• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
evena, u naší doktorky to taky váží na desítky - vítek má 4820 :wink: do tabulky jsem to zapsala, až dodá hodnoty víc lidí, tak ji vystavím... graf by byl dobrý nápad, ale nevím, jestli se mi s ním bude chtít dělat, i když by to nemělo být nic složitého... :slight_smile:
8. led 2010 v 18:04  • Odpověz
danuš: konečně někdo lehčí než Vítek :grinning:
8. led 2010 v 18:04  • Odpověz
evena: no je to fakt div, taková váha a přitom tak málo kojíš!!! kde je spravedlnost??? já teď spočítala, že kojím 8x denně a malej přibral jen 320 g za 4 týdny... ale když říká doktorka, že to je dobrý, tak je to dobrý :slight_smile:
8. led 2010 v 18:17  • Odpověz
pablinko nedělej si s toho těškou hlavu..víteček vypadá spokojeně a kdyby měl hlad tak se ozve...
8. led 2010 v 18:39  • Odpověz
pabli my taky kojíme asi tak 7x 8x denně, myslím že díky tomu že v noci spinká tak to dohání přes den a dělá si zásoby na dlouhou noc :grinning: váhou Vítka se netrap, přibírá tak co :dizzy_face:
a zkus zabrousit do tématu velkých dětí, to sou váhy ma se hrabe naše Mája :confused: :confused:
pak je taky i téma malé miminka :dizzy_face: prostě každé dítě je jiné (a jedinečné) :dizzy_face: :dizzy_face:

u naší dr. je váha jak z filmů pro pamětníky to byste museli vidět :grinning:
8. led 2010 v 18:51  • Odpověz
8. led 2010 v 19:07  • Odpověz
pabli-taky kojím tak 7 x denně a 2x v noci....někdy přibere 200 g za týden,pak zase míň....dr. byla spokojená,tak to tolik neřešim no,ale stejně mi vrtá hlavou,proč teda nemá ty faldíky a neváží víc.....
8. led 2010 v 19:10  • Odpověz
tak nevim,kdy nám přijde taťka domů :frowning2: vlak má 70 min. zpoždění,pak samozřejmě ty přípoje budou naprd a autobus ani nemluvim.... já dělám hovězí polívku v papiňáku,konečně budu mít teplé jídlo :grinning: už hlady šilhám
8. led 2010 v 19:14  • Odpověz
evena-díky za tip,už jsem vlezla do "malých miminek"
8. led 2010 v 19:26  • Odpověz
danuš: pěkný ušáček :slight_smile:

no já si z té váhy ani tak hlavu nedělám, Vítek se mi líbí takový, jaký je... jen mi to jako danušce vrtá hlavou - proč některá dítka stejným kojením přiberou tolik a jiná míň...
8. led 2010 v 19:49  • Odpověz
pabli-mě se taky Ondrášek líbí,hlavně obličejík má takový uličnický k sežrání,žádné syslíkovské tvářičky :slight_smile: ale na těle bych právě pár faldíků uvítala
8. led 2010 v 19:57  • Odpověz
danuš: Vítek začíná mít taková oplácaná stehýnka, ale jinak nic :slight_smile:.. spíš každý den žasnu, jak je větší, jaký je to dlouhán, zvlášť jak je hubený, tak je to ještě víc markantnější :slight_smile:
8. led 2010 v 19:58  • Odpověz
jo tak ty stehna nám začínají taky,ale jinak nic....
8. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
tady jedna po kojení, aby bylo vidět, jak mooooc je Vítek se svou stravou spokojený :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3675914&vReferer=
8. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
Já taky kojim 7-8x za den a Edinka má faldy jak Růžičková :grinning: :grinning: Prostě co mimčo to originál.
8. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
Holky, dáváte prckům do postýlky polštářek? Adámek když spí v naší posteli, tak spí na polštáři a je moc spokojený, může obličejíček zabořit pěkně do polštáře. Vím, že by se neměl dávat polštáť, ale nevím proč? :unamused:
8. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
pabli-vypadá tak sladce :dizzy_face:
8. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
makka-do roka by ho neměli mít....je to kvůli páteři myslím
8. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
DANU - a co má Ondrášek pod hlavičkou? My dosud dávali jen plínku, ale přijde mi to dost nepohodlné
8. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
pěkný fotky :dizzy_face:
stejně jak vy tu řešíte někdy že máte hubený děti a jak se vám zdá divný že tak nepřibírají tak mě taky vrtá hlavou že tak přibírá, někdy mi to trochu vadí, protože je čím dál tím víc silnější, o to by ani tak nešlo, ale někdo kdo jí vidí tak má nějaký řeči že je velká (pro mě je to synonymum slova ošklivá), protočí panenky nebo významě pokývá hlavou když slyší kolik váží, prostě sem matka obranářka a to se mi nelíbí :angry: :sweat_smile:

makka my taky nedáváme polštářek, ani ten slaboučký co bývá v sadách s peřinkama, ale někdy jí dám na postel do zvýšené polohy na polštář ať líp vidí na televizi :grinning:
8. led 2010 ve 22:33  • Odpověz
sem magor du hrabat sníh protože se nudím :grinning:
8. led 2010 ve 22:34  • Odpověz
Dnes byla celou noc v postýlce!!!!!!!!!!!!!!!! A šlo to bez řevu. Doufám, že ji to vydrží.

Ale moc jsem se nevyspala, jsem zvyklá, že mi funí do ucha a teď mi to chybělo. No jo jsem pako :slight_smile:

Evena - o Edince taky všichni říkaj: "Ježiš ta má, ale faldiky". Ale já to beru jako poklonu. :grinning: U miminka je to ještě krásný, teď jen aby to nikdo neříkal až ji bude 18let :wink:

Makka - polštařek se nemá dávat ze dvou důvodů - kvůli páteři a taky kvůli riziku SIDS. Editka má pod hlavičkou plinku, ale to jen proto když si ublinkne tak abych hned nemuse prát prostěradlo (má ji jen přeloženou na půl). Navíc já spím taky bez polštaře tak mi to ani nepřijde divný :wink:
9. led 2010 v 06:46  • Odpověz
ahojte jdu vám popřát pěknej víkend :dizzy_face:
edit u mě to možná způsobilo to jak tchýně měla furt ty narážky blbé tak sem na to zkrátka někdy dost alergická, ono když to někdo řekne tak nějak normálně tak to beru (mě se totiž ty faldíky taky líbí :grinning: )ale když u toho někdo dělá debilní grymasy tak to ve mě vře :angry:
dneska probběhla zvláštní nocl usla okolo 21 a vzbudila se ve 3 :confused: chudinka byla dost zasoplená tak asi nemohla dýchat, ale mličenko od maminky to zpravilo a spinkala až do 9 h., snad se to nestane pravidlem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. led 2010 v 09:33  • Odpověz
my taky nespáváme s polštářem, takže mi to taky přijde normální:slight_smile:máme taky jen přeloženou plínu, kvůli ublinknutí a od té doby, co žmoulá ty packy hlavně kvůli slintání:grinning:......mě přijde náš prcek tak akorát, ani hubeňour, ani špekounek, prostě krásnej:slight_smile: a to asi přijde každé z nás její mimčo krásný a tak to má být, takže je to oki :slight_smile:
9. led 2010 v 09:35  • Odpověz
ahojky holky kubík spinká položený na zavinovačce a má pod hlavičkou taky plínku...

hodila jsem koláž ze včera...

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3676240&vReferer=%2Fphotos%2Frenulem
9. led 2010 v 10:05  • Odpověz
malý spí taky jen na matraci, prostěradle a pod hlavou plínku... jinak má na sobě overálek (bavllněný), bavlněné ponožky a je buď ve slabším spacím pytli přikrytý do pasu peřinkou nebo v silnějším spacím pytli přikrytý lehkou dečkou... v ložnici máme tak 20 stupňů teď :slight_smile:

renu: krásná koláž :slight_smile:
9. led 2010 v 11:42  • Odpověz
makka:prosím tě co malému dáváš??Já ten NUTRILON EXTRA a zdá se mi že se nám Kubík nějak ucpává...když už má po 3 hodinové pauze papat tak je poslední dobou totálně nafouknutý a když mu nabídnu flašu tak si cucne a začne děsně plakat...Přemýšlím že zvolím jinej příkrm...Co máš testnuté??Co třeba tu BEBU...
9. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
RENU - máme BEBU, ale poslední dobou mi dělá něco podobného. Byl naučený jíst po 2 hod., ale přijde mi to dost často, i když jsem se radila s odborníkem na výživu, tak mi tvrdil, že si malý dělá zásoby na noc. V noci ale také 2x jí. Zkoušíš mu dávat čajíky, nejlepší jsou fenyklový. Adámek čajík nechce, tak mu ho zamíchávám do mléka. Jak to máte s kakáním? Ještě k tomu jídlu. Adámek si taky jen cucne a pak pláče, ale když nastane přestávka mezi jídlem delší jak 2 hod. tak řve jak pominutý, a já si třeba myslím, že má prdíky např. dnes dopoledne, hysterický hodinový řev. Hlídal ho manžel a já byla nakupovat, samozřejme díky kalamitě nejely autobusy. Prostě si prý vždy jen cucnul a řval. Pak jsem přijela a uspala ho, spal jen 30 min. Po "vyspání" řval jak utrženej. Teď vypil 100 ml mléka a vytuhl. Přemýšlela jsem, že zkusím malému koupit Bebu sensitive, je dost drahá, ale na bříško nejlepší. Ale podle doktorky pijí čajíku společně s mlékem má stejný účinek.Už se docela těším, až mu budeme dávat kaši, přijde mi, jak je velký, tak by potřeboval něco víc k jídlu.
Holky, ještě jeden poznatek. Malém jsem koupila v akci v Tescu plínky za 179 Kč. Větší kravinu už neudělám, malý je mokrý snad furt. Dnes jsem se naštvala a prohlásila, že na plínech nebudu šetřit a dojela pro Pampersky, sice jsou dražší, ale když sčítnu ty často vyměněné levné plínky, tak to vyjde nastejno
9. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
makka-my taky dáváme pod Ondíka zavinovačku+plínku jako renu, sice už mu je malá,takže mu jí zapnu jen přes tělo a nohy koukají,ale je v ní spokojený a přes to deku.....začal totiž nesnášet to balení na noc....co Adámek,balíš ho ještě??
9. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
tegga-mě Lubínek přijde jako prototyp ideálního miminka,všechno akorát+rozkošnej :wink:
9. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.