• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
ahojik holky....

ja vas ted nejak zanedbavam:frowning2: mam toho nejak hodne a s nekterymi z vas si pisu po icq takze sem jen tak nekukuji:frowning2:..tak se omlouvam

my jsme byli na kontrole jeste u te ,,stare,, doktorky na Praze 4 dneska naposledy a od priste jdeme tady u nas. Ale kontrola nic moc:frowning2:... Amalka ma rozjetou pupecnikovou kylu:-/ a ted se ji to fakt zhorsilo, takze musim pozoovat, mrkne se na to tady pani doktorka ta nova. Dale je amalka pry nejaka bleda :astonished: ?!?! jestli jsem pry nebrala zelezo v tehu ale nemela jsme spatny obraz tak nevim, pry to muze mit i z tech leku co ted beru. Potom nam jeste nemuzou dat 1. davku ockovani, ma ockovani na raminku porad hnisave a posledni vec, dala ji na paseni na brisko(ale moc se ji nechtelo, byla napapkana:grinning:) a koukala do leva, tak ji mam doma pozorovat jestli kouka jenom doleva nebo na vsechny strany..ale myslim ze doma se koukala na vsechny strany... Tak a vazi 5130g, vcera jsem ji merila a mela 59cm a obvod hlavicky je 38cm.
4. led 2010 v 11:43  • Odpověz
renu-to určitě nejdem,první plavání je 7.1.,takže tam musím zavolat a omluvit nás....
4. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
byli jsme venku,krásně se prospinkal a ještě teď dospává v přenosné tašce
4. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
danu pěkný, rozumná cena
my sice rýmu máme, ale není co odsávat, ona to má zahleněny jaksi vzadu ...
byli sme v poradně a asi mají rozbitou váhu - malá přibrala 500 g za 14 dní :sweat_smile: takže už má 6.700 g :grinning: :grinning:
malou si dr. poslouchala a prý je to naštěstí jen nachlazení a ne průdušky nebo něco vážnějšího tak sem si oddychla

musím vám napsat co sme provedli ... jak se malá bála té vody tak už asi víme proč, my sme koupili vadnej teploměr a koupali jí v 41 st. vodě :frowning2:
4. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
4. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
Evena- takže jste si ji skoro uvařili :wink: Náš milujeb horkou vodu,hlavně koupání s taťkou
4. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
jestli bude mít už konečně to ramínko po očkování zahojený tak bysme šli za 14 dní na HEXU i na pneumokoka zaráz, prý to děti dobře snáší tak aspoň po vezme zajednou
4. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
ten je vysmátej :grinning: to je prča jak se ty děti smějou :dizzy_face: taky už jí koupeme asi měsíc ve vaně a koupu se s ní tak je spokojená
4. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
evena-to je věc, no ale náš prcek má tu teplejší naopak radši...přestal nám ječet,když jsme začali dávat teplejší... :slight_smile:
4. led 2010 v 15:18  • Odpověz
evena: to teda koukám na tu váhu!!!!!!! :grinning: gratuluju :wink:
taky nám dá doktorka hexu i pneumokoka naráz

makka: Adámek je kouzelnej, na té jedné fotce, jak se směje, to vypadá, jak kdyby měl už velký zub :grinning:

jinak teploměr do vany už moc nedávám, řídím se spíš pocitem... ale zjistili jsme naopak, že má malej radši míň teplou vodu (prý to doporučují i tady na plavání, že se má dávat čím dál chladnější a tím prcky otužovat)... no Vítek má radši takovou vodu, ve které by mi byla už zima, ale pro manžela je ta teplota akorát, tak je asi po něm i v tomto :grinning:
4. led 2010 v 16:09  • Odpověz
MY jdeme do poradny 14. 1., to už bude mít malý skoro 7 kg. Máme trošku buřtíčka, slintá, když nás vidí, jak jíme. To je děs. Manžel přišel domů z práce a malý je ukňučený. Spal hodinku a pak jsem ho nemohla uspat, jenže furt se nemohl zabavit. Šoupla jsem ho do postýlky zase a spí.
PABLI - má známá má holčičku a ta měla zub ve 4 měsících, takže můžeme čekat cokoliv.
4. led 2010 v 16:19  • Odpověz
makka: mám z toho depresi skoro, ty vaše váhy tady... :grinning: malej bude mít v pá tak 4800-4900 g... uvidíme... hlavně jsem zvědavá, kolik vyrostl do délky :slight_smile:
4. led 2010 v 16:21  • Odpověz
pabli- chceš potěšit? My máme +- 4700 g, 61 cm a kolem hlavy 41 cm......doktorka řekla,že kojení stačí,,tak to nehrotim,že Ondík není špekounek....
4. led 2010 v 16:56  • Odpověz
pabli- po sunaru by mu určitě faldy naskákaly,ale proč přikrmovat,když je dr spokojená a Ondík taky...jen pro ten pocit,že jiné děti váží víc a faldy mají??
4. led 2010 v 17:08  • Odpověz
danuš: jojo, taky jsem radši, když je bez faldíků :grinning:
4. led 2010 v 17:20  • Odpověz
my máme jen trošku na stehnech a pěkný bříško :slight_smile: jinak je to atlet brčko,jak mu říká manža :grinning:
4. led 2010 v 17:28  • Odpověz
danu jasně nač přikrmovat když vám prdísové přibírají :slight_smile: sice pomalejš, ale přibírají :dizzy_face:
pabli ono je to o zvyku, dnes sem v poradně viděla mimčo co mělo strašně hubeňoučký nožičky, takový brclinky Mája neměla ani když se narodila :grinning: tak sem si říkala jak ty její faldíky miluju :grinning: zkrátka já si zase neumím představit hubeňoučkou Máju, každý dítě je originál, ikdyby měla 10 kilo tak je pro mě nejkrásnější na světě a ty faldíky přímo vyzívají k sežrání :sweat_smile: naše Mája za chvíli přeroste i našeho synovce, tomu byli v listopadu 3,5 roku a váží 13 kg :confused:
4. led 2010 v 18:13  • Odpověz
ahojky holky,tak jsem z 5 z koupání..bylo to ruper...je to taková velká káď kde jsou naproti sobě 2 výřezi v jednom stojím já a ve druhám ta rehabilitační sestra...ona ukázala cvik a já to po ní opakovala..Kubík si to určo max užil..vůbec neplakal,jen se smál...hnedka vložím fotky...
4. led 2010 v 18:53  • Odpověz
holky tak to je náš plaváček..jsem na něj táák pyšna...
4. led 2010 v 19:07  • Odpověz
renu to je krásný :slight_smile: jak dlouho ta ledna lekce trvá? a jak často budete do vaničky chodit?
4. led 2010 v 19:19  • Odpověz
evčo tak bylo to půl hoďky a budeme jezdit každé pondělí tak dlouho dokud nebude umět všechny ty cviky které potřebuje na plavání ve velkém bazénu...holky doporučuju fakt je to užasný...
4. led 2010 v 19:21  • Odpověz
Nám naskákaly faldíky po umělce,do té doby vypadal hrozně nezdravě, protože jsem měla málo mlíčka a nedostával co by měl. Dokonce jsme malého měřili, má cca 70 cm. Malý vlastně nemá být po kom hubený a malý. Já jsem v jeho věku byla taky pěkný pořízek. Švagrová mi říkala, že 7 kg měla její dcera snad v roce, takže se bojím, kolik bude mít malý v roce. Ale všechno určitě vyběhá a váha se zastaví. Adámek nám dnes krásně spal, sice nezabral 22 h. jak má, ale 20 min. po, ale spal bez jídla do 5 h. Dokonce jsem se sama od sebe vzbudila, protože mi to bylo divný. Vyzkoušela jsem přes den ho dávat spinkat do obýváku na rozloženou sedačku. Usne hned. Aby si uvědomil, že postýlka je na noc a přes den spí jinde. Jestlil to bude takhle pokračovat, budu moc spokojená. :slight_smile:
RENU - Kubík vypadá moc spokojeně, nám zatím stačí vana.
5. led 2010 v 08:56  • Odpověz
no my jsme byli v poradně nevím jestli jsem to sem psala..máme 5150 g a 60 cm včera jsme byli na kyčle a jsou naprosto v pořádku..další kontrola nejni třeba... :slight_smile: mám s toho strašnou radost...

makka:nám taky stačí vana ale když je něco takového tak proč mu to nedopřát že??
5. led 2010 v 09:39  • Odpověz
jo a co se týká toho spaní tak mi už máme najeto na každodení harmonogram..prostě mezi půl 6 až 6 koupeme pak dostává papat a pak jde taťka uspávat..většinou ho jen položí a on spinká až do 5 až 6 hodin...tak to už máme dlouho...
5. led 2010 v 09:42  • Odpověz
renu-no jasně
5. led 2010 v 09:43  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
renu mě se na té fotce s kubíkem ve vaničce líbí jak ho držíš jen tak zy hlavu a on je jak kdyby lezl :slight_smile: my koupeme ve velké vaně tak sem to musela vyzkoušet tak sem se bála že jí utopím, ta naše v té vaně tak řádí a pak to samé dělá i napodložce jak se utírá, asi si myslí že ještě plave ... gratulace ke kyčlím :dizzy_face:
makka tak u vás platí "ten roste jak z vody" aspoň trojnásob :sweat_smile:
malá krásně spinká, večer včera usla v 9 a na kojení se vzbudila v 6, pak usla a zase se vzbudila na kojení v 10 a teď chrápe zase
5. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Ahoj holky, nestiham dočíst. Děláme uzávěrky loňského roku a tak jsem hodně v práci a když jsem doma tak se věnuju Editce.
Jen jsem četla, že Adámek má 7kg a to je skoro o měsíc mladší než Editka a ta nebude mít asi ani 6kg :grinning: :grinning:
Na kontrolu jdeme až 19.1., 18.1. jdeme na UTZ ledvin (preventivní prohlídka) a to nám naočkují druhou dávku Hexa vakciny a taky ji nechám dát Prevenar 13.

Renu - koupání ve vanách je super!! My máme první lekci příští týden u nás doma, jsem moc zvědavá.
5. led 2010 v 15:38  • Odpověz
ahoj edit ... a nebudete se tam s Editkou u té vany moc hrbit? já si to teda naumím představit, my ještě tu vanu máme zapuštěnou tak u nás už by to moc nešlo, pak bych se nepostavila už asi :grinning: Adámek je aspoň dlouhán tak se vytáhl do délky, Mája má ve 3,5 měs. 6,7 kg :grinning: už máme problém jí unést a ta potvora to chození a houpání tak vyžaduje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: my ještě nemáme ani 1. HEXU tak snad na 4 měs. prohlídce za 14 dní nám jí dají, a taky bysme měli dostat zároveň i očkování na pneumokoka ... četla sem že synflorix je prý lepší, že je účinný i na záněty ucha a prevenar prej ne ... tak se budu muset poptat co je teda nejlepší ... a tak mě napadá jsou zadarmo všechny druhy vakcíny nebo jen ten prevenal??
5. led 2010 v 16:36  • Odpověz
ahoj holky, my dnes byli na vítání občánků, zítra dodám fotky :slight_smile: bylo to super :slight_smile:
očkovat budeme Synflorix, doktorka nám ho doporučuje a je taky zdarma
5. led 2010 v 16:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.