hrozně brečí, vůbec se mu ten sprej nelíbí. Odsávání vysavačem má zatím rád, ale odsávala jsem jen asi 4x za ty 3 měsíce, jen když hodně funěl...

danuš: plavky moc hezký

taky jsme s malým sami doma. Teď ho dám na chvilku spát, pak zajdeme k doktorce pro doporučení na oční (má zánět spojivek, pořád hnisají očička a ani po kapkách - antibiotikách to nepolevilo, takže ve ST jdeme i na to oční), no a pak už přijde manžel domů :slight_smile:

tegga: já si malého vždycky jakoby posadím, podložím ho jednou rukou a druhou mu odsávám soplíky vysavačem...
4. led 2010 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.