• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
renu my měníme plínu podle situace, max. 3 h ale spíš po těch 2 a když slyšíme jak kaká tak okamžitě, jenže ona vykadí většinou takovou řidkou hromadu že to teče pomalu až ušima tak to vylítne těma nohavicema a oblečení zničený :frowning2: pipii to my nejde do hlavy že vy ste prokadění vždycky jen zádama a my jen nohavicema :confused: to vypadá jak kdyby sme každá snad tu plínu nasazovali jinak a blbě nebo co :confused:
renu přesně jak píšeš, vlasy všude, já se ani koupat nemůžu a jen se sprchuju, protože mě nebaví v těch vlasech plavat mám to pak na sobě nalepený :stuck_out_tongue_closed_eyes: v PO kupuju ty homeopatika, ale štve mě že sem to tak pořád odkládala, mám takový holejší místa nad ušima, jde to vidět když mám culík :frowning2: je mi z toho ouvej jak už to jde vidět :frowning2:
10. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
nj auto je nejlepší uspávač i u nás :dizzy_face: to snad zabírá na všechny děti .... nepromokavý prostěradlo mám taky nasazený, jistota je jistota, jednou sem jí zapomněla vyměnit plínu a to nás zachránilo od flekaté matrace
10. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
Evena - nemyslím si, že nasazujeme plínky blbě, to spíš ty naše dětičky blbě kakají a čůrají :slight_smile:
10. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
my nemáme nepromokový prostěradlo, ale pod normálním máme takový igelit....a ještěže tak, už by byla několikrát pročůraná matrace.....já musím přebalovat i v noci, právě proto, aby se neproluldill, stane se, že někdy tam nemá nic a někdy kilovou plínu, tak tam raděj koukám vždycky....jinak kočár a auto u nás taky fungují jako skvělý uspávadla
10. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Neobtěžuju? Můžu se k vám přidat??
10. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
wwercaa: ahojky, určitě, máš podobně starého klučíka jaky my tady :slight_smile: A je krásný a proti Vítkovi teda obřík :grinning: tak sem dobře zapadnete :wink:
10. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
jasně :dizzy_face: zrovna tvoje album sem si včera prohlížela :slight_smile:
dnes je u nás svátek, já vařím :slight_smile: brambory a troubelín (sýr co se jen upeče v troubě)
10. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
evena: jak se ten sýr peče v troubě? jako normální eidam dáš na plech nebo jak? :confused:
10. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
pabli :slight_smile:
moc děkuji :wink: i ten Vítek je roztomilej :sweat_smile:
Hele vidíš, Davídek přibýva na váze dobře, naposled měl 5,5kg a to doktorka řekla, že málo pije,,,on pil jenom 120ml a to 5krát za den a ted už konečně začal aspon 150ml :slight_smile:
10. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
já jsem teď sama doma :slight_smile: asi podruhé od porodu :grinning: manžel šel s malým na procházku, chci být na netu, ale do toho taky poskládat prádlo, vyluxovat, utřít prach, umýt nádobí a vykoupat se... hmmmmmm, tak nevím, jak to za hodinku všechno stihnu :slight_smile: :slight_smile:
10. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
wwercaa: nekojíš?... tak to potom jo, to ty děti přibívají rychleji... i když, máme tu i takové, kteří přibírají podobně, i víc, při kojení :grinning:
10. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
jmenuje se to prostě troubelín ... v té krabičce byli i takové mističky a sýr se do toho posadí, zatím vařím jen brambory tak sem sama zvědavá co to bude za zázrak
zkusila sem akci digestoř a něja se nechytla, 15 min vydržela v klidu a už hysterčí :unamused:
10. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
evena: jo ahaaa, už jsem si to našla! http://www.sedlcansky.cz/Troubelin.html Jíš normálně plísňáky, i když kojíš?
10. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
pabli ne všechny děti :grinning: některé maminky mají místo mlíka snad smetanu :grinning:
no právě to že nekojím :frowning2: chtěla jsem ale stratila jsem mlíčko :frowning2: ten mizernej zánět :angry:
evena: mně někdy začne taky při digi hysterčit, to je ale u Víti příznak toho, že už se mu chce fakt spát a nejde to, tak mu přiložím ruku na obličejík, tak 2 min., pak usne :slight_smile:
10. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
pabli jím už naprosto všechno kromě nějakých "hudebních" jídel :grinning:
holky co vaříte vy, jestli teda vaříte?
10. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
pabli s tím uklízením to je něco, sotva malej zaklapne a už jsem v pohybu :grinning:
10. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
pabli jj to je ono ... werca tak záněty se mě naštěstí vyhýbají obloukem, ale někdo na tyhle svinstva trpí :unamused:
10. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
evena: no fakt nevím, jak tu smetanu vyrábíte!!! Máte určitě nějakou zvláštní techniku :grinning: :grinning: a tajíte mi to :grinning: :grinning:

wwercaa: to neva, dneska je i umělá výživa dobrá :wink: akorát se to prodraží, no...
10. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
evena :slight_smile: já jsem minule vyčetla v časáku taky dobrej recept :wink: Byli to zapečený brambory se 4 druhmi sýra, to byla dobrutka :wink:
10. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
evena: manžel dnes dělal polívku, pak si ohřál ze včerejška zbylé zapečené těstoviny s tuňákem a sýrem (ty dělal taky on včera), já si uvařila mražené knedlíky s tvarohem :slight_smile: Na večeři budu dělat kuřecí prsa v alobalu s rýží :slight_smile:
10. led 2010 ve 14:20  • Odpověz
pabli jj zbodnu všechno na co příjdu ... už si začínám myslet že Mája přibírá hlavně proto že jím strašně moc sladkýho, protože před vánocema přibrala jen asi 300 g za 14 a přes vánoce zase najela na svých 500 :slight_smile:
10. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
No to jo skoro 1500Kč za měsíc za mlíčko, ale co nadělám když tomu prckovi sunar nechutná :grinning: alespoň že je po nutrilonu spokojenej :slight_smile:
10. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
werca miluju jídla se sýrem tak díky za ty, myslím že zítra budou zapečený brambory
malá hysterčí už hodně musím pádit :unamused:
10. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
proboha to je pálka za tu UM :confused:
10. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
Holky a jak ste na tom s hubnutím?
Já jsem se k němu ještě nedostala, když mě to sladký tak chutná, nemůžu si pomoct :grinning:
10. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
vítám tě wwercca, malej je krásnej
10. led 2010 ve 14:24  • Odpověz
holky já dnes dělala vepřový kotlety v bylinkové krustě, podle Babice....docela mňamka:slight_smile:
10. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
evena- dávala jsem tam olomoucký tvarůžky, hermelín, rozdrobený plesnivý sýr a eidam :wink: skus to :slight_smile:
10. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.