• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Pipiii no vidíš, třeba z vás ještě budou herečky :slight_smile: Hlavně ať vás to tam obě baví.
7. led 2010 v 08:47  • Odpověz
Ahoj holky, když chci za vámi večer zajít, tak mi nejde koník :cry: Jsem skoro celý den s malý pryč nebo prostě není čas.Chci se zeptat, jak se prckové na vítání občánků chovali a jak to bylo dlouhé?. Náš prcek nevydrží chvilku v klidu¨, musíme ho pořád něčím zabavovat. Nechci tam mít nejzlobivější miminko a pochybuji, že se do kolébky vejde.
PIPII - teeeddaa, už kvůli tobě se na tehle seriál budu koukat
7. led 2010 v 08:47  • Odpověz
danuš: však ti to taky sekne :slight_smile:

makka: u nás to trvalo půl hodiny... Jedno miminko tam taky brečelo... ale jen chvilku... 2 miminka si tam ublinkla :slight_smile: :slight_smile:.. kolíbku tady na vítání ani nemáme. Taky jsem se divila, jak to malej krásně vydržel... základ je asi dát mu najíst těsně předtím, než na vítání vyrazíte... a taky aby předtím dostatečně doma nebo venku spal, aby měl prostě dobrou náladu... Vítka bavilo pozorovat ty děti, jak zpívaly a recitovaly básničky...

pipiii: teda ty jsi akční :grinning:
7. led 2010 v 09:12  • Odpověz
ahojte
tak ta délka vítání mě taky zajímala, protože Mája taky nevydrží jen tak, musí se něco dít, tak aspoň že tak že to trvá jen půl hodiny
pipii tak to budu koukat taky :slight_smile: já stydlivka bych na to teda neměla se takhle ukazovat
makka mě kůň funguje večer, ale někdy je to takový zpomalený :confused:
7. led 2010 v 09:45  • Odpověz
holky hojky...my ještě na vítání nebyli a ani nevím zda tu je...Holky jak jsou na tom vaše děti??náš Kubík neustále slintá,strká si ruce do pusenky nebo hračky...pořád vyplazuje jazyk...si říkám jestli to nebudou zuby...tatínek měl první zub dyž měl 13týdnů...
7. led 2010 v 09:47  • Odpověz
renu: zuby to můžou být, ale taky nemusí... právě na vítání občánků tohle dělalo 99 % dětí :grinning: Vítek to dělá taky už nějaký ten pátek, pořád prsty, pěstička v puse, hračky v puse, kousátka okusuje, vyplazuje jazyk...
7. led 2010 v 09:50  • Odpověz
Pipiii tak to pak nahlas, ve kterých budete dílech, aťs e dívám:slight_smile:....nás na vítání zatím taky nikdo nepozval, tak jsem zvědavá, kdy bude, já se na to náhodou docela těším:grinning:....renu jsme na tom úúúúplně stejně, ruce vražený v puse až po zápěstí, až se mu z toho navaluje....slintá taky o sto šest....koukala jsem mu do pusiny a nic jsem neobjevila, prostě to tak ti prďoši dělají, objevují svět, zatím pusou:slight_smile:
7. led 2010 v 10:01  • Odpověz
holky, kdyžtak si ověřte, jestli u vás ve městech zvou automaticky, v některých městech je to i tak, že se musí rodiče hlásit sami, že mají o vítání občánků zájem... my jsme třeba měli jít už na začátku prosince, ale manžel by nedostal dovolenou, tak jsem nás přeobjednala takhle na leden
7. led 2010 v 10:05  • Odpověz
Mája sliná docela dost už asi měsíc, taky sem myslela že zuby a nic ... naučila se ještě dělat takový ptákoviny tak vypustí slinu a začně vystrkovat jazyk a mlaskat a "prdět", někdy docela děs když to třeba dělá půl hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 v 10:09  • Odpověz
Nás se ptali, když jsme vyřizovali rodný list, tak jsme řekli, že o to stojíme....tak čekám, že nám dají vědět, jestli už jsme to teda nepropásli:grinning:
7. led 2010 v 10:10  • Odpověz
Holky taky necháváte svoje prcky u televize? Sem asi děsná matka ale já jo :grinning: ona je klidná a třeba i usne ... tak snad ten obsah ty malé děti ještě nevnímají když jí třeba nechám u nějaké střílečky ať nemáme agresívní dítě :slight_smile:
7. led 2010 v 10:11  • Odpověz
zkus tam zavolat, ale možná se to propásnout ani nedá ikdyby na vás zapomněli a pozvali by vás když by byl starší
7. led 2010 v 10:12  • Odpověz
koukala jsem na stránky městské části a naposledy bylo vítání, když jsme se narodili, asi to tady není tak často.........já našeho bobiše musím od bedny odtrhávat:grinning:, on by na to vydržel hledět celý den a oni by asi takhle malý špunti neměli...jakmile zbystří telku, tak je zlatíčko nejhodnější a strašně se rozčiluje, když mu zatarasím výhled:grinning:
7. led 2010 v 10:14  • Odpověz
evena: no já mám tak nějak zakořeněno, že miminka na televizi koukat nesmí - kvůli očičkám, ty obrázky se tam míhají na ně moc rychle (ne teda kvůli obsahu, ale kvůli té televizi samotné, moc to září, mění se rychle obrazy a tak...), ale když má třeba hysterák a chci ho uklidnit, tak ho natočím k telce nebo s ním jdu k PC a Víťa začne čučet a na hysterčení zapomene :slight_smile:... Jinak ho telka a PC teda extrémně zajímají... někdy si třeba sedneme s manželem na gauč, vedle položíme malého a všichni koukáme na telku, ale jen třeba při večeři nebo snídani, takže tak třeba 2x 10 min denně.
7. led 2010 v 10:17  • Odpověz
tegga proč jsi si zmazala album??
7. led 2010 v 10:17  • Odpověz
Líbí se jí asi to záření, protože stějně zálibně čučí do světla, ale to jí teda nenechávám ... no nic, dáme zákaz televize :grinning:
7. led 2010 v 10:20  • Odpověz
renu tak to by mě taky zajímalo :fearful:
a když sme u těch alb tak edíííííít !! ty nám chceš editku ukázat až bude chodit ? :slight_smile:
7. led 2010 v 10:22  • Odpověz
malá mi usla (u televize, naposledy) tak pádím ven, vypadá to že tam bude teplo jak včera
7. led 2010 v 10:24  • Odpověz
evena malý je taky šílený po telce....točí se za ní když chodím po obýváku...
7. led 2010 v 10:27  • Odpověz
taky našoupám do alba nějaké fotky..jdu připravit nějaké koláže...
7. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Pabli taky si to tak myslím, ale teď jsem viděla pořad o vyvoji malýh dětí...bylo tam, že naopak televize stimuluje, jak se tam právě míhá to světlo a zapojují se jim nervový vlákna potřebný k vývoji....ale taky ho nenechávám koukat dlouho.....smazalo jsem to kvůli některým protivcům:slight_smile:nemůžu to tady nijak blíž vysvětlovat, ale vždycky jednou začas fotku prdíse dám, abyste viděli jak rosteme:slight_smile:
7. led 2010 v 10:31  • Odpověz
tegga: já si právě taky říkám, že jsou teď ty telky lepší, kvalitnější, než bývaly dřív, že třeba to záření není tak hrozný... zeptala bych se na očním, kam půjdeme s malým zas za týden, ale nějak se bojím, že se na mě bude dívat doktorka jak na blázna, že je přece jasné, že malé děti se na TV koukat nesmí :grinning:
7. led 2010 v 10:33  • Odpověz
já se řídím heslem, že se nic nemá přehánět:slight_smile:....záměrně ho k televizi neposazuju, ale nemyslím, že když sem tam koukne, tak to na něm zanechá následky...doufám:slight_smile:...pochybuju, že naše maminy něco takovýho řešily....zase si ale říkám, že tenkrát nebyly ty televize tak obrosvký:slight_smile:
7. led 2010 v 10:35  • Odpověz
Tak nejprv k fotkám - jsem na tom podobně jako Terezka, kvůli pár idiotům je sem dávat nechci. Smazala jsem i většinu toho co jsem už v albu měla. Tak se nezlobte, ale mám s tím jen starosti, vysvětlovat to nebudu, protože to ti idoiti i čtou.

Co se týče TV - Editka ji taky miluje, ale nechavam ji divat jen na večerníček :slight_smile: Jinak je teď furt vypnutá, jen u žehlení se koukám na DVD a to Eduš spinká :slight_smile: Ale pře pár dnama dávala Markíza můj milovaný film Hon na ponorku a to jsem se prostě dívat musela. Edinka se dívala taky, hodinu čučela a pásla u toho koníčky, tak jsem ji nechala. :slight_smile:
7. led 2010 v 10:45  • Odpověz
jé holky tak to ste teda kápli na blbce :confused: edit ale občas bys mohla hodit fotečku jak teg a pak jí smáznout né? podíváme se rádi jak vám prckové rostou :dizzy_face: ven sem ještě ani nedošla a už začala být akční :unamused: dnes se jí nechce vůbec přes den spát, usne tak na 5 nim a je vzhůru potvůrka, potřebuju venku nakrmit a stříhám stromy tak mám aspoň zábavu a nejsem jen doma, do kočáku si jí ani vzít nemůžu protože neprojedu, musela bych odházet tak 200 m abych se dostala ke stromům a to bych teda nezvládla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 v 11:04  • Odpověz
evena tak ji zkus vystrčit jen před dveře, prdís jakmile ho dám do kočárku a vyjedeme ven, tak je tuhej.......evena, co víš, kdo sleduje tvoje příspěvky a fotky, třeba si to tady pročítá i tvoje tchýně :wink: :grinning:
7. led 2010 v 11:08  • Odpověz
7. led 2010 v 11:12  • Odpověz
renu krásný, ta poslední je úžasná s těma kukadlama:slight_smile:.....a ty vaničky jsou taky super, já už jsem tady taky něco takovýho objevila, ale nevím, jestli ještě nemám počkat, je teď dost kosa, mám strach, aby se malej nenachladil
7. led 2010 v 11:14  • Odpověz
autor
teeda holky to cucim s tema fotkama, ze jste tu mely nejaky problem :confused: ...

tegga, amalka je take hned tuha kdyz vyjdeme ze dveri, je to mooc fajn:slight_smile: a na vitani obcanku nas nikdo nepozval ale mrzi me ze nemuzeme jit tady v Praze :frowning2: kdyz tady nemame trvale bydliste:frowning2:
7. led 2010 v 11:15  • Odpověz
autor
renu, moooc pekne fotecky....koukala jsme se kolik stoji tady v Praze plavani ne do vanicek ale do toho vetsiho bazenu a je to 4800 na 12lekci..to je fakt sileny!!!:frowning2: a potom jsem nasla za 2300 na 10lekci, ale to je v nejakem bazene pro verejnost a chodi se tam s prckama rano, kdy je voda cista, ale tam bych s ni nevlezla:frowning2:
7. led 2010 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.