• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
joo a v tom serialu budu treba jen 1 minutu:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 11:18  • Odpověz
renu: ta koláž s tatínkem je moc krásná :slight_smile:

je fakt, že nikdy nevíme, kdo si to tu čte a na co se dívá... :unamused:

edit: my koukáme s malým místo večerníčku vždycky na kousek Ulice, mám pocit, že už pozná i tu znělku, když ji slyší, tak sebou vždycky malinko trhne a hledá očima telku... Jinak na telku se zájmem kouká, i když je vypnutá, to stejný počítač... :grinning:
7. led 2010 v 11:21  • Odpověz
U nás taky funguje spíš znělka večerníčku než pak samotný obraz :grinning:

Myslím si, že to "plavání" ve vaně doma je možné skoro v každé školičce plavání. Já taky nechci s malou chodit někam jinam, mám strach aby mi neprochladla. Ale uvidím jestli to u nás ve vaně půjde a jestli se ji to bude líbit.

Edinka je dnes zlatá!! V noci v postýlce spinkat nechce, ale přes den tam usne. A dnes už tam i skoro hodinku spinká, to fakt hledím. Mám aspoň čas na žehlení plen :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 11:27  • Odpověz
teg uplně mě přeběhl mráz po zádech, máš pravdu, jsou to někdy dost intimní věco třeba :frowning2: tchýně PC naštěstí neovládá ... bože to by byl ale průser kdyby si o sobě něco krásného přečetla :sweat_smile:
renu ty koláže se ti povedli, Kubík je docela tvoje kopie :slight_smile:
vystrčit jí ven to už mě taky napdalo, je jedno jestli mám chůvku doma nebo jí šoupnu k ní do kočárku že, bez ní neudělám ani ránu abych měla přehled co se něje nebo neděje ... švagrová mě říkala na co prý potřebuju takovou vymoženost že oni se bez toho obešli, normálně chodila i dfo obchodu a děti nechávala doma to já bych si netroufla :confused:
7. led 2010 v 11:30  • Odpověz
Evena - já mám obchod naproti baráku a stejně tam nejdu, raději umřu hladem než bych Edu nechala sama doma. :slight_smile:
7. led 2010 v 11:32  • Odpověz
edit tak u nás je to naopak, ve dne už jí do postýlky ani nedávám a spí třeba jen po kojení v naší posteli, večer jí třeba jen do té její postýlky přeneseme když tvrdě usne, jinak v ní taky nechce být a usnout v ní to už vůbec ne
7. led 2010 v 11:33  • Odpověz
Já jsem ji dřív dávala do koše, ale tam se skoro už nevejde.
Dřív mi taky usínala u kojení, ale já se snažím, aby tomu tak nebylo. Musí se naučit usínat sama. Docela se nám daří.
7. led 2010 v 11:35  • Odpověz
dobrý je že nejsem tak svázaná být doma, výhody chůvky shledávám i v pozdějším věku když ti třeba 3letý dítko usne v 7 večer a ty v létě se pak ani nemůžeš hnout z baráku je blbý, tak si můžu odskočit i k sousedům, má dost dosah
7. led 2010 v 11:35  • Odpověz
Chůvička je super. V létě může spinkat doma a já se budu slunit na zahradě :grinning:
7. led 2010 v 11:36  • Odpověz
taky sem jí chtěla naučit aby usínala sama ale vzdali sme to po dvou dnech a domluvili sme se s přítelem že nám to stejně nevadí že tak usíná tak naš to budeme řešit, takže usne buď u prsa nebo u něj v náručí, on s ní sedí v křesle v obýváku, čučí na ohýnek v krbu on dělá ššššššššš a malá je spokojená :slight_smile:
7. led 2010 v 11:37  • Odpověz
taky máte chůvku, nebo budeš kupovat?
7. led 2010 v 11:37  • Odpověz
tak já prdíse nechávám, když jdu s odpadkama....to skoro utíkám, abych byla za minutu doma:slight_smile:
7. led 2010 v 11:41  • Odpověz
ahojky,teda koukám,kolik jste toho za dnešek popsaly :grinning:
Taky máme doma cucálka, strká si pěsti a prsty tak hluboko,že se div nepoblinká,ochutnává všechny hračky, rukávy..... :grinning: směje se nahlas,výská radostí :grinning: Na jídlo je teď hroznej,máme asi tu krizovku po 3.m., rozhodil se i tím očkováním...kojíme po 2-2,5 hod.,v noci spí max. 4 hod.,to balení začal odmítat a vztekat se
7. led 2010 v 11:51  • Odpověz
autor
even, amalku uspavame u nas v posteli, ve sve postylce proste neusne ai po 5 hodinach uspavani, totalniho revu atd... dela ji sileny problem usinat:frowning2: nejdrive to vypada ze usne, ale potom se silene vycerpa revem, je uplne ruda, spocena, silene urvana a jeste vice nastvana ze ji to nejde zabrat, tak s ni lezime v nasi posteli a uspavame treba 1,5h s tim revem a nakonec zabere a potom spi az do rana.. Usina kolem 22-00h a spi az do 10h klidne, s tim ze tak 2krat-3krat kojim a hned usne a neprebaluju. Vecer ji nikdy nechapeme...:frowning2: potom ji treba nosime, zpivame ji, potom si chvili hraje, proste clovek uz nevi co s ni:frowning2:
7. led 2010 v 11:52  • Odpověz
usínání jak kdy, včera usnul po 8 asi na hodinu a půl a pak nechtěl spát v noci,usnul až ve 23:30
7. led 2010 v 11:53  • Odpověz
autor
danus, nasi rikame Textiloman:grinning::grinning::grinning: porad ji vsechny plysove hracky, obleceni na sobe, deky a perinu, ale hracky ji moc nejedou:grinning: noo a jeji ruka je taky hodne hluboko:grinning: ale nejak si nechce povidat,obcas piskne ale to je vse.
7. led 2010 v 11:54  • Odpověz
to je divný, nás zatím nic takovýho nepotkalo, tak to abych to očekávala:slight_smile:...jako muísm říct, že náš prcek je docela spáč, asi po rodičích:grinning:....jediný co, tak někdy mu večer trvá trošku dýl, než usne....a zatím je pořád ještě tak hodnej, vyhraje si sám v postýlce, povídá si tam, směje se, má pohodičku prostě, fakt se někdy divím, čím jsem si to zasloužila
7. led 2010 v 11:55  • Odpověz
pipi-to přijde dřív než se naděješ :grinning: náš lenoch zase krásně drží hlavu v náručí,na mém břiše pase a sám nechce a děsně řve
7. led 2010 v 11:55  • Odpověz
přestalo chumelit, razíme ven, jestli teda tím sněhem vůbec projedu:slight_smile:.....už se strašně těším na léto, to navlíkání prcka mě vytáčí:slight_smile:
7. led 2010 v 11:58  • Odpověz
tegga-dřív usnul kolem půlnoci po posledním kojení a spal až do 6....to byla parádička..ale to už je tak 4 týdny a od té doby je to sotva 4 hod.
7. led 2010 v 11:58  • Odpověz
náš prcek usíná kolem půl deváté a budí se tak ve čtyři a pak v osm......mě to celkem vyhovuje, tak doufám, že mu to vydrží:slight_smile:
7. led 2010 v 11:59  • Odpověz
Edis usíná kolem 19.30 a spinká 4-5 hodin a pak se mi budí po 2 hodinách. Aspoň tak vypadály poslední 3 noci. Dřív spávala líp, ale nevadí mi to.
Ona spí s nama v lůžku, protože večer do postýlky prostě nechce. Říkam si, že když si tam zvykne přes den tak ji to třeba večer taky už tak vadit nebude.

Chuvičku doma mám (od Chicca) a je super. Mám ji zaplou když jsem večer sama doma (manžel je v práci) a potřebuju se osprchovat a nebo když mám návštěvu a Edinka spinká za zavřenýma dveřma.
7. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
Vítek se teď budí většinou mezi 12. a 1. h (chodí spát mezi 19. a 20. h), pak se budí mezi 5. - 6. h a pak mezi 8. - 9. h
7. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
Pavli tak my to máme dost podobné, jen se nám k tomu v posledních dnech přidalo ještě jedno probuzení mezi 2-3hod. a kecání v 5 hodin :grinning: Od víkendu nám kecá jak Palackej :slight_smile: :slight_smile:
7. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
http://www.brumla.cz Tady nakupuji malému oblečení a paráda. Adámek chodí v 22 h., vzbudí se v 2 h. někdy 5 h. a pak v 8 h. Stává se třeba jako dnes, že usnul v 22 h. a papal v 7 h., no spinkali jsme do 8,30 h. Nemůžu si stěžovat, bylo určitě hůř. Např. když jsem kojila a malý se budil po 1 - 2 h.
Uff, jsem ráda, že to vítání občánků je jen na 1/2 h., malý vyžaduje nošení a přitom musím chodit. To by asi koukali, ale zase bude v novém prostředí, což by mohlo vyhovovat.
7. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
autor
makka, jezis to jsou kraaasne ceny!!!! urcite tam neco pokupuji:slight_smile:

pabli, uzasne fotecky z vitani!!!! moc vam to spolecne slusi!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
autor
nasla jsme krasny kabatek z Nextu za par kacek

makka, da se tam nekde dat ze chci treba vel. 68 znacky NEXT??? me to najde bud vse ve likosti 68 nebo zase jenom NEXT a vsechny velikosti i dospele
7. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
PIPII - jde vybrat jen velikost, druh oblečení a jestli to je pro holčičku nebo kluka. Já jsem malému nakoupila za 500 Kč cca 15 ks a ještě k tomu 2 plyšáky.
7. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
Dnes jsme byly na KO ve třech měsících a na očkování.Máme v každém stehýnku ďobanec :frowning2: Tetanovku a ten Synflorix.Vážíme 5310g a měříme 63cm,Barča zatím spinká už skoro dvě hoďky,doufám že nedostane horečky a v poho to zvládneme.Jinak já už sem taky úplně o.k.,akorát mi jí pan primář v úterý ještě trochu nastřihl aby šel líp sexík.Až bude víc časíku,tak vám konečně popíšu můj porod,už o tom dokážu mluvit a nebrečet,akorát když sem se v úterý loučila s panem primářem a děkovala mu za to že nám oboum zachránil život,tak zas slzy ukáply,ale primářovo obětí to spravilo :wink:
makka - Kdy jdete na vítání občánků?
7. led 2010 v 17:36  • Odpověz
maja-slza ukápla teď i mě a to jsi ještě nic nepopsala.... :cry: to je dobře,že jsi už ok, držím palečky,ať hojení rychle pokračuje a jsi celkově v pohodě :slight_smile:
7. led 2010 v 18:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.