• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
ahoj renu a evi :slight_smile:
26. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
renu-jo jo,ještě že jsem si ho už koupila a neřeším to,taky jsem nerozhodná a měnila jsem názor každý měsíc...
26. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
do alba sem si přidala dvě fotky věcí od kamarádky
26. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
evena-boží je ta čepice králíček a ty 2 růžové kombinézky z bazárku jsou k sežrání :slight_smile: Já nemám čas ty věci nafotit, včera večer jsem ségře pomáhala s překladem do Nj přes skype, takže na koníka nezbyl čas... :confused:
26. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
even, ta kombinezka je krasna!!!:slight_smile:
26. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
danu u mě to bylo spíše tak že se mi jich líbilo moc ale žádnej u kterého bych si řekla JO to je on....až ten x-lander.. :slight_smile:
26. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
pipi-chodíš pořád jen sportovně nebo taky někdy vytáhneš sexy modýlek :grinning:
26. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
renu-já tak nějak podobně....u x-landera nebylo co řešit :grinning: u těch ostatních jsem nakonec vždycky našla mouchy :grinning:
26. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
danu a kde ty máš vlastně nafocený ty hadýrky:slight_smile:?
jinak jsem včera byla v kik a oběvila jsem tam dupačky za 179 došla jsem k pokladně a na tom capáčku se to páralo a pa prodavačka že jde za vedoucí pak došla a prej je mám za 89 mazec ne??mamka mi je doma hnedka spravila a nic tam už nejni...byla to centimetrová dírka...mám je v albu kukněte...
dík ale v reálu to vypadá naprosto jiak, sou k sežrání, ta červená je s medvídkem Pu a je zateplená a bílá má na sobě krásný prošívaný vzorky, nejde to vidět
danu ty kombinézky sou jak nový a za super cenu :slight_smile: mazlila sem se s nima dva dny než sem je schovala do krabice :grinning:
26. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
jo a jinak, my se taky včera večer opět pohádali......já pořád brečím, no prcek je chudák myslím
26. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
holky, ja jsme mela problem s tim ze jsem chtela za kazdou cenu jumpera ale nevedela jsme barvu.

danus, mam tady nejaky hadriky super cool, ale dopadne to se zabkama:grinning: nebo s balerinkama:grinning: podpatky nenosim:grinning: nesnasim kdyz klapou:grinning:
26. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
tegga, take porad plakam:(
26. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
tegga-nestíhám nafotit, chce to denní světlo a já se do večera nezastavim....já včera taky byla jedovatá na miláčka...ale jen půlhoďku :rolling_eyes: Klasická hádka už dlouho nebyla,jsme na sebe teď hodný :dizzy_face:
26. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
tegga tak to my v neděli...brečela jsem jako želva...hudák malej..
26. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
my se moc nehádáme a když už tak se to kvůli tchýni a jejím kecům atd.
někdy před dvěma týdnama sme se pohádali po strašně dlouhé době, právě kvůli tchýni, a normálně sem dostala nějakej záchvat, nikdy předtím sem to neměla a bylo to hrozný, jestli mají na to vliv i hormony v těhu :unamused: normálně sem doma rozbila nějaké věci a je divný že jich ani nelituju :unamused:
26. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
holky já mám spíš záchvaty vzteku,když už na to přijde....už jsem dlouho nebrečela,jen u filmu...takže až to přijde,tak pořádně...
26. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
holky a myslíte že ten stres pláč má na mimi nějakej velkej vliv??
26. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
a nehledě na to že sem byla v tu chvíli naprosto rozhodnutá z toho baráku odejít že s takovou krávou tu žít nebudu, že se ho raději vzdám :confounded: taková já vůbec nejsem :astonished:
26. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
velkej nevím, ale vliv určitě si myslím, protože mimčo všechno slyší tak si myslím že i dost negativně vnímá naše nálady atd. ale že by ho to ohrožovalo to ne
26. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
evena já to znám...to člověka napadne to co by ho nikdy nenapadlo... :frowning2: taky toho mám někdy dost..
26. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
my jsme se taky delší dobu nehádali, ale teď asi třikrát po sobě...nebo to spíš ani nejsou hádky, já hysterčím a brečím kvůli něčemu, co manža udělá, řekne nebo naopak neudělá.......je to na palici...
26. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
to máš pravdu, pro mě by bylo nejlepší si s tchýní pořádně od plivc promluvit a schladit si na ní žáhu a měla bych takový ten vnitřní klid, snad ...
pořád na to myslím co mi provádí a říká a to přemýšlení o těchhle kravinách je fakt dot ubíjející :unamused:
26. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
tegga to u nás je kvůli kouření...prostě nechci čuchat ten smrat s cigaret...já jsem taky přestala tak nevím proč nemůže i on...a on to prostě nechápe...šlak by mě trefil..
26. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
holky tak a ted jsme rozhodnuta ze si ten kocarek necham a basta:grinning: proste se mi libi:grinning: uz se musim trosku uklidnit, nejakej blbej kocar:grinning: pak mi to bude jedno:grinning:

holky, jinak my v nedeli pojedeme do Ikei a koupime nejaky ten nabytek a zacneme pripravovat mimiskuv koutek:slight_smile: uz se na to tesim:slight_smile:
26. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem tu :slight_smile:
26. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
evena to jsem si taky říkala říct jí od plyc co si myslím a bylo by to...ona by se s toho asi zvalila na zem... :grinning:
autor
renu, bleeee ja nesnasim kuraky:( ..promin ale ted jsme tak strasne na ten kour alergickej, ze se zvedam i z lavicek z parku atd, kdyz nekdo blizjo kouri:( u nas nikdy nikdo nekouril..uffff
holky nejhorší je že já už sem kterejsi den přemýšlela nad tím, jak dloho tu ještě může žít, vím že je to dost morbidní a trochu se za to stydím, ale tak sem si probírala rodinné nemoci atd kdo na co v kolika umřel, je to hrůza co ... teď si říkám že kdyby se fakt něco stalo abych si nemyslela že sem to přivolala
26. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.