• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
tegga, ahaa:frowning2: bylo to kratke video, takove vtipne:slight_smile:
8. led 2010 v 11:29  • Odpověz
jé pipiii já se taky omlouvala....a všichni mě přesvědčovali, že jsem vůbec nekřičela:grinning:....aha, tak to neskouknu, nejde mi to
8. led 2010 v 11:34  • Odpověz
Mája ta si přes den umí říct že má hlad ať už řevem nebo že se začne okusovat, ale prostě po té noci je takhle "divná", pro mě je až neuvěřitelný ne že tak dlouho spí, na to sem zvyklá, ale že za těch pár hodin denně co je vzhůru nabere to kilo měsíčně :confused: už se mě prsa konečně do rána tak nenalijí tak sem ráda že mě to nebolí i po tak dlouhé době co přes noc nekojím a přes den mám mlíka stejně a nic neubívá, tak sem ráda že se to tak pěkně samo "zařídilo" :slight_smile:
za chvíli je tu přítel s buchtičkama s krémem mňam :dizzy_face: na snídani sem zbodla půlku té větší merci sem tak trošku prasátko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 11:35  • Odpověz
evena: já právě obědvám knedlíky s povidly :slight_smile:
8. led 2010 v 11:39  • Odpověz
no já si pamatuju jak sem se chtěla omluvit za ten můj trapnej výstup na JIPce ale nakonec sem si říkala že na sebe nebudu zase upozorňovat :grinning: myslím že byli rádi že se mě zbavili :grinning: a mě dali Máju na kojení po 2 h co sem se probudila, tz tak 3,5 h od porodu ... nedávno sem četla že při císaři se musí dítě dát co nejdřív že hrozí nerozběhnutí laktace tak sem ráda že mě se to netýká
8. led 2010 v 11:40  • Odpověz
pabli taky bych si dala, já sem v poslední době příšerně na sladký

holky jíte už takový ty "zakázaný věci", já už měla i zelí a naprosto v pohodě, čerství pečeivo jím asi 10 dní a nechápu jak sem se bez něj ty 3 měs. obešla a co sem vůbec jedla :confused:
8. led 2010 v 11:41  • Odpověz
autor
even, ja silene zeru cokolady a vse sladke!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 11:49  • Odpověz
já mám chuť na sladký od toho, co jsem otěhitněla:slight_smile:, nejdřív sem myslela, že je to tím, že čekáme holku, pak jsem si říkala, že to po porodu přejde.....ale ono je, je to tím, že jsem prasátko:slight_smile:
8. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
jinak jím taky skoro všechno, kromě právě zelí, čočky a fazolí
8. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
Já jím od začátku všechno, jen květák raději neriskuju - prubla jsem ho jednou a dopadlo to blbě :grinning: :grinning:
Taky strašně ujíždím na sladkém - za vánoce jsem nabrala 1,5kg tak se teď snažím trochu krotit, ale moc mi to nejde. :wink:
Ale teď jsem si dala hořkou Lindku, asi 4 kostičky, protože od rána v hodinových intervalech chodím zametat chodník. Je to makačka jak hrom, tak si myslím, že si to čokušku zasloužím :grinning:
Oběd jsem měla super zdravej - rajská s bio rajčat s parmezánem, a bruschettu. Takové italské poledne :slight_smile:
8. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
pipi-vždyť ti čokoláda vadí na ty zuby nebo už ne??
8. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
autor
danus, me ten zub spravili(chybel mi pul zubu asi 2 mesice) ja moc cokoladu nemusim pac me se prave dost rozboli zuby, vcera jsme snedla kotel arabesek,potom jahodovej pernik a nejaky belgicky pralinky!!!!:-O fuuuj a to vis ze zuby me bolej festovne, ale neslo to vydrzet!!!!!

holky,tak muj manzel mi ted volal ze mel bouracku.... uplne me zamrazilo! ale nastesti se mu nic nestalo, auto je pomlaceny ale bylo jeste pojizdny, Jel do skoly a stalo se mu to pri sjezdu z dalnice u Turnova, dostal smyk a najel do svodidel, nastesti mame havarijko, tak mu to prijedou zkontrolovat a odstavi do autoservisu a prijede s nasima zitra autem.HLAVNE ZE JE VPORADKU!!!!!!!!!!!!!!!

a amalka tak priserne zlobi, ze s emi z toho place uz chtelo zvracet!!!je to sileny jak rve:frowning2: neusne mi nikde jinde nez v kocaru, tak jsme s ni tady jezdila po byte a konecne zabrala:-/
8. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
Ondík taky kňourá,takže jsem si ještě nesthla udělat oběd...
8. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
mě je taky někdy na zvracení,když dlouho řve a nejde uklidnit-nechápu ten stav :confused:
8. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
pipi-ježiš tak ještě že to odneslo jen auto!!! Manža teď autem vůbec nejezdí,na silnicích je námraza,já neřídim už vůbec
8. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
jinak v krku už mě skoro nebolí,jen ta rýma pořád trvá,nos mám odřenej pekelně,furt si to mažu...Ondík má stále rýmu,ale už mnohem lepší, občas i trochu zakašle,jak ho to dráždí v krku,ale už máme od včera tu odsávačku na vysavač a to je paráda
8. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
když se mu trefím do nálady,tak u toho ani neřve
8. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
pipii tak hlavně že to dopadlo dobře ... venku je příšerně, máme jen v neděli brzo ráno do Přerova a myslím že pojedem tak akorát do pr...
Mája je hodňoučká, byla sem venku a rovnou sem proházela cestičku po zahradě aby se tchán dostal ke slepicím tak sem si pořádně mákla nějakých 100 m a už teda nikdy více :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mája mě chrní už tak 1.5 h :slight_smile:
Taky mám rýmu, chytla sem to od Máji ... ráno sem jí chudince odsála tolik soplíků že se jí musela strašně špatně dýchat, tu odsávačku na vysavač si fakt nemůžu vynachválit a už se jí ani tak moc nebojí jak na začátku
8. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
já se pos... udělala sem si vyjímečně čínskou polívku,jako že když Ondík zlobí,tak nestihnu uvařit, ochutnám to a byla tak ostrá,že jsem dostala záchvat kašle+slzy no děs běs a polívka poletí do záchoda!!!!
8. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
edit-koukala si včera na Mc Leodovy dcery?? Ten díl mě rozbulel,zrovna sem kojila a tekly mi slzy...fakt mi měkne mozek,ale bylo to dojemný
8. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
Danuš - nedívala, já už od kámošky vím jak to dopadne a tak jsem se na to vykašlala. Zbytečně bych to obrečela .
8. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
danuš: co se tam dělo v tom seriálu? Já na něj občas koukám v noci, když mi vyjde kojení na jeho reprízu :slight_smile:.

Tak jsme zpět z 3měsíční kontroly. Vítek měří 62 cm a váží 4820 g. Vše prý přiměřené a dobré. Dostal 3. očkování proti rotavirům a hexu, preventivně taky čípek proti bolesti a teplotě, tak uvidíme, jaké budou reakce... Jinak já stále bojuju s velkou rýmou, o víkendu se bude starat manžel a já budu jen kojit :slight_smile:
8. led 2010 v 15:19  • Odpověz
HOLKY, CO KDYBYSTE MI POSLALY ÚDAJE Z VAŠICH 3MĚSÍČNÍCH KONTROL - VÝŠKA A VÁHA + PLNĚ KOJEN/A-ČÁSTEČNĚ KOJEN/A-UM? ŽE BYCH UDĚLALA SROVNÁVACÍ TABULKU NA NÁŠ WEB ZASE :slight_smile:
8. led 2010 v 15:29  • Odpověz
Ahoj holky, tak náš malý je dnes tragický, teda když nespí. Vůbec nic ho nebaví, ani hrazdička, deka, lehátko, NIC!!! Furt kňourá, asi i z té rýmy. Koupila jsem mu jiné kapičky, v takovém kapátku, prý by měli být silnější, tak uvidíme. Já snad vytáhnu tu jídelní stoličku, která se dá i položit, fakt už nevím :frowning2: Až je mi z toho nanic.
PABLI - jdeme na kontrolu příští týden, myslím že budeme rekordmani
8. led 2010 v 16:00  • Odpověz
Pavli, to se už musím podívat do průkazky :slight_smile:
Takže měla - 59cm a 5010kg a byla a je stále plně kojena.

Já jsem zase zametala sníh - po 6té!!! Fakt síla a furt padá a padá. Šíleně mě mrzí, že ještě nemůžem na saně, to by se totiž jezdilo.

Makka - rýma byla děsná, ale měla ji opravdu jen 9 dní a pak to přešlo. Odsávala jsem vysavačem jako blázen, vytírala jsem libenarem a já se živila vitaminama a osccilem, aby to dostala v mlíku. Doufám, že teď bude chvilku klid. Ale vy už máte tu rymečku dlouho, že jo? Nebo se pletu?
8. led 2010 v 16:34  • Odpověz
EDI - mě přijde, že co jsme se vrátili z porodnice tak jí má každou chvilku, jen s týdeníma pauzama. Zeptám se doktorky příští týden co tím. Tvrdí mi, že je to ze suchého vzduchu, jak se topí. Ale mi máme doma 60% vlhkost :unamused: Teď jsem koupila nové kapičky, tak uvidíme, jsou silnější.
8. led 2010 v 16:52  • Odpověz
renu, edit: mám vás zapsané :slight_smile:

makka: to jsem zvědavá teda na tu váhu :slight_smile: :slight_smile:
8. led 2010 v 17:08  • Odpověz
Makka - my máme doma taky 60% vlhkost (větrám jako blázen) a teplotu max. 21 stupnů, na spaní lehce nad 19.
Kamoščina holčička má taky pořád rýmu, je stejně stará jako moje Edit, a dokorka si s tím taky neví rady, prý je to normální.
8. led 2010 v 17:14  • Odpověz
Pabli- Ondík váží 4700 g a měří 61 cm :slight_smile:
8. led 2010 v 17:34  • Odpověz
pabli 62 cm / 6.200 g a možná by nebylo špatný udělat nějaký graf nebo tak něco měsíc po měsíci, myslím že by to mohlo být zajímavý o kolik co měsíc rostou a přibívají, ale to asi bylo hodně práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

edit vaše dr. má tak přesnou váhu? nám to dělá jen tak zhruba a zaokrouhlý na 100-vky :confused: :grinning:

makka vy možná rekordmani ve výšce ale ve váze nevim nevim :grinning:
8. led 2010 v 17:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.