• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tegga, Děkuji :wink:
10. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
evena: je to možný, že máš lepší mlíko tím, že víc jíš... já to docela šidím, přes týden se vždycky nějak odbudu... :confounded:

wwercaa: já zhubla dost hned po porodu, ale tak nějak samovolně, ale pořád mám 2 kg nahoře, ale to neřeším, cítím se dobře... jídlu moc nedám, ale sladký mi taky chutná dost :wink:
10. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
já měla 80kg u porodu a moc jsem toho dolu nedala jenom 7kg :grinning: vidět je to než na briše
10. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
wwercaa: kolik jsi přibrala za těhu? já zhruba 11 kg, dolů jsem dala 7 kg hned porodem a 2 kg v šestinedělí, tak mám teď těch 60, no chtělo by to na původních 58 aspoň, při mé výšce 152 cm....
10. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
já mám taky dole všechno...ale taková ta škaredá vytahaná kůže na břiše už mi asi zůstane, to mě prudí
10. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
tegga: jojo, to břicho mám taky pořád divný, ale ta kůže teď není tak vytahaná, přes Vánoce jsem ji trochu vykrmila cukrovím :grinning:
10. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
jo a jinak třeba hermelín už jím taky, úplně normálně...pabli zkus ho a uvidíš, jak Vítek začne tloustnout:grinning:
10. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
tegga: no, ale já na druhou stranu ani nechci, aby tloustnul, bojím se, aby nebyl po mně, já byla tlustá už jako mimino, batole, pak i v pubertě, prostě pořád sklon k tloušťce :grinning: Jsem ráda, že je Víťa evidentně dlouhán a hubeňour po taťkoj :slight_smile:
10. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
jako já nevím, co s tím...přece to aspoň cvičením nebo něčím musí jít spravit, je spousta ženských po porodu s krásnýma postavama, tak to nechápu, asi mají hodně peněz a řeší to jinak, než posilováním břicha:slight_smile:
10. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
tegga: řekni muži, ať víc vydělává :grinning: že chceš nový břicho :grinning: :grinning:
10. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
já ještě počkám, až dokojím, uvidím, jak na tom budou prsa, kdyžtak to sfouknu všechno zaráz:grinning:
10. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
pabli já jsem začínala s váhou 61kg a skončila na váze 80kg, čiže dos velkej skok, a l cvičení se nějak nemůžu dostat protože kdyby jsem i měla čas tak jsem unavena :wink:

tegga- asi je to tima penězma jak píšeš, já myslím, že takové si dají odstranit ošklivé strie na bříšku a možná i ty plácačky co máme místo bříšek...moje je taky vytahané, no hrůza :grinning:
10. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
werco u mě je hubnutí na bodě mrazu, touha po sladkým je silnější než já :grinning: ale už sem se aspoň dokopala k tomu abych posilovala trochu břicho, měla sem ho dost ochablý a nezvedla se třeba ani z postele, tak už se to lepší
ten můj postavil Máje obrovskýho sněhuláka na dvoře :grinning:
10. led 2010 v 15:48  • Odpověz
pabli toho se neboj, prej tloušťka u miminek nemá s tloušťkou v pozdějším věku co dělat ... snad je to pravda, otesánka doma nechci teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
já rodila s asi 82 kg ale přibrala v těhu jen 10 a po porodu šlo dolů asi 12 ale zase sem něco tím sladkým nabrala, už se raději ani nevážím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2010 v 15:54  • Odpověz
U mě taky :grinning: Já si zkrátka nemůžu pomoct, pořád si říkám už ne, ale nějak tomu nemůžu zabránit, když si přítel otevře čokoládku tak neodolám a je po hubnutí a vleče se to se mnou od kdy jsem otěhotněla :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jé to musí být supr, já už dlouho nijakýho nestavala :grinning:
10. led 2010 v 15:55  • Odpověz
evena: no, já byla tlustá jako mimino, kojenec, batole i v pubertě, pořád :slight_smile: ale u nás to jsou rodinné dispozice... :unamused:
10. led 2010 v 16:08  • Odpověz
pabli- já zase byla pořád hubenoučká, mám ti po tátovi, všichni se ze mě smáli, že jsem jako proutek a říkali mi že můžu jíst kolik chci, že nikdy hodně nepřiberu :slight_smile: chacha, to kecali :grinning: těhu se mnou udělalo divy :confused:
10. led 2010 v 16:17  • Odpověz
Ahoj Wwercoo (asi spíš Verčo)!! Vítám tě mezi letňo-podzimňátkama :grinning:

My dnes máme den debil. Před 2 hodinama jsem zjistila, že nám nefunguje kotel (chtěla jsem se koupat a netekla teplá voda) :angry: :frowning2: Manžel se to pokouší opravit, právě hovoří s nějakým servisním technikem, a já se modlím. Sice se můžeme odstěhovat o patro níž k ségře, která je zrovna na horách, ale musela bych sebou kvůli Eduš tahnout hromadu věcí a bylo by to nepohodlné :frowning2:
Tak nám prosím držte palce ať se mu povede.
10. led 2010 v 17:19  • Odpověz
ahoj holky můžu se znova přidat :sweat_smile: :grinning: ?
10. led 2010 v 17:46  • Odpověz
autor
endie, ahoooj zlato!!!!!!! nedavno jsem se koukala do tveho albicka...jak se ma adelka, ktera se narodila o par minut dele jak amalka??? na foteckach vam to strasne slusi!!!!!

a vitam tu wwercaa:slight_smile::slight_smile:

even, no ja nevim zda to spatne zapiname tu plinecku, ale myslim si ze je to stavbou miminka, ze ta moje ma nozicky a zadecek na kterem to tesni, ale nahore ma proste treba prohnutejsi zadicka:-O nebo nevim jak to popsat:-O
10. led 2010 v 18:38  • Odpověz
jé edit tak to je hrůza teď v zimě, nezávidím :unamused: snad se vám to brzo vyřeší, někteří opraváři (vlatní zkušenost) sou odcela rychlý, záleží co tomu je no ...
endie no jasně, nějak se tu dnes rozrůstáme, ses tu myslím ukázala jednou a zase odfrčela že? :slight_smile:

holky ten troubelín vřele doporučuju byla to mňamka :dizzy_face: 100 g sýr stojí 20,- to docela jde, a hlavně není to obalovaný takže i lepší na linii :grinning:
10. led 2010 v 18:44  • Odpověz
pipii taky mě to napadlo jestli nemáme každá jinak stavěné miminko, ale nechápu že přes ty její "atletický" nožky to nechce těsnit, spíš bych totiž řekla že ty nehody se budou stávat hubeňoučkým
10. led 2010 v 18:46  • Odpověz
ahojky holky,tak já sem z5 byli jsme na návštěvě u babičky a dědečka :wink: Bylo to docela fajn...

Vítám mezi náma wwercaa a endie...
10. led 2010 v 18:52  • Odpověz
vy jste toho dneska ale nakecaly...no kdo to má dočítat... :wink:
10. led 2010 v 18:53  • Odpověz
wwercaa:tak to jste na tom stejně aky papáme UM..Já už jsem to nějak překousla prostě to tak je...a druhá stránka věci je ta že můžem jíst co chceme..nebudeme mýt vytahané prsa a já začínám hubnout..včera jsem vlezla na váhu a ta se nám taky shoduje přibrala jsem přes svátky 6 kg.. :astonished: :astonished: tak jsem na 80 a to je teda už fakt hodně vzhledem k tomu že se budu za půl roku vdávat...
10. led 2010 v 18:56  • Odpověz
pipi: :grinning: Adélka se má čile k světu
renulem: my máme taky UM, kojila jsem jenom v porodnici, byla jsem stoho taky špatná ale co hlavně že máme spokojená miminka
10. led 2010 v 19:18  • Odpověz
endie přesně tak hlavně že jsou miminka spokojená....
10. led 2010 v 19:21  • Odpověz
autor
no zato ja mam vytahany prsa uz ted, je to dost poznat, az me splasknou to bude neco:grinning: ale po detech si je necham dyztak upravit:slight_smile: manza proti tomu nic nema....
10. led 2010 v 19:38  • Odpověz
Kotel je spraven!!!!!!!!!!!!!!! Manžel to opravil!!

Taky jsem říkala, že si po dětech nechám udělat nový prsa :slight_smile:
10. led 2010 v 19:52  • Odpověz
edit: tak ještě že tak! manžel je šikula! :slight_smile:

tyjo, samý nový prsa tady budou :grinning: to bych taky brala, ale asi na to nebudou peníze :slight_smile:

endie: Adélka je velká krasavice :slight_smile:

evena, pipiii: Vítkovi to vždycky proteče nohavičkami, ale někdy i zády :slight_smile:
10. led 2010 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.